• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
tak to jsme na tom asi všechny stejně - jakmile prcek usne, tak taky lítam s hadrem nebo něco vařím k večeři, aby tu pak večer manža nešounil a necpal se sušenkama

pořád v těch maminkovských časopisech píšou, jak má maminka spát, když spí mimčo - tak si kolikrát říkám, že to snad píše chlap, který myslí, že se všechno udělá samo
27. bře 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už si neumím představit, že bych ještě po večerech šprtala do školy. Díky bohu, to mám už zdárně za sebou hned po gymplu. teď už by mi to do hlavy nenalezlo.
27. bře 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul no to jsem se na vš vybodla, po gymplu, nechtělo se mi učit...teď vidím, že čím lepší má člověk vzdělání, tím míň lidí ho může v práci buzerovat :grinning:
27. bře 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: tak to máš pravdu, essi. ale už jsem viděla i lidi, co buzerujou a vzdělání jim chybí.
27. bře 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul haha, se nesmíš nechat komandovat od diletantů :grinning:
27. bře 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cory - to je mi moc líto :pensive:

Petul - to máš asi pravdu, že to píše chlap, ženská by to přeci nemohla napsat, takovou blbost :grinning: :grinning: :grinning:
No holt jsi měla rozum a šla studovat hned :slight_smile: :grinning:

Volala tchýně, že přijde... No nejdřív asi (určitě) byla u švagrové, přijde na chvíli a zase půjde!!! :angry:
Ale jaksi jsem si zvykla, že jsme ti druzí :rolling_eyes:
27. bře 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky babi umřela ve spánku, hezká smrt pro hodný lidi. Lepší, než kdyby se kdovíjak dlouho trápila :frowning2:

Tak koumám, že svoje vlasy do půl zad nechám ošmikat na krátko, ale jak se znám, jakmile to udělám, budu na sebe naštvaná, že jsem si je nenechala. Tak nevím no... Už jsem si našla i účes na netu, co by se mi líbil, teď ještě najít kadeřnici, které mne tak ošmiká...
27. bře 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky sem tady :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Elinka už je "zaparkovaná" :slight_smile: Honzík kouká na Krtka a za chvíli taky pofičí. Než přečteme pohádku a než usne, tak je 8 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Manža volal, že je asi 30 km před Prahou... Ještě projet Prahu a šupky na PB :slight_smile: Už se těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. bře 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - za manžou zapadly dveře a už jsi tu :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cory - tak aspoň, že to bylo ve spánku :pensive:

S těmi vlasy to znám :grinning: Když jsem si je nechala zkrátit na mikádo, tak jsem taky litovala, ale za chvíli ne... Ulevilo se mi :slight_smile:
Co jsi vybrala za účes? :confused:
27. bře 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany tak to si napsala přesně :grinning:
27. bře 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vidíš, jak jsem tě odhalila :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu uspávat dítě, dát si večeři a přijede manža, takže já večer rozhodně nebudu...

Dobrou
27. bře 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem byla odhalena :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

esssi a co budes s timhle vzdelanim po materske delat? ptam se zvedavosti, puvodne jsem chtela ochranu ŽP studovat...

cory, uprimnou soustrast :frowning2:
27. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
esssi, no nevim, nevim, jak je to s tim buzerovanim - podle me to nezalezi na stupni dosazeneho vzdelani... aspon u nas v praci se buzerovalo, a to jsme tam VS vsichni meli :angry: a sranda byla, kdyz buzerovala sekretarka - nez jsem to prekousla, tak jsem prskala :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde ste
27. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu :grinning:
27. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to neni možný :grinning:
27. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem po obídku dala Kubíka spinkat a pak když se s bráchou nasvačili, tak si je děda odvezl. :slight_smile: My jsme s D zajeli něco vyřídit, nakoupit a pak pro ně. Přijeli jsme v šest na hausbot a oni nikde :confused: . Tak jsem volala dědovi a on že jsou na Radavě, ale že už vyjíždí. :slight_smile: Tak jsme se chvíli kochali, protože na Vystrkově přímo kde parkujou hausboty i děda natáčeli nějakou reklamu. Samý rekvizity, pouštěli tam rachejtle, no lidu jak smetí tak jsme se aspoň nenudili. :slight_smile: Od tamtud jsme s dětma odjížděli v půl sedmý takže to byli doma celkem fofry. Rychle jsem svlékla Kubíka, šoupla jsem ho do vany, brácha si tam vlezl k němu a já jim zatím udělala k večeři krupicovou kaši. :slight_smile: Pak se najedli a Kubíka jsem šoupla do postýlky ve třičtvrtě na osm. Ale usnul hned, nevypil ani půlku čaje, takže byl asi unavenej. Ale zase ne tolik, protože když jsem mu šla čaj sebrat tak koukám, že nemá na noze ponožku a má jí na ruce. :grinning: :grinning: Fakt ťuňťa. No zatím jsem mu jí tam nechala abych ho nevzbudila, ale až si půjdem lehnout tak mu jí sundám. Jinak pc je v pr... D už ho nezapnul ani v nouzáku takže je asi v pr.. disk. :angry: Takže jim ho v pondělí odvezem a jsem zvědavá kdy bude. Takže se tady budu objevovat když bude D v práci a nebo když mě sem pustí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso je :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Cory je mi to líto, ale je dobře, že měla takhle hezkou smrt. :pensive:
27. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem si v hypošce koupila květák tak ho zítra usmažim k obídku a udělám ještě nějakej řízek k tomu, protože jsem pozvala i mamku a ta ho nejí. Prý se po něm v těhu poblila a od tý doby ho nejí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak tady brácha rovnou zůstane a mamka dorazí až se vyspí. :slight_smile:
27. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko ponozka na ruce musel byt krasny pohled :wink: kolik je brachovi?
27. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci on to teď začal poslední dobou dělat furt a když mu jí sundám tak řve. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi mu chybí rukavice :grinning: Bráchovi je 10,5 :wink:
27. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko vy nosite rukavice i doma? :grinning:
27. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko co si řikala, že si pozvala Míšu :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mas se sourozencema velky vekovy rozdily, vid?
27. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cože? :confused: Nějak nevim o čem je řeč. :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci se ségrou jsme o 5,5 roku a s bráchou o 17 :wink: Naši jsou rozvedený tak si mamka s novým bezdětným přítelem udělali ještě jedno. Ale už spolu nejsou. :pensive: Brácha s Kubíkem jsou si strašně podobný tak když jdu s oběma tak to vypadá, že jsou bráchové :grinning:
27. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso teď mi to docvaklo. Jako na zítřejší oběd jo? :grinning:
27. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek