• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Cory - no vidíš, aspoň jsi ušetřila cestu, když jsi hlava děravá :grinning: Ale dneska se ti to hodilo :wink:

Vždyť píšu - šupky čísla mě do IP :wink:

No nejhorší na tom je, že má někdo číslo na někoho... Ale holt na Milky má čslo Bára a ta se tu bohužel neukázala (tím ti to nedávám pochopitelně za vinu!!! :wink: ) a na Luci taky číslo nikdo neměl... Jinak to bylo celkem v pohodě :wink:

Kluci šli ještě ke švagrový :wink: Já si tu aspoň dopsala seznam věcí do sekáče a hned příští týden to tam odnesu :slight_smile:
Elinka je taková uplakaná :frowning2: No teplotu asi má, tak jí před spaním dám zase čípek a snad bude v noci bez teploty. Jinak ráno mažeme k dr.
31. bře 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany chudinka malinká
31. bře 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky je mi jí líto :frowning2:
Honzík takhle malej nemocnej naštěstí nebyl...
31. bře 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám kamarádku a její Vojtík má ted angínu a bere atb a má horečky prdolka malej a tak si píšem každej den a prej už i brečela jak jí to trápí, že ho vidí trpět a prej on furt kouká jestli neni sám tak je skoro furt u něj
31. bře 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
miiiiso průtahy s odhadem, tak to zatím sakra vázne...
31. bře 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Je škoda, že se srázek zrušil, ale je pravda, že bychom se tam scházely asi přes 2 hodiny. Naty například spala asi do půl třetí. Než jsme se vypravily tak bylo něco kolem třetí a než bychom tam došly, tak by bylo skoro půl čtvrtý. Ale my jsme stejně chtěly ven, takže bychom tam došly, zastavily a zase jely dál :grinning: Petul, děkuji že si se tu stavila (Jsem ostuda, ani nevím, zda jsem ti z toho okna rozespalá poděkovala :slight_smile: )

My jsme tedy vyrazily do města na kukačku, potkaly jsme Péťu. Na námku šla přímo kolem mě Lucí s manžou (tedy si myslím, že to byla Lucí, takhle vysokou holčinu jsem neviděla). Tedy Lucí, jsi čára. Já si vždycky připadala vysoká, ale vedle tebe jsem prcek :grinning: A taky jsem viděla podle mě Marti s dětičkama, ale to si taky nejsem na 100% jistá (Marti, u kašny na námku byla jsi to ty, nebo nee??? Nějaká kamarádka Ti tam koukala do hnědého kočárku). No, pak nás manža vyzvedl na námku a šel s námi pěšo domů, takže jsme byly venku asi 2,5 hodiny. Malá chvílema lítala, chvílema seděla a dlabala.

Zany - snad to nic nebude a bude malá bez teplotky. Chuďulka malá.

A co ostatní marůdci??? Jak jste na tom?

Tak já utíkám na rybu :slight_smile: Mějte krásný večer, opatrujte se a kvůli tomu zrušení se nečertěte, příště to bude lepší :wink:
31. bře 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Essi - vy ještě nebydlíte? Já myslela, že jste se měli už stěhovat.
31. bře 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já holky došla jen do půjčovny vrátit film a půjčit nový :grinning:
31. bře 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindul vypadalo to na tenhle víkend, jenže se courá banka s odhadem, jde to přes Brno prej, dle mého spíš přes Tokio a pak musej bejt zástavní smlouvy a jánevímcoještě, nesnáším papírování!!!
31. bře 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kde je kdo???
31. bře 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi tady nikdo není:grinning: Taky čekám, jestli holky napíšou, že to byly ony, nebo ne :grinning:

Essi - tak já už myslela, že to máte všechno vyřízený. No, trošku škoda, že to není přes realitku, ta by vám to všechno měla vyřídit. Snad to budete mít rychle za sebou a budete nastěhovaní a v klídečku.
31. bře 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tady sem, ale holky přijdou až dýl asi
31. bře 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky! :slight_smile: super srazik!!! :grinning: mam jen dve poznamky: 1. po objednani jsem si to musela vypit sama a 2. po odchodu jsem pekne smrdela kourem :sweat_smile: jesteze jsem mela cislo na sokolku :wink:

jindul, to jsem byla urcite ja, sli jsme tam, manza rika, ze se tam na nas nejaka holcina usmivala - pry u kasny - byla jsi to ty? :slight_smile: bylo tak krasne, ze jsme se sli po prijezdu domu jeste projit :slight_smile:
31. bře 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ta to by pak měl být srazík jinde jestli Luci za chvilku načichla asi to neni nic moc to pravé.
31. bře 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já potkávám jen sokolku a to sem ještě v autě :grinning:
31. bře 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindul ale ono to je přes realitku!!!
31. bře 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych radši změnila lokál - já tam vlezla jen na chvíli a kouř jsem cítila dost. Bohužel nekuřácký koutek není nijak oddělený, takže to tam pěkně protahuje.
31. bře 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčiny jsem tady.

Předně ke srazíku. Milk chápu, že tě to štve že se to zrušilo, ale můžeš být ráda, že byla Petula ochotná tam jít a říct vám to. Chudák Luci tam seděla sama a taky z toho nejančí. Prostě se stalo. Nemusíš z toho hned dělat kovbojku jako kdyby si se musela hnát do Prahy či co. Snad chápeš, že byste tam seděli 2 a to je sraz na prd. A ve finále když tě to tak štvalo tak jste si tam mohly sednout samy. :pensive: Nikdo tě nenutí chodit na srazíky, ale když něco plánuješ s dětmi tak se prostě musí počítat se vším. Třeba mi když chodíme spát po obědě tak pro nás rozhodně není nejvhodnější doba v jednu hodinu. Protože to mi kolikrát spí teprve půl hodinky a taky nemůžu vědět jestli mi bude zrovna spát hodinu nebo 3 :confounded: . Ale je jasný, že se nikdy nedá strefit do takové hodiny, aby to vyhovovalo všem. Pokud budeš chtít příště přijít přijď, ale je to na tobě. Nikdo tě nenutí. :pensive:

Luci jsem moc ráda, že jsi se ozvala a já tě mohla informovat. Teď už mám číslo uložený :wink:

Miso jj, když ty jezdíš jenom v autě :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale mi teda jezdíme taky hodně. :wink:

Zany malinký je mi líto, snad to nic nebude. :wink:
31. bře 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko ahoj :grinning: :grinning:
31. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem akorát krafala s mamkou tak jsem nemohla psát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
V ložnici je klid tak to už prďola asi spí. :wink: Já budu teda čučet na ordinaci, ale o reklamě jsem tu jak na koni. :grinning:
31. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jak je tanku? :grinning: :grinning: :wink:
31. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí - no jestli jsem se usmívala, to nevím, spíše se culila. Ale určo jsem to byla já. Já jsem taky nemohla rozdýchat tu tvoji výšku, jsi fakt vysoká. Koplik že to máš, 190???

Essi - já myslela, že to máte přímo bez realitky. No snad to budete mít rychle za sebou a fakt budete už bydlet.
pila jsem to tam pul hodky a kour tam bohuzel byl (vedle detskeho koutku nikdo nekouril, ale nemaji to tam oddelene), ale zase kam jinam se tolik mamin a deti vejde? mimochodem cisnik byl docela nastvanej, ze jste neprisly

no me to teda pobavilo, kdyz mi na moji smsku sokolko volala a rekla o zruseni vzkazu :grinning: ale bylo krasne, tak jsem se vydala do Prazsky a prosla obchudky :slight_smile: jinak ja mam pristup na net jen vecer, takze jsem si to precist nemohla... ted uz ale ma na me cislo sokolko, teda pokud si ho tentokrat ulozila :wink:
Jindul čauky :slight_smile:
Luci jj konečně jsem ho uložila a mám tě tam :grinning: My jsme si volaly se Zany a právě jsme to řešily jak to s tebou uděláme :grinning: když ty se tu určo nestavíš. :sweat_smile: Ještě že ty jsi si mě uložila. :wink:
31. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko ahojky. Já tě taky potkávám vesměs jenom v autě :grinning: A neviděla jsem ty vaše rampouchy :cry: Snad budou i příští zimu :grinning:
31. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Miso, jakto že mi nezvedáš telefon, no? :rolling_eyes: Jsi mě nechtěla slyšet viď? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindul neboj budou :grinning: pokud je teda nerozflákáme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já bych je tam klidně měla pořád, ale to by si asi lidi klepali na hlavu :grinning: No jinak koukám, že jsme tu všichni takový automatky :grinning: (ne pračky ale auto od slova auto :grinning: )
31. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek