• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Akorát si říkám kde sraz udělat, aby tam bylo místo pro kočárky :confused:
31. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo - ani se ti nedivím. U nás taky je malá vymodlená, ikdyž já se těšila na kluka :grinning: Tak já se někdy příjdu pokochat, nebo juknu do kočárku, až půjdu k mamině.

Lucí - no byly jsme u kašny. Šli jste přímo kolem našeho obr béžového kočárku :grinning:

Zany - tak Naty taky měla průjmík 4 dny. Ale teploty neměla. Mudra po telefonu mi řekla, že mám dát dietku, a kdyby měla teploty, či zvracení, že máme přijít. Hlavně hodně pít. Snad to bude jen jednodenní. Držte se a ať je malé co nejdříve lépe, chuděrka malá. A kam chodí manža na spin, na Dobříš nebo do PB? Hele, a on chudák pořád visí v Pražský, jakpa to??

Sokolko - no koukám, že máme podobné myšlenky :grinning:
31. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky když jste tu mluvily o výšce, já jsem tu počítám jedna z nejmenších, 164 cm :sunglasses:
31. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jindul - chodí do Oxygenu :wink:
No visí tam, protože se tam ještě nedostal, aby ho sundali :grinning: :unamused: Já tam asi naběhnu a to uvidí :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci - tu pojízdnost jsem myslela tak jestli už máte v pohodě auto... To proto, aby jsi mohla přijet na mini srazík :wink:
31. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já mám tak 174 cm :wink:
31. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, kde udělat srazík, toť otázka, protože mi příjde, že tady v Pb není moc místo. Jedině do cukrárny u Bati - dozadu. Sice tam je prý kuřácké, ale kdybychom si to vyblokovaly, tak by nám to třeba udělali nekuřácké. Hlavně ty dobrůtky, dortíčky, čokoládičky, kafíčko. Hmmmmmmmmmmmmmmmmmm Pěkná představa na to že jsem v tréninku :slight_smile:
31. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No házejte něco do placu, snad něco vybereme :wink:

Jdu si dát něco k jídlu, protože už hlady nevidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já 180, ale manža tvrdí, že se začínám zmenšovat :grinning:

Zany - no, já si právě říkala, že už tam nemají ty vitrínky, že to třeba nemůžou hned sundat. Ale že tam ještě tvůj manža nebyl, to jsem nedomyslela :grinning:
31. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám 163cm :grinning:Jindul nám to bylo jedno prostě sme chtěli miminko, ale asi o trochu víc sem tíhla k holčičce a od 3 měsíce sem to věděla, že jí nosim pod srdíčkem.Jasně hodné tety rádi uvidíme.Ty si řikala, že mamina bydlí někde za rohem u nás vid?Zany podle smajlíku asi víš jak to u nás při té těžké chorobě vypadá :grinning:
No srazík u nás, upeču horu štrůdlíku :grinning:
Míšo - mě to bylo taky jedno. Jenže jak jsem už jednou psala. 28 týdnu mi řekli, že to je 100% kluk - dokonce mi ukazovali i varlátko. A v našem albíku vidíš, jak to občas 100% dopadá :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nebo to opravdu necháme až bude teplo at můžem sedět někde na terase tam se vejdem i s kočárky a bude tam hezky a čisto :grinning:
31. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul mně to už řekli 4x tak se nepletou tolikrát a prej primář se neplete :slight_smile:
31. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo tjn, nebo na hřišti, i tam můžem jíst štrůdl :grinning:
31. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso ja dobre, dik za optani, je mi fajn, jen nemuzu chodit rychle a daleko, protoze me pak boli brisko

zany moc vam preju, aby byla Eliska brzo fit! chudinka mala!
31. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo - i primář je obyčejný člověk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak já holčiny utíkám. Manža má připravený nějaký filmík, tak mě tady nahání. A já si myslela, že se kouká na letadla, chudák tam na mě čeká :pensive:

Dobrou noc a krásné sny.

Eliška ať klidně spinká a teplůtky jí netrápí :slight_smile:
31. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Míšo víš, ono s dítkem které už chodí není moc možné delší dobu někde sedět, to hřiště by bylo lepčejší...
31. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neni to špatný někde na terásce a k tomu si dát salát :grinning:
31. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky - až budeme mít ten baráček, tak vás pozvu k nám na terasu :wink: Zahrada bude velká dost pro tolik dětí :slight_smile:
31. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě mě se třeba moc líbí Modrá kočka (tedy teď přemýšlím nad názvem :slight_smile: ) Ale ta je až na Březákách a je možné, že by se některé děti chtěly vykoupat v jezírku, které tam mají.
31. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to chápu tak sraz někde na hřišti vemem deky, štrůdl pití a uděláme piknik to by se mi líbilo, ale musí být teplo :grinning: já zase nemůžu nikde dlouho chodit páč se mi chce brzo po poslednim čůrání zase :grinning: :grinning:
31. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany a kde vy to budete mít :grinning:
31. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo, salát? :confused: Něco nezdravýho :grinning: :grinning: :grinning: Třeba dietní hranůlky :grinning:
31. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně půjdem někam kde se bude grilovat napsala sem salát abych nevypadala nenažraně :grinning: :grinning:
31. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na Vysoký, lokalita Rusalka :wink:
Ale vlastně je to katastrální území Bohutín :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně na to sem viděla někde asi na zimáku bilbord :grinning: tam to bude krásný
31. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo pizerie Cuginy, tam mají taky vzadu velké posezení. A dělají tam obrrrrrrrrrrr ledovou kávu.

Chudák manža, asi to fakt musím už vypnout. Zase se loučím hodinu :angry: :angry:
31. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo no neboj, to bude určitě až za pořádnýho tepla a to už dávno bříško mít nebudeš :slight_smile:
31. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany jo aha! auto ma manza uz jine (tamto jeho firma prodala) - ale je to zase jen auto sluzebni, kterym me sice po PB vozi, ale nemuze mi ho pujcit :frowning2: takze na minisrazik rada dorazim, ale leda s nekym pojizdnym - obavam se, ze k vam bych v tomhle stavu nedosla :sweat_smile:

jindul no mohly jste to byt vy :slight_smile:

a co udelat srazik v cukrarne V Brance ve Starce? tam je to krasny, jsou tam i zidlicky pro deti a jiste bysme se tam vesly (jestli i kocarky, to nevim... ale vzadu je mista celkem dost a delaji tam uzasne dortiky) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky to by se mi líbilo.Jinak Zany budete mít bazén ???? :sweat_smile:
31. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek