• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
ess Ty jsi z Čimelic? Tam to znáám :slight_smile:
jiriku - co doktor to názor, třeba spoustě holek v červencovkách, kam chodím nejdéle, píchli holčičkám naušnice už v porodnic ( Praha)i. Ale můj mudr mi řekl, že je píchne v půl roce. No a na poliklinice v Pb, kde jsme nakonec byli na nastřelení, stačilo mít jen první hexu. Tak si vyber :sweat_smile:
24. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti - většinou se píchají po první hexe :wink: My půjdeme příští týden v pátek :wink:
Ale kamarádky doktorka to třeba píchá až po třech hexách... Tak si vyber :confused:

No a které dát? No to je těžký... Dědečkové byli nějak aktivní :grinning:
Mamka chtěla Elince taky dát náušničky, že si je pak dojedu vybrat sama, ale švagrová jí předběhla a dala je Elince pod stromeček :slight_smile: Tak holt dostane Eli od mamky něco jiného :dizzy_face:
24. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Se školkama je to hnus!!! Dětí je hodně, hodně školek se pozavíralo a myslím, že je problém dát dítě do školky i když mamina nastupuje do práce... :rolling_eyes:
24. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem, tak se taky po delší době hlásím :slight_smile:

Dočítat vás teda nestíhám, je toho fakt hafo :sweat_smile:

Zdravím ess :slight_smile:

Marti, vám ještě jednou moc gratuluju k Danielce :slight_smile:

To počasí je fakt hnus, sem zvědavá, kdy to jaro přijde :confounded: už mě ta zima fakt se.e :angry:

Cory, tvoje zážitky jsou opravdu k pobavení, fakt sem se zasmála :wink: :grinning:

Jinak holky přeju, ať jsou děti brzy fit ,to počasí je na ty nemoce fakt jak dělané :angry: :angry: :angry:

Malá se mi budí, tak se jí jdu věnovat pa
24. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky...
procházka velice zajímavá, sme s Bar chytli pár krupových bouří :grinning: :grinning: :grinning:

Naušnice- co vím já, tak že by se měly dávat po první sérii očkování, takže po 3.Hexe :wink:
24. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadik ahoj...

tak fakt máme neštovice, se picnu, s klukama zavřená doma dva týdny, to je zabiju!!!
24. bře 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
esssi-tak to mě mrzí, s těma neštovicema :frowning2: :angry:
přejeme Pevný nervy, určitě to s klukama nějak zvládneššš.. :wink: A když z nich budeš mít nervy na dranc, tak až přijde z práce, bude se jim věnovat a ty si odpočineš :wink: :slight_smile:
24. bře 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
milky njn, jenže táta se nám vrací domů tak v půl osmý....
24. bře 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ess - no tak to je mi líto :frowning2: Znám to, být zavřená s dětmi doma :unamused: To jsou pak na zabití a ono stačí i jedno :unamused:

Honzík má pořád teplotu, tak zítra holt vyrazíme k mudře... A uvidím co se z toho vyklube :confused: Ale nejvíc mě na něm zaráží, že je úplně v pohodě :wink:

Dneska jsem se byla podívat u kamarádky na miminko :slight_smile: Ukazovala se jak je hodná :dizzy_face: :grinning: No říkala jsem jí o těchhle stránkách, tak třeba jukne až bude mít čas :wink:

Eliška od 3. hodin nespala, tak je už protivná :rolling_eyes: Honzík hodil rychlou koupel a půjde spinkat :sweat_smile:
24. bře 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ess to je v pr... Hele už je mají oba? :confused: I když ono je to jedno, protože ten druhej by to stejně chytil. :pensive:

Zany no snad to nic nebude, ale já mám s Kubíkem zkušenosti, že byl takhle taky v poho a až pak se to rozjelo. :frowning2: Držíme zítra palečky. :wink:

My byli odpo s Kubíkem nakupovat v hypošce, taťka zůstal s nateklou pusou doma, prý nám nebude dělat ostudu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zatím vyluxoval. :slight_smile: Pak nám šel pomoct s taškama tak to šlo. Jinak k zubaři zatím nešel, no jo no chlap :angry: . Prý si nějakýho najde :confounded: Teď dělá frajera, když ho to nebolí a má to "jen" oteklý. :unamused:

No jdu na něj a půjde spát. Už je i po večeři tak to bude rychlovka. :slight_smile:
24. bře 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
baro, ptas se akorat - podlaha smrdi, znamy stavar se na ni byl dnes kouknout a budeme vytrhavat listy a kusy dreva, co jsou na podlaze u sten (tam chybi beton), pak se to napenetruje, pak nejaka pena do tech der a pak se cela mistnost natre niveliz. sterkou... takze nastesti se cela podlaha menit nebude, ale i tak to bude fuska, znamy prijede jeste jednou (zase ho priveze tatka az z Prahy, ale bydli jeste dal), pak koupime nove drevene listy, ty dychaji... problemem jsou pry ty dreva - ty pujdou ven...
24. bře 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
esssi, zany, Marti - preju vam, aby byli vase deti brzo fit!
24. bře 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Elinka spí :slight_smile: Dneska jsem se nad ní slitovala a chvíli u ní počkala než se trochu uklidní :wink: Manža čte Honzíkovi pohádku a právě přiběhl, že chce kakat :rolling_eyes:

Dneska večer nebudu, budu si užívat manžu, když jede zítra pryč :frowning2: :unamused:

Sokolko - no jo, chlap hrdina!!! :angry: :grinning: :grinning:
Manža třeba neštovice od jeho ségry nechytil, nechytil je ani od synovce když je měl... I když možná mohl mít pár nepatrných pupínků a ani o tom nevěděli... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci - tak snad dáte podlahu do pořádku a pak bude bez problémů :wink:
24. bře 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, uplne jsem vam zapomnela napsat, ze uz mame kocarek, do nej hyg.vlozku, moskytieru, plastenku a matraci do postylky - dnes mi volali z toho kramku v Praze, ze nam to kolega muze dovezt (puvodne to mela vyzvednout moje mamka v Praze)... tak jsme se zeptali tchyne, jestli to muze byt u ni do porodu, ta souhlasila, a tak uz je tady :slight_smile: jeste neni sestaveny, takze jsem ho nevidela, ale dlouho zabaleny nezustane :wink:

zitra jdu do poradny a na posledni velky UTZ, tak snad bude vse OK
papa a dobrouky
24. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak to je bezva. :slight_smile: A zítra se nahlaš, jak jsi na UTZ dopadla :wink: Brouky :dizzy_face:
24. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za soustrast, zjevně míněnou upřímně :slight_smile: dopatlala jsem kuře na paprice na zítra, vařit byť jenom s tou starší příšerou v zádech by mě zabilo......

Zany no mladší to ještě nemá, ale budu ráda, když to chytí, ať mám tímhle z krku oba s neštovicama...

Ondra už má pupínků víc, po koupání jsem ho naťupkala pudrem, kroutil se a chechtal...:slight_smile:
24. bře 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ránko...jste toho zasejc tolika nenažvanily.. :grinning:
Ess: drž se! 14 dní doma v izolaci a ještě k tomu tchýně, tchán a pratchýně :angry: Hlavně neudělej nějakou blbost, abys místo do PB jsi se nestěhovala do krimu :wink: :sunglasses:

Lucii: tak teda ta podlaha, to je masakr... :confounded: hlavínko ať už máte po smrádku :slight_smile: a nemusíte překopávat totálně všecko! Držím palec na dnešní utv a jsme zvědavá na výsledky.. :slight_smile:

Školky: nevím čím ti tupouni přemejšjel, asi prdelí... :angry: kvůli :angry: á nedostatku dětí školky pozavírají, ale nové při boomu už neotevřou! Měla jsem pocit, že v PB je školek docela dost právě, třeba proti Praze, ale jaksi jsem se zmýlila, když vás tu tak čtu. Takže bez známých to asi pujde těžko :unamused: Musíme rozhodit sítě, snad R.zná nějakou ředitelku.. :sunglasses:

U nás se zase od 3 ráno spinkala prapodivně. Probuzení s poplakáváním, pomohlo prso a teplý mámin pelíšek, ale v 4.40 mne vzbudil děsivej řev! Nevím co se Adámkovi teď děje, holky, snad jsou to ty zuby????? Je mu teď 5 měs., možné by to bylo, ne? Pomohlo opět prso, ale jen do 5.30 a pak se už usmíval a žvatlal a žvatlal...proto mi právě přišlo, že to probuz :sunglasses: ní před pátou bylo asi bolestí, jak začal strašlivě křičet, chuďátko maličký.

Milk: držíme palec na Klokanka! Matýskovi pěknou klokaní procházku přejeme a s tim jídle ti holky už poradili. To o těch benzinkách jsem neměla tucha, takže díky za radu dopředu... :slight_smile:

No a poslední perlička. R se opět rozhodl měnit místo...Byla jsem z toho z počítku nějaká přejetá, ale už si našel něco jinýho a údajně tam má být prac. doba od 6.30 do 14.30, takže bysme teď taťku mohli i víc vidět! :grinning: Teď dělal takoovu pakárnu, kde byl i jednou za 14 dní o víkendech, a třeba 3 dni přicházel po 18, kdy už Adámek spinkal... :frowning2: Takže to vlstně bude pozitivní, jen mi to všechno muselo dojít.... :wink:
25. bře 2009 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :wink:

dočíst vás nebylo tak strašné :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Honzík v noci zase nějak strašil, Eliška se na kojení vzbudila už v 1 :confounded: No a Honzík přišel v 5, že chce mlíčko a už pořádně neusnul a Elinka se vzbudila na kojení v 6. Takže dneska jsme nedobrovolně ranní ptáčata :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Honzík měl ráno 37,4 :rolling_eyes: Tak až se vrátí manža z jedné schůzky, tak s Honzíkem zajedu k mudře... Nevím proč má tu teplotu :confused:

Barcul - no zoubky by to klidně být mohly... Ale já takhle vyhlížela zuby od půl roku a první zub vylezl až v 8. měsíci... Holt než se to protlačilo, tak to trvalo... A Honzíkovi vůbec rostly zuby strašně pomalu :confounded: Takže jsme si to dost užili :rolling_eyes:

Luci - tak ať je na UTZ vše v pořádku :dizzy_face:
25. bře 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany: :frowning2: tos mne teda nepotěšila... takovou dobu! No, kéž jsme zářným příkladem rychloproříznuvších zoubků teda... :dizzy_face: Honzíkovi přejeme, ať je to jen nějaká banalita.. :slight_smile: Holky, kdo že už skončí ta zima???????????????
25. bře 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čágo...

Barcul mohl mít klidně ošklivej sen!!!
25. bře 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
tak u nas teplota porad trva,tkze jdeme k doktorce.vezmeme to pri jednom stejne musime s malou na 14denni kontrolu.jsem zvedava kolik bude vazit.jirik v noci vubec nespi.porad ho budi kasel a ucpany nos.kapky do nosu mu vubec nepomahaji.
zase nevim co varit.asi poslu tatku do teska pro obed a jirovi udelam nakou kasi s necim.uz 4 dny pomalu nepapal.vcera mel jen jedno jidlo za cely den a jinak nechce.jsem z toho na prasky.krici mi dite,pak se sem vratim
25. bře 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já to dítě dneska zabiju a jestli né dneska, tak do pátku večer 100%!!! :angry: :angry: :angry:
Už tu stačil vysypat kytku!!! :angry: Manža mu dal plácačku, protože pán jí potřeboval a plácal na okně až schodil kytku! No a vysypal to na puzzle a Elince na hrazdičku, resp. na tu deku k tomu :angry: :angry: :angry:
Pak tu ječí, že mu něco nechci dát!!! :angry: No má ráno chrápat a ne strašit od 5!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
25. bře 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barcul - třeba budete mít to štěstí, že vám zoubky vyrostou rychle a nebudete na tom jako my :rolling_eyes: Jen tě připravuji i na horší variantu, kterou ti samozřejmě ani trochu nepřeju!!!
25. bře 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany vítám Tě do klubu vražedkyŇ!! :grinning:
25. bře 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
..hurá tchán odfrčel na dříví do lesa..
25. bře 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Essi - je to někdy náročný, co? :confounded:
Jak máš děti od sebe?
25. bře 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany rok a deset měsíců :slight_smile: někdy, divímm se, když to náročný není :grinning:
25. bře 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to je máme skoro stejně :wink: Honzík s Eli jsou od sebe 23 měsíců :wink:

Pořád se utěšuju, že to bude lepší :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale křivdila bych jim, někdy jsou oba v pohodě, někdy mají holt svůj den :rolling_eyes: Zrovna teď se Honzík zabavil s knížkou a Eliška už spí... Jak vstávala brzy, tak vytuhla :dizzy_face:
25. bře 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany no a koukám že Ty je máš výrazně mladší než já, to musíte mít doma veselo...nechci Tě strašit, ale dle mého názoru je nejhorší dítě mezi rokem a dvěma, už pohyblivý ale ještě blboučký, furt ho musíš hlídat...takže ten pravej cajmrsk u vás asi ještě přijde :grinning:
25. bře 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany no ale zas máš starší dítko čerstvě trochu rozumnější, a ještě v paměti kousky menšího batolátka, tak to nemusí být teď až tak nejhorší,ne??? Já si nestěžuju, jsem ráda, že je mám, i když večer jsem radši, že je mám v posteli tuhý :grinning:
25. bře 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek