• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
ess: tak to myslím zvládnete skvěle!je vidět že jsi hospodyňka, já šetřit moc neumím, musím se to naučit :unamused: teď začnou ty hubený měsíce :wink: když místo MD bude RD od státu :unamused:

boni: už tu byla po tobě sháňka :wink: jo jo Marťa nejni slonice, 2 roky dítě nenosila,už porodila :grinning:

Sok: tak to jste s bydlením dobře vychytali :slight_smile: to je pro rodinu dneska největší zátěž! :frowning2:
27. bře 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul díky za důvěru:slight_smile:....já šetřím strašně nerada, ale asi to mám v krvi, mamča s náma byla sama, šetření je pro mě běžná věc :-/
27. bře 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ess: tak mne to pak naučíš, jo? :sunglasses: jo a vajíčka a brambory můžou tchání vždy jednou měsíčně dovalit, ne? :grinning:
27. bře 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul to je taky fakt, nezlobila bych se :grinning: ..no asi takhle, po vejplatě nakoupíš plíny a toaleťák, zbytek si rozdělíš podle počtu dní a nesmíš to překročit :slight_smile: ....no a mezi příbuzný rozhlaš, že jediný dárky, který přijímáte, jsou peníze a oblečení na děti :slight_smile:
27. bře 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a mám v plánu doučovat pro ZŠ, případně i nějakýho gympláka bych ještě zmákla něco naučit...teda jestli bude vůbec zájem...tak třeba nějaká kačka navíc padne...
27. bře 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:

děti se nade mnou slitovaly a nechaly mě vyspat :slight_smile: Eliška se vzbudila až ve 4 a Honzík spinkal hezky celou noc ve svojí posteli :slight_smile: Eli se vzbudila v 7, nabaštila se a pak jsme šly za Honzíkem a ještě jsme se chvíli muchlali v posteli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teď jsme po snídani, půjdu dožehlit to prádlo, hodím kuřátko do trouby a kdyby to šlo, tak zkusím vytřít... :wink: Ať mám o víkendu klid :slight_smile:

No popravdě já taky nevím kolik za měsíc utratíme :confused: Vím, že asi něco zbyde, ale kolik nevím...
Mě za chvíli taky skončí zlaté časy na MD, ale ještě budu měsíc a půl na dovolené a zároveň na rodičáku, tak to bude paráda :grinning: No a pak to bude zase vostrý :confounded: Teda pro mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hlavně teď musíme doplatit pozemek, tak už se přestaneme kochat tou hezkou částkou na účtu :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj Holky.

koukám, že drbete čím dál tím víc :grinning: :grinning: :grinning:
My jsme se měli v Praze blaze :wink: , když jsme tam přijeli, jeli jsme na Novodvorskou Plaze koupit něco tchýni k narozkám a do eBanky, jezdila jsem s malým v náručí po schodech nahoru a dolu, hrozně se mu to líbilo :slight_smile: Taky jsme mu tam koupili 2 dřevěné knížky a takovýho kraba-je to mini piánko :grinning: :grinning: :grinning: Tak má zase radost.

Od úterý večera je mi nějak divně, v noci nemůžu ani polknout, a bolí mě hlava. Přes den je to naštěstí lepší.

Jinak 8-měsíční prohlídka byla super. Matýsek váží 10120g a měří 75 cm. Jinak je prý zdravý jako řípa :wink:
Matýsek se nám nějak začnul rozmlouvat, teď zase pořád opakuje baba... je na něm vidět,jak moc se snaží vyslovit nějaké slabiky, je to fakt roztomilý :wink: :grinning:

Včera jsem si vyzvedla brejličky, tak konečně vidím i to, co jsem dřív neviděla :grinning: :grinning: :grinning:
A na pondělí jsem se obědnala ke kadeřnici, a vlasy půjdou dolů, už mě štvou :angry: Jdu hned v 9 ráno, mamča má odpolední, tak mi malého pohlídá.

