Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
sokolka
27. bře 2009
To víš, v době finanční krize musí pomáhat ekonomice 😃 😃
milkyway
27. bře 2009
Sok-díky 🙂 To mě mrzí, kdybychom to věděli dřív, dávno by bylo uvítáno 😃 Je škoda, že nám to třeba nikdo neřekl na tej Matrice, když sme tam byli pro Rodný list. Vím, že dřív chodila normálně pozvánka do schránek....

Jinak Prevenar nám píchali do stehýnka, a říkala sestra že štípe a pálí...
petulao
27. bře 2009
Milk - oni to vítání nijak neomezují věkem. byla tam rodinka, vítali 2 děti - holčičce mohlo být tak 2,5 roku a mimču cca 4 měsíce. Stačí si zavolat na matriku a nahlásit se. pořádají to vždycky poslední čtvrtek v měsíci.
esssi
27. bře 2009
Petul já jsem blázen 🙂
barculda
27. bře 2009
Peťul: tak se těšíme na fotky....a gerbery já ráda... 😉 že bych ještě zvážila svou účast na místním přivítání???? 😃
milkyway
27. bře 2009
Pet tak to já se ještě stopro přihlásím
😉 😃
petulao
27. bře 2009
Barcul - to zvaž, ještě 🙂 V dubnu jde Zany s Elinkou, tak byste se mohly s Milk přidat 🙂 Jo a pamětní minci města Příbrami na řetízku jsme dostali.
barculda
27. bře 2009
milk: neblázni, necháme to dětem jako překvapení k desátým narozeninám... 🙂
petulao
27. bře 2009
Essi: já bych neřekla, blázen. Spíš jsi dobrý organizátor, když to zvládáš. Dřív jsem si říkala, že 1 dítě je tak akorát (já jsem jedináček), ale už jsme to taky přehodnotili, takže myslím, že se ještě časem odhodláme na druhé. Akorát mám otce z dvojčat, takže kdyby mi pak na UTZ řekli, že vidí 2, tak se tam asi složím 😎
milkyway
27. bře 2009
Bar-jasně, k 10.narozeninám 😃 Bůhví, jak to tady bude za 10 let, abysme se nedivily 😃 😃 😃 😃
zanyautor
27. bře 2009
Děti mi spí, tak jdu vytřít... Ale neskutečně se mi nechce 8-(
esssi
27. bře 2009
Petul právě že jsem děsnej zmatkář, ale využívám všechny okolo, studium je ušlechtilá zábava, tak mi všichni pomáhaj 😃
zanyautor
27. bře 2009
Hotovo 🙂

Stejně jsem švihlá 😃 Místo toho abych si užívala klidu, že mi obě děti spí a nic nedělala, tak tu lítám jako trotl!!! 😃 No ale zítra nic dělat nebudu, mám uvařeno, tak si budu užívat pohody x-)

Petul - tak vida, gerbery 🙂 No to se těším 🙂 Asi půjdeme taky spíš od 2 😉
A na fotky se těším 😉

Ess - no taky máš můj obdiv 🙂
A co vůbec studuješ? Že bych se inspirovala 😃
milkyway
27. bře 2009
Tak Matýsek se vyspinkala a dostal banánovej jogurt, bramboráky jsou upečené, uff 😃

Zany-já jsem taky taková, když jde malej spát, taky místo třeba knížky, jdu něco dělat, už jsme prostě takové, jsme poctivý domácí pracovnice 😃 😃 😃

Essi-ty studuješ ještě s dětma? a co, a jak to zvládáš?
Já si chci udělat ještě ke škole účetnicke kurz 😉 ale sem zvědavá,jak to budu stíhat.
zanyautor
27. bře 2009
Milky - kolikrát si říkám, že jsem trubka a místo toho abych si dáchla a nabrala síly, tak tu takhle plaším!!! 8-( A večer padám únavou 8-(
Holt to asi lepší nebude :-p
zanyautor
27. bře 2009
No jdu se ještě natáhnout dokud spí oba dva... Mám tak půl hodinky než půjdu Honzíka budit, aby spal pak večer :-N
zanyautor
27. bře 2009
Petul - já měla z dvojčat taky strach. Přece jen mamka je z dvojčat a měli v rodině hned dvoje :-p Ale říká se, že je to spíš ob generaci, takže šanci má spíš Lucinka x-) 😃
milkyway
27. bře 2009
Zany-já to nedělala, ani když byl malinkej, a spal pořáda, fakt už to lepší nebude :-p

ad Dvojčata-já se toho taky bojím, páč v rodině je máme taky, a v obou. Nevím, co bych dělala, kdybych k Matýskovi měla mít ještě 2 mrňouse najednou, to bych sama nemohla zvládnout 😞
esssi
27. bře 2009
milkyway, zany no bc mám ze zootechniky a teď studuju fakultu životního prostředí, kdyby to vyšlo, v létě 2010 budu ing 😃
esssi
27. bře 2009
holky já jsem děsnej flákač ale co se týká školy, začínám bejt ambiciózní...a vůbec nejsem nějak extra chytrá, jen vytrvalá 😃
esssi
27. bře 2009
Krásnej ftípek:

Sedí kočka naproti zebře a říká: "Cos proved, koňu?"
esssi
27. bře 2009
Milky já bych dvojčata teda nechtěla,a kdybych měla, nevím nevím,to by byl fakt masakr!!
coryna
27. bře 2009
zany jsi jako já, s tím uklízením, jsem to samé už od porodnice, když Sabča usne, taky lítám a šůruju.

Jak jsem včera psala o babičce, tak dneska umřela. Druhý úmrtí v rodině za 4 měsíce |-| Mamka se sesypala, na mne to zatím nedolehlo, protože musím zařídit fůru věcí...
esssi
27. bře 2009
coryno to je mi moc líto 😞
milkyway
27. bře 2009
Cory-to mě moc mrzí 😞

esssi-já bych je právě taky nechtěla, a bojím se toho docela..
esssi
27. bře 2009
milky u nás dvojky nikdo široko daleko naštěstí nemá...
milkyway
27. bře 2009
esssi-tak to máš obrovské štěstí 😉 🙂
A vy plánujete ještě třetí mimčo?
esssi
27. bře 2009
Milky jo plánujem 🙂
petulao
27. bře 2009
cory: to je mi moc líto

Začni psát odpověď...

Odešli