• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
miso venku nebehas naha, nezapomen, tam se stromek hodi :grinning:

to hriste za Tescem se mi taky libi - uz se tesim, az na nej prcek doroste :wink:
31. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych to asi nestuhla sundat gatě jak si kýchnu nikdy nevim kdy to přijde :grinning: Tak sem dala sprchu a dneska sem zvládla holení bez větší újmy
31. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso ja minuly tyden taky, ale uz to vidim tak, ze bude muset pomoci manzel :sweat_smile: uz se zacinam bat :sweat_smile:
prcek mi ted dela na brsiku morske vlnobiti, takze dneska asi zase nenecha maminku spinkat... navic manzel chrape a vcera si dal zalezet, takze fakt zuzo :grinning:
31. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá ted spinká, ale určitě až půjdu spát ona bude stávat.Dneska koukám celý den na tu těhotnou žirafu co má rodit a je nějaká nervozní už
31. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
o zirafe nevim :sweat_smile: ale ja se jeste rodit nechystam :sunglasses: nasemu mimcu je uz jedno, co delam, radi v intervalech pravidelne a po ulehnuti 100%ne :dizzy_face:

jdu do koupelny, dobrou
31. bře 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko kecalky, já zas večer odpadla s děckama.....
1. dub 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci za Tescem je hřiště????
1. dub 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré raníčko, :slight_smile:

doufám, že se všichni :stuck_out_tongue_closed_eyes: z toho nezdařeného srazíku vyspaly :grinning:

My spinkali celkem v poho. V noci byl 2x vzhůru a vstávačka v 6:10 h. Tak to šlo. :wink: I když já bych teda ještě spala. :pensive: Zatím je to tam nějaký zatažený, ale hlásili krásně tak snad jim to vyjde. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a včera jsem si v tescu koupila jarní kabátek tak mám z něho radost. :slight_smile:

Ess jj, přímo za tescem je hřiště technických služeb. Je to tam moc krásný. Jenže vždycky když jsme tam šli tak bylo zamčeno. Tak snad by tam mohlo být otevřeno až bude hezky. Je dobrý, že to tam jezdí zamykat měšťáci, takže je to více méně hlídaný. :slight_smile:

Zany co Elinka? :confused:
1. dub 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokol aha, to by pro nás bylo taky prima, k Tesku to budem mít tak dvacet minut pěškobusem :slight_smile:
1. dub 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš to, víš co já si myslím, že pro ty větší děti to bude lepší, než je zavřít někde v cukrárně. Já to vím podle Kuby, že dlouho nikde nevydrží sedět a hriště je idelní. :wink: A kde budete bydlet? :confused:
1. dub 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

noc naštěstí v pohodě! Eliška si do 11 hodin povídala, pak se pokadila a potom během chvilky usnula a vzbudila se na kojení až před 6. hodinou. Ale za to Honzík přišel, že se mu chce čůrat, pak odmítal plenku, pak že chce zase čůrat :rolling_eyes: Naštěstí to s ním absolvoval manža :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a pak si to zase přištrádoval a spal s námi až do rána...
Eliška měla teď ráno jen 37... Ale stejně s ní radši zajdu k Mudře, aby na ní jukla...
Honzíka odvezu ke tchýni a pak ho buď vyzvedne manža až pojede domů a nebo si ho vyzvednu večer až pojedu ze sedánku s holkama z gymplu :wink: Máme sraz 4 maminy v cukrárně :slight_smile:

Jo, to hřiště za Tescem je super. Párkrát jsem tam s Honzíkem byla :wink: Pro něj je taky lepší někde lítat, protože on je typ co nevydrží sedět :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ess myslím psala, že bude bydlet někde u plavečáku jestli si to pamatuju dobře :confused: :sweat_smile:
1. dub 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - dneska bych ti hodila tu knížku a ty botky na vyzkoušení. Budeš nějak doma? Pojedu do PB dopo i odpo, tak je mi to celkem fuk :wink:
1. dub 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany no jo, já na to zapomněla. JJ plavečák :grinning: Hele mi budem dopo asi doma tak mi jen písni v kolik by si dorazila a já tě budu čekat. :wink:
1. dub 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany hojky, jj, hnedle vedle :slight_smile:
1. dub 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vida, moje paměť na tom není tak zle :grinning:

Sokol - cinkla bych ti až pojedu s Eli od dr., ju? :wink: SNad tam nebude moc lidí!!!
1. dub 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu se zkulturnit, zabalit Honzíka, nakojit Eli a vyrazíme :wink:

Pak písnu jak jsme dopadli.

Zatím PA
1. dub 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany jj, cinkni. My ale stejně nikam asi nepůjdem. Je tam nějak zataženo tak se mi nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko děvčata...
My jsme měli klidnou noc, jen já se pořád budila. :frowning2:

Ad Sraz-Napsala jsem včera co mě v tu chvíli rozčílilo,a tím to pro mě končí, dál už bych to nerozmazávala.

Ad nový sraz-určitě se přikláním k návrhu na Hriště, určitě to bude super pro menší i větší děti, když tam budou prolézačky,houpačky, a pískoviště, tak si každý přijde na své. A těhulky si vezmou větší dávku jídla. Nevím jak na tom holky jste, ale já když byla těhul, tak od půlky těhu jsem se furt jen cpala :grinning:

Zrovna v sobotu má být nádherně, tak se chystáme s L. a Matýskem na premiéru pískoviště :wink: , samozřejmě s kamerou a foťákem :grinning: :grinning:

Ad holka/kluk- My měly mít od začátku chlapečka,ještě v Praze na gyndě mi asi 3krát řekl Dr. že to bude kluk. Taky jsem to od začátku cítila. Ale v 7.měsíci nám na 3D ultrazvuku řekli, že to bude na 99% HOLKA, a vidíte, máme kluka jako vyšitýho. Takže ta medicína je zrádná :grinning:

Jinak nemocným dětičkám přejeme brzké uzdravení :wink:

Bar-jak to s vámi vypadá? Nepůjdete dnes ani na chviličku? Když nemá Adámek teploty, tak by mohl na krátkou procházku, si teda myslím. A jak mu je?
1. dub 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsem byla vyhodit odpadky a je tam pěkně hnusně, asi tam dnes nejdem, brrr!!!
1. dub 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem byla na balkóně sundat prádlo, a je tam fakt hnusně. Doufám, že odpolko se udělá lépe, až půjdeme ven.Kdyžtak holt půjdem jen na krátkou prochajdu. Za chvíli dám malého spát, a vrhnu se na úklid. V pračce už se mi perou deky a fusak, pak ještě koberečky z koupelny a wc, a všechno půjde na balkon. Bez něj bych se asi neobešla. :frowning2: Stačí mi to přes zimu :angry: :grinning:
1. dub 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

já pořád věřím, že to slunce dneska vyleze. Včera jsem vyndala z kočárku fusak, tak ho tam přeci zase nebudu dávat.

Sraz - klidně někde na hřišti, ale jelikož Lucka je malá, tak o žádném nevím, to budete muset vymyslet.

Jo, a mobilní jsme, takže do Orlova klidně někoho můžeme svézt - 2 místa v autě máme.

Jindul: já jsem si to myslela, že nebudeš věřit vlastním očím, kdo to na tebe zvoní :slight_smile: Víc jak třikrát bych ten zvonek ale nezmáčkla, tak ještě, že ti to docvaklo.
1. dub 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
milky já dnes převlíkala postele a teď třídím a vyhazuju rozbitý hračky, máme roupy, jak se blíží jaro,co?!? :slight_smile:
1. dub 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet-já též doufám v to, že se vyjasní :slight_smile:

Esssi-přesně tak, to jsou normálně jarní roupíky :grinning: :grinning: :grinning: Na Valentýna byla krásně tak jsem dělala okna a záclony. Teď bych se klidně vrhla na plno dalších věcí, jako například třídění oblečení ze zimních na jaro atd. Ale když se budem co nevidět stěhovat. Tak tu nebudu jančit, musím šetřit síly na to nové(staré) bydlení, kde si fakt máknu. Jsem na to mag...r!!Všechno půjde savem, vymalovat, všechno vyndavat z krabic. A tohle nás čeká obě viď?! My sic etě nevíme kam, ale stěhovat se budem. Nevím, co je horší, jestli to balit do krabic, nebo vybalovat :angry: :pensive: :grinning:
1. dub 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milk: a do kdy vás nechají v tomhle bytě?
1. dub 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milky zas u toho balení vyházíš taky spousta krámů :grinning:
1. dub 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul-to vůbec nevíme. Řekla nám, ať se po něčem podíváme. Že neví,jak dlouho bude trvat než najde makléře.A jestli bysme kdyžtak měly kam jít. Podepisovali jsme s nima smlouvy vždy na 2 měsíce. a tu poslední máme do 4. dubna.Ale každopádně sou to pohodoví majitelé, takže nás ze dne na den nevyhodí.Snad :grinning: Bylo by nejideálnější kdyby nám tenhle byt nechaly za 1mil :wink: Pro obě strany by to bylo dobrý.Bez realitky bez všeho.Oni ty peníze potřebujou, a my bysme byli jedině rádi, že si nemusíme brát hypo 1,5mil. a měli bysme krásný měsíční splátky.
Takže pořád koukáme po bytech, některý máme v merku, a čekáme co majitelé!
1. dub 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Esssi-to je pravda.Mám tu plno věcí, který nepotřebuju, tak pošupajděj do kontejnéru :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milky jen jedinkrát jsem takhle ustřelila a to když jsme se před rokem stěhovali z Prahy a já vyhodila starej dobrej papiňák.....ty nový stojej za prd...
1. dub 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Esssi-jejej :frowning2: Tak to abych si dala pozor :wink: Holt budu kontrolovat každou věc pomalu a hlavně v brýlích :grinning: :grinning: :grinning:
Každopádně se mi jedná spíš o oblečení, který stejně nenosíme :wink:
1. dub 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milky tjn, já ho vyhodila schválně, myslela jsem, že novej bude bezpečnější, ale tchýni u papiňáku Zepter za bůhvíkolik vypadává těsnění vevnitř...to je pak vývar po celým sporáku :-/
1. dub 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek