Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
zanyautor
31. bře 2009
Akorát si říkám kde sraz udělat, aby tam bylo místo pro kočárky =-)
jindulina
31. bře 2009
Míšo - ani se ti nedivím. U nás taky je malá vymodlená, ikdyž já se těšila na kluka 😃 Tak já se někdy příjdu pokochat, nebo juknu do kočárku, až půjdu k mamině.

Lucí - no byly jsme u kašny. Šli jste přímo kolem našeho obr béžového kočárku 😃

Zany - tak Naty taky měla průjmík 4 dny. Ale teploty neměla. Mudra po telefonu mi řekla, že mám dát dietku, a kdyby měla teploty, či zvracení, že máme přijít. Hlavně hodně pít. Snad to bude jen jednodenní. Držte se a ať je malé co nejdříve lépe, chuděrka malá. A kam chodí manža na spin, na Dobříš nebo do PB? Hele, a on chudák pořád visí v Pražský, jakpa to??

Sokolko - no koukám, že máme podobné myšlenky 😃
esssi
31. bře 2009
holky když jste tu mluvily o výšce, já jsem tu počítám jedna z nejmenších, 164 cm 😎
zanyautor
31. bře 2009
Jindul - chodí do Oxygenu 😉
No visí tam, protože se tam ještě nedostal, aby ho sundali 😃 :-| Já tam asi naběhnu a to uvidí ]-( 😃 :-p

Luci - tu pojízdnost jsem myslela tak jestli už máte v pohodě auto... To proto, aby jsi mohla přijet na mini srazík 😉
zanyautor
31. bře 2009
No já mám tak 174 cm 😉
jindulina
31. bře 2009
no, kde udělat srazík, toť otázka, protože mi příjde, že tady v Pb není moc místo. Jedině do cukrárny u Bati - dozadu. Sice tam je prý kuřácké, ale kdybychom si to vyblokovaly, tak by nám to třeba udělali nekuřácké. Hlavně ty dobrůtky, dortíčky, čokoládičky, kafíčko. Hmmmmmmmmmmmmmmmmmm Pěkná představa na to že jsem v tréninku 🙂
zanyautor
31. bře 2009
No házejte něco do placu, snad něco vybereme 😉

Jdu si dát něco k jídlu, protože už hlady nevidím :-p
jindulina
31. bře 2009
tak já 180, ale manža tvrdí, že se začínám zmenšovat 😃

Zany - no, já si právě říkala, že už tam nemají ty vitrínky, že to třeba nemůžou hned sundat. Ale že tam ještě tvůj manža nebyl, to jsem nedomyslela 😃
miissa
31. bře 2009
já mám 163cm 😃Jindul nám to bylo jedno prostě sme chtěli miminko, ale asi o trochu víc sem tíhla k holčičce a od 3 měsíce sem to věděla, že jí nosim pod srdíčkem.Jasně hodné tety rádi uvidíme.Ty si řikala, že mamina bydlí někde za rohem u nás vid?Zany podle smajlíku asi víš jak to u nás při té těžké chorobě vypadá 😃
esssi
31. bře 2009
No srazík u nás, upeču horu štrůdlíku 😃
jindulina
31. bře 2009
Míšo - mě to bylo taky jedno. Jenže jak jsem už jednou psala. 28 týdnu mi řekli, že to je 100% kluk - dokonce mi ukazovali i varlátko. A v našem albíku vidíš, jak to občas 100% dopadá 😃 😃 😃
miissa
31. bře 2009
holky nebo to opravdu necháme až bude teplo at můžem sedět někde na terase tam se vejdem i s kočárky a bude tam hezky a čisto 😃
miissa
31. bře 2009
jindul mně to už řekli 4x tak se nepletou tolikrát a prej primář se neplete 🙂
esssi
31. bře 2009
Míšo tjn, nebo na hřišti, i tam můžem jíst štrůdl 😃
luccii
31. bře 2009
miso ja dobre, dik za optani, je mi fajn, jen nemuzu chodit rychle a daleko, protoze me pak boli brisko

zany moc vam preju, aby byla Eliska brzo fit! chudinka mala!
jindulina
31. bře 2009
Míšo - i primář je obyčejný člověk 😃 😃 😃 😃

Tak já holčiny utíkám. Manža má připravený nějaký filmík, tak mě tady nahání. A já si myslela, že se kouká na letadla, chudák tam na mě čeká |-|

Dobrou noc a krásné sny.

Eliška ať klidně spinká a teplůtky jí netrápí 🙂
esssi
31. bře 2009
a Míšo víš, ono s dítkem které už chodí není moc možné delší dobu někde sedět, to hřiště by bylo lepčejší...
miissa
31. bře 2009
holky neni to špatný někde na terásce a k tomu si dát salát 😃
zanyautor
31. bře 2009
Holky - až budeme mít ten baráček, tak vás pozvu k nám na terasu 😉 Zahrada bude velká dost pro tolik dětí 🙂
jindulina
31. bře 2009
Ještě mě se třeba moc líbí Modrá kočka (tedy teď přemýšlím nad názvem 🙂 ) Ale ta je až na Březákách a je možné, že by se některé děti chtěly vykoupat v jezírku, které tam mají.
miissa
31. bře 2009
to chápu tak sraz někde na hřišti vemem deky, štrůdl pití a uděláme piknik to by se mi líbilo, ale musí být teplo 😃 já zase nemůžu nikde dlouho chodit páč se mi chce brzo po poslednim čůrání zase 😃 😃
miissa
31. bře 2009
Zany a kde vy to budete mít 😃
zanyautor
31. bře 2009
Míšo, salát? =-) Něco nezdravýho 😃 😃 😃 Třeba dietní hranůlky 😃
miissa
31. bře 2009
jasně půjdem někam kde se bude grilovat napsala sem salát abych nevypadala nenažraně 😃 😃
zanyautor
31. bře 2009
Na Vysoký, lokalita Rusalka 😉
Ale vlastně je to katastrální území Bohutín :-p
miissa
31. bře 2009
jasně na to sem viděla někde asi na zimáku bilbord 😃 tam to bude krásný
jindulina
31. bře 2009
nebo pizerie Cuginy, tam mají taky vzadu velké posezení. A dělají tam obrrrrrrrrrrr ledovou kávu.

Chudák manža, asi to fakt musím už vypnout. Zase se loučím hodinu ]-( ]-(
esssi
31. bře 2009
Míšo no neboj, to bude určitě až za pořádnýho tepla a to už dávno bříško mít nebudeš 🙂
luccii
31. bře 2009
zany jo aha! auto ma manza uz jine (tamto jeho firma prodala) - ale je to zase jen auto sluzebni, kterym me sice po PB vozi, ale nemuze mi ho pujcit 😞 takze na minisrazik rada dorazim, ale leda s nekym pojizdnym - obavam se, ze k vam bych v tomhle stavu nedosla :-N

jindul no mohly jste to byt vy 🙂

a co udelat srazik v cukrarne V Brance ve Starce? tam je to krasny, jsou tam i zidlicky pro deti a jiste bysme se tam vesly (jestli i kocarky, to nevim... ale vzadu je mista celkem dost a delaji tam uzasne dortiky) x-) x-) x-)
miissa
31. bře 2009
jo holky to by se mi líbilo.Jinak Zany budete mít bazén ???? :-N