Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
luccii
31. bře 2009
holky ja taky potrebuju WC pobliz :-N muj limit je 20 - 30 min 😃
miissa
31. bře 2009
jo jo tak nějak to bude u mě 😃
zanyautor
31. bře 2009
Míšo - určitě bude, ale nevím jestli hned 😉
zanyautor
31. bře 2009
Luci - tak třeba se najde dobrá duše a nabere tě 😉
zanyautor
31. bře 2009
A ten bilbord visí u zimáku, máš dobrou paměť 😉

No viděla bych to na Novák, kde je pískoviště, místa dost, tak si uděláme piknik tam x-)
miissa
31. bře 2009
Zany to by bylo fajn místo 🙂 chcete pobavit 😃
zanyautor
31. bře 2009
Jasně 😃 😃 😃
miissa
31. bře 2009
Hele takže lítám doma polonahá jo jako že jdu do sprchy za chvilku.No a kýchnu a co se nestane můj svěrač selhal 😃 😃 a hlavně že tady o čůrání mluvíme, ale úplně sem se smíchy sesypala 😃 😃
sokolka
31. bře 2009
Miso 😃 😃

No mě by se teda líbilo taky nějaký dětský hřiště. Od větších dětí by byl klid a Johnsony tam myslím jsou pro těhulky taky 😃 😃 :-p
luccii
31. bře 2009
miso 😃 no nee ze bych to neznala 😉

zany taky v dobrou dusi doufam 😉 bus k vam jezdi asi nepravidelne, vid?
sokolka
31. bře 2009
Krásný jsme viděli za tescem. 🙂
zanyautor
31. bře 2009
Keřík jim bude stačit 😃

Míšo - to se mi stalo taky :-p
miissa
31. bře 2009
Sokolko jo byla to sranda a amnžel si myslel, že sem se zbláznila když slyšel jak se tlemim jak zběsilá v jiné místnosti ach jo 😃
zanyautor
31. bře 2009
No jezdí nějak pravidelně... Co hodinku, hodinku a půl max. 😉
zanyautor
31. bře 2009
Eli zase bulí... To bude noc :-|
sokolka
31. bře 2009
K nám se ještě jedna dušička vejde, tak můžeš s námi. Miša ti udělá kousek místa 😃
miissa
31. bře 2009
Jo holky byla to sranda kdybych aspon nebyla nahá 😃
sokolka
31. bře 2009
Zany to je mi líto. Elinka chudinečka. Úplně to vidim, jak jsme si to prožívali s Kubíkem. Ale u vás to snad nebude tak hrozný. |-|
zanyautor
31. bře 2009
Nebo se třeba Petula obětuje 😉
sokolka
31. bře 2009
Miso to by to aspoň trochu pochytilo prádlo viď? 😃 :-p Nu což já to měla po porodu. To jsem jen trochu popoběhla a bylo. :-N
zanyautor
31. bře 2009
Honzík to takhle malinkej neměl... Ten měl až v 7,5 měsících šestou nemoc...
miissa
31. bře 2009
jasně já se uskromnim když tak chvilku zatáhnu břicho 😃 😃
zanyautor
31. bře 2009
Ježíš, kde je ten manža?! =-) 8-(
sokolka
31. bře 2009
Zany to mi jsme to měli po prvé v 9 měsících a bylo to vlastně první, co mu bylo. Ale on začal rovnou blindit. 😞
miissa
31. bře 2009
no asi sem souložila málo páč tim prej posiluješ pánevní dno tak to budu muset doma nadhodit 😃
sokolka
31. bře 2009
No jasně Misa zatáhne břicho, Luci se trochu scvrkne s výškou a to by bylo aby nebylo. 😃

No nic D už je tady asi 15 min a už jsem vyhozená tak brou a ráno.
luccii
31. bře 2009
no na Novaku jsem byla nucena jit o vikendu "za stromek" 😃 dal uz bych nevydrzela, po pravde se mi zacalo chtit, uz kdyz jsme vysli z domu a to jsem si odskocila pred odchodem! :-N prijde mi, ze funguju od zachodu k zachodu 😉

jo a holky, co znate porodni dychani od pani Bruckovy - masinka mi teda vubec nesla - asi tou tremou pred ostatnimi, kdyz jsme to delaly po jedne... ale mozna mi to fakt nejde :-N
miissa
31. bře 2009
holky já ani ten stromek nepotřebuji 😃
zanyautor
31. bře 2009
Jdu hodit sprchu a lehnout si s Eli...
Dobrou 🙂
luccii
31. bře 2009
sokolko, to jsi moc dobra duse - diky! 🙂
miso, neboj, ja si nechci sednou na tebe! 😃 staci mi vedle tebe, tam bricho nebude 😉 i kdyz myslim, ze budes mit treba protekcni misto vepredu 😉