• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Možná je to ta bezmoc, že s tím nic nejde udělat...
26. bře 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany asi jo..já četla nějaký materiály ze sociologie, tohle je první fáze, kdy ten člověk ještě není smířenej....a někdo se se smrtí nesmíří až do konce...
26. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já to docela i chápu...
26. bře 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to jo, ale nemla by nás odhánět..myslím....kdyby jen naznačila, nehnu se od ní!!!
26. bře 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, lehko se mi to posuzuje, když nejsem v její kůži..asi bych nenáviděla všehny zdravý lidi a třeba bych se chovala mnohem hůř...
26. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, jdu se rozptýilit blbou prací na blbý semestrálce, zatím se tu všechny mějte fajn...
26. bře 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
misso jeste jsem zapomela,ze musis mit svoje vlhcene ubrousky,ty nedostanes.

ess ja rodila v pribrami.tady ti nic na vic nedaji ani nahodou.vlozky jen 10ks a to je takova vata prevazana obvazen.hned se to prosakne a zkrouti a jsou uplne na h....
26. bře 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti děkuji moc za zprávy.Já ubrousky v tašce mám, ale ty košile musim dokoupit.Zajímalo mě jestli mi daj oblečení na malou atd.Byla sem připravená na Prahu a tam dávaj vložky atd.Mimčo obléknou.Tak si musim dobalit jen košile a ještě jedny vložky teda asi a myslíš, že je jedno jestli máš normální kalhotky mám jedny ty jednorázové.
26. bře 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso ty jednorázové jsou nejlepší, protože ti to ze spodu dýchá a lépe se to hojí. Samozřejmě při normoš porodu. To samé jsou ty vložky. Jsou potřeba bez igelitu ze spoda kvůli tomu samému. Takže ty vložky co dávají v porodce jsou sice na prd, ale splní ten účel. :wink:

Ess je mi líto čím musíš procházet, ale nemůžu poradit. Naštěstí se mi nic takového zatím nestalo a doufám, že ještě dlouho nestane :pensive:

My jsme odpo šli s mamkou ven a pak nás nabral D a zajeli jsme jen vyzvednout mamce nějakou vodičku na vyrážku do lékárny. Jinak nic nového. :slight_smile:
26. bře 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
MISO ja mela 4baliky vlozek a mela jsem to akorat na ty tri dny co jsembyla v porodnici.a to bych rekla,ze jsem az tak moc nekrvacela.nezapomen kosili s knoflikama.na porod ti staci naka uplne obyc co se muze potom klidne i vyhodit.mimco ti obliknou.muzes pouzivat celou dobu nemoc.obleceni na mimca,ale neni to nic moc pekne,jako vlastni nove nacancane.tady co jim prijde pod ruku,tak na mimco navlecou.at je to holka,nebo kluk.a chodi 2x tydne do porodnice fotograf,tak ja jsem si uz kvuli tomu brala na mimco svoje.kalhotky muzes mit i svoje.ja mela jeden vecer ty za 20 z nemocnice a pak jsem nosila svoje na ktere jsem zvykla.a jeste neni spatny si vzit zabky do sprchy.doporucuji aspon 3x za den do sprchy a macet siti a jak zensky sprchuji spodek tak ta krev a vsechno tak v tom po nekom slapat-nic moc.hodne zenskych na tri sprchy.
26. bře 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo košili s knoflíkama pomalu až k nohám na kojení mám :grinning: :grinning: A tajně doufám, že bude volnej nadstandart, ale to oprvadu doufám.Jinak vložky koupim ještě jedny teda.
26. bře 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
..ty porodniční vložky jsou fajn, že dejchaj, puch očistků není tak libovej jako s klasickejma neprodyšnejma vložkama :slight_smile:
26. bře 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zase tady..
Jo holky, já si k porodu vzala tu nejhezčí košišli ( prvorodička no) a po porodu mi ji manža odvezl hned domů vyprat :astonished:
Já měla vložky jak normoš, tak ty jejich, měla jsem 4 balíky a tip ťop, ale je fakt, že jsem hodně krvácela. Přinejhorším, Ti je nějaká návštěva přiveze, kdyby jsi něco neměla. :wink:
JO A BOTY DO SPRCHY URČITĚ! :fearful:
26. bře 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jediný mi celkem vadilo, sprchy a WC - vůbec by mi nevadilo, kdyby to tam alespoň 3x denně pošplíchali Savem :grinning: Neříkám že tam byl nepořádek, ale vůně dezinfekce je přeci jen lepší než v největších vedrech při narvanémm oddělení nacpaný koše s vložkama a umolousaný dlaždičky ve sprše. :wink: :grinning:
26. bře 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
boty do sprchy mám :grinning:
26. bře 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak můžeš jít rodit :wink: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
coryno jo ty koše spešl na vložky, biologickej matroš jedna báseň :grinning: a zavřený okna na wc, aby se tam nestahovaly mouchy :grinning:
26. bře 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě to mám živě v paměti :grinning:
26. bře 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nebojte nebude to trvat dlouho a budu hlásit, že vyrážim rodit a když né já tak sokolka vám to napíše :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
cory a člověk přemejšlí, jestli se radši nepůjde osprchovat a tam se vyčůrá :grinning:
26. bře 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nám to i doporučili :wink: proto si myslím že boty jsou skoro nejdůležitější :grinning:
26. bře 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
cory jo to jo,ale vždycky se člověku nechce se máčet...
26. bře 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
es - to máš pravdu. Jdu něco pohonit k jídlu, ať nevečeřím zase někdy v noci, znáte to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak zatím paa zítra, nakoupím, poválím se v solárku, dojdu na schůzi a jsem tady :wink:
26. bře 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
solárko? schůze?? ty jo já už chci taky žít v civilizaci :grinning:
26. bře 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak se dělá hemiltnův hmat
26. bře 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fakt že čůrání bylo i ve sprše lepší, protože to tolik neřezalo, když se to zředilo vodou. Takže do sprchy by to možná chtělo spíš gumovky :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso to nevim, ale prý to teda není fakt nic příjemnýho. :frowning2:
26. bře 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
už to vim dobrý.Petul co hoňka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoňka dobrý, dneska jen jednou. :wink: Ale začal mě bolet žaludek jako svi.. :angry: úplně jako kdybych snědla dvě vajíčka (jsou pro mě fakt těžký), no a to jsem měla jen housku s máslem a šunkou :confounded: . Tak jsem spolkla prášek a už je mi líp. :slight_smile:
26. bře 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele tak popiš co je Hamilton ať taky vim. :wink:
26. bře 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek