• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
ahojky holky, dneska je teda hnusně ted sem byla ve městě nakoupit na oběd a je to fuj ble ble.Budu dýl zatim páčko a Zany písni co malá
1. dub 2009 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak se hlásím :wink:
U doktorky naštěstí nikdo nebyl, tak jsme šly hned na řadu. Eli má lehce načervenalý virový krk a máme srážet teplotu. Kdyby měla ještě průjem, tak jí mám dát Hylak. Jinak za týden pro jistotu na kontrolu :wink:
Tak snad už to bude OK :slight_smile:

Jo a dokonce jsem měla zase štěstí a zaparkovala jsem přímo před vchodem na I. polikliniku :slight_smile:

Tak fajn, až bude Elinka zdravá, tak nějaký pidi sraz domluvíme :wink: Větší necháme na větší teplo :wink:

Přemýšlím o těch náušnících... Ale asi to spíš nechám na příští týden, když teď měla Eli teplotu...
1. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
My staré oblečení co nenosíme vozíme na Březáky na faru. Vždycky první středu v měsíci (což je zrovna dneska :wink: ), tak berou od 3 do 5 staré nezničené oblečení a putuje to dál, kde to upotřebí :wink:
Pokud to jsou nezničené věci, tak mi přijde škoda to vyhodit do popelnice, aby to nosil bezdomáč :confounded:

My teď máme období, kdy se nám sem nechce kupovat už nic nového, protože pak bůhví jak se nám to bude do baráčku hodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže vyžíváme se starou sedačkou a je mi jedno, že jí děti zničí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak budou už trochu větší a budou mít snad :grinning: rozum a nebude to taková trága :wink:
1. dub 2009 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Milky - já myslím, že ta zem bude ještě studená a na písek to moc nebude :unamused:
1. dub 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my už máme hotovo.Ještě se malému vaří oběd. A odpoledne, až se vrátíme z prochajdy, tak ještě umyjeme koupelnu.
Zany-Tak hlavně že malá nemá něco vážného, určitě se brzy uzdraví :wink:
Ad oblečení-tak staré oblečení to je,ale jsou to značkové trika, nezničené, jen staré a nenošené. Tak to bysme je tam mohli hodit, třeba to někdo unosí :wink:
S tím pískem uvidíme,jak to bude vypadat, buď můžem dát malému něco pod zadeček, nebo prostě podnikneme něco jiného. Každopádně, sobota bude nádherná, a už se moc těším. Jen abysme nebyli překvapený, a například nepršelo :frowning2: Oni v televizi to počasí pořád mění :angry:
1. dub 2009 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Milky - my co bylo třeba roztrhané nebo víc zničené, tak jsme vyhodili. Ale tohle byli věci co nám byli buď malé, nebo už to vyšlo z módy, tak to tam dáme a někdo to ještě užije :wink:
Vždycky si děláme srandu, že v tom pak farář bude honit vodu :grinning: :grinning: :grinning:

No já doufám, že Eli už bude bez teploty a budeme moct o víkendu taky ven :wink:
1. dub 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany-no jasňačka, určitě to tam dáme. Jen se tě pak budu znova ptát kdy to je,páč to sem celá já :grinning:
To jo, třeba v tom pak někoho potkáme, to byla sranda. Ale líp to bude vypadat na nich, než potkat bezdomovce v našem oblečení,to bych se asi musela smát :grinning: :grinning: :grinning: Ty bezdomovce stejně víc zajímá chlast, než oblečení :angry:
A neboj, určo bude malé líp, a budete moci ven, aspoň na krátkou prochajdu :wink:
1. dub 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany díky za botky, ještě jednou. Mám fakt radost, že už nemusím schánět nic jiného. Jo a za knížku také :slight_smile: :wink:

Malej teď baští rizoto a vybírá z toho prstíčkama hrášek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mi půjdeme pomálu baštit oběd, a pak vyrazíme na procházku. Tak se mějte holky zatím blaze :grinning:
1. dub 2009 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Sabinka je jako rybička, nadlábla se kaší a teď něco vymýšlí u radiátoru. Kde je to hřiště, jka plánujete další srazík?
zany - to jsi mě pobavila s tím farářem :grinning:

Hale holky a na kdy ten sraz plánujete? Já abych si to napsala do kalendáře. Ale pokud budeme někde venku, přikláněla bych se k teplejšímu období :slight_smile: Půjdu vypravit malou do kočáru, ať se v klidu nadlábnu, pak nakouknu, zatím paaaa
1. dub 2009 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sokolko - není zač, aspoň je ještě užijete :wink:
I já díky za knížky, aspoň bude co číst :slight_smile:

Milky - no to nevím jestli to nezapomenu taky, protože já si to napsala na teď do diáře :wink: Ale pak už to asi vypustím :grinning:

Cory - no já jsem přesvědčená o tom, že to tam na faře přeberou a co je slušné, tak to si nechají :wink: :grinning:
1. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Eliška už se vyspinkala, měřila jsem jí a měla 37,2... Tak snad už to bude lepší :wink:
1. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem upatlala lívance a polila je jahodovou nestlé polevou, malej se moh užrat, velkej nechtěl vůbec :slight_smile:
1. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Essi - není na sladký? :confused: Honzík má palačinky i lívance rád a sladká jídla mu naštěstí nevadí :wink:
1. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jinak nám Elišku zvážili a má 6,61 kg :slight_smile:
1. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
zany tak koukám do očkováků dětí a ve třech měsících měl Ondra 7650 g a Štěpík 6500 :slight_smile:
1. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany právě moc ne, si vždycky říkám, že když nebude nic jinýho, že to sní a von šmejdík je klidně půl dne bez jídla a je mu to fuk!!

Mamča nemůže jíst ani pít, putuje zpátky do nemocnice..budou jí dávat infuze....pět minut předtím, než jsem se to dozvěděla, jsem volala ségře a doporučila jí, ať kouká vrazit děti do auta a ject mámě mladšího aspoň ukázat, ještě ho neviděla a už má pro něj přichystanej zlatej řetízek, jako maj všichni kluci od ní..tak už nemusí, do nemocnice tejden starý dítě fakt nepustěj..horší je, že máma bude ležet na LDN, což není zrovna veselý oddělení....
1. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Essi - to je mi líto :frowning2: Asi to fakt vzdává...

Honzík byl taky větší uřtík než je Eliška, ale každopádně jsou oba pěkní :slight_smile: No lepší než nejedlíci :wink:
1. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany a že dobrovolně jde zpět, to se fakt divím.....do hajzlu....teď psal brácha, že už přijela sanitka a maminka putuje zpět do spárů českého zdravotnictví...
1. dub 2009 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Těžko říct...
A kdo jí vlastně volal sanitku? :confused:
1. dub 2009 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Eliška vytuhla pod hrazdičkou :grinning:
Manža už je pro Honzíka, nalodího, odvezou ty hadry a já pak pofrčím na sraz s holkama :slight_smile:
1. dub 2009 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany brácha je tam...a ona byla domluvená, že když to nepůjde,zavolá,a oni pro ni přijedou..
1. dub 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ta ta žirafa ještě neporodila a jmenuje se Eliška a je to prej zkušená rodička :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Miso tak Eliška je zkušená rodička? :grinning: :grinning: To se má Zany na co těšit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ess a kam do LDN jí vezou? :confused: Na Dobříš? Je mi to líto, ale aspoň bude pod dohledem i když tam už spíš dávají lidi na dožití :pensive:
1. dub 2009 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Sokolko jo to jo :grinning:
1. dub 2009 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Sokolko nee, maminka je ze Žatce...no, do který ldn se nedává na dožití, žeano...
1. dub 2009 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ess já to nemyslela tak, že je to případ tvojí mamky, ale sousedka dělá právě na LDN na Dobříši a říkala, že tam maj většinu lidí na dožití. Ale není to vždy. :pensive: Hele a proč není v nemocnici? Víš když je takhle nemocná tak to je spíš na nemocnici ne? :confused: Prostím tě nechci být vlezlá, jestli to vadí tak nemusíš odepisovat. Fakt je mi to moc líto a nechci tě ještě více trápit. :pensive:
1. dub 2009 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Miso jak je? co hormony už jsou klidnější? :sweat_smile:
1. dub 2009 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
hormony pohoda už sou zase v normě, ale včera to byl den. :grinning: Jinak se furt necítim ok dneska mě od rána trápí bolest pánve už dlouho sem to neměla a ted se to zase ozvalo, ale jako svina.No musim ještě vydržet
1. dub 2009 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Sokol to je v pohodě, jsi hodná, já vím, že to nemyslíš zle...v nemocnici normoš ležela tři týdny , když měla trombózu, asi by jim tam zabírala místo pro akutnější případy.....teď už..a hlavně, kam šoupnout člověka, kterej má rakovinu? na onkologii,do Chomutova, ale tam nechtěla..sem do ldn za ní bude chodit kamarádka aspoň...
1. dub 2009 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek