• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Holky Kubíček je opět nemocný :frowning2: . Zase začal blinkat a k tomu průjmík. Už to vypadalo, že pojedem do nemocnice, ale nakonec jsme to celkem zvládli. Teda zatím.Teplotu zatím nemá, ale to může ještě přijít.
Dopo jsme vyrazili ven a když jsme vlezli do céčka do krámu tak mi ohodil celý kočár i sebe. Jsem myslela, že mě trefí. No a doma ještě 4x. :frowning2: Tak musíme nejméně do zítra vydržet bez kojo, ale v pět odpo jsem mu dala banán a ten nevyhodil. Naštěstí. Ale zase se totállně posradnil. Zítra nahlásím jak to vypadá. Zatím přeji klidnou noc :pensive:
11. bře 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,

Sokolko, tak snad bude Kubík OK a nebude to pokračovat!!!! :confused: :slight_smile: :slight_smile:
My když měl Honzík dietku, tak měl suchý rohlík, rýži s mrkví, ale mrkev rozmixovaná!!! Protože rozmačkanou jí nestrávil :unamused:
Říká se, že pokud ta mrkev (nebo i cokoliv jiného) vyleze v podobě v jaké to spolkl, tak střevy to jen projde a nestíhají to trávit. Takže je lepší to rozmixovat... A večer jsme kojili... MM prý nevadí jako UM... :confused: :dizzy_face:
12. bře 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Sokolko, no, to je taky pravda, že dřív se to neřešilo a tim to asi bude, ale stejně je to hrozný :angry: A co Kubík už je mu lépe :confused: ? Snad ho to brzy přejde.

My jsme dnes vstávaly už v 6:30h. a v noci se malá často budila, tak doufám, že se to zlepší :slight_smile:

Tak jsem koukala do diskuse, co už jsme všechno probraly :wink: a zaujal mne jeden příspěvek ohledně toho, jak jste psaly, že vám kluci spadli z postele, myslím si, že se to prostě stává :frowning2: , tak se chci optat zda jste snim byly u doktora ? :confused: Já bych asi měla strach a nevěděla bych co mám dělat, tak mi dejte odpověď, kdyby nás to někdy potkalo, abych věděla co a jak :dizzy_face: Děkuji.
12. bře 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, teda chudak Kubik! tak snad ho to brzo prejde... a vy bydlite nekde u cecka?

jinak holky, tehotna nejsem - dnes jsem si delala test :cry: :cry: :cry: nechapu, kde mrcha vezi, jestli ji neodostanu do patku a prijde tesne pred tou operaci, co mam pristi stredu, tak jsem pekne v haji, protoze bych na tu operaci nemohla :unamused: :unamused: :unamused: proc je vsechno tak komplikovany? achjo

preju hezky den a at vas to neodfoukne :wink:
12. bře 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, testík se takhle brzy potvrdit nemusí... :confused: Takže vydrž, prťka, vydrž :grinning:
No doufejme, že nepřijde, budeš těhu a na operaci nepůjdeš... A nebo v té horší variantě těhu nejsi, mrcha se dostaví a operaci snad taky v termínu stihneš...

Jadiku, pokud to dítě nespadne z velké výšky a nebo nějak blbě, tak je zbytečné panikařit a jet k doktoru... Podle mě, teda :wink: To dítě se slíš lekne a řve leknutím než že by ho něco bolelo... Já Honzíka vždycky prohmatala, zahýbala jsem ručičkama, nožičkama a když se pak uklidnil a jevil známky, že je v pohodě, tak jsem to dál neřešila :dizzy_face:

My jsme dneska vyrazili do tý Matyldy... No a řeknu vám, že nic moc!!! Sokolík je 100% lepší. Je tam pro děti program - divadýlko, opičí dráha a samozřejmě si sami můžou děti hrát...
Tohle je jen malá herna :unamused:
12. bře 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, ja jsem ale 35 DC, minule jsem to dostala 31 DC a predtim 28 DC (takze tehotna tezko muzu byt, kdyz takhle pozde je test negativni) ale diky za podporu...

a Sokolik je v Sokole?

papa pro dnesek se loucim a jdu dom, prijede pritel :slight_smile:
jo a uz jsem vyzvedla snubaky - jsou fakt pekne, uz abych mohla ten svuj nosit :slight_smile:
12. bře 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, kamarádce to ukázalo negativní a pak až v 6 tt se ukázal pozitivní :slight_smile: Takže ještě nezoufej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jj, Sokolík je v Sokolovně... :dizzy_face: Dřív tam byla posilovna, ale pak postavili Oxygen, tak ten prostor je využit takhle a myslím, že moc dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci, my když měli doma snubáky, tak jsme na ně dlouho před spaním koukali a kochali jsme se :grinning: :grinning: :grinning: Takže tě naprosto chápu :slight_smile:
12. bře 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

děkuji za podporu. Ráno v 5 jsem Kubíka nakojila a v půl osmé se mi poblinkal. :frowning2: volala jsem mudře a ta řekla, že když už blinkat nebude tak ať to neřešim. Ale že jestli chci tak ať se přijedem ukázat. Takže jsem čekala, jenže dopo měl divnou stoličku tak jsme jeli. Mudra ho prohlídla a řekla, že dehydratovanej není, ať mu dávám dost tekutin a když už nebude blinkat tak ať přijdeme v pátek na převážení. Protože samozřejmě zhubnul od minula. :frowning2: K obídku mi snědl trochu mrkve s bramborem (jen rozmačkaný, ale zatím nekakal tak snad to strávil), no a odpo půlku nastrouhanýho jablíčka. Dopo ještě než jsme jeli k mudře tak snědl celej banán. Dala jsem mu tam trochu smekty tak snad už to bude dobré. Teď jsem mu dala cucnout z koziny tak čekám jestli už to nevyhodí. :confused:

Luci mě se to ukázalo na testu taky dýl. Tak vydrž a držíme palečky ať se ta sviňuše nedostaví :wink:

Zany tak tobě se v Matyldě nelíbilo? :confused: Mě to tam zatím vyhovuje, protože Kubík je ještě malinkej a je to tam pro něj fajn. Hele a nebyla tam taková vyšši pani blondýnka s 11-ti měsíčním klučíkem? Jmenuje se Martínek a ona Vlaďka.

Jadik já jsem taky, jak píše Zany, počkala až se uklidil a když byl zase ok tak jsme nikam nejeli. Ale taky jsem měla strach, jestli mu něco nebude. Ale na druhou stranu kdyby měl otřes mozku tak by zvracel a tak.

Jo a fakt tady ty střevní chřipky řáděj. Teď mi říkala sousedka, že jí včera poslali z práce domů, že hodila 3 šavle :astonished:
12. bře 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko, myslím, že ta paní tam byla :wink:
Mě se tam fakt moc nelíbilo!!! Jenže možná to bude tím, že znám Sokolík. Kamarádka taky nejdřív občas zašla do Matyldy a pak šla do Sokolíka a nemůže si ho vynachválit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No snad bude Kubík v pohodě! I když to jablíčko a brambory bych ještě nepokoušela!!! Když měl Honzík ten průjem, tak jsme do něj cpali fakt jen rýži a rozmoxpvanou mrkev!!! Pak suchý rohlík a banán!!! No a večer kojo :slight_smile:

Doufám, že nám se ta střevní chřipka vyhne!!! :confused: :rolling_eyes: My jí měli posledně a nic moc!!! :angry: :angry: :angry:
12. bře 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, holky maj pravdu, už můžeš byt těhu, a test ti to potvrdí až dýl, tak nezoufej :wink:

Sokolko, tak už to snad bude brzy lepší, když už takhle malej papá, držíme palečky, ať se brzy uzdravíte.

Holky, děkuju za rady, :slight_smile: Ale to jste neměly strach z nějakého vnitřního zranění nebo tak ? :confused: hlavička se prohmatat nedá :confused:

My jsme dnes byli všichni na návštěvě u kamarádky a bylo to moc fajn :slight_smile: Má 6 letého chlapečka, takže si s malou moc nepohráli :grinning: ,ale hezky jsme si pokecali :dizzy_face:
12. bře 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, vy jste mi vlozily brouka do hlavy! ja jdu totiz uz za tyden na operaci a pokud bych byla tehu, tak by mohla narkoza miminku ublizit... MS porad neprisla... jenze dneska uz mam zpozdeni 5 dni, takze moc nedoufam... ta jedna carka vcera byla hodne smutna, takze testnu tesne nez pujdu do nemocnice, kdyby nahodou...

prstynky se libili i priteli, tak mam radost :slight_smile:

ty strevni chripky jsou fakt hnus, navic male deti to trapi asi vic nez nas :frowning2:
13. bře 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, to bys jim asi musela říct a třeba by ti udělali UTZ... Pak by se vidělo jestli tam ten mrňousek je nebo není :slight_smile:

Tak to je fajn, že se prstýnky líbí oboum dvoum :dizzy_face: My to taky tak měli :dizzy_face:

Dneska jsme byli plavčit a dobrý, neutopili jsme se :dizzy_face: Byla fotící hodina, takže jsme se s Honzíkem fotili pod vodou :slight_smile: Počkejte až vám ukážu naší fotku, tak budete mít záchvat smíchu. Já neumím koukat pod vodou, takže jsem vytřeštila oči jak žába před hromem :grinning: Pak jsme si pod vodou dávali ještě pusinku a Honzík se vyfotil i sám :slight_smile: Po plavču si tam dal Honzík oběd, já jsem si dala kapučíno, protože tam mají strašně dobrý!!! No a cestou domů mi Honzík usnul, takže jsem ho přendala do postele, svlíkla jsem ho a chrní :slight_smile: Sice jsem s ním musela chvíli ležet, protože se trochu vzbudil... Ale doufám, že bude spát dlouho, když je unavenej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jadiku, ty děti mají většinou tuhý kořínek a asi by museli spadnout z hodně velké výšky a špatně na hlavičku, aby se jim něco stalo!!! Ale nemaluj čerta na zeď!!! :slight_smile:

To dnešní počasí je zase hnus!!! :angry: :angry: :angry: Doufám, že bude v sobotu hezky, protože máme s Lednovkama srazíka v Praze :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. bře 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, Zany má pravdu, podle UTZ poznaj a usouděj co bude lepší, neboj. :wink:

Zany,to máš asi pravdu...
Vy jste se fotili pod vodou ?To taky jde ?To teda koukam :confused: :confused: :confused: :grinning:

Počasí je fakt divný :unamused: , každou chvilku jinak, před chvilkou byla tma jak v noci a teď zas prokukuje sluníčko, už aby bylo léto :slight_smile:

Sokolko, jak je na tom Kubíček ? :confused: Doufam, že už je to lepší .
13. bře 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: jeee uz se tesim na fotecky! :slight_smile: to musi byt skvely to plavani :slight_smile:

jadiku: pocasi tady je naprosto totozny jako u vas, je proste divny...

MS porad nikde, volala jsem MUDr., jestli neprijde do pondelka, tak mam prijit na UTZ a da mi oddalovacku (z te ale radost nemam, je to svinstvo)... jestli ale MS prijde o vikendu, tak jsem prisla o termin operace a ta se odsune... chjo...

mejte se hezky, papa zitra
13. bře 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky,

tak v noci mi Kubík vypil 2 flašky s čajem (to nevypil včera za celý den) a ještě kojo no a zákonitě se musel hned po ráno poblindit. Ale jen trochu, když jsme se hrabali z postele ven, takže si myslim, že byl opravdu přepitej. Jinak je už v pohodě. :wink: K obědu snědl bramboru, mrkev a maso, ale jen suchý. Zítra jdeme k mudře na převážení tak se s ní poradim, co už mu můžu dávat. Jinak večer mu zkusím dát kaši a snad se nepoblindí. :pensive:
13. bře 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Honzík dneska trhl rekord ve spaní :slight_smile: Nakonec spal do půl 4, takže skoro 3 hodiny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Měli bychom chodit plavat každý den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Pak jsme byli na AJ a byla to docela sranda, protože jsme měli spolu konverzovat :grinning: Dostali jsme úkol, tak si ho musíme udělat a hlavně manža musí každý den zasednout a učit se, učit se a učit se :grinning: :grinning: :grinning:

Luci, plavčo je fakt fajn :slight_smile: Jsem ráda, že chodíme :dizzy_face:
Snad nebude oddalovačka nutná :dizzy_face:

Sokolko, snad už se Kubík nepoblikná! I když já bych kaši ještě nepokoušela!!! :confused: Snad ani moc nezhubl, chudák...
13. bře 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Luci, snad to dopadne dobře :slight_smile:

Sokolko, tak jak jste dopadli u dr.? :confused: Už je Kubík zdráv ?

Zany, ty toho manžu teď uhoníš s tim učením :grinning: :grinning: :grinning:

Dnes počasí opět hnus :angry: Jsem zvědavá, jak bude zítra a v neděli :confused: ,abychom mohly konečně na prochajdu, protože v tomhle se nedá :confounded: .

Adélka dostala takovou berušku, která má na zadečku provázek a za ten když se zatáhne, tak beruška sama jede a hezky cinká :slight_smile: , tak jsem jí to před chvilkou ukázala a holky ta dostala normálně záchvat smíchu a rozesmála i mě :slight_smile: no, takhle dlouho se ještě nikdy nesmála , no, to jsem teda koukala :slight_smile: .Tak se těšim, až přijde manža, že jí to zas pustim a doufam, že se zas bude takhle smát :grinning:
14. bře 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak ráno měl Kubík stoličku takovou kašovitou, ale to je prý v poho. Když je kojený a moc toho teď nesní. Po obídku to měl zase řidčí, ale mudra říkala, že mu můžu zkusit dávat normální jídlo jak jsme zvyklí a uvidíme. Tak odpo dostal jogurt, ale snědl je necelou půlku a teď měl stejnou stoličku jako ráno. Tak snad už jsme to překonali. :confused:

Ven chodit můžeme, když neměl teploty, takže jsme odpo zajeli něco pokoupit a zítra budeme slavit ségry narozky. Jsem na to zvědavá.

zatím se mějte pá :dizzy_face:
14. bře 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a zhubl zase. Má 9,04 kg tak musíme příští týden zase na převážení. :unamused:
14. bře 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu vám sem vlézt? Všechny Vás i Vaše prcky zdravím a přeju krásný den :wink: :slight_smile: Potřebovala bych od zkušenějších radu.. Bydlím přesně na rozmezí okresu Příbram a Písek, neslyšela jsem o Pb porodnici nic moc dobrého, můžete mi napsat vaše zkušenosti? Díky :slight_smile: Rozhoduji se pro porod právě mezo Pb a Pi, pořád nevím kam. Kilometry to mám skoro nastejno.. Četla už jsem hodně diskuzí, ale jsem pořád na vážkách.

Takže díky za váš čas a zkušenosti.. :wink: když mi některá z Vás písne. :wink:
15. bře 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Tak holky jsme v nemocnici. Včera večer zase dvakrát blinkal tak jsme jeli na pohotovost a rovnou nás přijmuli. Mě bylo taky blbě, tak nás dali na nadstandart, abych nenakazili ostatní maminy, ale už je to v poho. Kubíkovi napichovali žíly a nepodařilo se. Vždycky jim prdla. Takže má vpichy v obou ručičkách a na hlavičce . Ale aspoň se jim podařilo nabrat krev a výsledky byli vcelku dobrý, takže mudra řekla, že s tou kapačkou zatím počká podle toho, jestli bude ještě blinkat. Naštěstí neblinkal, ale 6x kakal. Měl prostě průjmík. Ale od oběda už nebyl. Tak snad už nás to konečně opustí. Dneska jsem se ptala mudry na jak dlouho to vidí, no a prý určitě 2 dny, když se mu to minule po 2 dnech vrátilo. Tak snad půjdem v po domů. Malej to zvládá vcelku dobře, ale je jasný, že je víc protívkovej. Přece jenom není ve svým.

Coryna zdravím :dizzy_face: já jsem byla v celku spokojená. Neříkám, že to nemohlo být lepší, ale taky horší. Ono asi záleží na tom, jakej budeš mít porod. Podle toho potom většina ženských soudí, jak se jim kde rodilo... :wink:
15. bře 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

tak my jsme měli dneska srazík s holkama od nás z lednovek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Byli jsme v ZOO a počasí nám přálo, tak to bylo fajn :slight_smile:

Sokolko, tak to je mi líto, že jsme museli skončit v nemocnici :unamused: Snad to bude brzy v pohodě a pustí vás :slight_smile: držíme palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Coryno, vítej u nás :slight_smile: Klidně se k nám přidej na pokec :slight_smile:
Co se týče mého porodu, tak já byla spokojená!!! Na porodnici byli super a příjemný! Porodní asistentka byla milá, doktorka taky, takže já si nestěžuju. Spíš bych měla trochu výhrady k oddělení šestinedělí... Ale bylo nás tam moc, tak nás sestra upozornila, že se nám nemohou věnovat tak jak by chtěli, ale pokud budeme mít problém, tak máme přijít!!! A je fakt, že tam holčina se mnou na pokoji měla problémy s kojením a sestra se jí skoro pořád věnovala... :slight_smile:
Moje kamarádka bydlí v Písku a rodila tam a nevím... :unamused: Dali jí na pokoj s těhotnými, manžel s ní být nemohl, až v době návštěv a přijel než šli rodit...
Tady v PB jsme byli s manželem celou dobu na porodním pokoji spolu...

Doporučovala bych ti, aby jsi se třeba do porodnic jukla a prošla si to... My jsme tu byli a věděla jsem do čeho jdu :slight_smile:
Jukni se sem: http://www.nemocnicepribram.cz/index2.html
15. bře 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a je to pod přehledem oddělení a provozů - lůžková oddělení - gynekologicko - porodnické odd. :slight_smile:
15. bře 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Sokolko, co Kubík? :confused: :confused: :confused:

Představte si, že nám ráno v 5,45 volá nějaká holka na pevnou a chtěla, aby jí táta šel otevřít :grinning: No tak jí manža vysvětlil, že domů se rozhodně nedovolala :grinning: No ale pěkně mě tím nasr... :angry: :angry: :angry: Neumí vytočit číslo ani domů!!!! :angry: :angry: :angry:

Dneska odpoledne jdme zase do solné jeskyně :slight_smile: Oběd vařit nemusím, protože máme ještě gulášek a bude hezky proležený :dizzy_face: Ale přemýšlím, že upeču nějakou buchtu :dizzy_face:
16. bře 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak nás dneska pustili. Mám takovou radost. Počítala jsem nejdříve v pondělí, ale už jsme doma. Ve středu jdeme na kontrolu do nemocnice, tak snad už to budeme mít konečně zasebou. :pensive:
16. bře 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko, tak to je super, že vás pustili domů :slight_smile: Snad už budete v pohodě!!!

My jsme byli v solné jeskyni a Honzík se tam docela vyřádil :slight_smile: Kamarádky holčička šla po Honzíkovi jako blázen a pořád by ho pusinkovala :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko, chudák Kubíček :frowning2: , ale je super, že už jste doma, tak držíme pěsti, aby už to bylo v pohodě a už se Vám to nevrátilo !!!

Zany, super zážitek takhle po ránu :dizzy_face: taky bych z ní měla ohromnou radost :grinning:
To má Honzík dobrý, když už po něm letěj holky :wink: :grinning:

Coryna, já jsem byla v Pb porodnici naprosto spokojená, asistentka i doktorka byly super.Manža tam byl se mnou celou dobu a ještě pak po porodu než mě převezli nahoru na šestinedělí ,takže si nemůžu na nic stěžovat, prostě jsem byla spokojená.
16. bře 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, teda vy jste si uzili! tak snad uz bude vsechno v poradku :slight_smile:

holky, asi nebudu mit zitra cas, tak se s vami loucim pred tou operaci uz dnes... o vikendu uz snad budu v PB a ozvu se... papa
16. bře 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak držíme pěsti ať ti to dobře dopadne...A pak už nám budeš jen psát, jak ti hezky roste bříško a jak si užíváte z miminkem.Dopadne to dobře, neboj :wink: :slight_smile:
16. bře 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, držíme palce, aby bylo všechno v pořádku a ty jsi byla zdravá a zpět mezi námi :dizzy_face: A hlavně brzy s rostoucím bříškem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak my jsme večer zavedli spánek bez kojení... Honzík nejdřív ječel, MM u něj chvíli zůstal a pak odešel, tak chvíličku Honzík povykoval, ale pak byl klid. Vzbudil se než jsme šli spát, namazali jsme zoubky a vzbudil se až před 6 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To jsem ho vzalak nám a dostal mlíčko. No a vstávali jsme v 7 :dizzy_face:
No a taky jsme usoudili, že musíme odbourat noční pití, protože pokud budeme spát bez plen, tak to nejde, aby v noci pořád pil... :confused: :rolling_eyes:
Uvidíme dneska :slight_smile:
17. bře 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek