• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Petul já vůbec nevim jak to bude semnou v pátek jedu do té prahy a pak bych měla chodit sem do nemocnice ale kdy a co netušim.
29. bře 2009 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Míšo - pěkně se ti to krátí :slight_smile:
29. bře 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany do slona asi jo, ale došla mi zpráva že spíš než sloník tak tank
autor
Kdo ti to napsal? :astonished: To asi nikdy neviděl tank, co? :angry:
Náhodou ti to sluší :slight_smile:
Zany to teda jo.Sem napnutá kdy to vypukne
29. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky - doufám, že jste nezapomněly na úterní srazík :slight_smile:
29. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ještě vydrž aspoň do konce 37tt... To bys pak měla Aničku v termínu a ne jako nedonošence :unamused: :wink:
29. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany ted sem to řikala manžovi :grinning: že je srazík
29. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím holčiny :slight_smile:

Tak my jsme měli supeeeer víkend. Ze soboty na neděly jsme byli u našich. Byla grilovačka, takže jsme se celý den cpaly. :sunglasses: Matýsek si též víkend u báby a dědy velice užíval :wink:
Před chvílí sme se nacpali čínou, a půjdem si dát kafíčko a štrůdl. Dneska odpo jsem ho vyjímečně dělalal já, jinak ho zásaditě dělá vždy L. :grinning:
Brouček už spinká, už od 5 byl takový protivný, tak se šly s L. koupat už v 6. Mysleli jsme, že mu to protáhneme kvůli změně času, aby to na něj nějak nedolehlo.Ale stejně si žádal 6. Nabaštil se vyčistil zubky a šel hajat :wink: Je pravda, že si dlouho v postýlce broukal, ale teď už chrní.
Zítra ráno jdu k tej kadeřnici, tak dám malého k mamce, má odpolední. :wink:
Taky jsem koukala, jaký krásný teploučko má být po neděli :wink: :slight_smile:

Nedočítám, nestíhám, jen jsem jukla na nové foto :grinning:

Missa-koukám jak pěkně Anička roste :slight_smile:

Marti-fotka Jiříka s Danielkou je hrozně roztomilá :slight_smile:

Tak jdu udělat to kafčo, nakrájet štrůdlík a udělat hačí k Výměně manželek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Přeji klidnou noc. :wink:
29. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jen abych nerostla jen já :grinning:
29. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Míšo - to vyběháš :slight_smile:
Já už jsem skoro na svojí váze před těhu :wink: Jen musím trochu zpevnit ten špek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

Jdu koukat na manželky :wink:
Pak předávám PC manžovi, musí tu něco dělat do práce a i ke stavbě :wink:

Pááááá
29. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany já mám 13,5 nahoře tak snad to půjde
29. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Miso já měla na konci taky 13 :wink: Ale to je v poho. Hele 20 už mít nebudeš to bys nestihla :wink: A fakt ti to sluší. No nic jdu čučet. D mě sem snad zase zítra pustí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak jsem doma, mamča vypadá šíleně, kost a kůže, to je hrůza, takový trápení...
29. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré raníčko, :dizzy_face:

a to jako fakt. Jsme dneska vstávali v 6:45, takže o hodinu dýl :slight_smile: . Jsem úplně koukala. :slight_smile: Noc taky šla. Dneska ještě nevařim, dojíme zbytky a udělám asi akorát polívku.

Ess to je mi moc líto. :frowning2: Musí to být strašný takhle vidět maminku. :pensive: Ale musíš se držet kvůli klukům. :pensive:
30. bře 2009 v 07:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Sokol ahoj, njn, co mi zbejvá :frowning2:
30. bře 2009 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí
čus broučci, moc přeju pokud se někomu zadařil posun času ve prospěch spánku. já už asi 3 noci skoro nespala a dnes úplně nejhorší! :unamused: Adámek má rýmu, strašnou, kašel a do toho mi přijdou ty zuby...prostě parádička. z toho plyne jediné, zítra na sraz nedorazíme páč bychom vám tam donesli akorát bacily na dětičky :frowning2: no a procházet se budeme asi kratší dobu víckrát denně, takže pro _Milku, na pár dní ti dáváme košem bohužel... :confounded:
30. bře 2009 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

já jsem teda jak přejetá parním válcem a to jsme vstávali skoro v půl 8... V noci se nějak přistěhoval Honzík a Eliška se vzbudila až v půl 5... :wink: Takže bych ěla být vyspalá, ale jaksi nejsem :unamused:

Včera jsme se s manžou ještě pěkně nasmáli :grinning: Povídá mi co všechno zpíval Honzíkovi a já mu říkám, že Tálinskej rybník neumím a on než mi ho zazpíval! No nechával se přemlouvat a já mu povídám, že zpívám taky tak blbě jako on, tak že se mu smát nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a pak si vzpomněl na jednu naší učitelku hudebky (Petul - asi si pamatuješ ještě ze 4. ZŠ Šafaříkovou, viď?) a nějakou údernickou písničku, no fakt jsme se chlámali jako dva blbouni :grinning:

Sokolko - no tak snad ty noci a vstávačka Kubovi vydrží :wink:

Barcul - to je mi líto, že je Adámek nemocný :frowning2: No snad bude brzy v pohodě!!! :slight_smile: Ale nemyslím, že na ten kašel je dobrý chodit ven... :confused: :unamused:
30. bře 2009 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ess - je mi to líto! :frowning2:
Já ze svojí zkušeností ti můžu akorát tak přát, aby to dlouho netrvalo a přišlo vysvobození :pensive:
30. bře 2009 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,

Zany: ty mi dost fandíš - já si sotva vzpomenu na profesory z gymplu, takže učitelky ze 4.ZŠ mám v těžký mlze. Odtamtud nepoznávám ani některý spolužáky.
Taky neumím zpívat, ale přes manžou už se nestydím, to věděl, když si mě bral, tak s tím holt musí být smířenej :slight_smile: Já zas snáším, že máme ve sklepě bicí a jednou za čas manža hraje :rolling_eyes:

My dneska chrněly do 7,45 hod, prvně jsem dokonce chtěla vstávat dřív než Lucinka.

Barcul: to je mi líto, ale neboj, asi to nebude poslední sraz. Hlavně ať je Adámek fit.
30. bře 2009 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany: myslíš vůbec nechodit ven? ani na chvíli? :astonished: já z :astonished: se četla, že se jim pak venku lépe dýchá :pensive: tak babo raď... no dneska stejně musím pro odsávačku, neb mám jen tu vysavačovou, je super, to jo, jenže včera jsem odsávala v 22.30 a sousedům se to jaksi nelíbilo :wink: takže musím koupit ještě nějakou noční :sunglasses: máš tip?
30. bře 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a koukala jsem na fotky Missy: :wink: už jsi krááásně kulaťoučká :sunglasses: ty jo, už se mi po tom pupiku taky začíná stýskat... :slight_smile:
30. bře 2009 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.hledavas.cz/profil.asp?idp=373 to aby nemusela Lucii myslet za mne... :wink:
30. bře 2009 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Záleží co má za kašel. Jestli má ten suchý, tak by se mu mohlo líp odkašlávat. Ale jestli má ten vlhký, tak to bych ven asi nešla...
Na sousedy bych kašlala!!! Musí pochopit, že má rýmu a ty 3minuty s odsáváním holt přežijí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petul - my jsme oba mizerní pěvci, ale dětem to je fakt jedno :grinning:
A pořád spí Lucka celou noc? :confused:
Jo prosím tě, pamatuješ si jak jsou na tom ušním? V pátek bych toho využila, že nemáme plavčo a nechala bych Elince ty uši píchnout :wink:

Barcul - fakt to není poslední srazík :wink:
30. bře 2009 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany: no myslím že to je suchý kašlík :wink: a koupím tu odsávačku, co odsávám já pusou, stojí do 100kč a sousedi budou mít klid :zipper_mouth: vím že by to mohli přežít, ale já jsem takovej ten blbštajn, co chce být s každým za dobře... :confused:

holky, nelamte si hlavy se zpěvěm, můj halekot je taky šílenej :angry: ale Adámkovi se líbí-má ze mne prču.. :wink: tátovi už méně :grinning: , neb on má na rozdíl ode mne(a asi i od Adámka) hudební sluch :wink:

se srazíkem teda budu doufat, že bude nějaký další, ju? moc si to užijte a myslete na marody... :angry:
30. bře 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany: na ORL jsou od 7,30 do 14 hod, myslím (ale je tam nějaká pauza na oběd). Asi fakt nejlepší tam jít hned ráno, než se tam vytvoří dav.

Lucka se teď budí většinou jednou na kojení. Dneska v noci v jednu, pak v 6 hod ráno, a to už jsem jí nechala u nás v posteli a ještě jsme pěkně vytuhly. Asi to tak budu dělat, když jí v těch 6 hod dám do její postýlky, tak už nespí.

Barcul: ty jsi fakt slušňák !!! To já bych taky odsávala, i kdyby sousedi prskali. Těch pár minut je nezabije.
30. bře 2009 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Peť_ kéž vám spaní vydrží :slight_smile: já si taky libovala... :unamused:
slušňák, to je hezký výraz pro blba.. :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
30. bře 2009 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Petul - no holt si v pátek přivstanu a vyrazíme brzy, abych tam nečekala jako blbec se všema těma chabrusama!!! :rolling_eyes:

Barcul - my jsme tuhle odsávačku měli a musím říct, že mi to s ní nešlo! Tahal manža a já držela hlavu, aby sebou neškubal... No ale pak jsme stejně kupovali tu na vysavač a pohoda :slight_smile: Vytáhne toho daleko víc než ta pusou a hlavně tu hadičku necpeš do do nosu jako tu "pusovou" :unamused: :wink:
Na sousedy kašli, musí vydržet!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
:wink: dík za podporu...zkusím jim to vysvětlit.. :wink:
30. bře 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
našla jsem stránku s dětskýma písničkama a dají se stahovat, tak kdybyste měly zájem, tak koukněte.
Chňapík maličký krokodýl nemá chybu :slight_smile:

http://marketa.txt.cz/clanky/35702/detske-pisnicky
30. bře 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek