• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Zany asi tak, taky si myslím, že už by to mělo skončit :frowning2:
30. bře 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ess...to je strašný, ale chápu tě... :pensive: buďte všichni moc a moc silný...
30. bře 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
barcul dík...nedá se slovama vypovědět, jaký je to,vidět vlastní mamču v takovým stavu...
30. bře 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
....neuvěřitelně hubená, lezou z ní kosti, pod očima černý kruhy...
30. bře 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ess: to si ani neumím představit. Taky ti přeju hodně síly a pevný nervy.
30. bře 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ess - drž se.
petualo - já sjíždím Cňapíka a Bobíka a všechny podobný na youtube. :slight_smile: Sabinka u toho většinou papá a nestíhá mi alespoň brát lžičku. Jinak noc na dnešek hrozná, Sabča pořád vzhůru, měla teplotu, ráno vyblindila celou snídani :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a teď chrní už dvě hodinky v kočárku.
30. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul - super odkaz :slight_smile:

Ess - hodně nervů a sil!!!

Cory - to je mi Sabči líto. Snad bude brzy OK :slight_smile:
30. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak u nás se spí :dizzy_face:
Honza je dneska na ránu!!! :angry: Od rána té chudince Elince ubližuje :rolling_eyes: :frowning2: :frowning2: Po obědě dostal fakt na zadek, protože jí škrábl na čele! Ona chudák ani nezaplakala, ale do mě vjel takový vztek, že fakt dostal :angry:
Manža za chvíli pojede něco vyřídit do PB a ještě vezme do čistírny jarní bundy, abychom byli připraveni na to teplo :slight_smile:
Pak až se děti vyspí, tak vyrazíme na chvíli ven :wink:
30. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmmmm, tak Honzík je vypsaný :confounded: Spal hodinu a vstal s tím, že se mu chce čůrat... V tom vzteku když jsem ho dávala spát jsem ho zapomněla dát vyčůrat :unamused: No jo no...
Až se Eli vzbudí, nakojím jí a půjdeme se projít a okouknout co nového na vsi :slight_smile:
30. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ach jo, teď jsem se dozvěděla, že mamka nastupuje po Velikonocích do nemocnice :frowning2: Má nějaký skřípnutý nerv a brní jí noha... Ambulantní léčbu neukecala...
No hlavně, aby jí to zabralo!!!
30. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - zítra ti vezmu tu knížku :wink:
A vezmeš mi nějaké? Můžeš začít od posledních :slight_smile: A mamina bude mít co číst :wink:
30. bře 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je atmoška děs a hrůza, děti cejtěj, jak jsem rozhozená a blbnou...maminka mi psala, že zvracela a nemá sílu jíst a že už tu asi nemá být....už jsem na ni "poštvala" její nejlepší kamarádku, ať za ní dojde, je to vrchní sestra, tak doufám, že pozná, kdyby bylo potřeba maminku odvézt do nemocnice a udělá to,aby jí dali nějaký kapačky, určitě ani nepije..do hajzlu tohle není spravedlivý!!!proč takovejch lidí a kolikrát sviní chodí po světě do osmdesáti a tak hodnej člověk jako moje maminka...
30. bře 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky..

Tak my už jsme konečně doma. Už sem si umyla balkón a konečně si tam taky už pověsím prádlo, pračka už řinčí :grinning:
Taky si představte, že v pátek máme sraz se Základkou, :slight_smile: je to super, fakt už se na ty lidi těším, občas někoho potkám po městě, ale to je tak celý.

Bar-ty procházky,jako víc a kratší denně, to jako na pořád? Páč to mi bysme nestíhali.. pro nás je lepší chodit po obědě na delší dobu.Taky už si na to malej dost zvykl. Tak písni, estli s vámi máme ještě vůbec počítat. To kdyžtak budem muset nějak probrat :grinning:

Esssi-je mi líto, co se u Vás děje s maminkou. Ale nevím, jak to přesně je. Je nemocná? Četla jsem poslední stránku, víc ne.
30. bře 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milky rakovina, trvá to už dva a půl roku...
30. bře 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a navíc mi teď volal manža, že banka zvedla sazby pro zaměstnance, takže splátka na hypo bude o sedm stovek vyšší, krucinál fagot!!!
30. bře 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Esssi-tak to mě mrzí.
30. bře 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
milky jsi hodná, ale nic nenaděláme :frowning2:
30. bře 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ess - to je mi líto!!! Vím jak se cítíš... Taky jsem tím prošla a to mi bylo o 10 let míň... :unamused: Taky jsem si říkala, že některý svině tady budou užírat kyslík a hodný lidi umírají a ještě ke všemu mladý :frowning2:

A kde dělá manža? Asi jsi to psala...
30. bře 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme byli chvíli venku, ale je tam zima... Já už chci konečně to teplo!!!
30. bře 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě jsem vám nepsala co jsem měla dneska za sen!
Normálně se mi zdálo, že jsem zase těhotná a že by se mimčo narodilo rok po Elišce. No mě v tom snu omejvali :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany v Praze, v jedné radši nejmenované bance :slight_smile:
30. bře 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Essi: tady je to samej bankéř :slight_smile:

Zany: to tě z toho snu polejvalo horko, co? :grinning: Tak jsem hodila nějaké fotky do alba
30. bře 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul - to si piš :grinning:

Ess - no tady je to fakt samej bankéř :slight_smile:
30. bře 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul - moc hezký fotky :slight_smile:
Slušelo vám to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Taťka si zas hrál, co? :wink:
30. bře 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
taťka si takhle hraje po večerech, aspoň nemastí hry na PC :sunglasses:
30. bře 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany na srazu gymplu jsem měla pocit, že kdo není manažer, ten jako by nebyl :slight_smile:
30. bře 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul - no super :slight_smile:

Ess - no dneska si manažer říká kdejaký jouda :grinning:

Sokolko - jako velikost má Kubík botiček? :confused: Mám tady jedny hezký botičky po Honzíkovi a skoro je nenosil... Nebo spíš do kočárku... Jsou to 23, tak kdybys je chtěla, tak bych ti je zítra vzala s sebou na vyzkoušení :wink: Jinak to odnesu do sekáče :wink:
30. bře 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo Petul, vám už bylo 5 měsíců... To to letí :slight_smile: Za měsíc bude první mrkvička :dizzy_face:
30. bře 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu hodit sprchu, zalézt pod deku a půjdu brzy spát... Nějak se necítím, tak ať jsem zítra fit :wink:
30. bře 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

zany, jak jestli uz jsem pojizdna? jako jo, hybam se (nahore cca 11,5 - 12 kg), ale po svych :sweat_smile:
30. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek