• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Milky: nestrachuj se, máte to tam objednaný :wink:
Zany: v kočárku chrupe Adámek.. :wink: Mates je velkým spáčem pouze doma v pelíšku :wink: jinak gratulujeme k dlouhému spánku, teda!!!!! to se někdo má!
31. bře 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mi měli super noc. Malej se vzbudil jednou, ani nevim v kolik, frkla jsem mu flašku s čajíkem, kde měl tak čtvrtku jenom a on spal až do rána a vstávali jsme ve čtvrt na sedm. :slight_smile: To kdyby měla být taková noc každá tak si pískám. :grinning: Jo a mimochodem včera večer jsem mu poprvé nedala homeopatika :sweat_smile:
31. bře 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
|Ess: tak se pak dohoneme a možná bychom si taky s R. vylítli na balonu :wink: mě to moc láká.... :sunglasses:
Sok: výborné! třeba už se mu to samo upravilo....
31. bře 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já nevím, už to vypadalo, že bude všechno lepší že se to pohne a teď se to zas sejří...
31. bře 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ess to je klasika, když se to se.. tak se to se.. :angry: Ale vydrž prťka, vydrž :wink: ono bude líp :wink:
31. bře 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bar to bych si přála aby se to upravilo, ale jedna noc fakt nic neznamená. To by to muselo trvat aspoň týden abych tomu uvěřila. :sweat_smile:
31. bře 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Essi: k té hypotéce - nemůžou půjčit na vybavení, protože je to u hypotéky se dokladuje účel úvěru a tím je ta vaše kupní cena, a peníze vám banka pustí až oproti kupní smlouvě. Pokud byste chtěli použít peníze i na něco jiného, museli byste mít tzv. americkou hypotéku - tam se účel nedokládá, ale taky jsou tam vyšší úroky.

Jedině si na to vybavení vzít klasickou půjčku - tam taky nedokládáš účel, ale ovšem je to taky za jiný procenta a na kratší dobu (hypotéka je úrok okolo 4,8 % a půjčka někde okolo 10 % v průměru).
31. bře 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko ok, tak já si počkám :grinning:
31. bře 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. bře 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malýho už jsem dala spinkat, a vařím mu oběd. tak snad to časově vyjde. :slight_smile:
31. bře 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany-tak to já nevěděla, že je to zamluvené. Věděla jsem, že to ví Bar, tak jsem se na to spoléhala :grinning: :grinning: :grinning:
Ne že bych u Dvořáčka nikdy nebyla, ale po židlích sem teda nekoukala :sunglasses:

Bar-přečetla sis co Matýsek začal povídat? Matýsek se ti chtěl samozřejmě pochlubit osobně,ale už sme to nevydrželi :grinning: Ale říkal že tetě Barušce se musí pochlubit, až půjdem kočárovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. bře 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bar-tak to jsem ráda, že je Adámkovi lépe. Ale určitě kašel rýma ještě potrvá, nám to tedy trvalo docela déle, to je pak lepší zajít k Dr. a ona ti nechá na rymičku udělat kapky-obsahujou i framikoin, a to pak bude rychlost :grinning:
Hlavně že je brouček bez teplot :wink: Jo na sraz chci dorazit, to je jasňačka. A sem teda zvědavá, kdy bude chuť na kolču, a ještě presssíčkoo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Neboj, až pojedem domů. hned podám info,jaký byl sraz :wink: Zvědavče!!! :astonished: :grinning:
Jo a píšeš o Jindul....Mno já když tu nejsem, tak většinou nedočítám, páč na to nemám čas, tak potom prostě nejsem v obraze mno. Tak se tu pak na všechno desetkrát ptám :sunglasses: Ale co, aspoň si to ostatní zopáknou :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany-jak píšeš s těma vlasama. U nás to bylo stejný. Vytřela sem, a hned zas všade vlasy, :angry: :angry: kdyby byly světlý,tak by nebyly vidět, ale ty tmavý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo a teď už tam toho moc nemám, tak snad už budou podlahy lepšejší :wink: :grinning:
31. bře 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
..příští sraZÍK už třeba absolvujem taky, teda jestli nás někdo pozve :grinning:
31. bře 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ess s tebou by se počítalo už teď kdybyste byli zdraví :wink: Samozřejmě že srazík platí pro všechny Příbramačky a okolí :wink:
31. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol a kdysme hlavně už byli v Pb :grinning:
31. bře 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele tak dojet byste taky mohli, v tom bych zas až tak velký problém neviděla. :wink:
31. bře 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Milky - jedna stránka dočítání tě nezabije :grinning: Sice je to někdy i víc, ale já to přelítnu jen tak fofrem :wink:

Ess - neboj, až budete v PB, tak se s vámi počítá. Kdybys neměla nemocný kluky, tak bys mohla přijet i teď :wink:
31. bře 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No my jsme pro RB i z toho důvodu, že se nemusí dokládat faktury a podstatné je pro ně protokol o stavu stavby :wink:
Ty jo, už aby to stálo!!! :slight_smile:
31. bře 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany-tak tu jednu i dočtu, když to nejsou litanie, ale víc, na to nemám moc času. A co, nemusím zas vědět ouplně všechno :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milky: MOC SE OMLOUVÁM! to víš že jsem to četla, že už Maty říká Táta!!!! četla jsem to tady Adámkovi nahlas a taky jsem málem zaslzela :wink: to musí být bezvadný, hlavně prto tátu :sunglasses: už se tady těším na pvních pár slov, havně aby to nebylo slovo Notík :grinning: když u něj furt máma dřepí! :grinning: :unamused: jdu něco podělat... :sunglasses: má skříň nutně potřebuje jarní větřík, schovat zimní věci a vytáhnout letní... :slight_smile: to víš nám papalášům na hadry jedna skříně nestačí :grinning: :grinning:
31. bře 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barcul - Eliška byla teda jednou vzhůru na kojo a pak to v jednu chvíli vypadalo, že bude po spánku... No ale pak jsem jí chytla za ručičku a usnula :slight_smile: No jo, ale hlad je větší sviňa :grinning:
A to jsem měla ještě Honzíka v posteli... Přišel zas nějak v noci, nevím kdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale aspoň jsem se vyspala, za to mi to stojí :grinning:
31. bře 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme jednu dobu byli pro Honzíka oba TÁTA :grinning:
Ale doktorka mi říkala, že se není čemu divit, že říká nejdřív táta. Celý den jsme s nimi doma my a co slyší: "Podívej se, táta přišel" :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže si to spojí dřív než mámu :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany:tak od dneška budu říkat: podivej se, máma říká, táta přišel! :grinning: :grinning: :grinning: a bude v tommít ještě větší chaos :sweat_smile: pa jdu na tu skříňu
31. bře 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já vařim rýži, v troubě se dopéká kuřátko a bude rizoto :slight_smile: . Už aby to bylo, protože dát Kubíkovi oběd a jde hned do hajan. Snad usne brzy, aby jsme taky brzy dorazili. :slight_smile:
31. bře 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jste hodné, tak jo, tak až budem v Pb, hlásíme se taky na srazíky:slight_smile:

Zany já pelichám že si furt říkám jestli se neošmikat...
31. bře 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšu jak trdlo, dám Kubíkovi oběd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso jak to vypadá s tebou? :confused:
31. bře 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bar-no já učila malého víc táta, aby mu udělal radost až přijde z práce. A mám snad větší radost, než kdyby říkal máma. Těžko se to popisuje. Ale je to fakt krásnej pocit :wink:
Taky se budu muset na skříň vrhnout, i když si říkám, jestli to má smysl, když se budeme stěhovat, páč stejně všechno půjde do krabic, tak proč si přidělávat práci viď.. :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mi přišla bundička co jsem Elince objednávala z MMB, resp. jsem jí vyhrála v aukci za 98 kč :dizzy_face: Je krásná, oranžová :dizzy_face: Tak v ní hned vyrazíme :dizzy_face:
31. bře 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek