• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
se flákáte kde jako :grinning:
1. dub 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večer :wink:

Elina dneska vyváděla se spaním až hrůza!!! :rolling_eyes: Málem mě z ní kleplo a když jsem byla u ní, tak ječela stejně, takže jsem jí holt nechala bulet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Honzíkovi jsem přečetla 3 pohádky a mezím jsem jí chodila dávat dudlíka... No stejně to bylo prd platný :unamused: Honzík už asi taky spí :slight_smile:
Manža jel se zedníkem na parcelu, aby obhlídli rozvodnou skříňku. Bude potřeba asi dozdít...

Než jsem to napsala, tak Elina zase začala hejkat a Honzík volat :angry:
1. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany ty si užíváš koukám :slight_smile:
1. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si vesele telefonuju do banky a Honzík volá, že chce čůrat!!! :angry: Tak jsem mu stáhla plenu, vyčůral se a do toho přijel manža! Tak to teď budou scény se spaním a bude řev!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:
1. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky bude tady někdo jako :grinning: Zany neboj neignoruji tě :grinning:
1. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě aby Míšo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jdu si dát konečně večeři a pak pokecat s manžou. Dneska jsme spolu pořádně nemluvili :frowning2:

Hezký večer :dizzy_face:
1. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ja dnes za nic nestojim - noc hrozna - porad se budim, skacu na zachod ci se jen pretacim - mimco se hned probudi a pak nemuzu zabrat a kdyz se uklidni, tak zase zacne manza chrapat :angry: takze jsem nevyspala a jeste mi neni dobre, tak tu jen tak vegetuju a asi pujdu spat...

hezky vecer, papa
1. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi jsme měli usínání celkem v klídku. Vyndavala jsem ho jen 2x :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . JInak jsme čučeli na Sněženky a Machry po 25 ... a teda hrůza běs. No horší film jsem snad neviděla. :angry: Zbytečně zabitý 2 hoďky. Nic jdu spát jsem znechuzena :rolling_eyes:
1. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem v ségře nahlodala svědomí, o víkendu snad pojedou za mamčou...a my asi taky :slight_smile:
2. dub 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
2. dub 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko děvčátka.

Tak my opět noc klidná. Já včera zalehla už v půl osmé s knížkou. L.koukal na fočus a Matýsek chrupčel. Papáníčko v 6, a jelikož byla ještě tma,tak jsme ještě zalehli, ale malej už neusnul.
Ale mě to neva, páč počasíčko vypadá dnes za okénkem krásně. :wink:

Jinak včera prochajda, sme mysleli taková normální, a koho nepotkáme těhotnou Barčuldu, moc jim to s Adámkem slušelo, sem ho musela vomuckat, jak byl ve vaku roztomilej :grinning: :grinning: No a nakonec sme couraly a povídaly, tak sme dorazili domů až v půl 4 :wink:

Miisso- nemám ani tušáka o jaké že Žirafce se tu povídá :unamused: :grinning:

Esssi-Moc mě mrzí celá ta věc s tvojí maminkou, sama si nedokážu představit,jak bych tohle zvládala. musí to být těžký, ale určitě jsi silná holka,aspoň kvůli klukům viď. Kluci a manžel tě určitě drží aspoň trošku nad vodou. Přeju silný nervy, a aby to všechno dobře dopadlo.

Nemocným dětem rychlé uzdravení a všem ostatním krásný jarní den :slight_smile: :slight_smile:
2. dub 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ranko,

my teda v noci vstávali asi 2x tak to šlo. Venku krásně tak se vrhnu na okna ať taky to krásné počasíčko vidíme pořádně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do toho uvaříme gulášek a máme hotovo.

zatím
2. dub 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milky je to dost šílený...
2. dub 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

my jsme si dneska taky přispali :dizzy_face: Vstávali jsme v 8 a Eliška ještě chvíli po nás :dizzy_face: Honzík ale v noci zase přišel a spal s námi až do rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale budeme muset nastolit tvrdý režim, protože takhle by to nešlo!!! :rolling_eyes: On sebou sice nevrtí, leží i celkem v klidu, ale i tak! Má svůj pokoj, svojí postel, tak bude holt spát tam!!!
Elišku jsem kojila ve 2 a pak po 6. hodině a to vykládala v postýlce a vypadalo to, že neusne, ale zadařilo se :dizzy_face:
Honzík teď kouká na Kouzelnou školku a pak půjdeme pro změnu vyluxovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty moje vlasy jsou fakt všude!!! :angry: Vařeno máme ze včera, tak aspoň od toho mám klid :wink:
2. dub 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zapomněla jsem vám napsat, že Elinka už je od včerejška odpoledne bez teploty :dizzy_face: Dneska ráno taky nic, tak snad už to bude v pohodě!!!
Dneska radši ven ještě nepůjdeme, ale zítra už nejspíš jo :wink: Tak snad to počasí vydrží :slight_smile:
2. dub 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany tak prima, hezky má být co já vím až do konce víkendu a snad i dál!!
2. dub 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Esssi- to chápu :frowning2: A co je to prosímtě Ldn?Já s tím nemám žádné zkušenosti...
2. dub 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany-tak vidíš, že v sobotu budete taky moct něco podniknout :sunglasses:
2. dub 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milky léčebna dlouhodobě nemocných....tam už jsou většinou jen ležáci a hodně se tam umírá :frowning2:
..teď psal brácha, že mamče není o nic líp....o víkendu má být krásně, až budem za mamčou, vezmem ji na křesle na chvíli ven, hned pod špitálem je park...
2. dub 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je mi fakt líto. A kolik mamče vůbec je? Určitě se tam o ní dobře postarají :wink: A to je to nejlepší, co pro ní teď můžete udělat. Vezměte jí ven, bude se s vámi a při tak krásném počasí cítit dobře. Pokuď už opravdu nemá moc času,jak jsem pochopila,tak jí ty chvíle uděláte krásný, užije si děti, vnoučátka. Vím že je to strašně těžký, ale když už se trápí bolestí, tak to pro ní jednou bude vysvobození. A věř tomu, že i když už jednou s vámi nebude, tak s vámi bude pořád. Doufám,že chápeš, jak to celé myslím. Moc s tebou soucítím. Vše dopadne dobře tak jak má....
2. dub 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milky normoš jsi mě rozslzela, jsi milá, děkuju.....maminka je ročník 52......víkend uděláme krásnej, vezmem ji ven, uvidí dětičky...
2. dub 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky mě to tak štve, že je venku krásně a my musíme sedět doma :frowning2: A hlavně i ten Honzík... Dřív jak odpoledne až přijede manža, tak se ven nedostane :unamused:
2. dub 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany my už hurá v pondělí půjdem do školky, ven už taky chodíme, poslední pupínek zaschnul....
2. dub 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Esssi-rozslzet jsem tě nechtěla.Jen sem tě chtěla trošku podpořit. Vždycky mysli na to, že máš rodinu a přátele, kteří ti pomůžou :wink:
2. dub 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milky to je v pohodě, prostě hezká slova...
2. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
už jsem Vás byla zkontrolovat ráno :grinning: nezlobíte, je vše v pořádku :grinning:
Sabča se rozhodla, že bude držet dietu, všeho sní jen půlku a nebo to po mě prská :angry: Nejspíš ji nechutná, kvůli zoubkům..
2. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je krásně, spapali jsme okukrovou omajdu s bram a půjdem ven...
2. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem se pustila do mytí oken, tak máme krásně čistá okna :dizzy_face: Aspoň v něčem jsem to vězení využila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pak jsme si dali oběd a Honzík, že půjde spinkat. Tak jsem se docela divila, protože spal do 8 a nečekala jsem, že by šel. No ale aspoň si na hodinu odpočine :slight_smile: Eliška taky spí, tak mám chvíli klídek :dizzy_face:
2. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

normálně mi teploměr v autě ukazuje, že je venku 20 stupňů :slight_smile:

Naše dítě taky poslední dobou nechce moc jíst - cucne si z prsa jen pár minut a hotovo, začne se rozhlížet a chechtat a víc do ní nenacpu. Vážila jsem se s ní a má 6,5 kg, takže za 14 dní nepřibrala skoro nic. To nás příště doktorka asi nepochválí. No ale plenek má za den počůraých cca 5 - 6kg a kadí taky normálně, tak to je asi jen takový období, ne?

Ty okna by to u nás už taky potřebovaly, ale mně se do toho tak nechce.

Zany: tak to je dobře, že už je Elinka bez teplot. To budeme moct případně příští týden venčit :slight_smile:
2. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten mozek mám fakt vykojenej - myslela jsem samozřejmě 5 - 6 kusů plenek :slight_smile:
2. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek