Společné místo
zany
12. říj 2007

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
barculda
27. bře 2009
ess: tak to myslím zvládnete skvěle!je vidět že jsi hospodyňka, já šetřit moc neumím, musím se to naučit :-| teď začnou ty hubený měsíce 😉 když místo MD bude RD od státu :-|

boni: už tu byla po tobě sháňka 😉 jo jo Marťa nejni slonice, 2 roky dítě nenosila,už porodila 😃

Sok: tak to jste s bydlením dobře vychytali 🙂 to je pro rodinu dneska největší zátěž! 😞
esssi
27. bře 2009
Barcul díky za důvěru🙂....já šetřím strašně nerada, ale asi to mám v krvi, mamča s náma byla sama, šetření je pro mě běžná věc 😕
barculda
27. bře 2009
ess: tak mne to pak naučíš, jo? 😎 jo a vajíčka a brambory můžou tchání vždy jednou měsíčně dovalit, ne? 😃
esssi
27. bře 2009
Barcul to je taky fakt, nezlobila bych se 😃 ..no asi takhle, po vejplatě nakoupíš plíny a toaleťák, zbytek si rozdělíš podle počtu dní a nesmíš to překročit 🙂 ....no a mezi příbuzný rozhlaš, že jediný dárky, který přijímáte, jsou peníze a oblečení na děti 🙂
esssi
27. bře 2009
No a mám v plánu doučovat pro ZŠ, případně i nějakýho gympláka bych ještě zmákla něco naučit...teda jestli bude vůbec zájem...tak třeba nějaká kačka navíc padne...
zanyautor
27. bře 2009
Dobré ráno 🙂

děti se nade mnou slitovaly a nechaly mě vyspat 🙂 Eliška se vzbudila až ve 4 a Honzík spinkal hezky celou noc ve svojí posteli 🙂 Eli se vzbudila v 7, nabaštila se a pak jsme šly za Honzíkem a ještě jsme se chvíli muchlali v posteli x-) x-) x-)
Teď jsme po snídani, půjdu dožehlit to prádlo, hodím kuřátko do trouby a kdyby to šlo, tak zkusím vytřít... 😉 Ať mám o víkendu klid 🙂

No popravdě já taky nevím kolik za měsíc utratíme =-) Vím, že asi něco zbyde, ale kolik nevím...
Mě za chvíli taky skončí zlaté časy na MD, ale ještě budu měsíc a půl na dovolené a zároveň na rodičáku, tak to bude paráda 😃 No a pak to bude zase vostrý :-S Teda pro mě :-p
Hlavně teď musíme doplatit pozemek, tak už se přestaneme kochat tou hezkou částkou na účtu 😃 😃 😃
milkyway
27. bře 2009
Ahoooj Holky.

koukám, že drbete čím dál tím víc 😃 😃 😃
My jsme se měli v Praze blaze 😉 , když jsme tam přijeli, jeli jsme na Novodvorskou Plaze koupit něco tchýni k narozkám a do eBanky, jezdila jsem s malým v náručí po schodech nahoru a dolu, hrozně se mu to líbilo 🙂 Taky jsme mu tam koupili 2 dřevěné knížky a takovýho kraba-je to mini piánko 😃 😃 😃 Tak má zase radost.

Od úterý večera je mi nějak divně, v noci nemůžu ani polknout, a bolí mě hlava. Přes den je to naštěstí lepší.

Jinak 8-měsíční prohlídka byla super. Matýsek váží 10120g a měří 75 cm. Jinak je prý zdravý jako řípa 😉
Matýsek se nám nějak začnul rozmlouvat, teď zase pořád opakuje baba... je na něm vidět,jak moc se snaží vyslovit nějaké slabiky, je to fakt roztomilý 😉 😃

Včera jsem si vyzvedla brejličky, tak konečně vidím i to, co jsem dřív neviděla 😃 😃 😃
A na pondělí jsem se obědnala ke kadeřnici, a vlasy půjdou dolů, už mě štvou ]-( Jdu hned v 9 ráno, mamča má odpolední, tak mi malého pohlídá.

Barčul-prosímtě, nemůžeme dnes ven 😞 Jak jsme jely od Dr., daly jsme kočár k našim do Kočárkárny a hned jeli směr Prague, a kočár už zapomněli vyzvednout, takže jsem bez kočíku, vzpomněla jsem si až dnes ráno.
esssi
27. bře 2009
Milky jak ráda bych vlasy taky shodila, padaj, jsou všude, ale líbí se mi mít je delší 🙂..a děti mě furt tahaj..
barculda
27. bře 2009
Teda Milky! Vy jednou zapomenete hlavu! 😃 😃 😃 a pka že mozek stárne po 27 roku věku 😉 nevadí nevadí, my máme stejně nějakej kašlíček, tak to vezmeme jen letem světem, nebo možná vůbec 😎

Holky, už jsem dala do albíčka fotky ze včerejšího setkání mamin v Praze, tak jukněte. Sválně jestlivá v tý změti miminek Adámka najjdete.... 😎 😎 😎
barculda
27. bře 2009
jo a co to slyším s vlasama Milky????? tak nakonec je budu mít delší já, jo? 😃
milkyway
27. bře 2009
Essi-no mě za ně malej taky tahá. A co bude léto, tak si odpočinu 😉

Bar-Neboj, nepůjdu ouplně nakrátko, tak k ramenům?nevím, uvidíme 😉
milkyway
27. bře 2009
Bar-fotky pěkné, Adámek krátké prožk. body, a šedivé kalhotky, to je jasnačka 😉 😃
barculda
27. bře 2009
kaťo: ještě abys ho ty nepoznala 😉 ona ta jeho indická tečka je vidět všude 😉 ! tak k ramenům, hm hm hm, tak to bychom tě v tý délce mohli brzo dohnat 🙂
bonifac
27. bře 2009
No tak to je dobře že nepujde holčička do první třídy rovnou jak někdo vtipně poznamenal 😃 😃
sokolka
27. bře 2009
tak holky já mám pohodičku. Měla jsem na hlídání 2 děti a nemám ani jedno 😃 . Brácha jel s D do kanclu a pro Kubíka si přijel děda a vzal ho za babičkou. 🙂 Přiveze mi ho na oběd a taky říkal něco o tom, že by si ho vzal odpo sebou na hausbot a mi bysme si ho večer vyzvedli tak uvidíme. No a večer bude zase šrumec, protože u nás brácha dneska spí. Mamka jde na véču s kamarádka, prý jedna slaví narozky, tak frajery večer frknu do vany a bude. :-p

Jinak mám asi v pr.. pc. ]-( Ráno když jsem k tomu přišla, tak tam lítali nějaký kody a kdesi cosi tak jsem to musela naférovku vypnout a pak když jsem začala tady psát tak se mi to seklo. No tak jsem to znovu vypla a dobrý. No a teď když jsem sem vlezla a najela si na fotky Bary tak znovu ]-( (jinak krásný fotečky a těch miminek, to muselo být super 😉 ) no a začalo se mi to najednou všechno zavírat a odhlašovat a teď mi tam běhá odhlašování a nic se neděje ]-( . Se z toho picnu. A to jsem to měla na reklamaci někdy na podzim. ]-( ]-( No ještě že není D doma a vlezla jsem si k němu, když mám čásek. 🙂
sokolka
27. bře 2009
Ess já jsem taky musela šetřit, teda ne nějak extra, ale koukala jsem na to, co koupím a co je fakt zbytečnost. No a pak se začalo více dařit a je fakt, že jsem z toho byla celkem rozpačitá, když jsme si koupili něco dražšího (třeba pressovač a tak) ale že bysme vyloženě rozhazovali tak to taky ne. Ale on si člověk rychle zvykne na to, když si může něco dovolit a naopak je to pak horší. 😞

Jinak s bytem to bylo fakt perfektní, protože jinak nevim nevim. Neměli jsme ani jeden peníze takže o koupi bytu by se fakt uvažovat nedalo a ani by nám hypo nikdo nedal. Já chodila ještě do školy a D zase moc teda nevydělal. Je pravda, že to byl klasickej byt po starých lidech, takže se toho muselo hrozně moc udělat, jako třeba vymalovat a předtím oškrabat malbu válečkem 😃 a tak, ale všechno se dělalo postupně a fakt to šlo. Už mi zbývá snad jenom kuchyň. Ta je pořád stará, ale jinak si myslím, že to tu máme pěkný. 🙂
sokolka
27. bře 2009
Tak noťase jsem vypla a zase zapla, naběhla mi tabulka, že to bude spuštěno obvyklým způsobem tak jsem to odentrovala a nic. Je černá obrazovka. Svítí mi normálně zelený světýlka a jinak nic. ]-( No fakt se z toho ... Jsem zvědavá až přijede D domů co zjistí.
esssi
27. bře 2009
Sokol tak snad to zvládnem...
sokolka
27. bře 2009
Nikde nikdo tak jdu aspoň vytřít. :-p
sokolka
27. bře 2009
Ess určo. Když si zvyklá si peníze rozdělovat tak to určo zvládneš. Hele ještě že jsou ty svátky a narozeniny viď? Ono je to super že děcka dostanou oblečení a tak a rodiče s tím pak nemají takový výdaje. Fakt je to znát. Já jsem taky byla z domova zvyklá šetřit a ono se to pak hodí. 😉
zanyautor
27. bře 2009
Holky to je tááák krásný pocit se podívat na sušák a tam nic nevisí a v koši na prádlo taky není jediný kousek x-) Akorát se to zítra změní... :-| Přijede manža, tak vysype prádlo a mám po radosti :-S

Kuřátko se nám peče v troubě, asi ještě upeču ořechovou bábovku, když mám rozpálenou troubu a bude zítra na snídani 🙂
Venku zase prší, už mě to točí!!! Sice musíme být doma, ale i tak 8-( 8-( 8-(

Báro - no to musel být mazec 🙂

Milky - taky jsem před porodem zkracovala vlasy na mikádo 😉 Občas to chce zkrátit a nechat těm vlasům odpočinout 😉

Je ahoj Bony 🙂

Teda Milky - čím Matýska krmíš 😃 Toho je taky kus jako Sabči 🙂 A to já si říkala jakýho jsme měli buřtinku a on byl ještě drobek 😃

Petul - co vítání občánků? =-) :-N
sokolka
27. bře 2009
Zdar Zany 🙂 Tak ty pečeš jo? 😃 Já taky o něčem přemýšlela, ale uvidím. Nic mě nenapadá, ale potřebovala bych pro kluky k snídani, když tu bude spát i brácha.
milkyway
27. bře 2009
Zany-je to fakt s těma vlasama 😉 A fakt už mi překážej, sem musela spát i v drdolu 😃 😃
Matýsek když neměl příkrmy tak přibýval 1kg měsíčně, a teď už přibývá 1kg za 2měsíce, což je super... Už papá hodně věcí. 😉 🙂

Ju holky, koukám že tu píšete o Vítání Občánků? Nám už je 8 měsíců, a doteď jsme nikde nebyli, tak mě to docela mrzí ]-(
milkyway
27. bře 2009
Jinak už máme vypráno, vyluxováno, malý už má uvařený obídek, umyté nádobí. Ještě po obědě vyžehlit a udělat bramboráky. Když nejdeme ven, tak toho aspoň stihnu hodně zapracovat 😃 😃
Chtěla jsem dneska pro nás uvařit jen něco rychlého, a pak se rozhodnu pro bramboráky, nu což, přišla chuť 😃 😃 😃
sokolka
27. bře 2009
Milk jestli chceš jít na vítání občánků tak si musíš zajít na matriku a zažádat si, že tam chceš. Oni to sami neposílají. 😉
petulao
27. bře 2009
Ahoj holky,

Zany: Vítání občánků bylo fajn - šli jsme v druhý várce od dvou, takže tam bylo míň nových občánků. Ta zrekonstruovaná obřadní síň je moc pěkná, zazpívali dětičky z mateřský školky - to se Lucince líbilo, takže jim do toh vejskala 🙂 A když mi pan místostarost předal kytku (pěkná gerbera, žádný uschlý karafiát), tak Lucka chňapla po tom šustivém papíru a už ho rvala do pusinky. Večer hodím nějaké fotky do albíčka.

Ráno jsme byly na prvním Prevenaru a dobrý, píchá se do ramínka, trochu slziček bylo, ale fakt jen trošku.

Ess: já tě holka fakt obdivuju - dvě děti, k tomu škola, manžel do večera v práci, plánujete dokonce třetího prcka... to je fakt výkon.
sokolka
27. bře 2009
Petul no vidíš to, to mi jsme dostali teda karafiát, ale uschlej taky nebyl 😃
petulao
27. bře 2009
Barcul - pěkné fotečky, jak jsou všichni prckové na té dece pohromadě 🙂
sokolka
27. bře 2009
My jsme při prvním prevenaru měli druhý den zvýšenou teplotu, ale jinak nic a po druhém vůbec nic. Ona mi mudra říkala, že je to jako s hexou. No a na tu jsme měli taky jen jednou reakci 😉 Tak snad budete bez reakce 😉
petulao
27. bře 2009
Asi se městu daří, když se pláclo přes kapsu 😃 Karafiáty - to byl hit k MDŽ :-p

Začni psát odpověď...

Odešli