Společné místo
zany
12. říj 2007

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
sokolka
27. bře 2009
Miso přesně tak, nechtěl si to rozházet s ochráncema. 😃
miissa
27. bře 2009
😃 už si balim i skleničku a pro jistotu i misku na polévku i když nevíš jestli bude
sokolka
27. bře 2009
Miso jistota je kulomet 😃 😃
miissa
27. bře 2009
tak sem se nalodila do vany 😃 To víš ochránci sou zlí 😃 😃 😃 jo a autosedačku nepotřebuji stejně na mě nedělaj to by ste museli dát jedině za auto vozík 😃
sokolka
27. bře 2009
Tak vozejk nemáme, ale neboj, jsou tam volný ještě 2 sedačky tak tam se snad vejdeš 😃 😃
luccii
27. bře 2009
hmm, mne manzel rekl o vikendu "vorvan" ]-( pry mala velryba 😃
sokolka
27. bře 2009
Ty si teď s noťasem ve vaně? =-)
miissa
27. bře 2009
to víš já nikdy nic nenechám náhodě heslo ždy bud připraven 😃
sokolka
27. bře 2009
Luci no vidíš jak je hodnej 😃 😃
miissa
27. bře 2009
ne notas je tady semnou 😃 jasně posloucháme s Aničkou hudbu.
sokolka
27. bře 2009
Ten je hodnej, že tě neopouští ani ve vaně. 😃 To docela riskuješ, co kdybys ho utopila? =-) To by sis pak s námi nemohla psát.
miissa
27. bře 2009
mám ho mimo vanu vedle na židli.A máme ještě jedno pc 😃 A když víme, že budu vysedávat dlouho na wc tak občas jde semnou taky 😃 😃
sokolka
27. bře 2009
Tak to jsi hustá, tam jsem si ho ještě nedala. :-p Hele je to výhoda mít 2 počítače doma viď? Já bych teď byla taky bez kdyby byl doma jen jeden. |-|
sokolka
27. bře 2009
Nic jdu chrnět abych nabrala síly na to zítřejší vaření. 😉
sokolka
27. bře 2009
A dej bach ať se neutopíš. :-p Brou 😉
miissa
27. bře 2009
určitě já bych byla u pc velkého, ale tohle je pohoda ležet a datlovat.A na wc no jak je honka paráda 😃 😃
sokolka
27. bře 2009
Dej pokoj s hoňkou 😃 :-p
luccii
27. bře 2009
mam dojem, ze manzel to dela naopak - kdyz si chce dlouho cist, nebo byt na notebooku, jde na zachod :-N zrovna dneska jsem na nej po min. 1/2 h hulakala, ze cist muze i venku 😉 a hned vysel 😃
luccii
27. bře 2009
sokolko dobrouky 🙂 a kdyby zitra neco zbylo, tak bydlim blizko, nezapomen 😉
miissa
27. bře 2009
Luci to je jak u nás manža si tam zase luští 😃
sokolka
28. bře 2009
Brý ranko,

takže vstávačka v 5:30 8-( Ale jinak noc ok. Večer se teda vzbudil už v 10, ale zase usnul a byl klid. Bráchu jsem přesunula do ložnice z obýváku, aby si mohl Kuba hrát a nerušil ho tak tam zatím je. Takže asi usnul. Táta vstával s námi tak si spolu teď hrajou. 🙂 Venku to vypadá všelijak tak doufám, že se to vybere a bude dneska konečně aspoň trochu hezky a ne jako včera. ]-(
barculda
28. bře 2009
Brý takyý....u nás teda noc už další v pořadí docela masakr.... 😞 co se to děje s mojím spacím miminkem???? |-| od půlnoci co 2 hoďky vzhůru s děsným řevem... :-S jediný lék mámino prso, takže spinkal se mnou v posteli. Táta to dospává a já tu už hodinu čučim... 8-( třeba aspoň zhubnu 😃
pěkný sobotní den všem...
sokolka
28. bře 2009
Barcul nechci tě strašit, ale přesně tak mi přestal v tomhle období spát Kubík. |-|
sokolka
28. bře 2009
A hubnoucí účinky to moc nemělo 😃 , spíš jsem hubla z toho věčného nočního kojení :-p
barculda
28. bře 2009
sok: hm, uvidíme co se z toho vyklubá. R.mi poudal, že by naopak měli děti od půl roka spát celou noc 😎 nevim kde k tomu přišel teda 😉
luccii
28. bře 2009
vsem krasny den, snad se jeste vycasi :-N
luccii
28. bře 2009
a protoze bara zapomnela 😉
http://www.hledavas.cz/profil.asp?idp=373
miissa
28. bře 2009
tak mi včera v jedenáct volala kamarádka, že se jí narodila Terezka už tak sem to obrečela no já straá plačka 😃 😃 Ale měla to holka těžké, ale zvládli to a sou obě v pořádku a to měla termín 17.4
sokolka
28. bře 2009
Teda holky vy jste ale ukecaný. 😃 My měli super den. Udělali jsme si výlet do Prahy, Kuba se nám pěkně pročurdil v autě takže jsme mu zaběhli koupit do babyparku jedny tepláky (319,- ]-( ) a ponožky, který měli jen adidasky 3 páry za 199,- ]-( No mazec. Byli jsme i s babičkou a bráchou a on že chce spát ještě dneska u nás tak je tu 😃 . Bude mít babička havaj :-p

Jinak nic nového. Koukám na film a pak jdu chrupčit. Ale ještě asi teď zapnu pračku.

Miso máš plačtivé období 😃 Je to hezký vid. 😉
miissa
28. bře 2009
Sokolko já mám to období skoro od začátku mně stačí nějaký motiv a pořvu si 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli