• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Sokolko tank se dneska vážil a má rovných 14 kilo nahoře a to je ok.Jinak se má tank líp, ale byla sem velký bulíto :grinning:
31. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul sem to skoro obulela, že sem tě neslyšela, ale já spala :grinning:
31. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso to jsou hormony, neboj ono to přejde :wink: 14 je krásný. To je pohodička. Až budeš trajdat s kočárkem tak to vyjezdíš. :grinning: Jdu čučet o reklamě jsem jen vaše :grinning: D jel totiž do Prágru tak mám volný pc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul ja vas mozna taky videla - jednu malou holcicku, ktera se drzela kocarku, jsem zaregistrovala - byla to Natalka?
jj asi tolik merim, vic ne :grinning:

pisu jak blbec sokolko misto sokolka, no snad to sokolko chapes :wink:
31. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo, nebul :grinning: ty ťuňťo já ti zase někdy zavolám, až se zruší další srazík :grinning: :grinning: . Ještě že jsem tě nevzbudila, no to bych si neodpustila. :pensive: :wink:
31. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tady taky budu o reklamě
Luci já to chápu :wink: :grinning:
Miso jsi zlato :wink: , ale už jdu nebo z toho budu mít prd. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám vyplé zvonění když spinkám.No snad se už nezruší ten co bude možná dřív než porodim :grinning:
31. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se zase nechtěla bavit s Peťul :grinning: Chudák tady zvoní, já ležela s Naty a říkám si, se pošťačka zbláznila, ať si zazvoní dole. Po druhém zazvonění jsem vstala a říkám, co to asi je za holku, se asi spletla. A když jsem si lehala zpátky k Naty a Peťul zazvonila po třetí, tak jsem si uvědomila, že jsme jí dopolko potkaly a že to je asi Peťul :grinning: :grinning: :grinning: Tak to abyćh Vás pobavila :grinning: :grinning:
31. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, v poho, mne to nevadilo - asi diky tomu peknymu pocasi :slight_smile: aspon jsem se prosla a zasmala se - tohle se muze stat jen mne :grinning: mela jsem vam na sebe dat cislo...

mimochodem - ja teda taky smutne koukam na vase okna, kdyz chimod v pondeli a utery kolem - rampouchy jsou pryc a nikdo mi nemava! :grinning: a to jsem ti psala, kdy tamtudy chodim :wink: natoz aby mi treba z okna spadla na hlavu buchta, ze? :wink:
31. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky dobrý jindul :grinning:
holký malá zase dneska řádí břicho samá boule.Dneska sem tak si řikala jak to uteklo ted už čekám na porod to je pendolino :grinning:
31. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí - no já ani nevím, zda se Naty držela,ona mi totiž utíkala a já na ní oiřád hudrovala, Ale měla na sobě bábuškovský kabátek. A tedy máš výšku.

A co to holky všechny sledujete?? :confused: :confused:
31. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolka hází dobroty z okna joo :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já koukám na ordinaci, ale jak vidět spíš jí poslouchá páč jednim okem koukám sem a druhym na pupek jak se vlní :grinning:
31. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy, tak to mi dejte naprostý popis, kdepa SOkolka bydlí, a já tam taky půjdu chytat pod okno (dietka nedietka) :grinning: Buchtou nikdy nepohrdnu :grinning: :grinning:

Jéé, Míšo, kde jsou ty doby, kdy Naty řádila v pupíku. Dneska jsem viděla 5ti týdenní miminko a chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyy. Vám těhulky v dobrém závidím. Snad se taky ještě jednou budu valit s pupíkem :grinning:
31. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko si tady už :grinning:
31. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je fofr s těma reklamama. :angry:
31. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
copa to, to už je reklama, jo?
31. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul až porodim můžeš občas zaskočit se pokochat. :grinning: My chcem hodně tet :grinning: Ale je pravda, že se na malou moc těšim moc.Manžel řiká, že je na mě moc vidět, že malá je vymodlená a moooc chtěná
31. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul a byly jste u kasny?

u nas jede CT2, pac ovladac ma v ruce manzel :wink: ja mam notebook - delba pristroju :grinning:

miso, no doufam, ze bude hazet :grinning:
31. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš naskočí tam jak tomu řiká muž knedlíky a už drtí ovladač :grinning:
31. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Elinka měla večer zase 38,3 :frowning2: Tak jsem jí dala čípek a šla spinkat... Byla jsem u ní a slyšela jsem jak jí něco jezdí v bříšku a pak se pokadila a měla to nějaký řidší a takovou divnou barvu... Ona která kadí klidně i jednou za 6 dní, tak dneska kadila už 4x... Snad nemá nějakou střevní chřipku... :unamused: Švagrová a synovec teď něco takovýho měli, ale s nimi jsme nebyli, tak od nich by to nemohla chytit... Možná to lítá vzduchem, ale nikde jsme teď nebyli... Kromě babiček a těm nic není...

Honzík přišel od švagrové vyřízený. Řádil s klukama a stala se nehoda a zapomněl na čůrání :stuck_out_tongue_closed_eyes: No dal si sprchu, vypil mlíko, manža mu přečetl pohádku a byl hned tuhoška :slight_smile: Manža frčel na spinning.

Eliška tam pořád haleká a když jsem u ní, tak je to prd platný :rolling_eyes: A ještě jak je přikrytá jen slabou dekou, aby jí nebylo horko, tak cestuje po postýlce :unamused:
31. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso to je krásný. Se vidim, jak jsem měla pupek já a teď když se kouknu na to malý šídlo tak to snad není ani pravda. :sweat_smile:
Luci jak se cítíš???Tobě už to taky pěkně letí
autor
Jindul - ty máš stejně příhody k pobavení s těmi našemi srazíky :dizzy_face:

To mě teda štve, že tam bylo zahuleno!!! :angry: Já když tam vždycky s dětma byla, tak to bylo v pohodě :wink:
31. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany já děsně cítim s váma :fearful:
Jo u nás marodí manžel má teplůtku, rýmičku takže si asi dovedete představit jak to tady vypadá :grinning:
31. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky třebu už bude teplo a budem moct sedět venku na sluníčku a na vzduchu, ale holky když budu rodit, že bude sraz až nás pustí domů a budem moct ven že jo
31. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo :grinning: :grinning: :grinning:

Je mi jí chudinky líto... :frowning2: Snad usne a bude dobře spát a hlavně doufám, že bude ráno bez teploty!!!

Dneska večer jsem mluvila s tchýní. Tak jsem se domluvila, že zítra až půjdu s Eli k doktoru, tak jí tam dám Honzíka a nechá si ho do odpoledne... Sice tam bude mít i synovce, ale aspon si pohrají a vezme je ven :wink:
31. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nééé, bude bez tebe :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek