Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
barculda
31. bře 2009
Milky: nestrachuj se, máte to tam objednaný 😉
Zany: v kočárku chrupe Adámek.. 😉 Mates je velkým spáčem pouze doma v pelíšku 😉 jinak gratulujeme k dlouhému spánku, teda!!!!! to se někdo má!
sokolka
31. bře 2009
Jinak mi měli super noc. Malej se vzbudil jednou, ani nevim v kolik, frkla jsem mu flašku s čajíkem, kde měl tak čtvrtku jenom a on spal až do rána a vstávali jsme ve čtvrt na sedm. 🙂 To kdyby měla být taková noc každá tak si pískám. 😃 Jo a mimochodem včera večer jsem mu poprvé nedala homeopatika :-N
barculda
31. bře 2009
|Ess: tak se pak dohoneme a možná bychom si taky s R. vylítli na balonu 😉 mě to moc láká.... 😎
Sok: výborné! třeba už se mu to samo upravilo....
esssi
31. bře 2009
holky já nevím, už to vypadalo, že bude všechno lepší že se to pohne a teď se to zas sejří...
sokolka
31. bře 2009
Ess to je klasika, když se to se.. tak se to se.. ]-( Ale vydrž prťka, vydrž 😉 ono bude líp 😉
sokolka
31. bře 2009
Bar to bych si přála aby se to upravilo, ale jedna noc fakt nic neznamená. To by to muselo trvat aspoň týden abych tomu uvěřila. :-N
petulao
31. bře 2009
Essi: k té hypotéce - nemůžou půjčit na vybavení, protože je to u hypotéky se dokladuje účel úvěru a tím je ta vaše kupní cena, a peníze vám banka pustí až oproti kupní smlouvě. Pokud byste chtěli použít peníze i na něco jiného, museli byste mít tzv. americkou hypotéku - tam se účel nedokládá, ale taky jsou tam vyšší úroky.

Jedině si na to vybavení vzít klasickou půjčku - tam taky nedokládáš účel, ale ovšem je to taky za jiný procenta a na kratší dobu (hypotéka je úrok okolo 4,8 % a půjčka někde okolo 10 % v průměru).
esssi
31. bře 2009
sokolko ok, tak já si počkám 😃
sokolka
31. bře 2009
ess 😃 😃
milkyway
31. bře 2009
Tak malýho už jsem dala spinkat, a vařím mu oběd. tak snad to časově vyjde. 🙂
milkyway
31. bře 2009
Zany-tak to já nevěděla, že je to zamluvené. Věděla jsem, že to ví Bar, tak jsem se na to spoléhala 😃 😃 😃
Ne že bych u Dvořáčka nikdy nebyla, ale po židlích sem teda nekoukala 😎

Bar-přečetla sis co Matýsek začal povídat? Matýsek se ti chtěl samozřejmě pochlubit osobně,ale už sme to nevydrželi 😃 Ale říkal že tetě Barušce se musí pochlubit, až půjdem kočárovat :-p 😃
milkyway
31. bře 2009
Bar-tak to jsem ráda, že je Adámkovi lépe. Ale určitě kašel rýma ještě potrvá, nám to tedy trvalo docela déle, to je pak lepší zajít k Dr. a ona ti nechá na rymičku udělat kapky-obsahujou i framikoin, a to pak bude rychlost 😃
Hlavně že je brouček bez teplot 😉 Jo na sraz chci dorazit, to je jasňačka. A sem teda zvědavá, kdy bude chuť na kolču, a ještě presssíčkoo 😃 😃 😃 😃 Neboj, až pojedem domů. hned podám info,jaký byl sraz 😉 Zvědavče!!! :-o 😃
Jo a píšeš o Jindul....Mno já když tu nejsem, tak většinou nedočítám, páč na to nemám čas, tak potom prostě nejsem v obraze mno. Tak se tu pak na všechno desetkrát ptám 😎 Ale co, aspoň si to ostatní zopáknou 😃 😃 😃
milkyway
31. bře 2009
Zany-jak píšeš s těma vlasama. U nás to bylo stejný. Vytřela sem, a hned zas všade vlasy, ]-( ]-( kdyby byly světlý,tak by nebyly vidět, ale ty tmavý 😃 😃 😃 😃 jo a teď už tam toho moc nemám, tak snad už budou podlahy lepšejší 😉 😃
esssi
31. bře 2009
..příští sraZÍK už třeba absolvujem taky, teda jestli nás někdo pozve 😃
sokolka
31. bře 2009
Ess s tebou by se počítalo už teď kdybyste byli zdraví 😉 Samozřejmě že srazík platí pro všechny Příbramačky a okolí 😉
esssi
31. bře 2009
Sokol a kdysme hlavně už byli v Pb 😃
sokolka
31. bře 2009
Hele tak dojet byste taky mohli, v tom bych zas až tak velký problém neviděla. 😉
zanyautor
31. bře 2009
Milky - jedna stránka dočítání tě nezabije 😃 Sice je to někdy i víc, ale já to přelítnu jen tak fofrem 😉

Ess - neboj, až budete v PB, tak se s vámi počítá. Kdybys neměla nemocný kluky, tak bys mohla přijet i teď 😉
zanyautor
31. bře 2009
No my jsme pro RB i z toho důvodu, že se nemusí dokládat faktury a podstatné je pro ně protokol o stavu stavby 😉
Ty jo, už aby to stálo!!! 🙂
milkyway
31. bře 2009
Zany-tak tu jednu i dočtu, když to nejsou litanie, ale víc, na to nemám moc času. A co, nemusím zas vědět ouplně všechno 😃 😃 😃
barculda
31. bře 2009
Milky: MOC SE OMLOUVÁM! to víš že jsem to četla, že už Maty říká Táta!!!! četla jsem to tady Adámkovi nahlas a taky jsem málem zaslzela 😉 to musí být bezvadný, hlavně prto tátu 😎 už se tady těším na pvních pár slov, havně aby to nebylo slovo Notík 😃 když u něj furt máma dřepí! 😃 :-| jdu něco podělat... 😎 má skříň nutně potřebuje jarní větřík, schovat zimní věci a vytáhnout letní... 🙂 to víš nám papalášům na hadry jedna skříně nestačí 😃 😃
zanyautor
31. bře 2009
Barcul - Eliška byla teda jednou vzhůru na kojo a pak to v jednu chvíli vypadalo, že bude po spánku... No ale pak jsem jí chytla za ručičku a usnula 🙂 No jo, ale hlad je větší sviňa 😃
A to jsem měla ještě Honzíka v posteli... Přišel zas nějak v noci, nevím kdy :-p
Ale aspoň jsem se vyspala, za to mi to stojí 😃
zanyautor
31. bře 2009
My jsme jednu dobu byli pro Honzíka oba TÁTA 😃
Ale doktorka mi říkala, že se není čemu divit, že říká nejdřív táta. Celý den jsme s nimi doma my a co slyší: "Podívej se, táta přišel" :-p Takže si to spojí dřív než mámu 😉 :-p
barculda
31. bře 2009
zany:tak od dneška budu říkat: podivej se, máma říká, táta přišel! 😃 😃 😃 a bude v tommít ještě větší chaos :-N pa jdu na tu skříňu
sokolka
31. bře 2009
Tak já vařim rýži, v troubě se dopéká kuřátko a bude rizoto 🙂 . Už aby to bylo, protože dát Kubíkovi oběd a jde hned do hajan. Snad usne brzy, aby jsme taky brzy dorazili. 🙂
esssi
31. bře 2009
holky jste hodné, tak jo, tak až budem v Pb, hlásíme se taky na srazíky🙂

Zany já pelichám že si furt říkám jestli se neošmikat...
sokolka
31. bře 2009
píšu jak trdlo, dám Kubíkovi oběd :-p
sokolka
31. bře 2009
Miso jak to vypadá s tebou? =-)
milkyway
31. bře 2009
Bar-no já učila malého víc táta, aby mu udělal radost až přijde z práce. A mám snad větší radost, než kdyby říkal máma. Těžko se to popisuje. Ale je to fakt krásnej pocit 😉
Taky se budu muset na skříň vrhnout, i když si říkám, jestli to má smysl, když se budeme stěhovat, páč stejně všechno půjde do krabic, tak proč si přidělávat práci viď.. 😃 😃 😃
zanyautor
31. bře 2009
Tak mi přišla bundička co jsem Elince objednávala z MMB, resp. jsem jí vyhrála v aukci za 98 kč x-) Je krásná, oranžová x-) Tak v ní hned vyrazíme x-)

Začni psát odpověď...

Odešli