• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
To víš, v době finanční krize musí pomáhat ekonomice :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sok-díky :slight_smile: To mě mrzí, kdybychom to věděli dřív, dávno by bylo uvítáno :grinning: Je škoda, že nám to třeba nikdo neřekl na tej Matrice, když sme tam byli pro Rodný list. Vím, že dřív chodila normálně pozvánka do schránek....

Jinak Prevenar nám píchali do stehýnka, a říkala sestra že štípe a pálí...
27. bře 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milk - oni to vítání nijak neomezují věkem. byla tam rodinka, vítali 2 děti - holčičce mohlo být tak 2,5 roku a mimču cca 4 měsíce. Stačí si zavolat na matriku a nahlásit se. pořádají to vždycky poslední čtvrtek v měsíci.
27. bře 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul já jsem blázen :slight_smile:
27. bře 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul: tak se těšíme na fotky....a gerbery já ráda... :wink: že bych ještě zvážila svou účast na místním přivítání???? :grinning:
27. bře 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet tak to já se ještě stopro přihlásím
:wink: :grinning:
27. bře 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul - to zvaž, ještě :slight_smile: V dubnu jde Zany s Elinkou, tak byste se mohly s Milk přidat :slight_smile: Jo a pamětní minci města Příbrami na řetízku jsme dostali.
27. bře 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
milk: neblázni, necháme to dětem jako překvapení k desátým narozeninám... :slight_smile:
27. bře 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Essi: já bych neřekla, blázen. Spíš jsi dobrý organizátor, když to zvládáš. Dřív jsem si říkala, že 1 dítě je tak akorát (já jsem jedináček), ale už jsme to taky přehodnotili, takže myslím, že se ještě časem odhodláme na druhé. Akorát mám otce z dvojčat, takže kdyby mi pak na UTZ řekli, že vidí 2, tak se tam asi složím :sunglasses:
27. bře 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bar-jasně, k 10.narozeninám :grinning: Bůhví, jak to tady bude za 10 let, abysme se nedivily :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děti mi spí, tak jdu vytřít... Ale neskutečně se mi nechce :rolling_eyes:
27. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul právě že jsem děsnej zmatkář, ale využívám všechny okolo, studium je ušlechtilá zábava, tak mi všichni pomáhaj :grinning:
27. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hotovo :slight_smile:

Stejně jsem švihlá :grinning: Místo toho abych si užívala klidu, že mi obě děti spí a nic nedělala, tak tu lítám jako trotl!!! :grinning: No ale zítra nic dělat nebudu, mám uvařeno, tak si budu užívat pohody :dizzy_face:

Petul - tak vida, gerbery :slight_smile: No to se těším :slight_smile: Asi půjdeme taky spíš od 2 :wink:
A na fotky se těším :wink:

Ess - no taky máš můj obdiv :slight_smile:
A co vůbec studuješ? Že bych se inspirovala :grinning:
27. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Matýsek se vyspinkala a dostal banánovej jogurt, bramboráky jsou upečené, uff :grinning:

Zany-já jsem taky taková, když jde malej spát, taky místo třeba knížky, jdu něco dělat, už jsme prostě takové, jsme poctivý domácí pracovnice :grinning: :grinning: :grinning:

Essi-ty studuješ ještě s dětma? a co, a jak to zvládáš?
Já si chci udělat ještě ke škole účetnicke kurz :wink: ale sem zvědavá,jak to budu stíhat.
27. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Milky - kolikrát si říkám, že jsem trubka a místo toho abych si dáchla a nabrala síly, tak tu takhle plaším!!! :rolling_eyes: A večer padám únavou :rolling_eyes:
Holt to asi lepší nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jdu se ještě natáhnout dokud spí oba dva... Mám tak půl hodinky než půjdu Honzíka budit, aby spal pak večer :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul - já měla z dvojčat taky strach. Přece jen mamka je z dvojčat a měli v rodině hned dvoje :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale říká se, že je to spíš ob generaci, takže šanci má spíš Lucinka :dizzy_face: :grinning:
27. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany-já to nedělala, ani když byl malinkej, a spal pořáda, fakt už to lepší nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ad Dvojčata-já se toho taky bojím, páč v rodině je máme taky, a v obou. Nevím, co bych dělala, kdybych k Matýskovi měla mít ještě 2 mrňouse najednou, to bych sama nemohla zvládnout :frowning2:
27. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
milkyway, zany no bc mám ze zootechniky a teď studuju fakultu životního prostředí, kdyby to vyšlo, v létě 2010 budu ing :grinning:
27. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem děsnej flákač ale co se týká školy, začínám bejt ambiciózní...a vůbec nejsem nějak extra chytrá, jen vytrvalá :grinning:
27. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnej ftípek:

Sedí kočka naproti zebře a říká: "Cos proved, koňu?"
27. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milky já bych dvojčata teda nechtěla,a kdybych měla, nevím nevím,to by byl fakt masakr!!
27. bře 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany jsi jako já, s tím uklízením, jsem to samé už od porodnice, když Sabča usne, taky lítám a šůruju.

Jak jsem včera psala o babičce, tak dneska umřela. Druhý úmrtí v rodině za 4 měsíce :pensive: Mamka se sesypala, na mne to zatím nedolehlo, protože musím zařídit fůru věcí...
27. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
coryno to je mi moc líto :frowning2:
27. bře 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cory-to mě moc mrzí :frowning2:

esssi-já bych je právě taky nechtěla, a bojím se toho docela..
27. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
milky u nás dvojky nikdo široko daleko naštěstí nemá...
27. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
esssi-tak to máš obrovské štěstí :wink: :slight_smile:
A vy plánujete ještě třetí mimčo?
27. bře 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milky jo plánujem :slight_smile:
27. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
cory: to je mi moc líto
27. bře 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek