• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Ess - moc hezkej popis :slight_smile:

Máme vyluxováno, Elinka spinká a Honzík si vyprosil "Jen počkej" :slight_smile:
26. bře 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany my koukáme na shreka...u nás se prosit nemusí, bedna jede velmi často spíš furt :slight_smile:
26. bře 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany a díky za pochvalu, ráda někoho rozesměju :slight_smile:
26. bře 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mu pustím něco na chvíli, ale on od toho pak stejně uteče :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ess - jak se vlastně jmenuješ jménem? :confused: :sweat_smile:
A co nějaký další fotečky díťat :wink:
26. bře 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany no moje děti jsou diváci po mně :slight_smile: jsem Dáša..fotečky mám, jen nevím, jak je sem vložit...
26. bře 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak Honzík už dělá něco jiného, ale když mu to vypnu, tak hned bude ječet!!! :confounded:

Nahoře máš záložku Fotoalba a dáš moje alba a pak si ho vytvoříš :wink: Akorát musí být fotky menší než 700kB :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ráno jsme tu měli puštěnou televizi jako kulisu a běžel ten seriál na Nově a nějaká ta ženská tam brečela a Honzík povídá: "Pani pláče, neposlouchá pána" :grinning: :grinning: :grinning: Nevím jak na to přišel :confused: :sweat_smile:

Ess - jedna Dáša se mnou chodila do školy a nesměli jsme jí říkat Dášo, ale jedině Dagmar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Eli už se vzbudila :wink:
26. bře 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ess super :grinning:

U nás teď jedou Prázdniny pro psa :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale stejně jak u Zany chvílkama kouká pak zas ne, ale když se to vypne tak je oheň na střeše :grinning:

Já mám ptáčky v papiňáku, tak se jdu chvíli věnovat dítku. :wink:
26. bře 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol díky :slight_smile:

Vrzla jsem do albíčka deset foteček...
26. bře 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky v sobotu jedu za mamčou, necháse zítra na revers pustit domů...
26. bře 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska nám přišly čepičky :slight_smile:
Kuk do alba :dizzy_face:
26. bře 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ess - hezký fotky :slight_smile:
26. bře 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jste tady psala o porodu,tak ja oba na vyvolavacku a prvni 13h a druhy 17,5h.vim jiste,ze do tretiho bych nesla.

MISO mela jsem 3nocni kosile,jednu jsem oddelala hned u porodu.potom jsem mela 4baliky vlozek.dostanes jen 10ks a to je za chvilku po porodu pryc.2kojici podprsenky a ty vlozky do podprdy.dostanes maly vzorek bepantenovy masticky na bradavky,tak si muzes v lekarne taky koupit a mit vetsi baleni.aspon tri rucniky.ja mela na oblicej,telo a spodek.hyg.potreby.nemelo by byt mydlo parfemovane a nebo muze,ale nepouzivat na bradavky.zupan,pantofle,jestli ti nechutna caj,tak svoji neperlivou vodu.djusy by se nemeli a ovoce jako jahody,pomerance atd.taky ne.spodni pradlo dle potreby.kalhotky muzes koupit v nemocnici za 20kc.rikaji,ze jsou lepsi,ze vetraji,ale ja nevim spodek jsem stejne mela zalepenej vlozkou.ty jejich kalhotky se daji i vyprat a pouzit znovu.a detske obleceni.ja mela dva modylky a bylo to malo.mala si to skoro po kazdym jidle poblinkala a musela jsem prevlikat.ale veci na mimco ti muzou po celou dobu v porodnici pujcovat.a aspon 5lat.plen., detskou kosmetiku nemusis,to je vsechno v porodnici.a pro jistotu treba 5plen.na den dostanes 5 plen v porodnici.ze zacatku to staci,nez se rozkojis,ale potom miminko porad kaka.svoje plinky neukazuj.jak uvidi,ze mas svoje,nedostanes nic.z dokladu jsem davala oddaci list,rozhodnuti o jmenu miminka,kartu vzp,rodny list a tehu kartu.oddaci list ti seberou pri prijmu a dostanes ho az na matrice s rodnym listem miminka.jinak k porodu si muzes vzit svoje cd,casopisy co budes chtit.doufam,ze jsem na nic nezapomela.uz ted ti preju hodne stesti.porod neni prochazka ruzovou zahradou,aspon podle mych porodu,alejedno je jisty,ze to za to stoji.
26. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ess - v rychlosti jsem pročetla ten tvůj deník - fakt vtipně napsaný :grinning:
Zany - čepičky jsou super, to bude Elinka kočka na jaře

My letíme za chvíli na to Vítání občánků, tak jdu nakrmit dítě a nasoukat se do něčeho slušnýho, když bude taková sláva :slight_smile:
26. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul díky :slight_smile: Zany taktéž.....

Děvčata umřel vám někdy někdo v rodině? Jako v době, kdy jste už byly dospělé...
26. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny :slight_smile:
malá mi spí v kočárku, tak jsem šoupla maso do trouby, aby měl manžel doma oběd, až přijde z práce. On tam sice obědy má, ale cvždy když přijde domů, vypadá jako kdyby nejedl :grinning:
Sabinka dnes měla 8mi měsíční. Má 75 cm a 10 a půl kg. Dostala vitamíny na zoubky ( doplatek 90,-) :stuck_out_tongue_closed_eyes: na léky doplácím pokaždý hodně. Ale co bych pro ní neudělala, no ne? :dizzy_face: U nás nejspíš budou zase padat trakaře, hnus velebnosti...
26. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ess - jo taťka v listopadu a babička vypadá hodně špatně :frowning2:
26. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiri kdes rodila? Já teda oba kluky v Praze a vložky byly k dispozici bez omezení teda....erární košile taktéž, žádnou svou jsem si nebrala, proč bych si je špinila a pak musela prát, že ano:slight_smile:
26. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coryno ach jo, jaks to snášela? Já jen že jedu za tou mámou, nevím, jestli jsem to tu psala, prakticky umírá na rakovinu....je teď hodně konfliktní až zlá, nevím, jak se k ní chovat, snažím si toho nevšímat...
26. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já rodila v Pb a přesně bych doporučila to co Jirik :slight_smile: akorát rozhodnutí o jménu jsem nedávala, myslím že ho manžel vyplnil v porodnici při příjmu
26. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
essi - hodně blbě, táta byl 14 dnů v komatu a hned na začátku doktorři řekli, že to jde ke konci, takže jsem každou návštěvu prořvala jak želva a držela ho za ruku a říkala mu, vše co jsem za života nestihla. No a zítra jedeme za babí, tam budu mít starost spíš o mamku, aby se mi tam nesložila. Ale na rovinu říkám, že nemít Sabinku jsem v pr*deli ještě dneska, stýská se mi, ale nic s tím neudělám,no a život jde dál. A je fakt pravda, že čas všechno zahojí, alespoň trochu.

Ten deník je suprovej :slight_smile:
26. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cory - to je Sabča kus ženský :slight_smile: Tuhle váhu měl Honzík v roce a to o něm říkali, že je buclinka :grinning: A teď je tak nějak v normálu :wink:

Ess - bohužel jo... :frowning2: Taťka mi zemřel na rakovinu, když mi bylo skoro 18 :pensive: Nějak jsem se s tím srovnala, ale bylo mi hrozně líto (a vlastně pořád je), že se nedožil ani bráchovo ani mojí svatby a vnoučat :pensive:
A tchán zemřel když bylo Honzíkovi půl roku :frowning2:
Je fakt, že čas s tím udělá svoje a člověk se s tím naučí žít... Ono mu vlastně nic jiného nezbývá... A když je to pro ty lidi vysvobození od nemoci, tak to vidím spíš jako pomoc v tom, že se člověk netrápí...
26. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coryno maminka se léčí už dva a půl roku, operace a od tý doby bez přestávky jedna chemo za druhou, pak biologická léčba, teď už mic takovýho dostávat nemůže...hubne, slábne, špatně mluví, nemůže dejchat...a já šílím..kdyby se už s tím aspoň nějak smířila, ale ona šílí a kope okolo sebe...
26. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany ach jo..no upřímně, mamča má spoustu bolestí a trápí se, uleví se mi, až to skončí :cry:
26. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
..jo a oblečení na děti a plínky taky byly bez omezení erár k dispozici..
26. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ono se s tím člověk asi špatně smiřuje :frowning2: Ví jak na tom je a co jí čeká... Možná ani taková být nechce, ale...
26. bře 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Člověk neví jak by se sám zachoval, kdyby věděl co ho čeká a že času má minimálně...
26. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Rozhodla jsem se, že to háčkování zkusím :slight_smile: Ve škole mi řetízek šel a tak uvidíme, nějak to dopadne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany jo to jo, ale nic s tím neudělá..ona byla vždycky hodně introvertní, snadno v řeči konfliktní..a teď je to horší a horší...
26. bře 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek