• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
6000 :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolka mi to vyfoukla :angry: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jadik psala, že chtěla jít akorát malou budit, ale nechá jí spinkat :wink:

Snad to nic nebude!!! Uvidíme jak na tom bude a kdyžtak bychom zašli s Eli k mudře, aby na ní koukla...
31. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To určitě. Aby měl aspoň jeden číslo na někoho dalšího. Takhle je to na prd. :frowning2:
31. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak Misa psala, že je ráda, že se to přesune a neprošvihne ho. Prý by stejně nešla, plaší se jí hormony :stuck_out_tongue_closed_eyes: potvory jedny. Jo a na Lucku číslo nemá. :frowning2:
31. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petula zajede k Jindul a počká pak před Dvořáčkem, aby odchytla Milky :wink:
31. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Akorát ta Luci... :confused:
zany tak to je fajn. Pouštim sem D. už tu přešlapuje :sweat_smile:
autor
No můžete mi psát číslo do IP :wink:
autor
PA :slight_smile:
Pozdravuj ho nervózu :grinning:
31. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak včera jsem si se Sabčou užila. Měla i 39C, jenže náš mudr má dovolenou a nikam táhnout se mi jí nechtělo. Naštěstí zabrali čípky. Nechtěla ale papat, byla jen o mlíčku. Dneska už jse zase o.k. Takže asi zuby.
A mám novou barvu :slight_smile: po letech blond opět mahagon jako na střední :wink:
31. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondra je dnes hodnej, zato to mrně protivný..půjdem na chvíli ven,musím na poštu..to bude souboj, narvat malýho do kočáru..
31. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.Zany malé je mi líto chudinka.Já sem dneska mimo od rána to nejsem já.A ještě jak psal sokolka plaší se mi hormony a sem plačtivá takže pěkný.Sem ráda, že srazík neprošvihnu.Budu večer
31. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cory - tak hoď fotku do albíčka :slight_smile:
Honzíkovi se nikdy teplota od zubů neprojevila... Vždycky se z toho vyklubalo něco jinýho :unamused:

Ess - pevný nervy :slight_smile:

Míšo - ať jsi brzy v pohodě a snad se nám to podaří naplánovat co nejdřív :wink: Ještě než nám porodíš :grinning:

Elinka spinká, tak uvidím s čím se vzbudí...
31. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany díky, snad to přežije aspoň někdo :grinning:
31. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jste nás opravdu potěšili!! Nechápu, proč se to odpískalo, i pár by se nás tam určo sešlo. A odpískat něco hodinu předem, když většina lidí už je na cestě, to se nedělá. Já tam s malým ženu jako blbec, abych tam byla včas. A ještě že tam byla Peťul a řekla, že se to zrušilo!
Na další sraz se už radši nevydáme, aby to nedopadlo úplně stejně.
31. bře 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Milky promiň, ale přišlo nám férovější to zrušit než aby jste se tam scházely postupně a třeba jsi tam seděla půl hodiny sama!!! :unamused:
Sokolka by dorazila dýl, Jindul taky, Jadik taky, Luci taky psala, že tam nebude přesně, takže jediný kdo by tam byl bych byla já a Petula... A já nikam malou vláčet s teplotou fakt nebudu...
Takže asi tak!!!
31. bře 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany-jestli měla malá teplotu, tak to je samozřejmě pochopitelný, že nepřijdeš...
Ale stejně si myslím, že se to rušit nemělo. Nebo mělo, ale už ráno,když mají všicí ještě možnost se juknout na Koně.
31. bře 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U Elišky jsem zjistila teplotu až tesně předtím než jsem jí šla oblíkat...

Příště to holt naplánujeme líp a zkusíme lepší hodinu, aby vyhovovala všem a abychom se slezly max. do půl hodiny...
Já pro to víc udělat nemůžu...
31. bře 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Říkám,že ta teplota je jasná, taky bych s malým neletěla ven, když by měl teplotu.
Tak ta 13 hodina je ideální si myslím, i pro děti co spinkají po obědě. nebo se tu prostě domluvit, co komu vyhovuje. A měly bysme na sebe mít čísla, protože dnes jsme asi všichni zjistili, že je to potřeba.
31. bře 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem asi jediná, co se na sraz vypravovala až za týden :confused: :grinning: a koukám, že jsem udělala dobře... :slight_smile: Bych tam hold seděla sama :grinning: :grinning: jsem se akorát chtěla zeptat, co řešíte se srazem a teď se dočítám že byl dneska, no to jsem celá já...

Zítra máme s manželem výročí, 8 let spolu, tři roky papírově. Musím vymyslet nějaký překvápko. :wink: Poraďte, co?

zany fotku hodím, jen co se k tomu dokopu.
No a k tomu srazu, nejspíš budu potřebovat jmenovky, všechny rozhodně nepoznám. :sunglasses:
31. bře 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manža je na masáži a malou jsem vyslala na hodinku k babičce, to je KLÍD :grinning:
31. bře 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany myslíš že to stihnem než porodim :grinning: Jinak já se cítim lépe, ale furt to nejsem já :grinning: A co malá lepší?????
31. bře 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme to přežili, velkej hodnej, malej stále protivka,,,,teda teď chvíli ne, kouká na Pata a Mata :slight_smile:
31. bře 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro příště bych děvčátka doporučila abyste na sebe měly telef.kontakt a kdyby se něco takového zopáklo, stačí poslat sms...
31. bře 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
čísla sou dobré mít, ale neni to důvod k čertění, že to dopadlo tak jak to dopadlo
31. bře 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miiso já nevím co je důvod k čertění, jen podotýkám, že čísla jsou základ :grinning:
31. bře 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dášo to jo čísla sou dobrý mít.Na mě číslo maj :grinning: Já sem ok :grinning:
31. bře 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miiso :sunglasses:
31. bře 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano? :grinning: jak se máš jinak co bydlení jak to pokračuje
31. bře 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek