• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
My jsme stříhali nehtíky dneska :wink: Eliška je má jako břitvu a pak se škrábě a škrábe i mě :unamused:

Je pravda, že když je člověk připraven na horší variantu, tak pak je mile překvapenej, že to tak strašný nebylo :slight_smile:
25. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko jo je to lepší.Hele to na mě budou teda koukat častěji, ale už v nemocnici :sweat_smile:
25. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Frionko - ale ty už jsi tu někdy psala, ne? Nebo jsme se potkaly v diskuzi o porodnici PB :wink:
25. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso tak co aspoň když bude potřeba tak si tě tam rovnou nechaj a nemusí tě tam posílat gyndař :grinning: ne fakt, hele co ty ledviny?
25. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě frionka taky něco říká :wink:
25. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul trenuju, ale treba dnes jsem zapomnela - ale zase jsem cca hodku cvicela a pri cvicu se taky dycha :wink:
25. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ledviny sou v těle jediný :grinning: :grinning: :grinning: to mi zpívá manža :grinning: :grinning: Né ledviny pohoda vůbec o nich nevim :grinning: :grinning: No už se na malou fakt těšim :grinning:
25. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - tak to jsi dobrá, já doma spíš netrénovala než trénovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany pry staci par dechu denne, kdyz mam jeste dost casu do porodu :wink: dneska jsem tu pri cviceni funela manzelovi, tak jak funime u pani Bruckovy, a mel ze me peknou srandu :grinning: :angry: takze nevim. nevim, co bude rikat, az uslysi to dychani :grinning:
25. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - manža pořád chtěl, abych mu ukázala co se učíme a taky se smál :grinning:
Však počkej, on ho humor přejde :grinning:
25. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso no nevim nevim, jestli tam ty ledviny ještě jsou, když o nich nevíš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jsem teď koukala na poštu pro tebe a ten frajer byl fakt klasik :grinning:
25. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my na to koukali taky, ale nevim co furt dělal s tou pusou :grinning: a reakce na svoje ségry taky dobrý.Sme řikali, že by byla prča kdyby řekl o té jedné, že jí někde ohn.. :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ přesně :grinning: :grinning: On byl asi nervozní nebo si hrál na Sámera Issu :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, tak to nevim, neznas myho manzela - to je samej vtipek a sranda, myslim, ze s tim bude prudit i pri porodu ve snaze mi pomoci :grinning:
25. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj už jsem tu psala.
25. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ho něčím praštíš a bude :grinning:

Frionko - tak si to pamatuju dobře :slight_smile: Jen se k nám přidej :slight_smile:
25. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky fakt a pak manža dodal, že jestli to nestihl když nic nevěděl tak to dožene páč sou nevlastní a podle toho co řikal asi nebude na nějaké trvalé vztahy ptáček jeden přelétavý :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já to moc nesledovala, psala jsem tu maily... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vypadal na to. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko vypadal, že by se nenechal dlouho přemlouvat :grinning: :grinning: ale měl velké nosní dírky.Hele nepostřehla si kolik je tomu tátovi
25. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem nepostřehla. :sweat_smile:
25. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky, ale řikali sme, že má 30 leté syny bude mu kolem 50 tak vypadá taky dobře
25. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mu asi bude. Taky dobře? :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně manža taky vypadá dobře na svůj věk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna o víkendu sem mu to řikala, že na svůj věk nevypadá.A on mi odpověděl, že občanka řiká něco jiného :grinning: :grinning: tele no.Ale je to můj šmudla :grinning:
25. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasný. Hele když ještě vidí co tam v tý občance je napsaný tak je to v ok. :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tady budu mít zítra a v pátek bráchu tak to bude masakr. Doufám, že se tu pánové nepobijou. :grinning: No a v pátek u nás bude ještě spát. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro baru :wink: http://www.hledavas.cz/profil.asp?idp=373
prece to nenechame tamty kace! :wink:
25. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek