• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
No Eli už je vzhůru... Hlad je holt sviňa :grinning:

Ess - no teď jsi mě potešila, že to horší přijde :grinning: Já si právě říkala, že nejhorší bude ten první rok a ono teda asi ne... No to se mám na co těšit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A taky mám nejradši děti večer, když jsou tuhý a spí :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. bře 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany víš co, ono je to asi tím, že jak se to mladší začne hejbat, tak začne tmu staršímu brát hračky, bořit kostky atd atd....já to řeším tak, že vždycky nějak zařídím, aby se starší měl kam zašít a malej na něj nemohl...od začátku jsem se snažila, aby neměli moc důvodů se nenávidět navzájem :slight_smile: ono bude hůř, je mi jasný, že jak trochu povyrostou, budou se rvát a tak a nic s tím neudělám..jen se snažím položit pevné základy :slight_smile:
25. bře 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany neboj, to já tak chytruju machruju, že tu mám vlastně nejstarší děti asi :slight_smile:
25. bře 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany a neboj, to bych neplánovala třetí, kdyby to bylo až tak děsný :grinning:
25. bře 2009 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No jsem na ně zvědavá :wink:

Ježíš, ještě třetí? No tak to jsi dobrá, to já bych nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Ess - a ty jsi taky původem z Čimelic? :confused: Já tam odtud mám spolužáka z VOŠ :wink:
25. bře 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany jo chci, asi taky proto, že mám dva kluky..a taky jsem ze třech dětí :slight_smile: no kdybys pověděla, jak se jmenuje příjmením třeba bych věděla, ale bydlíme tu rok a původem je jen manža odsud, já jsem ze Žatce :slight_smile:

Pouštím pohádku, Oggyho a švábíky, a Ondra že chce Autobusy v jednom kole..ok, dám tam autobusy a on povídá: To nejsou švábíciiiii??? Tak jsem na něj zaječela a on pravil: Nekřič na mně a buď hodná :grinning:
25. bře 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany čímž jsem chtěla říct že bychom rádi ještě tu holčičku, uvidíme, jak se zadaří :slight_smile: plánovali jsme začít s výrobou na podzim, panžto když vše půjde ok, příští rok v létě bych měla státnicovat....Štěpíka jsem porodila měsíc a půl po Bc. státnicích :slight_smile: ..a právě že koncem července by mi končila MD, tak aby mi to ještě vyšlo :slight_smile:
25. bře 2009 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, co nového tady? :slight_smile:
25. bře 2009 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdarec ďoučata :dizzy_face:

jsem se nějak utrhla až teď. V noci teda nic moc, taky se mi pořád budil, že by něco ve vzduchu? :confused: No a vstávačka po 6. :confounded: No lepší než v 5 viď Zany :wink: Pak jsem sundala prádlo, dala jsem si do pekárny zadělat kynutý těsto na buchty a pak jsem je naplnila tvarohem. Jsou dobrý musím se pochválit. :grinning: K obídku jsem jen udělala zelí k těm knedlům a bylo. Malej byl dopo taky na pěst, ještě že nám taťka přijel domů brzy tak si spolu chvíli hráli. K obědu snědl půlku knedlíku, aby se náhodou nepřejedl :angry: , no a usnul hned jak jsem ho tam frkla. :slight_smile:
25. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak jak jste dopadly u mudráků? :confused: Jsem zvědavá. :grinning: Snad to nebude nic hrozného. :pensive:
25. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak jsme sjeli k mudře, na poslech je čistý, ale to bylo celkem jasný, když ani nekašle :wink: Ale krk má rudý a buď to přejde a ustojí to bez problémů a nebo se mu rozjede angína :unamused: Bože, mě klepne!!!! Jestli to nepřejde a bude na ATB, tak jsme zavření doma a já tu budu brzo viset na trámu!! :angry:
Pak jsme dojeli koupit maso a pečivo a šupky domů. Najedli jsme se, Honzík šel spát, ale vyhodil mě, tak jsem ho tam nechala a doufám, že usne! Hlavně, že mi usíná cestou k doktorce!!! :angry:
Elinku jsem taky uspala a půjdu dělat to maso, abych měla večer klid... :wink:
Manža za chvíli taky vyrazí, ale už teď je ve skluzu :unamused:
25. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sokolko - pak že já pořád peču :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany už když jsem to sem psala tak jsem si říkala, kdy zareaguješ :grinning: :grinning:

Jinak Kubina už je vzhůru. :angry: Dal si hodinku, ale aspoň že se vyspal do růžova. :slight_smile: Hned hlásil, že chce kakat, tak hodil bobek a už tu lítá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No v pátek za mnou měla přijet kolegyně z práce s malou, tak to asi padne... :rolling_eyes: Ach jo, nedobrovolné domácí vězení :rolling_eyes:
25. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Já spáchala štrůdl a knedle k tomu kurčeti na smetánce :slight_smile:
25. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No nic, jdu dělat to maso ať mám večer klid, nejlépe na žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
..no musím to zaťukat na dřevo, my vstávali až v sedm a děcka jsou nějaký hodný, malej spoucal k obědu pět knedlí....
25. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo žehlení mě taky čeká, jen nevím, kdy se na něj vrhnu. :sweat_smile:
25. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jen sem lezu, něco pípnout..

píp
http://www.hledavas.cz/profil.asp?idp=373 :grinning: :grinning: :grinning:
útočíme na 1300 hlasů! jedem jedme....
25. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Honzik spal tak hodinu a kousek a Eliška chvílemi bulíkovala a spala :unamused: Já zatím dělala to maso, pak se vzbudil Honzík a bál se té svářečky, tak si jouda zalezl do pokoje :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě mi chybí dodělat kýta, ale jinak mám hotovo :slight_smile:
Už aby bylo aspoň 7 :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky sem doma :grinning: :grinning: Bylo skvěle děsně sme se nasmáli.Jinak u mě pohoda sem ok jen mi natekaj nohy, ale to bude asi z toho sezení nejsem na to zvyklá.Jinak Ahoj Dášo :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
AAA, Míšule se nám vrátila :slight_smile:
25. bře 2009 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Zany jo jo sem doma.S našima bylo skvěle seděli sme až do půlnoci a hráli karty, ale jak sme se nasmáli u toho a jak sem seděla tak mi natekli nohy, ale fakt paráda moc se nám líbilo a odpočinuli sme si :grinning: :grinning: Jinak zítra udělám foto musim dokud se vejdu do záběru :grinning:
25. bře 2009 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,tak dneska jsem videla jednoho moc peknyho chlapa.sice mi toho moc nerek,ale hodil usmev.byl to mladas od milky.potkali jsme se na detskym.mala ma dneska 14 dni a ma svoji porodni vahu a 54cm.i kdyz nam roste,tak ji jsou porad veci velky.ted jsme malou vykoupali a ted je na rade ten druhy dabel.ktery je porad jeste nemocny.dnesek s nim byl fakt silenej.pomalu bych se rozbrecela,kdyz vidim jak ho drzi blba chripka.ma nakou zakernou.
zitra jdeme na prvni kycle,tak doufam,ze to bude v poradku.

misso ja mela od 30tt natekly nohy jako blazen a ke konci tehu jsem si nemohla vzit ani svoje oblibeny kecky,protoze jsem pres nateklou nohu se do boty nedostala.to jsem ani nevedela kde mam kotniky.

co vy zany u doktorky?
ptala jsem se na ty nausnicky a doktorka rikala,ze at pockam po 3hexa.tak budeme cekat.

pocasi na houby koukam,ze zase snezi,ani se nedivim ze ty chripky radi.
25. bře 2009 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti kotníky co to je? To sem od pondělí neviděla :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Myrti co si musela mít tady v porodce??????
25. bře 2009 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti promin já nevim proč tam furt píšu y místo A :confused: :sweat_smile:
25. bře 2009 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
takze predne - sokolko, dnes u vas nebyly pouze plnene knedle + zeli, ale i buchty a zase zadny pozvani? :grinning:

holky, snad se vam deti brzo vyleci!

co rikate tomu necasu venku? ja uz chci jaro! :astonished:

poradna byla OK - CS 0, velky UTZ taky OK, jen prcek neukazal oblicejicek a ani nam nedovolil kouknout mezi nozky, takze stale nevime, co to je :dizzy_face: jinak je trosku tezsi - cca 1520 g a sice se rozmerama vejde do vsech grafu, ale na stredu neni... treba hlavicku uz ma 8,5 cm!, tak doufam, ze uz moc neporoste :sweat_smile:
25. bře 2009 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci to my sme drobci teda no já sem zvědaví kolik malá bude vážit ted.CS-0 tak to sem taky zvědaví kolik budu mít :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
miso a ty jdes jeste na UTZ? :confused:
25. bře 2009 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek