• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Dobré ranko, :slight_smile:

noc v poho, vstávačka v šest na nový čas v sedm. Jsem moc zvědavá jak bude vstávat zítra a taky jak bude usínát, když bude už večer světlo. :sweat_smile: Vařeno na dnešek máme tak asi upeču zase buchty. :grinning: To abych se nenudila a neměla roupy jak říká D :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A kde jste holky? :confused: Ani Zany taková věrná pisatelka se tu včera neukázala. :fearful:

Miso tak to měla máma s bráchou. Ta řvala i u reklamy. :grinning: Já to měla jen asi týden po porodu, jinak v poho. :wink:
29. bře 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bar oni sice všude píšou, že děti od půl roka už jsou schopni se v noci nebudit, nebo budit, ale usnout zase sami a že nemají potřebu jídla, ale moc dětí takových neznám. To jsou zase ty průměry. :angry:
29. bře 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

já vím, že jsem se včera neukázala, ale jen jsem vás dočetla a ani se mi nic nechtělo psát :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já jsem včera dopoledne dojela akorát nakoupit, vařeno jsme měli, tak jsem jen udělala okurkový salát a oškrábala brambory na kaši :wink: Honzík šel po obědě spát, Eliška pak taky usnula, tak jsme tu měli pohodičku :dizzy_face: Když se vyspal, tak jsme jeli do PB, byli jsme na procházce a pak jsme se zastavili u tchýně na palačinkách :dizzy_face:
Večer jsme jukli na TV, manža tu ještě smolil úkol na AJ a šli jsme spát. Ale sotva jsme zavřeli oči, tak přišel Honzík a že chce čůrat, ale přitom už měl trochu plenku počůranou :unamused: No a ráno přišel asi v 6 (starého času) a spát už nechtěl, do toho se začala budit Eliška, tak jsme vstali a manžu nechali ještě hodinu spát :slight_smile: No jo, ale brala bych to obráceně :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dopo jede manža na AJ, protože v pátek nebyl, když se vrátil pozdě, tak já zatím uvařím a vyluxuju... Ty moje padající vlasy mě točí a jsou všude!!! :angry:
Odpoledne až se Honzík vyspí, tak buď vyrazíme na chvíli ven a pak k mamce nebo rovnou k mamce :wink:
29. bře 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - zase pečeš? :grinning: :grinning: :grinning:

Báro - dětem se to období spánku střídá... Někdy líp, někdy hůř... :unamused: Můžou to být i zoubky, nebo nějaký podnět proč najednou špatně spí... Člověk jim do té jejich hlavinky nevidí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A to jak tvrdí, že by dítě mělo být schopné spát celou noc (nevím od kdy, asi od půl roku), tak to je blbost!!! Buď ho budí zuby a nebo je to závislost na prsu a přitulení se :slight_smile: Honzík doteď spí občas celou noc, někdy se budí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sokolka má asi pravdu, že se vyspíme až půjdou někam pařit :grinning: Ale obávám se toho, že to nebude spát strachy aby se jim nic nestalo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A v důchodu budeme trpět nespavostí, takže jsem už jaksi smířená s tím, že se už nikdy pořádně nevyspím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezke rano vsem :slight_smile:

my tu meli vcera kamarady, takze jsem sem nemohla :wink:

sokolko, no o vam Kubik vylet do Prahy pekne zpestril :fearful:

ja pecu chleba a cekam, az manza vstane :wink: jo a pecu si ovesnou kasicku :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak u nás se vstávalo dle starého času v půl 6 :rolling_eyes: takže jsem udělala mlíko, dala manžovi instrukce a už nespala, dala jsem si do pekárny těsto na závin a uklidila řádně kuchyň, plus dala prát prádlo, poklidila obývák, no neděle jak vyšitá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: ale dneska mají přijet dvě návštěvy, tak ať to tu není jako v chlévě, že.. :wink:
29. bře 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cory - ty jsi dneska nějaká akční :grinning: To mě se nic nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jdu dělat oběd... :wink:
29. bře 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už mám buchty v troubě. Byli jsme ráno ještě s Kubíkem pro snídani a pro brambory k obídku, tak je půjdu oškrabat a dát vařit. No a ještě musim umýt to nádobí od buchet. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buchty upečený, starej spí (vstával s námi v 6 a včera v půl šestý a je z toho nějakej hotovej, a to já tak vstávám každý den :angry: ) jedno dítko si kreslí a druhý čučí na válečnej film ze včerejška. No a tady nikdo :rolling_eyes:
29. bře 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany mě se taky nic nechtělo, a jak to dopadlo :grinning:
Sabinka zjistila že máme krb, budeme to muset nějak vyřešit. Dokonce se jí povedlo vzít karabáč, to tu manža nechal, je černá jako kominík jdu ji umýt
29. bře 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, my pujdeme na vychazku tedy kolem vas, jo? :grinning:
29. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
To klidně můžete, jestli budem doma, ale buchet už moc není. Dala jsem bráchovi domů a to víš, zase tolik jsem jich nedělala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a nevim nevim jak to s nima dopadne až pánové vstanou :sweat_smile:
29. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre, sokolko, dnes vas nevyjim :grinning: asi teda neco upecu, stejne nam prijde vecer navsteva :wink:
29. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty bys nás tak vyjedla. Jsem to viděla minule. Velký oči a skutek utek :grinning: :grinning: :wink:
29. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, jenze minule jsem mela ty problemy s brichem, vis? :grinning: ted uz muzu jist vse a nic mi nedela problemy... tentokrat bych hrozbou byla :dizzy_face:
29. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem šla uspat Honzíka a na chvíli jsem si taky dáchla :wink: Až se Honzík vyspí, tak pofrčíme k mojí mamce, na procházku to stejně není, když prší :confounded:

Sokolko - to víš, chlap :grinning: Nic nevydrží :grinning:

Luci - no jen aby :grinning: :grinning: :grinning:

Cory - Honzík na štěstí ke krbu moc nechodil... Jednou se malinko spálil a pak si dával pozor :wink: Žádnou zábranu jsme nedělali...
29. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky,tak jak se mate?my jsme dneska byli neco malo nakoupit v kauflandu.jeli jsme tam hlavne kvuli plenam na akci.tak jsem si vzala tri baliky a jeste jsem koupila 2 nutrilony a hned 1200kc v pr.. a k tomu 1800kc za nakup a uz byl pruvan v penezence.uz aby byla po ruce vyplata.doma jsme si dali obed a ja bych nejradsi zalehla.tata by taky spal,jde vecer na nocni,ale jirik ho nenecha.nevim jestli si mam uvarit na zitra,nebo ne.jestli bude zitra prset,tak nikam nepujdeme a doma budeme muset byt potichu,tatka bude mezi nocnima.jirik uz ma jen rymu,tak snad to brzy bude uplne dobry.

vy tady porad pecete,babovky buchty taky bych asi mela neco udelat.dokud si muzu doprat neco sladkyho.od dubna budu drzet dietu co drzel tom.a doufam,ze bych taky mohla sundat 18kg jako on.
29. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se sem taky konečně dostávám ,nějak nic nestíhám :frowning2:
Dočítat vás teda nestíhám, nakecaly jste snad 100stran :sweat_smile: :grinning: ,ale je to můj problém, že se sem teď dostávam tak málo a nestíhám vás dočítat :pensive:

Včera byl nádherný den, celé odpoledne jsme byli venku, měli jsme tu i dvě návštěvy a ty taky nechtěl sedět doma, tak se sedělo na dvorku, bylo to fakt moc fajn, po dlouhé době sluníčko.Adélka ani nechtěla jít po obídku spinkat, tak sem jí nenutila ,ale trochu sem se bála ,aby pak nabyla nevrlá a ospalá, ale zvládla to suprově a šla spinkat až před 8h.večer, takže sme si to hezké počasí opravdu všichni užili. Zato dneska teda je to počasí zase hnus :angry: :angry: :angry: od rána tu leje :confounded: :angry:

Co se týče krbu, my ho nemáme, ale manželovo rodiče ho maj a já taky vždy trnu strachy, aby si na nej malá nesáhla, ale zatim je to v pohodě, vždy jí hlídáme a jak se k němu začne přibližovat, tak jí okřiknem ať jde spátky a zatim si dá řict a drží se v dostatečné vzdálenosti od něj, ale strach mám pořád, je to mžik...A pochybuju, že rodiče budou dělat nějakou zábranu :unamused: :frowning2:
29. bře 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem taky po delší době pekla koláč s meruňkama a snědl se během chvilky, bylo nás na něj teda hodně, ale stejně jsem měla radost, že všem chutnal :dizzy_face:
Někdy bych chtěla upéct makovec, ale ještě jsem ho nikdy nepekla, tak asi počkám, až k nám přijede mamka a bude mi radit :dizzy_face: Já bych to sice jíst vůbec neméla, ale na ten makovec mám chut už hrozně dlouho a snad mi jeden kousek moc neublíží :sweat_smile: :grinning: , jinak držim dietu stále přísně :dizzy_face:
29. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je s krbem potíž, máme ho v obýváku a vytápíme s ním celý barák ( topení) takže je horký pořád a nonstop v obýváku nejsem :unamused: takže nějakou ohrádku budeme muset vymyslet. Právě jsem si dala nový závěs do koupelny, je to paráááda :slight_smile:
29. bře 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany chces to vyzkouset? :grinning:
29. bře 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem detickam naky novy foto do albumu
29. bře 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti moc pekne fotky!!! :slight_smile: zvlast spolecne fotky Jirika a Danielky :wink:
29. bře 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.Sokolko, že si šla po třetí hodině s malym u nonstopu ? :grinning: :grinning: jinak holky sem dala pro milovníky vellých zvířat nové fotky do alba :grinning: :grinning:
29. bře 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Míso, byla jsem to já. :grinning: Šli jsme se trochu projít, něco jsem koupila ve sparu, pak jsme si to tady okolo obešli a šli jsme ještě na kafíčko ke kamarádce co bydlí v baráku nad náma. :slight_smile: Ona akorát přijela z práce, když jsme se procházeli, chvilku s námi byla venku a pak mi u ní. :wink: Malej je už půl hodiny v postýlce, ale nevim nevim. Zatím chvilkama žbleptá, tak uvidíme. Přece jenom je zvyklej večer na tmu. Ale to má smůlu. Bude si muset zvyknout.
29. bře 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti krásný fotečky. :slight_smile: Miso taky hezký, náhodou takový slůně zase nejsi. Břiško je hezký :wink:
29. bře 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale spadlo mi bříško dolu :confused:
29. bře 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
si měla na sobě jen dlouhý svetr vid
29. bře 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, měla. Ono sice bylo zataženo a mžilo, ale celkem teplo. Já měla pod tím silnější tričko tak mi zima nebyla :wink:

No mě lezlo břicho dolu taky několik týdnů. Tak uvidíš. Ty už teď budeš chodit na kontroly každý týden ne? :confused:
29. bře 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večer,

tak my jsme vyrazili k mamce, dali jsme si kafčo a bábovku :slight_smile: Eliška toho odpoledne moc nenaspala, tak nemohla zabrat a chvilku jsem tam s ní byla... Honzík jde teď spát, tak snad usne brzy :wink:

Marti - krásný fotky :slight_smile:

Míšo - náhodou do slona máš ještě daleko :grinning:

Luci - no budeme to muset zkusit :grinning:
Pokud už jsi pojízdná, tak pak můžeme naplánovat mini srazík u nás :wink:
29. bře 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek