• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Miso přesně tak, nechtěl si to rozházet s ochráncema. :grinning:
27. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: už si balim i skleničku a pro jistotu i misku na polévku i když nevíš jestli bude
27. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso jistota je kulomet :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem se nalodila do vany :grinning: To víš ochránci sou zlí :grinning: :grinning: :grinning: jo a autosedačku nepotřebuji stejně na mě nedělaj to by ste museli dát jedině za auto vozík :grinning:
27. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vozejk nemáme, ale neboj, jsou tam volný ještě 2 sedačky tak tam se snad vejdeš :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, mne manzel rekl o vikendu "vorvan" :angry: pry mala velryba :grinning:
27. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty si teď s noťasem ve vaně? :confused:
27. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš já nikdy nic nenechám náhodě heslo ždy bud připraven :grinning:
Luci no vidíš jak je hodnej :grinning: :grinning:
ne notas je tady semnou :grinning: jasně posloucháme s Aničkou hudbu.
27. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten je hodnej, že tě neopouští ani ve vaně. :grinning: To docela riskuješ, co kdybys ho utopila? :confused: To by sis pak s námi nemohla psát.
27. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám ho mimo vanu vedle na židli.A máme ještě jedno pc :grinning: A když víme, že budu vysedávat dlouho na wc tak občas jde semnou taky :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsi hustá, tam jsem si ho ještě nedala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hele je to výhoda mít 2 počítače doma viď? Já bych teď byla taky bez kdyby byl doma jen jeden. :pensive:
27. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic jdu chrnět abych nabrala síly na to zítřejší vaření. :wink:
27. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dej bach ať se neutopíš. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Brou :wink:
27. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě já bych byla u pc velkého, ale tohle je pohoda ležet a datlovat.A na wc no jak je honka paráda :grinning: :grinning:
Dej pokoj s hoňkou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mam dojem, ze manzel to dela naopak - kdyz si chce dlouho cist, nebo byt na notebooku, jde na zachod :sweat_smile: zrovna dneska jsem na nej po min. 1/2 h hulakala, ze cist muze i venku :wink: a hned vysel :grinning:
27. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko dobrouky :slight_smile: a kdyby zitra neco zbylo, tak bydlim blizko, nezapomen :wink:
27. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to je jak u nás manža si tam zase luští :grinning:
27. bře 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ranko,

takže vstávačka v 5:30 :rolling_eyes: Ale jinak noc ok. Večer se teda vzbudil už v 10, ale zase usnul a byl klid. Bráchu jsem přesunula do ložnice z obýváku, aby si mohl Kuba hrát a nerušil ho tak tam zatím je. Takže asi usnul. Táta vstával s námi tak si spolu teď hrajou. :slight_smile: Venku to vypadá všelijak tak doufám, že se to vybere a bude dneska konečně aspoň trochu hezky a ne jako včera. :angry:
28. bře 2009 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý takyý....u nás teda noc už další v pořadí docela masakr.... :frowning2: co se to děje s mojím spacím miminkem???? :pensive: od půlnoci co 2 hoďky vzhůru s děsným řevem... :confounded: jediný lék mámino prso, takže spinkal se mnou v posteli. Táta to dospává a já tu už hodinu čučim... :rolling_eyes: třeba aspoň zhubnu :grinning:
pěkný sobotní den všem...
28. bře 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul nechci tě strašit, ale přesně tak mi přestal v tomhle období spát Kubík. :pensive:
28. bře 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A hubnoucí účinky to moc nemělo :grinning: , spíš jsem hubla z toho věčného nočního kojení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sok: hm, uvidíme co se z toho vyklubá. R.mi poudal, že by naopak měli děti od půl roka spát celou noc :sunglasses: nevim kde k tomu přišel teda :wink:
28. bře 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsem krasny den, snad se jeste vycasi :sweat_smile:
28. bře 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. bře 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi včera v jedenáct volala kamarádka, že se jí narodila Terezka už tak sem to obrečela no já straá plačka :grinning: :grinning: Ale měla to holka těžké, ale zvládli to a sou obě v pořádku a to měla termín 17.4
28. bře 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy jste ale ukecaný. :grinning: My měli super den. Udělali jsme si výlet do Prahy, Kuba se nám pěkně pročurdil v autě takže jsme mu zaběhli koupit do babyparku jedny tepláky (319,- :angry: ) a ponožky, který měli jen adidasky 3 páry za 199,- :angry: No mazec. Byli jsme i s babičkou a bráchou a on že chce spát ještě dneska u nás tak je tu :grinning: . Bude mít babička havaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak nic nového. Koukám na film a pak jdu chrupčit. Ale ještě asi teď zapnu pračku.

Miso máš plačtivé období :grinning: Je to hezký vid. :wink:
28. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko já mám to období skoro od začátku mně stačí nějaký motiv a pořvu si :grinning: :grinning:
28. bře 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek