Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
zanyautor
2. dub 2009
Petul - to brzy 😃 Co bych pak měla říkat já 😃 :-p

Honzík ještě spí, ale jdu ho budit, aby spal večer. Jinak je tu tchýně, tak ho vezme ven 😉 Manža jede za odhadkyní a jedou na pozemek, aby jí to ukázal 😉

Petul - příští týden určitě budeme moct jít venčit 🙂
A mě by se do oken taky nechtělo, kdyby jsme mohli ven, ale takhle jsem toho využila a bylo to hop šup 🙂 Ještě udělám spodek a hotovo 😉
zanyautor
2. dub 2009
Petul - Eli taky pije míň... Asi jí to stačí... A mě kolikrát to vážení s ní nebo Honzíkem dost zkreslovalo :-p
Ale pokud má tolik počůraných plen a i kaká, tak to bude v pohodě 😉
esssi
2. dub 2009
Venku je překrásně, bylo mi normálně vedro jako blázen a to jen v triku a mikině 🙂 to jsou šoky...
miissa
2. dub 2009
ahojky holky.dneska bylo opravdu krásně.Dopoledne sme lítali po městě a pak sem uklízela balkon a i byt jak jinak 😃 Zany to je super, že malá je bez teplot.Jinak když sem byla vríti dvd šla sem v triku až takové bylo teplo.Zítra brzo ráno jedu do Prahy k tomu Apolináři a zase se bojim, že bych zadkem mohla štípat stovky hřebíky.Jinak Sokolko dneska se mio tobě zdálo. 😃
esssi
2. dub 2009
SCHVÁLILI NÁM HYPOTÉKU, HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ 😃
zanyautor
2. dub 2009
Esssi - super, gratuluji 🙂
My jedeme s žádostí příští týden ve středu, tak se aspoň kouknu do práce a zajdu s kolegyní buď na oběd nebo aspoň na kafčo 🙂

Míšo - tak tobě se zdá o Sokolce, jo? 😃

Honzík je s tchýní venku, Elina je protivná :-|
miissa
2. dub 2009
Zany jo jo o sokolce 😃
esssi
2. dub 2009
Zany díky, mám velikou radost, už dlouho nic nevycházelo, je krásný, že v takhle krásnej den něco vyšlo 😃
zanyautor
2. dub 2009
Mě teď tak nas.al manža ]-(
Já koupu Honzíka a on si ELišky nevšímá, nutně musel jít umýt Honzíkův hrneček na mlíko, kterého si jindy nevšimne a Eliška usnula pod hrazdičkou! Tak jsem mu poděkovala, že jsem fakt ráda, že jí nechá usnout a táhne na spinning a vrátí se v půl 9!!! ]-(
Původně jsem chtěla jít dneska cvičit já, protože mi tvrdil, že spinning nemá, ale má a už to nešlo zrušit! Takže já opět sedím doma na zadku jako pipka!!! ]-( ]-( ]-(
Zítra jdeme ven i kdyby padaly trakaře!!! 😃 :-p
jindulina
2. dub 2009
Ahoj holčiny.

Tak dneska jsem nějaká ucaprtaná 😃 Dopo malá spala, tak jsem uvařila obídek. Dala si mlíkovou polévku, jí normálka chutnala.Pak masíko a brkaši. No a pak jsme šly ven nějak po jedný a vrátily se až v půl šestý. Ale super počasí, tak proč toho nevyužít. Sice občas fouklo. Byly jsme oblečeny trošku lehčeji, ale stejně obdivuji maminky, že nechají prcky běhat v tričku. Pak nemají nastydnout. Nevím. Sice na sluníčko pěkně, ale když to fouklo. Občas se lidičkové unáhlí a přeženou to. JSem zvědavá, jak bude zítra, snad taky hezky.
Teď si malá dává koupel. Je naprosto spokojená. A hurá, už máme bobek.. 😃

Esi - držíme palečky mamince. Snad bude zase dobře. A k hypotéce velká gratulace. Jak já bych chtěla opravdu svoje bydleníčko 😞

Zany - super, že maličké už je lépe. A snad tu hypotéku dostanete.

Miško - a copa se ti zdálo o Sokolce?? Povídej? Tedy, co vy holky spolu máte, že se Vám zdají sny 😃 Zítra to bude určitě v pořádku u dr. Se ti to ale krátí, co? Už jen 5 týdnů a mimi je tadyyyyyyyyyyyyy.
miissa
2. dub 2009
jo krátí se mi to hodně.A zdálo se mi, že sme byli spolu na kafču v anglii a to už byla malá na světe a manža hlídal.A tak sme seděli a pili kafe a kecali, že pak půjdem do kina a pak, že si dáme sodu po kafču a když sme se zeptali kolik stojí soda řekla 90kč tak to sme jí řekli, že si radši urvem nohu 😃 😃 a přijel pro nás její D 😃
sokolka
2. dub 2009
Miso já se z tebe snad počůrám 😃 😃 A my jsme byly v Anglii jo? 😃 D tam jeden čas jezdil, to je náhoda. :-p Ale jsem ráda, že to nebyl horor, když jsem v tom snu učinkovala já 😃

Já jsem dopo umyla všechny okna, jsem si dala :-p , do toho jsem uvařila gulášek. Mladej pořád otravoval jak už má hlad a pak snědl jen 3 lžíce 8-( . Odpo taky nesvačil a až k večeři si dal toasta. Ale oni mu rostou poslední zoubky ty řezáky nebo špičáky teď nevím který to jsou :-N , tak je možný že kvůli tomu nemá chuť. Ale jinak je v poho 😉 Odpo jsme mysleli že vyrazíme s D k dědovi na vodu, ale volal mu známej, že potřebuje hodit pro auto někam 60 km za Brno :-o tak jsme šli ven s mamkou a bráchou. 🙂 Udělali jsme si procházku do křižáku a pak zase zpátky, po cestě jsme si nakoupili a pak šla mamka s bráchou k nám. Udělali jsme dětem toasty, pak jsem Kubíka vykoupala a už spinká. 🙂 Tak mám na vás klid. 😃

Zany to je bezva, že je Eli už v poho. Mě mudra říkala, že když má malej teplotu, tak máme zůstat ještě 3 dny bez teploty doma, ale já jsem to teda taky nedodržovala, když bylo hezky a nic mu nebylo. Tak si myslím, že by se prd stalo, kdyby jste už zítra šli ven 😉

Ess to je bezva, že vám to vyšlo. Moc vám to přeji 😉

Jinak teda počasíčko fakt nádhera. Jsem dala Kubíkovi tričko, svetřík a jen šusťákovou bundičku a když jsme vyzvedávali babi s bráchou tak jsem mu musela svetřík sundat jaký bylo teplo. 🙂 Zítra možná pojedeme se známýma na Matějskou tak jsem zvědavá. Ale podle toho jaký hlásí počasí tak by mělo už být jen hezky. 🙂
miissa
2. dub 2009
petul kdyby si umyla všechny okna musela bych tě vidět i u nás a Zany si je taky myla sama 😃 😃 😃
Jo zajeli sme si na kafe a do kina do Anglie a ta soda nás nasrala 😃 😃 A tak nás D vyzvedl a jeli sme domů 😃 nemluvila si ráno Anglicky
😃
miissa
2. dub 2009
Petul a soda za 90kč je horor 😃 a servírka se ptá zda to chcem platit na naše nebo na jejich a my, že na naše a jak řekla tu částku sme řekli, že se posr.. a že si radši urvem nohu 😃 😃
sokolka
2. dub 2009
Miso nemluvila :-p 😃 Hele všechny okna v našem bytě :-p , ale mamka na mě zkoušela, že bych jako zítra dopo mohla přijít k ní a prý jí je taky umejt. Že prý by si Kubík zatím hrál se želvou 😃 To by mě vyšlo pěkně draho, kdyby s ní mrsknul a bylo po ní. Oni maj tu suchozemskou a stála 3000,- :-p
sokolka
2. dub 2009
No já si teda nohy rvát nebudu 😃 😃
sokolka
2. dub 2009
Ale je to teda hustý a docela bych tomu i věřila, že by tam stála 90,- :-p
miissa
2. dub 2009
no já abys věděla 😃 Ale sen dobrej řešili sme hadry co si tam koupíme no paráda výlet 😃
sokolka
2. dub 2009
Ty jo a co sem si koupila? =-) By mě to zajímalo 😃 A jinak chápu, že nervíky pracujou, ale neboj, vše je ok a aspoň tě tam zkontrolujou. 😉
miissa
2. dub 2009
koupila sis kabelku ale luxusní a nějaký modrý top
sokolka
2. dub 2009
Ty voe :-o jak víš, že mám modrou nejradši? =-) Hele to už je ale fakt hustý 😃
miissa
2. dub 2009
😃 nevim, ale občas se mi stávaj divné věci, ale to je na povídání a né psaní 😃 No to sis koupila a pak sme chtěli na nákupy a do kina ještě, ale po té sodě sme jeli dom
miissa
2. dub 2009
ta kabelka byla podobná téhle, ale neni to přesně ona 😃 http://www.svet-kabelek.cz/foto/produkty/dj-cm5...
sokolka
2. dub 2009
Tak to jsme si stejně udělaly hezký výlet. 😃 Hele ty jedeš zítra do Prágru hned ráno? =-)
sokolka
2. dub 2009
😃 😃 Náhodou dobrá i barva 😃
miissa
2. dub 2009
jo jo před osmou vyjíždíme a jedem jen do Apolináře a dom a vůbec nevim jak se pojede už sou nějaká omezení kvůli Obamovi ]-(
sokolka
2. dub 2009
No omezení jsem myslela, že bude až v sobotu. =-) To mi jestli pojedem na tu Matějskou jsem zvědavá. Kdybysme jeli tak až po obědě tak uvidíme.
miissa
2. dub 2009
vy chcete zítra na matějskou???Né někd esou omezení už od zítra ]-(
miissa
2. dub 2009
přijde vám tohle jako cestovní kabelka ??? 😃 😃 jestli to je cestovní kabelka tak já používám jen cestovní kabelky sem asi nějaký výletník 😃 http://www.svet-kabelek.cz/kabelky-cestovni-tas...
sokolka
2. dub 2009
No mi jsme měli jet už dneska, ale nějak to nevyšlo tak uvidím, jak se bude D chtít, ale já bych docela jela. Kamarádka s rodinkou jedou kvůli malýmu (5 let) že už mu to slíbili loni, maj ještě holčičku o 3 měsíce mladší než je Kubík tak že bysme mohli s nima. By to mohl být dobrý výlet. Ani ne kvůli atrakcím, ale jen tak výletně. 😉 Jdu na ordinaci budu o reklamě 😃