Barčul-prosímtě, nemůžeme dnes ven :frowning2: Jak jsme jely od Dr., daly jsme kočár k našim do Kočárkárny a hned jeli směr Prague, a kočár už zapomněli vyzvednout, takže jsem bez kočíku, vzpomněla jsem si až dnes ráno.
27. bře 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milky jak ráda bych vlasy taky shodila, padaj, jsou všude, ale líbí se mi mít je delší :slight_smile:..a děti mě furt tahaj..
27. bře 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Milky! Vy jednou zapomenete hlavu! :grinning: :grinning: :grinning: a pka že mozek stárne po 27 roku věku :wink: nevadí nevadí, my máme stejně nějakej kašlíček, tak to vezmeme jen letem světem, nebo možná vůbec :sunglasses:

Holky, už jsem dala do albíčka fotky ze včerejšího setkání mamin v Praze, tak jukněte. Sválně jestlivá v tý změti miminek Adámka najjdete.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. bře 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a co to slyším s vlasama Milky????? tak nakonec je budu mít delší já, jo? :grinning:
27. bře 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Essi-no mě za ně malej taky tahá. A co bude léto, tak si odpočinu :wink:

Bar-Neboj, nepůjdu ouplně nakrátko, tak k ramenům?nevím, uvidíme :wink:
27. bře 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bar-fotky pěkné, Adámek krátké prožk. body, a šedivé kalhotky, to je jasnačka :wink: :grinning:
27. bře 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaťo: ještě abys ho ty nepoznala :wink: ona ta jeho indická tečka je vidět všude :wink: ! tak k ramenům, hm hm hm, tak to bychom tě v tý délce mohli brzo dohnat :slight_smile:
27. bře 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je dobře že nepujde holčička do první třídy rovnou jak někdo vtipně poznamenal :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky já mám pohodičku. Měla jsem na hlídání 2 děti a nemám ani jedno :grinning: . Brácha jel s D do kanclu a pro Kubíka si přijel děda a vzal ho za babičkou. :slight_smile: Přiveze mi ho na oběd a taky říkal něco o tom, že by si ho vzal odpo sebou na hausbot a mi bysme si ho večer vyzvedli tak uvidíme. No a večer bude zase šrumec, protože u nás brácha dneska spí. Mamka jde na véču s kamarádka, prý jedna slaví narozky, tak frajery večer frknu do vany a bude. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak mám asi v pr.. pc. :angry: Ráno když jsem k tomu přišla, tak tam lítali nějaký kody a kdesi cosi tak jsem to musela naférovku vypnout a pak když jsem začala tady psát tak se mi to seklo. No tak jsem to znovu vypla a dobrý. No a teď když jsem sem vlezla a najela si na fotky Bary tak znovu :angry: (jinak krásný fotečky a těch miminek, to muselo být super :wink: ) no a začalo se mi to najednou všechno zavírat a odhlašovat a teď mi tam běhá odhlašování a nic se neděje :angry: . Se z toho picnu. A to jsem to měla na reklamaci někdy na podzim. :angry: :angry: No ještě že není D doma a vlezla jsem si k němu, když mám čásek. :slight_smile:
27. bře 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ess já jsem taky musela šetřit, teda ne nějak extra, ale koukala jsem na to, co koupím a co je fakt zbytečnost. No a pak se začalo více dařit a je fakt, že jsem z toho byla celkem rozpačitá, když jsme si koupili něco dražšího (třeba pressovač a tak) ale že bysme vyloženě rozhazovali tak to taky ne. Ale on si člověk rychle zvykne na to, když si může něco dovolit a naopak je to pak horší. :frowning2:

Jinak s bytem to bylo fakt perfektní, protože jinak nevim nevim. Neměli jsme ani jeden peníze takže o koupi bytu by se fakt uvažovat nedalo a ani by nám hypo nikdo nedal. Já chodila ještě do školy a D zase moc teda nevydělal. Je pravda, že to byl klasickej byt po starých lidech, takže se toho muselo hrozně moc udělat, jako třeba vymalovat a předtím oškrabat malbu válečkem :grinning: a tak, ale všechno se dělalo postupně a fakt to šlo. Už mi zbývá snad jenom kuchyň. Ta je pořád stará, ale jinak si myslím, že to tu máme pěkný. :slight_smile:
27. bře 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak noťase jsem vypla a zase zapla, naběhla mi tabulka, že to bude spuštěno obvyklým způsobem tak jsem to odentrovala a nic. Je černá obrazovka. Svítí mi normálně zelený světýlka a jinak nic. :angry: No fakt se z toho ... Jsem zvědavá až přijede D domů co zjistí.
27. bře 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol tak snad to zvládnem...
Nikde nikdo tak jdu aspoň vytřít. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ess určo. Když si zvyklá si peníze rozdělovat tak to určo zvládneš. Hele ještě že jsou ty svátky a narozeniny viď? Ono je to super že děcka dostanou oblečení a tak a rodiče s tím pak nemají takový výdaje. Fakt je to znát. Já jsem taky byla z domova zvyklá šetřit a ono se to pak hodí. :wink:
27. bře 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky to je tááák krásný pocit se podívat na sušák a tam nic nevisí a v koši na prádlo taky není jediný kousek :dizzy_face: Akorát se to zítra změní... :unamused: Přijede manža, tak vysype prádlo a mám po radosti :confounded:

Kuřátko se nám peče v troubě, asi ještě upeču ořechovou bábovku, když mám rozpálenou troubu a bude zítra na snídani :slight_smile:
Venku zase prší, už mě to točí!!! Sice musíme být doma, ale i tak :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Báro - no to musel být mazec :slight_smile:

Milky - taky jsem před porodem zkracovala vlasy na mikádo :wink: Občas to chce zkrátit a nechat těm vlasům odpočinout :wink:

Je ahoj Bony :slight_smile:

Teda Milky - čím Matýska krmíš :grinning: Toho je taky kus jako Sabči :slight_smile: A to já si říkala jakýho jsme měli buřtinku a on byl ještě drobek :grinning:

Petul - co vítání občánků? :confused: :sweat_smile:
27. bře 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar Zany :slight_smile: Tak ty pečeš jo? :grinning: Já taky o něčem přemýšlela, ale uvidím. Nic mě nenapadá, ale potřebovala bych pro kluky k snídani, když tu bude spát i brácha.
27. bře 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany-je to fakt s těma vlasama :wink: A fakt už mi překážej, sem musela spát i v drdolu :grinning: :grinning:
Matýsek když neměl příkrmy tak přibýval 1kg měsíčně, a teď už přibývá 1kg za 2měsíce, což je super... Už papá hodně věcí. :wink: :slight_smile:

Ju holky, koukám že tu píšete o Vítání Občánků? Nám už je 8 měsíců, a doteď jsme nikde nebyli, tak mě to docela mrzí :angry:
27. bře 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak už máme vypráno, vyluxováno, malý už má uvařený obídek, umyté nádobí. Ještě po obědě vyžehlit a udělat bramboráky. Když nejdeme ven, tak toho aspoň stihnu hodně zapracovat :grinning: :grinning:
Chtěla jsem dneska pro nás uvařit jen něco rychlého, a pak se rozhodnu pro bramboráky, nu což, přišla chuť :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milk jestli chceš jít na vítání občánků tak si musíš zajít na matriku a zažádat si, že tam chceš. Oni to sami neposílají. :wink:
27. bře 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Zany: Vítání občánků bylo fajn - šli jsme v druhý várce od dvou, takže tam bylo míň nových občánků. Ta zrekonstruovaná obřadní síň je moc pěkná, zazpívali dětičky z mateřský školky - to se Lucince líbilo, takže jim do toh vejskala :slight_smile: A když mi pan místostarost předal kytku (pěkná gerbera, žádný uschlý karafiát), tak Lucka chňapla po tom šustivém papíru a už ho rvala do pusinky. Večer hodím nějaké fotky do albíčka.

Ráno jsme byly na prvním Prevenaru a dobrý, píchá se do ramínka, trochu slziček bylo, ale fakt jen trošku.

Ess: já tě holka fakt obdivuju - dvě děti, k tomu škola, manžel do večera v práci, plánujete dokonce třetího prcka... to je fakt výkon.
27. bře 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul no vidíš to, to mi jsme dostali teda karafiát, ale uschlej taky nebyl :grinning:
27. bře 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul - pěkné fotečky, jak jsou všichni prckové na té dece pohromadě :slight_smile:
27. bře 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme při prvním prevenaru měli druhý den zvýšenou teplotu, ale jinak nic a po druhém vůbec nic. Ona mi mudra říkala, že je to jako s hexou. No a na tu jsme měli taky jen jednou reakci :wink: Tak snad budete bez reakce :wink:
27. bře 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi se městu daří, když se pláclo přes kapsu :grinning: Karafiáty - to byl hit k MDŽ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek