• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
holky mě malá dneska řádí tak děsně, že mám pocit, že tam neni sama :grinning:
27. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso ale víš co psaly holky, já jsem krkna. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Že by měla mladá rande jo?
To bys jí měla vysvětlit, že je ještě pod zákonem. :grinning:
27. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kecaly já jim nevěřim.Minule si mi dala kafčo a štrůdl :grinning: a ani si u toho moc nebrečela :grinning:
27. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen malinko viď? :wink:
27. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dneska mám pocit jako by se mi chtěla prokopat ven.Já chápu, že se jí to líbí kopat do té věci které já řikám žebra, ale mně se to moc nezamlouvá :grinning:
27. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso to chápu, ale počkej až tě začne kopat do močáku, to je taky libovka. Nebo do žaludku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hele musíš jí vysvětlit, že v teplíčku v bříšku je jí zatím líp. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Močák už sem si užila až až.A ted když mi zadek natlačí na žaludek skoro se pob... :grinning: :grinning:
Holky musim vám říct jak se minulost opakuje chcete
27. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chceme :grinning:
27. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se omlouvám za pomlku, D si šel dát o reklamě cígo a na chvilku mě odtud vyhodil :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak naši když mě vyrobili tak bydleli u babičky mojí (u mamky mojí mámy) :grinning: a my malou taky udělali u její babičky(u našich) když sme tam bydleli :grinning: a já sme narozená v roce bůvola a malá se taky narodí v roce bůvola :grinning:
27. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko a tebe berou jako jejich mamu ci segru? :dizzy_face:
27. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele to jsou krásný náhody viď. :slight_smile: To je jak dávali v tejdnu ve zprávách o těch sestrách, jak porodili ve stejný den, ve stejnou minutu a děti se narodili ve stejný den jak těch holek máma. :slight_smile:
27. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nas prcek dneska objevil novou zabavu - hlavickou boucha do mocaku a to je sila! :angry: cloveku se chce na zachod skoro furt :sweat_smile: nastesti ted spi :grinning:
27. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci no právě že mámu :confounded: :grinning:
27. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to je mazec co, :stuck_out_tongue_closed_eyes: to víš dětičky nás cvičí už v bříšku :grinning:
27. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nám to došlo jak sme byli u na té chatě za našima, že moje rodiče zrovna bydleli u mámy maminy když mě zplodili a my sme taky bydleli u rodiču fakt náhoda.A ted mi došlo, že malá bude v roce bůvola no to bude materiál taky :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
spí u nás teda neeeeee a asi už nikdy nebude
27. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso jak jsem psala já nedavno, se vyspíme až půjdou dětičky na pařbu a přijdou až ráno. :grinning: :grinning: No a Zany psala ať ho vyšlu hned :grinning:
27. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a to pojim fakt, ze na zachod chodim kazdych 20 min :grinning:

co zitra varite? ja veprovy, ale jeste nevim, jak ho upravim...
27. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Petul až bude ten sraz vemete mě teda????Máte tak prostorné auto :grinning: :grinning: jeden drobek se tam teda vejde myslíš??? :grinning:
27. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já už jsem psala :wink: Bude obalovanej květák, možná i květáková polévka, něco nechám na mozeček a řízky. :wink: Budu vyvařovat :grinning: No a možná i něco upeču :grinning:
27. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj Miso jsem to D říkala a on že když si teda prohlásila že jsi ta velryba že máš štěstí, že máme tak velký auto :wink: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul a v kolik teda mám být u vás?Příbor si vemu neboj :grinning:
sokolko no jo, jsem hlava derava :sweat_smile:
Miso ale musíš si vzít i talíř, to víš nás tu bude hodně :grinning:
já myslela, že když sem chráněnej a skroro vyhynulej druh takže svolil :grinning:
27. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci v poho, to už začíná působit mateřská demence :wink: :grinning: Já si dneska psala nákup a brácha povídá, co to tam máš napsaný? Ty neumíš psát? A já koukám a místo brambor jsem tam napsala brabory :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek