• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Zdarec prdky :grinning:

jsem se sem konečně dostala tak snad to stačim dopsat než budu vyhozena :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak předně jsem vám včera úplně zapomněla napsat, co se mi stalo. Jak jsme se tak procházeli s tou kamarádkou tak malej pořád zdrhal, klasika :sweat_smile: , no a najednou koukám, jak si to štráduje po cestičce přímo na psa jak tele. :confounded: Pes tam lítal sám, nikde nikdo tak já hned na malýho ať jde ke mě, že mu dám jupíka (úplatek :grinning: ) a naštěstí to zabralo. Šel ke mě, já ho čapla do náručí a on na toho psa začal hafat :astonished: , pes šel pořád k nám tak mi šli dál a malýmu jsem zacpala pusu jupíkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a se srdcem až v krku jsem koukala kam by se přinejhorším dalo schovat. No jasně že na všech dveřích byli koule, takže bysme měli smolíka. Ale naštěstí se na nás pes vyprdl a odběhl jinam. No ale fakt jsem z toho nemohla a ještě večer před usnutím jsem to měla před očima. :pensive:

Dopo jsem se nakonec pustila do uklízení a když už jsem to všechno měla dodělaný, spocená jsem byla až na pr... :angry: tak jdu uklidit vysavač a koukám, že v chodbě na koberci je kolo jak od traktoru a vedle toho tekutej persil. :confounded: Normálně ho tam mlaďas vylil, zavřel víčko :sweat_smile: a uklidil se do obýváku. No já myslela, že budu brečet. Mu říkám co to jako je a on se na mě podíval a povídá ee. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No já byla tak hotová a naštavá, že jsem ho radši poslala do pokoje,jinak bych ho fakt přetrhla. Samozřejmě ten gel z toho pořádně nejde, takže jsem to asi půl hodiny drhla a budu to muset udělat ještě tak 3x než to z toho dostanu. No a aby toho ničení nebylo málo tak odpo jsem ho dala ke stolečku s pastelkama, šla jsem dělat večeři a frajer počmáral zeď. :rolling_eyes: Prostě ničitelskej den. Odpo jsme zajeli do deichmanu, byla tam zrovna i babička se ségrou a bráchou a tak jsme tam hned zkoušeli Kubíkovi botičky a babička mu koupila k narozkám krásný nike botasky za 700,- :slight_smile: To kdybych mu kupovala normoš botasky tak to vyjde na stejno, ale jsou fakt krásný, tak zítra se pochlubíme. :wink:

Miso zítra se ozvu buď tady nebo ještě telefonem kdy vyrazíme. Dneska usnul ve 12 a za deset minut jedna byl vzhůru takže nevim jak to bude zítra, ale to si dáme vědět. :wink:

Cory snad bude Sabinka v poho a bude to jen nějaká malá virozka. :wink:

Ess drž se holka. :pensive:
30. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

ess je mi to moc lito co se u vas deje

milky takze na srazu zavzpominate na stary dobry casy co?nechodil s tebou do tridy mara,nebo saskova?

holky mi zitra nedorazime kvuli jirika ryme.sla bych moc rada,mezi lidi,ale nechci aby vam jirik prskal na deti.doufam,ze vas pri dalsi prilezitosti poznam.

jirik uz pres hodinu spinka a ta mala potvurka je od ctyr hodin vzhuru a nechce spinkat.tvari se spokojene.ale ja bych spala jako maly dite.tatku mame na nocni,tak doufam,ze budou deticky spinkat,kdyz jsem na ne sama.
30. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
essi, preju hodne sil, je mi to moc lito :frowning2:

sokolko, taky bych se takovyho neonahubkovanyho hafana bala :confused: nastesti o vas nejevil zajem :sweat_smile:
30. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Bar a Marti je škoda, že nemůžete, ale holt se nedá nic dělat. Ale nebojte není všem srazům konec :grinning:

Zany tak knížky jsem ti vybrala, posledních 7 tak budeš mít na chvilku co číst. :wink:

Luci no on jevil zájem, ale když asi viděl že mi zájem nemáme tak to pochopil a šel pryč. Asi to byla fena, protože pes by to asi nepochopil. :grinning:
30. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, zitra od jedny? tak brzo to nestihnu, ale jinak bych snad dorazit mela :slight_smile:
30. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jj, od jedný, ale mi taky dorazíme dýl. Podle toho kdy se Kubík vzbudí. :wink:
30. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Nějak zase nestíhám, hold klasika :slight_smile:

Zítra snad dorazíme, ale nevím v kolik. Záleží na Naty, jak půjde spát. Dneska usnula kolem čtvrt na jednu. Jsem přemýšlela, kam se dají všechny ty kočárky :grinning:

Ess - je mi to moc líto, držte se všichni.

Tak já zase utíkám. opatrujte se všechny, nemocným ať je brzy lépe a jsou plní sil.

Jindula
30. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, musim vám oznámit, že nevim jak to bude zítra.Od včera večer mi neni dobře tak ležim aby se mi nerozjela nějaká nemoc nebo bůh ví co, ale kdyby to bylo zítra ok dorazim.Sokolko takže když tak dorazim sama takže velrybu nepovezete :sweat_smile:
30. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso jak chceš. My tě klidně vemem, stačí když se ozveš. :wink:
30. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak ti je? Myslíš jako, že na tebe něco leze?
30. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to právě neumim popsat.Znáš takovej ten vnitřní pocit, že na tebe něco leze a máš takovej neklid a do toho sem děsně unavená.No nevim co to bude možná nervíky z toho Apolináře nevim
30. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso to je klidně možný. No uvidíš sama jak ti bude a jak se budeš cítit. Kdyžtak se ozvy :wink:
30. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu čučet na Hause, ozvu se ráno. Páááá :slight_smile:
30. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jdu se povalovat pa pa
30. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak sem taky konečně tady, ale vy už jste zase všichni pryč :frowning2:

Dala jsem se do žehlení a on ten čas nějak rychle utekl :angry:

Ess, je mi to moc líto a přeju hodně sil, drž se...

Sokolko, no, to muselo teda být :fearful: :frowning2: Já nechápu, jak může někdo nechat velkého psa někde lítat samotného a ještě k tomu bez náhubku :angry: ty lidi fakt nemaj rozum :angry: :angry: :angry:

Zítra snad taky dorazíme a moc se těšíme ,ale nevim přesně v kolik se malá vzbudí a pak to máme ještě necelou půl hodku cesty, tak doufám, že vás tam ještě zastihnem :dizzy_face: Je škoda, že Marta a Bára nedorazí, ty nemoci jsou fakt na draka, ale snad to opravdu nebude první a poslední srazík. Tak at vás nemoci dlouho netrápěj a jste brzy fit.
30. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cory, na vás jsem zapoměla, taky přeju, at je Sabinka brzy zdravá :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak sem zas tady :slight_smile:
Ja sem lezu jak do houslí co?
Sokolka tuhlůe sme tě viděla na ulici malej letěl asi km před tebou :grinning: Toste museli být vy :slight_smile:
31. bře 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
31. bře 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
My opět klidná noc, mlíčko v půl 6 a vztávačka v půl 8. Jak je déle tma, vypadá to dobře :wink:

Marti je škoda,že nedorazíte. Mohly jsme se pokochat mrňouskem :wink: Tak snad to vyjde příště.

Bar-tak to je okí. Samozřejmě si nenajdeme lepší kočárkářku, nejlepší je prostě stará bréca, nemůžu si pomoct :grinning: :grinning: :grinning: Doufám, že se Adámek brzy uzdraví, jak je mu dnes? a že s náma nejedeš na sraz je samozřejmě škoda. Ale bůhví, jestli my je tam zastihneme. Znáš našeho Matese, jak spí.

Sok-tos měla den blbec :unamused: Ale teda s tím psem je to šílený, to bych se zbláznila. nechápu, jak tady můžou nechat pobíhat psy, nakonec aby my jsme si ještě přivazovaly děti ne :angry: :angry: :angry:

Cory, Marti, Bar-ať se vám dětičky brzy uzdraví :wink:

Missso-snad bude dobře :wink:

Jóóóó a holky představte si, že náš mladej včera začal říkat TÁTA :slight_smile: pořád to opakuje, sic pokaždé se mu to nepodaří tak pěkně. Ale zas od rána už to tady povídá. Mi z toho včera tekly i slzy dojetím :slight_smile:
Už kdysi začal breptat DEDE a před týdnem BABA, ale jestli to mělo ten smysl nevím, ale tohle Tata je fakt krásný. Akorát to neřekne, když to po něm někdo chce, ale když chce sám :angry: :grinning:
31. bře 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda všem....děkuju za milá slova, je to všechno jak zlej sen....a jak jsem si tu včera stěžovala na zvýšení sazeb na hypo, tak další potíž se vyloupla, chtěli jsme si vzít o sto litrů víc na zařízení a ono to na tu hypo nejde....daj max. cenu uvedenou v kupní smlouvě....manželovi to totiž řekla kolegyně hypotékařka a ono to tak není....a pořád se courají s odhadem, takže tento víkend se fakt stěhulit nebude a příští víkend má manžel něco s balónama..myslím jako těma co lítaj po obloze :slight_smile:
31. bře 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Essssi-tohlecto je fakt nevýhoda. Chceš třeba ještě 100litrů na koupelnu ale nedaj ti to. Právě že dávají hypo jen na částku bytu. Je to blbý. :angry:
31. bře 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
milky stačilo by nám na koberce, lednici a pohovku zatím..chjo..
31. bře 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to chápu, My taky určo budem potřebovat na něco. Ten byt určo nebude dokonalej. Ale takhle to prostě je :frowning2: Žádný výhody pro mladý. Je to stát na prd :angry:
31. bře 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já měla za to, že vám pučej víc, pokud je odhadní cena nemovitosti vyšší :unamused: a tam se to dá vždycky nějak udělat :wink: i odhadi bývají úplatní :sunglasses: ale možná mám zkreslený info. My brali míň, měli jsme základ po babičce, tak vám nepovim.... :frowning2:
Milky: Adámek vypadá líp, ale furt v něm lítá rýma a dosti kašle, po tom sirupu hlenovitě :unamused: takže nic moc, ale zatím jsme bez teplot, teda! :wink: na srazík doraž, určo když přijdete později, prd se stane. Jindulka, tak čeká, až se Naty vyhajá přece :slight_smile: myslím, že tam holky určo ještě budou :wink: aspoň mi pak řekneš, jaký to bylo a jestli jsi dostala chuť na Colu hned, nebo až za hodinu... :wink: :grinning: -tohle holky asi nechápou, ale ty jistě víš o čem mluvím... :grinning: :grinning: :grinning:
Ess: manža lítá s balonama, jo? parádička čoveče.... jo a k těm manažerům ještě. Dneska mlaďoši vylezou ze škol a hned se ptaj jedině po manažerských pozicích! to je nějaká móda asi! Dřív se na manažera člověk musel dopracovat, dneska je to o známých :angry: a je fakt, že si manažer říká každej druhej! :frowning2:
31. bře 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
...holky asi budu prosit vyšší mocnosti, aby se všechno přestalo srajdit a pohlo se to k lepšímu...jenže to mi zbejvá leda tak magie :slight_smile:
31. bře 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

my jsme dneska vstávali až v 8 :slight_smile: Honzík po obědě spát určitě nepůjde... Za prvé by neusnul a za druhé než by usnul, tak by jsme na srazíka nedorazili... Aspoň vytuhne brzy večer :slight_smile:

Milky - však ty hodíš Matese do kočárku a prospí se ti cestou, ne? :confused: :sweat_smile:

No jsem zvědavá v jaké sestavě se sejdeme :slight_smile:
31. bře 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany mě malej spí dopoledne víš. Ale snad nám to vyjde. :wink: Byla bych ráda :slight_smile:
Heleď a takovou tu židličku pro děti tam asi mají že? Docela by se šikla :wink: Ale kdyby ne, vždycky se to nějak vyřeší.
Ju, a už někdo přemýšlel, co kdyby tam bylo v dětském odd. obsazeno, kam by se kdyžtak šlo?
A je to na 13 hod že?
31. bře 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany úplně jsem zapomněla na ty botičky. Hele malej má teď rozmezí od 22-24. Podle boty. A jsou to jako kecky? Klidně je vzít můžeš a uvidíme. :wink:
31. bře 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul jj, vlastně co se známe se tomu věnuje, má teda piloťák, balon fakt nevlastníme, to je drahá sranda :slight_smile: ..taky jsem letěla jednou, super :slight_smile:
autor
Milky - ty židličky tam jsou 2 :wink: A máme to tam zamluvené, takže by s tím problém být neměl :slight_smile:

Jdu luxovat, zase je tu spousta mých vlasů a už mě to se.e! :angry:
Mám pocit, že za chvíli budu konkurovat Kojakovi :angry: :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek