• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Tak jsem Honzíka měřila a má 37,7 :unamused: Nic mu dávat nebudu, uvidíme před spaním...
24. bře 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Písařík je fakt dokonalej :grinning:

ty choroby ať jsou už fuč...zase letííím.... :slight_smile: dnes jsem nějaká pracovitá...
24. bře 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to je v pr... :rolling_eyes: Snad to nic nebude, ale když to měl takhle Kuba tak se mu to rozjelo asi po 3 dnech. Myslím kašel a rýma. :pensive:

Souseda má nakonec práci tak jsem hodila prádlo do pračky, smyla nádobí a půjdem si hrát. :slight_smile: Venku zase sněží. :angry:
24. bře 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No o léčitelích si myslím svoje, ale jsem zaujatá, děda byl lékař a maminka sestřička...třeba to někdo fakt umí...
24. bře 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brouček spinká. Já jsem vyžehlila, a půjdu uvařit tu polévku a smýt nádobíčko. :wink:
Odpoledne musím něco málo pobalit, zítra má L. od 10 ráno dovču a ještě ve čtvrtek, tak pojedeme do Prahy, a budeme spinkat u tchánovců. Už se těším, konečně má L. zase nějaké volníčko :wink: :slight_smile:

Essii- nejsi zaujatá, já též věřím doktorům :wink: :grinning:

Sok-ty jsi minule psala, že jsi dávala malému ty skleničky k obídku viď?! Prosímtě ráno letím s malým na 8-měsíční a pak jedem do Prahy, tak potřebuji malému koupit tu skleničku, nerada bych, aby se mi mé vytvořené jídlo u Dr. mezitím zkazilo. Myslíš, že hodně vadí, když to nebude mít ohřáté????Páč ho budu krmit buď v čekárně, nebo v autě, nevím, třeba už v Praze,podle tohoo, kolik bude lidí u Dr. Mohla bys mi poradit?!Děkuji,
24. bře 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
milky to jsem párkrát taky udělala a v pohodě, vždyt je to sterilovaný, ve studený skleničce nic škodlivýho být nemůže..
24. bře 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Esssi- já vím, jen prostě jestli nejni blbý mu dát studený oběd. No ale myslím ,že určitě se to stává když takhle někam třeba jedeš, tak to prostě nejde jinak. A esssi díky :wink: :grinning:
Ju, a včera jsem prosila o radu, do kolika kil je asi Klokánek, nevíš to please náhodou? :slight_smile:
24. bře 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milky když to budeš dělat pravidelně, tak to asi bude mít následky, ale takhle jednou rozhodně ne! Klokanka? Podle toho jaká, bude tak do 12 kg bych to viděla průměrně...
24. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem obalila řízky a jsem z5 :slight_smile:
milky, jednou to přežije a nebo zkuste nějakou benzínu, většinou mají mikrovlnku, tak si to tam šoupni na chvíli ohřát :slight_smile:
24. bře 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Milky - já jsem dávala Honzíkovi skleničky :wink:
Párkrát, když fakt nebyla možnost to jídlo ohřát, tak to dostal prostě studený... Jednou to přežije :wink:
24. bře 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
COry, Zany- díky za podporu :grinning: :grinning: :grinning:

Esssi- jojo děkuji, no já právě nevím značku. Nikdy jsem ho v tom nenosila, ale zítra bych potřebovala udělat vyjímku, ale bude to asi sranda :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
milky si připrav záda, já už používám jen šátek, klokouš je mord na páteř...
24. bře 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je jasňačka. Já to nepoužívám, všade doběhnu s kočíkem... Ale zítra bych tak potřebovala, a vzala bych to busem, kdyby se to mrňousovi nelíbilo :wink:
24. bře 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tady zase.volala jsem do skolky kam chci dat jirika,jestli jim mam prihlasku donest a nebo jestli staci az u zapisu a oni at uz ji ani nenosim,ze uz maji plno a to jeste nebyl ani zapis.at pry k zapisu k nim ani nechodim.tak jsem koukala jako to tele-tak ted na netu hledam jinou skolku a dam ho asi co jsem chodila ja pod nemocnici ve staraku.tak prihlasky nechteji a mame prijit 15.4. k zapisu.ale jestli mi ho nevezmou,tak uz bude snad vsude po zapisech a bude muset byt jeste rok doma.to by nam asi hrablo obema.tak jsem zvedava,jak to dopadne.co jsem koukala na ty pozadavky,tak z tech 9 co chteji je jirik az ta posledni moznost co by vzali a to dite od tri let,kdyz na nej zbyde misto.tak doufam,ze v cely pribrami aspon jedno misto zbyde na naseho kluka.
24. bře 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jirik já obeslala všechny školky a taky asi nemáme šanci, že jsem na MD...
24. bře 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyjo hollky, s těma školkama je to fakt horor, sem vůbec nevěděla, že je to tak složitý. Aspoň vidím, co nás čeká :frowning2: :angry:
24. bře 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bar- My jsme už nějakou dobu vzhůru, Zanedlouho malého nakrmím a pomálu vyrazíme..Ale počasí divoký holka :angry: :sunglasses:
24. bře 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
milky to víš tady na vsi je to jiný, dětí málo...
24. bře 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je jasňačka... :wink: Ale zase lepší shánět školku v Příbrami, než v Praze, niet?!?! :wink: :grinning:
24. bře 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
milky tjn...
24. bře 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milk já jsem si nadělávala jídlo do mrazáku a když jsme někam jeli tak byla vždy po cestě benzínka a tak jsem je tam poprosila, ohřáli mi to moje jídlo a nikdy nebyl problém. :wink:

Marti já jsem to taky už slyšela a myslím, že to bylo i v telce, že je strašnej problém se školkama po celé republice. To víš, pořád měli málo dětí tak to pozavírali no a teď jim začínaj dorůstat ty dětičky od těch silných ročníků a nemaj ty děti kam upíchnout. :rolling_eyes:
24. bře 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
essi a z jake vesnice jste?

milky ja to taky tak delala s jidlem.hralo se na benzinkach.nekde jsem si rekla a nekde meli mikrovlnku treba na chodbe.

sokolko presne tak.vsechno rusi a pak se divi.v prib.novinach psali,ze nejvetsi napor do skolek rocniky 06 a 07.ja na to spolihala a dnesek me zarazil.
24. bře 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
když mi to štve, Ondra je ve školce spokojenej a když vidím, co všechno se tam naučí...a taky se ho ráda občas zbavím, to teda jo...
24. bře 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiri.k Čimelice...
24. bře 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sok, Marti- díky za radu :wink:
24. bře 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme baštit, a pomálu vyrazíme ven, tak přejeme krásné odpoledne, a snad ještě k večíru napísanou :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky - v tomhle ven?! No vy jste fakt blázni!!! By mě tam nedostali ani náhodou!!! :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Honzík měl před chvílí zase 38 :unamused: Ale jinak je úplně v pohodě :wink:

Marti - s tou školkou je to fakt síla!!! :angry: Já pořád spoléhám na to, že mi ho vezmou :confused: No uvidíme při dni otevřených dveří :wink: a pak u zápisu :wink:
24. bře 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, zdravíme.

Tak dneska jsem byla u kosmetičky. Jééé, to byl odpočinek. Jen teď čekám, co ta moje pleť udělá, ale snad žádná reakce nebude. Zase jsme všechny zdrbly a bylo to fakt príma. To počasí je děsný. Jsem šla ze staráku - přes nemocnici a hřbitov pak k nám nahoru a stihl mě drobný déšť, sníh, sluníčko a hlavně vítr. No, fuj, už aby bylo jaro. Malá teď usnula, ani nechtěla polévku. Snad nezhubne, zase nejí:frowning2:

Nemoce - holčiny, hlavně ať jste všechny zdravé a nemoce netrápí. Mamka byla s neteří u dr. a ta říkala, že se snad rozjíždí nějaká náhlá chřipková epidemie, že to je hrozný. To ale všechno dělá to počasí, pořád se mění.

Školky - no holčiny, ten kdo je na mateřské, tak bohužel nemá šanci dát druhé do školky, leda že by byl předškolák. Nejvíce mě nasr., když v TV řeknou, že babyboom je krátkodobá záležitost. Ale kam budou chodit děti do školky a školy, to je nezajímá. Politici mají dost peněz, aby mohl jejich děti chodit do soukromých školek (nebo mít chůvu) nebo soukromých škol. Šmejdi :angry: :angry:

Léčitelé - tak jsem se taky posmála. Ale třeba na reiky a kineziologii věřím. Ale pokud by člověk nevěřil, tak mu to ani nepomůže.

Test čeština - tak jsem se tu posmála, já, která jsem byla ráda, že má ve škole s češtiny 3 (někdy 2), tak mi vyšlo 28 bodů :grinning: :grinning: No, ale může za to moje šéfová, tak si potrpěla na pravopis a čárky a tak různě :grinning:

Zítra máme jít k babičce, tak doufám, že to počasí bude lepší. O víkendu prý i 17 stupňů :grinning:

Co naše těhulky, Miška a Lucí, jakpa je. Tedy holky utíká Vám to, je to síla.

Tak já utíkám, budu občas koukat. Musím ségře najít boty na ples. Jde jednou za uherský rok a chtěla by si koupit nové. Kam by je pak nosila????
24. bře 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste mi holky reknete od kdy se muzou davat holcickam nausnice?ja slysela,ze po prvnim ockovani,tak nevim jestli je to pravda,nebo ne.kdyby to slo,dala bych je danielce po 6nedeli.ale mame u nas problem.dostali jsme od obou dedecku nausnicky a ted jaky dat,aby se druhy neurazil.
24. bře 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - naušničky se můžou až po tom "druhým" očkování za ty 3 měsíce cca (záleží jak Vám to budou píchat). A jaké vybrat, to neporadím. Já bych třeba vzala ty z bílého zlata (pokud jedny jsou třeba ze žlutého) kvůli případné reakci.
24. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek