• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
jasně 3.4 v Praze a pak tady v PB taky ještě.
25. bře 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar Mišpule :grinning: , tak to je parádička že sis to takhle užila. :wink: Hele tak už začínáš otejkat, jo? To je asi na prd. To jsem taky neměla :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Naštěstí. Ale viděla jsem myslím včera nějakej pořad na spektru o těhulkách a tam říkala, že pár dní před porodem většina těhulek otéká a že se tím i připravuje na porod, no to teda nevim :confused: , no a že tak do 14 dnů od porodu se to vrátí do normálu. :wink:

Luci zase nic viď. No jo vždyť mě znáš že jsem krkna :grinning: :grinning: A to víš, buchty a knedlíky maj takovejch kamarádů :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko a co je u nich pár dní nevíš??????Já to mám asi z toho sezení.Seděla sem od 17:00 do půlnoci a to je na mě dost nejsem na to zvyklá no a ted mám nohy jako konve, ale jestli před porodem tak bych hctěla vydržet aspon do té prahy na kontrolu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak máme uspávací maraton za sebou :slight_smile: Nejdřív jsem vykoupala Honzíka a rovnou jsem taky skočila do sprchy :wink: Elinka byla v lehátku a pozorovala nás :slight_smile: Pak se Honzík najedl, koukl na večerníčka a šli jsme koupat Elinku. Honzíkovi jsem udělala mlíko, pustila mu pohádku a šla jsem kojit Elišku. Ta usnula vcelku rychle :dizzy_face: Pak jsme šli číst pohádku a chvíli jsem tam s Honzíkem ležela... No a pak jsem si šla udělat večeři a přišel, že chce čůrat! No vytlačil ze sebe i bobek a zahnala jsem ho zpátky, tak snad usne :wink:

Luci - holt vám prcek dělá překvápko až do konce :slight_smile:

Míšo - já taky otejkala jako blázen :unamused: S Eliškou teda ne, ale s Honzíkem jo :rolling_eyes: Nemohla jsem si pomalu ani zapnout boty a tak vždycky naběhl manža :grinning: Horší to bylo když jsem někam jela sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:

To říkám pořád, že je Sokolka hamižná :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska mě Honzík dostal!!!
Seděli jsme tady na sedačce a on se ke mě přitulil a povídá mi: "Maminko, mám tě rád" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Broučínek malej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo, miso, ja myslela, ze UTZ v 30.tt je posledni :fearful:
holky, vy jste byly po 30.tt jeste na nejakem UTZ? a nebo je to jen specialitka misy? :grinning:
25. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To má zase jen Míša něco spešl :grinning: Já byla naposledy jako ty, Luci :wink:
25. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany to musi byt krasny! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak jsi mu odpustila ten kvetinac, vid? :wink:
25. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to zase ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zapomněla jsem na to :slight_smile:
25. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, ono dneska uz to ani nebylo na fotku a kdyz je prcek v poradku, tak si rada pockam az do porodu :wink: manzel rikal, ze tam stejne skoro nic nevidel - tak jeste to srdicko a hlavu, ale vic poznala jen pani doktorka :wink: jo vlastne rucicku s prstiky jsme videli na 3D! :dizzy_face:
25. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jeste ti to rekne zitra a pak i odpustis :wink:
25. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vy ste fakt nebyli?Já jdu na utz v Praze to mi řekli po telefonu asi kvůli té krvi budou kontrolovat a pak taky musim na utz kvůli tomu, že musí malou znova přeměřit :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso já nevím, ale určo nějaký ten týden ne den, jsem to špatně napsala. Ale ono je to individuální. Některé ženské otékaj pomalu od začátku a některé vůbec, viz já. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale neboj ty vydržíš :wink:

Zany neser jo :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning: Náhodou jsem vám minule upekla štrudl. A pak ho plno zbylo :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso a v kterem tt jsi byla posledne? a jaky rozmery ti zmerili? myslim, jaky mela hlavicka prumer, delka stehna a briska...
25. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany Honzík je zlatíčko. To ti málem ukápla slzička viď :slight_smile:

Luci já byla tady víckrát. Pak jsem byla ještě kvůli špatnému monitoru na utz aby mi zkontrolovali průtok krve pupeční šňůrou a pak v den porodu, když mě přijímali. :slight_smile:
ahoj holky,

Zany: to je Honzík zlatíčko :grinning: Taky už se těším, až to uslyším.

Miso: já byla taky i po 30tt na UTZ a dokonce minimálně 4krát. Když jsem přešla do poradny v porodnici, tak mě dělali UTZ snad každý týden, protože se jim zdáo, že mám malé břicho a že bude malá menší, tak kontrolovali placentu a množství plodové vody.
vcera nas pani Bruckova na predporodnim kurzu strasila, ze kdyz prijdeme do porodnice s kontrakcema delsima nez 5 min, tak nas poslou zpatky domu, kdyz bude jinak vse OK :rolling_eyes:
25. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale já se cpala!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Doufám, že Honzík bude v pohodě, když je příští týden srazík :slight_smile:
Sokolko no děkuji za upřesnění.Ty týdny beru :grinning: :grinning:
autor
Petul - no to si ještě počkáš :slight_smile: Ale neboj, přijdou pusinky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany no to je fakt. Koukejte být všichni zdraví. :wink:

Miso to je lepší viď? :grinning:
25. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me uz asi videt nechteji, dokonce mam dalsi poradnu az za mesic! :sweat_smile: :confused: a za mesic jdu na materskou :slight_smile:
autor
Luci - uvidíš :slight_smile: Třeba ti praskne voda a nechají tě tam :wink: A nebo budeš mít streptokoka a přijmou tě i s menším nálezem, aby ti stihly vykapat ATB :wink:
petulao tak aspon nejsem jediná:slight_smile: Jinak Luci já byla asi 31tt a něco myslim a hodnoty si nepamatuji, ale vim, že bříško měla malá menší než nohy a hlavu, ale v rámci normy to bylo takže sem v klidu, ale musí jí změřit zase.Mně to tam psali na tt ty míry
25. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to bude asi nějaká novinka, mě teda chtěli přijmout i když tvrdili, že to k porodu není. Ale je fakt, že malej už byl hodně dole. Jo a neboj na konci tam budeš chodit i víckrát za týden, když bude potřeba. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - počkej až tam budeš běhat každý týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je teprve vopruz :grinning:
25. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso aha, ja ty miry mam na mm...
25. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pusinky beru :grinning: Teď jsem poškrábaná na obličeji od nehtíčků, Lucka máchá ručičkama jak o život :slight_smile:

Luci: pí.Brůčková líčí hodně i ty horší varianty, aby člověka psychicky připravila. já musím říct, že na mě to fungovalo, byla jsem připravená na daleko horší průběh. A jak jde dýchání? Trénuješ doma?
25. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky! Já měla také malé břicho. Rodila jsem v Pb a doktor si mě taky náležitě hlídal. Nakonec jsem šla o týden dřív než byl termín. A narodila se nám zdravá , malinká holčička. Když jsem ji viděla poprvé tak se mi zdále stejně veliká. Měla 2,5kg 48cm.
Mimochodem já jsem také z Pb, ale před čtyřmi roky jsme se přestěhovali do Prahy, kvůli práci. :slight_smile:

Jo a omlouvám se, že jsem k Vám ftrhla do diskuze. :wink: Snad se na mě nezlobíte. :slight_smile:
25. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek