• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Ahojky,

tak u nás dneska noc naprosto příšerná. Do 11 dobrý, ale pak se Honzík vzbudil na kojení a jakžtakž ještě usnul. Ale vzbudil se po půl 2 a zase řev, nechtěl spát, válel se u nás v posteli, dělal jak je velikej a pak se zase válel po nás a pokládal si hlavu. No nakonec nějak usnul... Pak se vzbudil ani nevím v kolik a skoro stejný scénář... :angry: V noci jsem vykřikovala, že druhé dítě nechci, že tohle s ním znovu neabsolvuju!!! :angry: :grinning:
No ráno jsme vstávali v 7, vylezli v půl 8 a jeli jsme do Sokolíka na cvíčo. Po cvíču jsme byli se švagrovou venku a trochu jsme zmokli...

Jinak začíná bejt Honzík trochu závislák. V Sokolíku jsem se mu na chvíli ztratila z očí a bulel... Nikdy tohle předtím nedělal. No tak uvidíme.
Teď si tu kluci hrají a já mám chvíli klid. Ale asi půjde prcek spát...
18. říj 2007 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Makelíno :slight_smile: jsi opravdu všude :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2007 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaues,

To máš blbí,že jste zmokli. My dorazili domů akorát a za chvíli začalo pršet. To jsme se akorát minuly, protože mi jsme byli na sídlišti nakupovat a za chvíli co jsme přišli domu mi volala mamka, že tě viděla s Mili z okna.
Zatím brou a zase zítra :grinning:
18. říj 2007 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!
můžu se přidat? jsem taky z okresu PB :wink: do teď jsem bydlela v Sedlčanech a teď kousek za nimi v malé vesničce... jinak mám doma skoro pětiměsíčního raubíře :grinning: :wink:
20. říj 2007 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Luci, vítej :slight_smile: Jasná věc, že se můžeš přidat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Včera dopoledne psala kamarádka z plavča zda s nima nepůjdeme ven, tak jsme vyrazily. Ale pak začalo pršet a když jsme dorazili domů, tak tady dokonce sněžilo!!! No prostě hnus nad hnus!!! :angry: :angry: :angry:
Po rychlém obědě jsme si s Honzíkem hráli a v půl 3 šel spinkat a maminka vytuhla s ním a dali jsme si 45 minut :grinning: :grinning: :grinning: Do každého číčka 20 :grinning: :grinning: :grinning:
Pak jsme si dali s manžou kávu a než jsem se rozkoukala, tak přijela tchýně, aby pak mohla pohlídat prcka a my jsme šli od půl 6 s dětma do kina :grinning: No děti tam nebyli, ale staré báby jo :wink: Honzík to prý zvládl dobře, prý si ještě na půl hodiny zdříml :slight_smile: Když jsme přijeli, tak jsem ho rychle vykoupala, nakojila a chvíli bulel, ale nakonec usnul. My jsme s manželem koukali na telku a u toho jsme si povídali.
V kině jsme byli na Medvídkovi. Dobrý, ale čekali jsme od toho asi víc...

V noci kamarád zase strašil. Vzbudil se po půl 2 a nechtěl spát. Nakojila jsem ho, ale pak bulel, lehal si po nás v posteli, bylo vidět že je unavený, ale zaboha ne a ne usnout!!! :angry: No mě chytal vyloženě vztek. Prostě má nějaký rozmar a spát nebude!!!
Pak nějak usnul, ale točil se tam jak holub na báni... No a vstávali jsme v 7... Teď vypadal, že půjde spát, ale ani náhodou. Straší tu dál, plnej síly a úsměvu!!! No asi se mu spát nechce, ale předtím si šmidlá oči a je děsně unavenej :unamused:

Sokolko, no vidíš to, mohly jsme se potkat :slight_smile:

Luci, a co Matýsek? Ještě kojíš? A jak ti spinká?

Sokolko, jak pokračujete s příkrmy?
20. říj 2007 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaues děvčata,

vítáme novou posilu. Luci vítej.

Zani tak od čtvrtka dáváme mrkev, bramboru a brokolici. Docela to dlabe. Sní tak 2 polévkové lžíce takže to celkem jde.Ještě jí má na dnešek a zítřek,ale nevím co mu mám udělat v pondělí. Poraď. Hele kdy jsi začala dávat malýmu dopo přesnídávku a kdy odpo?

Tak včera jsem zjistila, že kaše na nás určitě nezabírá. A nebo jsou to zuby. Kubajs mi včera snědl celou kaši asi 100 ml a pak bylo ještě kojo. No a usnul ve čtvrt na osm a první vstávačka ve čtvrt na jedenáct. :cry: Se z toho zjevim. V noci ani nevím kolikrát byl vzhůru jak jsem byla hotová. David ho prý dával dvakrát do postýlky a to já si pamatuju jen jednou :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jsem fakt zvědavá kdy se to konečně zlomí.

Jo dneska začal dělat komín. Takový to že se opře o ručičky stojí na nožičkách a má zvednutej zadeček. :grinning:

Zatím se loučíme a pište děvčata ať máme co číst. Papapa :grinning:
20. říj 2007 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jsem si početla :angry:

Dneska byla teda pěkná kosa. Jsme byli dvakrát venku a jsem úplně vymrzlá. Malej měl nové slabší rukavičky z palečkem a vztekal se, protože s nima neuměl vzít žádnou hračku :frowning2: . No a stejně měl ručky studený :angry: .

Kubík mi dneska večer snědl plnou mističku kaše. Je to šikula. Žany ty mu kaši nedáváš vůbec?

Páček :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2007 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnej večer!

to jsem ráda, že tu s vámi můžu zůstat :wink:

já nekojím už od 3.měsíce - malý ode mě pil i 20minut, a pak si dal ještě 100ml z flašky, tak jsme kojení úplně odbourali... bylo mi to líto, ale nedalo se to. jinak malej mi taky špatně spinká - do jedné až druhé ráno celkem ok, ale pak je schopnej vstávat i po hodině i dřív :unamused: je to masakr - jsem ráno úplně hotová, nevyspalá, i když je pravda, že si už pomalu zvykám...
u nás bylo dneska taky nic moc - docela zima - jsem malého nakonec oblékla do slabší kombinézky (původně byla až na začátek opravdové zimy, ale ona by mu už nebyla). Byli jsme venku asi hodinku - koukli jsme se u nás na fotbal - na jeden necelý poločas a frčeli jsme domů za taťkou - chudák má nějakou chřipajznu - teplotu kolem 38 a bolí ho v krku :frowning2: tak celej den ležel a potil se..
jinak holky vy jste přímo z PB? já tam pracovala v O2 (bývalém Eurotelu) jako operátorka... vlastně tam ještě pořád patřím :slight_smile:
náš prcek se zase snaží, když je na bříšku jako by lézt - skrčí nožičky pod sebe a chce se odšoupnout, jenže mu to nejde, protože u toho hlavičku vždycky položí na zem :grinning: ale on na to jednou přijde, a pak už ho nezastavím :grinning:

tak přeji dobrou noc a hodné dětičky! :wink:
20. říj 2007 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky děvčata,

Luci já jsem přímo z Příbrami a Zany z Orlova. Ty bláho teď se tu rozsněžilo. To je hnus. Na zítra hlásí jen 3 stupně.

Jinak noc byla klasická jako včera a dny předtím. Takže na prd. Ale může být hůř tak si radši nebudu moc stěžovat.

Zatím pa
21. říj 2007 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak včera jsme trhli rekord ve spaní. Honzík spal 2 a čtvrt hodiny :grinning: :grinning: :grinning: To se mu dlouho nestalo a asi ani nestane... :unamused:
Takže jsme tu měli pohodu. Dali jsme si v klidu oběd. Ani si nepamatuju kdy naposledy jsem v klidu jedla a nepospíchala kvůli Honzíkovi... Většinou něco žebrá, takže dostává křupky a nebo dětský sušenky.
Odpo jsme vyrazili ven, ale byli jsme venku tak hodinu, víc ne. Byla tam strašná kosa. Takže jsme to nepřeháněli. V cukrárně jsme koupili dortíčky ke kafču a šli jsme ke tchýni. Ta dělala chlebíčky, tak jsme si dali do nosu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Od ní jsme jeli ještě nakoupit a přijeli jsme domů akorát na koupačku. Pak jsem Honzíka nakojila a šel spinkat. Na dnešek spal celkem dobře. Vzbudil se o půlnoci, ale pak nemohl zabrat, takže jsem ho držela za ručičku a pak usnul. Potom vstával ve 4 a to skončil s námi v posteli, protože jinak by byl zase vyrvál a stál by v postýlce. No a vstávali jsme v 6,45 :unamused: No ale zase jsem měla brzy vařeno a upekla jsem i štrůdlík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Odpo asi vyrazíme zas na hodinku ven, aby se prcek vyvětral a třeba ještě usne... Spal hodinku a čtvrt.

Jinak s tím oblíkáním je to hrůza. Pamatuju si, když byl Honzík prcek jak jsme ho rvali do kombinézy, měl dvě čepice a věčně řval protože mu to vadilo. Chudák :frowning2: Teď mu to taky vadí, protože je to najednou víc vrstev a asi si to ještě pamatuje...

Sokolko, já jsem mu kdysi vařila (když to ještě jedl) třeba květák s bramborou a mrkví, nebo jsem uvařila květák, brokolici a bramboru a někdy jsem tam šoupla i mrkev. A pak jsem začala dávat maso... Nejdřív 1x týdně, pak 2x a pak ho měl skoro každý den a jednou týdně měl zeleninu a do toho vařený žloutek. Bílek jsem snědla já :grinning: Maso jsem dělala kůřecí nebo krůtí. Těžko bych vařila hovězí nebo jehněčí...
Svačinu jsme začali dávat až po měsíci. Takže vydrž. Nejdřív by si měli děti zvyknout na to, že jsou k obědu bez kojení a po měsíci se může přejít na ovoce, ale za předpokladu, že nezačnou odmítat zeleninu. Já jsem začala dávat nejdřív odpolední sváču. Dopo jsem kojila. A po dalším měsíci jsme dali dopolední sváču, ale bylo to asi o kousek dýl, protože jsem Honzíka tak v 8 kojila a on do oběda vydržel...
Teď dáváme k dopolední sváče jogurt, oběd, odpolední sváča je přesnídávka a pak ho na noc nakojím. Kaše nám nějak nepomáhala v tom, že by dýl spal a nebudil se, takže jsem usoudila, že dokud to jde, tak ho kojím. Jinak v noci kojíme tak 2-3x....
Jinak jsem si stáhla na www.kojeni.net něco o příkrmech a podle toho jsem jela a zatím v pohodě... Tak se tam jukni a třeba ti to v něčem pomůže...

Luci, z toho si nic nedělej, že nekojíš. Nedá se nic dělat :frowning2: Jen je divné že i po mlíčku se ti Matýsek budí často...

Jinak u nás s lezením to bylo tak, že Honzík se začal odstrkovat dozadu :grinning: Takže byl jako rak :dizzy_face: A pak na konci srpna přišel na to, že to jde i dopředu a od tý doby je k neudržení. No a pak si stoupl v postýlce a pořád teď někde stojí a chodí i okolo stolu. Takže skončilo nechávat cokoliv na stole a každý si drží svůj hrneček a hotovo :sweat_smile:

Odkud jsem ti Sokolka napsala :grinning:

No tak já si jdu dát kafčo a ten štrůdlík :grinning:

PA večer :dizzy_face:
21. říj 2007 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé, koukám, že jsem hotovej romanopisec :grinning:

Odpo jsme museli do PB, protože tchýně něco potřebovala a já měla akorát vztek. Hlavně, že jsme tam byli včera a to se jí nechtělo, ale dneska se to muselo nutně udělat!!! :angry: :angry: :angry: Takže jsem byla pěkně nas..ná!!! No a hlavně i na manžu. Jako by nemohl něco říct!!! Ale co bych chtěla od chlapa, že? :unamused:

Jinak Honzík se naučil říkat NENE a pořád to povídá. Na všechno dělá NENE :dizzy_face:

Jo a ráno jsem dostala od něj pěknýho facara :confounded: :grinning: Plácnul mi jí, ale jak :rolling_eyes: No jeho jediné štěstí je, že z toho nemá rozum :sweat_smile:

PA
21. říj 2007 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky teda Zany ty jsi se ale rozkecala :grinning: , ale jen tak dál.

Hele víš co je mi divný? Že mě to říkala doktorka úplně jinak. Po 2 týdnech dopo přesnídávku (ovoce) a po dalších 2 týdnech odpo jogurt. Jo a o masu mi řekla, že mám dávat po 2 týdnech od zavedení příkrmu maso, ale hovězí libový. Tak nevim. Každý říká něco jinýho. Kdo se v tom má vyznat. :angry:

My jsme vyjeli ven dopo v 10 s tím, že ukážeme malýmu sníh a než jsme se vyprdelili tak přestalo sněžit. Nakonec jsme zajeli za dědou na hausbot a dali si u něj gulášek tak jsem ani nemusela vařit. Odpo jsme si doma jen vyzvedli nějaký věci a pádili jsme na návštěvu ke kámošce. No a dom jsme dorazili před šestou takže nastala klasika. Koupačka, kašička, kojo a spánek. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byl pěkně protivnej. :rolling_eyes:

Jinak jsem zjistila, že každý večer po tom co usne tak do 3 hodin je vzhůru. Takže nejdýl v 23 hodin :confounded: . No kaši zkoušíme dále. Přece se to musí někdy zlomit. Nebo ne?!

Zatím papa a klidnou noc maminám i miminkům :grinning:
21. říj 2007 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jogurt se doporučuje až od 8. měsíce. Dřív ne!!! My jsme s ním tak začali a Honzíkovi strašně chutná a snědl by ho snad půl kila :grinning:
Myslím, že začínat dávat něco jiného po 14 dnech je strašně brzy. To dítě si musí zvyknout na to, že mu ubývá dávka mlíka a prsa si taky musí zvyknout. Moje po vynechání kojení vždycky byly jako granáty a pak si zvykly a teď už je to v pohodě. Už ani ty vložky přes den nenosím, jen na noc...
Já bych to fakt neuspěchala a další příkrm bych dala po měsíci až si zvykne. Maso už bych mu pomalu zkusila dát. Zatím jednou týdně... A další týden třeba už 2x... ale je fakt, že každý říká něco jinýho... Ale na tom kojeni.net je toho dost a myslím, že dobře udělaný a rozumný...
A kam chodíte k Mudře???

Prcek usnul s pláčem. Nejdřív v pohodě, ale pak bulel a nic nepomáhalo, takže se musel trochu vyplakat. Ale usnul, bobíšek malej :confused:

Já jsem u Vem si mě vyžehlila hromadu prádla. Nevím kde se to tu pořád bere :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Kaše nám nezabírala a tak jsme jí zatím vyřadili. Pěknej je i bez ní :slight_smile: Ale někdo mi říkal, že se může budet ze zvyku a potřebuje si jen podudlat. Jak moc intenzivně pije? Honzík to první kojení pije docela dost, ale pak spíš dudlá... :unamused:

Dobrou noc :pensive:
21. říj 2007 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus se nečerti, jsem dneska nějak nestíhala.

Dopo lítání a odpo vaření atd. Znáš to.
Potkali jsme tvojí mamku tak koukala na malýho jak je velikej. :grinning:

Jo na dnešek se mi poprvé vzbudil až v jednu. Ale to si si asi přečetla už na dubňátkách.

Jinak jak jsem ho vychválila tak už se mi poprvé vzbudil. :angry: Dala jsem čajdu a zatím spí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem zvědavá na noc. Určitě poreferuju.

Zatím pa
22. říj 2007 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo sorry úplně jsem ti zapoměla odpovědět. To z toho netu o kojení mám stáhnutý takže to průběžně studuji. Chodíme k dr. Ptáčkový. Já jsem s ní celkem spokojená, ale to s těma příkrmama mě taky trochu zarazilo, proto se ptám.

Tak to zatím nechám být. to by mi ty moje bomby asi praskly, kdyby začal tak najednou dlabat třikrát denně. S kaší 4 krát.
22. říj 2007 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky si myslím, že to dělá hlavně ze zvyku. Protože si taky jen tak podudlává. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2007 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak já nic nepíšu jo?! Jsem sem včera frčela hned jak jsi mě Zany napadla :grinning: u nás a ty nic. to si teda vypiješ :grinning: :grinning:
23. říj 2007 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co luci a bunny? Se tady nějak dlouho neukázaly.
23. říj 2007 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo úplně bych zapomněla poreferovat o noci. Jedním slovem hrůza :angry: . Vzhůru byl každou chvilku a ráno budíček ve třičtvrtě na šest. Jsem myslela, že mě trefí. :angry:
23. říj 2007 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo nó, to je hned keců když se tu chvíli neukážu :grinning: :grinning: :grinning:

Honzík spal taky příšerně. Vzbudil se o půlnoci (do tý doby spal dobře) a strašnej řev. Tak jsem ho nakojila, dala do postýlky a jakž takž usnul. Pak se vzbudil v půl 3 a nemohl usnout, tak už spal s námi, ale i tak tam sebou mlel, bulel a v půl 5 znova budíček. Tak to jsem odmítala a dala jsem mu čaj. Říkala jsem, že ho po 2,5 hodinách fakt kojit nebudu!!! Nevím jestli ho trápí další zub nebo co :confounded: No a vstávali jsme v 7...

Dopo jsme tu měli finanční poradkyni, Honzík se vyspal a my pak mazali za kamarádkou do PB. Potom jsme zas šupkali domů, udělali jsme taťkovi oběd, Honzík spal 40 minut... No nic moc. Tak snad bude spát večer...

Mamka mi hlásila, že tě potkala :slight_smile: A povídá mi: Davídek je hezkej! Tak jsem jí říkala, že máte KUBU :grinning: :grinning: :grinning: No a ona povídá, že ještě že to neřekla jak se jmenuje :grinning: Holt stáří :grinning: :grinning: :grinning:

Jojo, holky kde jste???!!! :rolling_eyes:
23. říj 2007 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaues,

no tak mladej usnul v sedm a pět minut a zatím drží tak uvidíme.

Ať si z toho mamka nic nedělá. Aspoň, že si to spletla s Davidem a ne třeba z Frantou :grinning: :grinning:

Jinak mě Kubík spinkal přes den necelou hodinu a to na dvakrát. :angry:
23. říj 2007 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to Kubík spí taky "dobře" :unamused:

Ale mě takhle jednu dobu Honzík taky spal a bylo to na palici!!!

No to je pravda, že ještě že si to spletla s Davidem :grinning: :grinning: :grinning: Franta by byl horší :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A jak baštíte?
Ještě jsem si vzpomněla, že jsem když jsem párkrát vařila, tak jsem zkoušela dát trochu fenyklu a i červenou řepu. Ale to pak bylo červený všechno a jak šla řepa dovnitř, tak šla ven :grinning:
23. říj 2007 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany a přestal Honzík sám od sebe takhle blbnout? Já jsem z toho už celkem hotová. Bolí mě pořád hlava a to počasí už mě taky drtí. :angry:

V noci opět hrůza. Nechala jsem si ho celou noc u sebe s tím, že by mohl spinkat lépe a bylo to stejné. Takže budu pokračovat s přesouváním do postýlky.

Ještě mě napadlo jak mu dávám už dva dny příkrm s květákem, jestli ho nebolí břicho. Sice se nekroutí, ale zkusím mu dneska uvařit něco jinýho. a ještě mu chci zkusit koupit homeopatika na zoubky. Vyzkoušet se má všechno.

Zatím pa a krásný (i když zatím mlhavý) den :grinning:
24. říj 2007 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak už včera začal krásně otevírat pusinku při papání tak mám radost. No nic už jdu na to kafe :sunglasses: :grinning:
24. říj 2007 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

no pak se to spaní nějak zlomilo, ale ještě dneska když nechce, tak prostě spí 30 minut a hotovo :angry: Kolikrát ho nechávám, aby se dost unavil a pak spí dýl, ale taky to neplatí... :unamused:

Na dnešek se vzbudil poprvé v 11 a pak se budil po 2,5 hodinách :angry: Jenže hlad nemá. Trochu si cucne a konec. Tak jsem ho pak nekojila a dala jsem mu jen napít čaje a stačilo to... Ale od 5 byl s námi v posteli a spal až do půl 8 :slight_smile: a my pěkně s ním :grinning: Ale chudák je pak bez peřiny, protože já se od něj otočím, Radim taky a on pak chudák asi mrzne. I když ráno studený není... Ale radši mu k nám budu dávat jeho peřinku z postýlky, aby mu nebyla chuděrovi zima :confounded:

No zkus ten květák vynechat, ale pokud po něm nemá prdíky, tak by ho to trápit nemělo... Je to prostě věčný boj z čeho ty děti zrovna nespí. Předtím nás trápily prdy, teď zas zuby, jsem zvědavá co to bude potom... :rolling_eyes:

Dneska je fakt hnusně, takže ven stopro nepůjdeme...
Taky přejeme všem hezký den :dizzy_face:
24. říj 2007 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak květák jsem mu dnes nedala, ale od včerejška prdí jak vsteklej :grinning: . Tak uvidíme v noci. Koupila jsem mu homeopatika na zuby tak mu to dám večer.

Dneska jsem mu uvařila mrkev, bramboru a dala jsem mu tam kousek kuřecího prsíčka. to byste koukali děvenky jak to dlabal. No jo konečně maso :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pusinu už krásně otevírá a dlabe vyloženě s chutí.

Dneska jsme dopoledne lítali a teď ještě potřebuju zajet do lékárny a pro vody.

Dopo jsem vezla mamku s bráchou k doktorce. Od včerejška mu bylo blbě a večer dostal průjem. Ráno mi mamka volala, jestli je tam můžu hodit, protože se jí Honzík ráno složil v koupelně. No tak doktorka mu udělala pro jistotu výtěry, aby si byla jistá, že to není salmonela, ale on nezvrací tak to vypadá jen na střevní chřipku. Ale co jsem tak slyšela tak to tady začíná řádit. :angry:

Jo a dopo jsem byla u foťáka si pro fotky z občánků a představ si, že je ještě nemají. A to je tam posílal dřív než ty, co mu dneska přišli. To jsem zvědavá, kdy je budeme mít nic.

zatím pa a večer ještě juknu :dizzy_face:
24. říj 2007 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No on květák nadýmá... Tak uvidíš dneska v noci...
No tak na masíčko bude Kubík :slight_smile: No to víš, chlapa zeleninou nezaplácneš!!! :grinning: Pořádnej kus masa to chce :grinning:

My byli dopo venku, ale jen na chvíli. Honzík chvíli spal, ale moc tomu nedal. Tak spal pak odpoledne, ale usnul ve 3, tak jsem ho šla v půl 5 vzbudit, aby spal večer... Najednou spí dlouho, když to nepotřebuju :confounded: Radim ho šel uspávat, ale nějak se nedařilo... Tak jsem nastoupila já a do 5 minut byl tuhoška :grinning: Holt maminka, no :sunglasses:

No snad tu střevní chřipku nechytneš, když jsi s bráchou byla... Hlavně aby jí pak neměl Kuba! Já doufám, že se nám něco takovýho vyhne!

Nás na vítání občánků nefotili. Nebo aspoň ty fotky nám nenabídli. Tak jsme se vyfotili sami :slight_smile: Dneska jsem taky nesla fotky na přidělání. Dlouho jsme nic nenechávali udělat... Tak budou v pondělí. Budu tam mít i fotky z tandemu :grinning:

Zítra do Sokolíka asi nepůjdeme, protože pořád frkám. Tak bych nerada nakazila nějaké děti... Ale přijede mamka, tak budu šůrovat :angry: To zas budu makat jako šroub a bude ze mě lejt a večer padnu jako zabitá :grinning:

Tak pááá a asi juknu až zítra. Dneska mám vplánu jít spát brzy...
24. říj 2007 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to se mi teda moc nelíbí. Jsme tu Zany zůstaly sami. Nikdo se s náma nebaví. :frowning2: ale co, mi si vystačíme sami viď?! Když na nás prděj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2007 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak já jsem vstávala asi před 15 minutama a Kubík se právě začíná probouzet. to je mazec viď? Jdu za ním.
25. říj 2007 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mám chvilku čas. Kubík včera vstával v půl devátý pak v půl jedenáctý a pak ještě asi 3 krát. Ale jsem dneska odpočatá, když jsme spali tak dlouho. Kubík má dobrou náladu tak mu to asi taky bodlo :grinning:

tak zatím papapa
25. říj 2007 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek