• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Petul - to brzy :grinning: Co bych pak měla říkat já :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Honzík ještě spí, ale jdu ho budit, aby spal večer. Jinak je tu tchýně, tak ho vezme ven :wink: Manža jede za odhadkyní a jedou na pozemek, aby jí to ukázal :wink:

Petul - příští týden určitě budeme moct jít venčit :slight_smile:
A mě by se do oken taky nechtělo, kdyby jsme mohli ven, ale takhle jsem toho využila a bylo to hop šup :slight_smile: Ještě udělám spodek a hotovo :wink:
2. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul - Eli taky pije míň... Asi jí to stačí... A mě kolikrát to vážení s ní nebo Honzíkem dost zkreslovalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale pokud má tolik počůraných plen a i kaká, tak to bude v pohodě :wink:
2. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku je překrásně, bylo mi normálně vedro jako blázen a to jen v triku a mikině :slight_smile: to jsou šoky...
2. dub 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.dneska bylo opravdu krásně.Dopoledne sme lítali po městě a pak sem uklízela balkon a i byt jak jinak :grinning: Zany to je super, že malá je bez teplot.Jinak když sem byla vríti dvd šla sem v triku až takové bylo teplo.Zítra brzo ráno jedu do Prahy k tomu Apolináři a zase se bojim, že bych zadkem mohla štípat stovky hřebíky.Jinak Sokolko dneska se mio tobě zdálo. :grinning:
2. dub 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
SCHVÁLILI NÁM HYPOTÉKU, HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :grinning:
2. dub 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Esssi - super, gratuluji :slight_smile:
My jedeme s žádostí příští týden ve středu, tak se aspoň kouknu do práce a zajdu s kolegyní buď na oběd nebo aspoň na kafčo :slight_smile:

Míšo - tak tobě se zdá o Sokolce, jo? :grinning:

Honzík je s tchýní venku, Elina je protivná :unamused:
2. dub 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany jo jo o sokolce :grinning:
2. dub 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany díky, mám velikou radost, už dlouho nic nevycházelo, je krásný, že v takhle krásnej den něco vyšlo :grinning:
2. dub 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě teď tak nas.al manža :angry:
Já koupu Honzíka a on si ELišky nevšímá, nutně musel jít umýt Honzíkův hrneček na mlíko, kterého si jindy nevšimne a Eliška usnula pod hrazdičkou! Tak jsem mu poděkovala, že jsem fakt ráda, že jí nechá usnout a táhne na spinning a vrátí se v půl 9!!! :angry:
Původně jsem chtěla jít dneska cvičit já, protože mi tvrdil, že spinning nemá, ale má a už to nešlo zrušit! Takže já opět sedím doma na zadku jako pipka!!! :angry: :angry: :angry:
Zítra jdeme ven i kdyby padaly trakaře!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Tak dneska jsem nějaká ucaprtaná :grinning: Dopo malá spala, tak jsem uvařila obídek. Dala si mlíkovou polévku, jí normálka chutnala.Pak masíko a brkaši. No a pak jsme šly ven nějak po jedný a vrátily se až v půl šestý. Ale super počasí, tak proč toho nevyužít. Sice občas fouklo. Byly jsme oblečeny trošku lehčeji, ale stejně obdivuji maminky, že nechají prcky běhat v tričku. Pak nemají nastydnout. Nevím. Sice na sluníčko pěkně, ale když to fouklo. Občas se lidičkové unáhlí a přeženou to. JSem zvědavá, jak bude zítra, snad taky hezky.
Teď si malá dává koupel. Je naprosto spokojená. A hurá, už máme bobek.. :grinning:

Esi - držíme palečky mamince. Snad bude zase dobře. A k hypotéce velká gratulace. Jak já bych chtěla opravdu svoje bydleníčko :frowning2:

Zany - super, že maličké už je lépe. A snad tu hypotéku dostanete.

Miško - a copa se ti zdálo o Sokolce?? Povídej? Tedy, co vy holky spolu máte, že se Vám zdají sny :grinning: Zítra to bude určitě v pořádku u dr. Se ti to ale krátí, co? Už jen 5 týdnů a mimi je tadyyyyyyyyyyyyy.
2. dub 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo krátí se mi to hodně.A zdálo se mi, že sme byli spolu na kafču v anglii a to už byla malá na světe a manža hlídal.A tak sme seděli a pili kafe a kecali, že pak půjdem do kina a pak, že si dáme sodu po kafču a když sme se zeptali kolik stojí soda řekla 90kč tak to sme jí řekli, že si radši urvem nohu :grinning: :grinning: a přijel pro nás její D :grinning:
2. dub 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso já se z tebe snad počůrám :grinning: :grinning: A my jsme byly v Anglii jo? :grinning: D tam jeden čas jezdil, to je náhoda. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jsem ráda, že to nebyl horor, když jsem v tom snu učinkovala já :grinning:

Já jsem dopo umyla všechny okna, jsem si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: , do toho jsem uvařila gulášek. Mladej pořád otravoval jak už má hlad a pak snědl jen 3 lžíce :rolling_eyes: . Odpo taky nesvačil a až k večeři si dal toasta. Ale oni mu rostou poslední zoubky ty řezáky nebo špičáky teď nevím který to jsou :sweat_smile: , tak je možný že kvůli tomu nemá chuť. Ale jinak je v poho :wink: Odpo jsme mysleli že vyrazíme s D k dědovi na vodu, ale volal mu známej, že potřebuje hodit pro auto někam 60 km za Brno :astonished: tak jsme šli ven s mamkou a bráchou. :slight_smile: Udělali jsme si procházku do křižáku a pak zase zpátky, po cestě jsme si nakoupili a pak šla mamka s bráchou k nám. Udělali jsme dětem toasty, pak jsem Kubíka vykoupala a už spinká. :slight_smile: Tak mám na vás klid. :grinning:

Zany to je bezva, že je Eli už v poho. Mě mudra říkala, že když má malej teplotu, tak máme zůstat ještě 3 dny bez teploty doma, ale já jsem to teda taky nedodržovala, když bylo hezky a nic mu nebylo. Tak si myslím, že by se prd stalo, kdyby jste už zítra šli ven :wink:

Ess to je bezva, že vám to vyšlo. Moc vám to přeji :wink:

Jinak teda počasíčko fakt nádhera. Jsem dala Kubíkovi tričko, svetřík a jen šusťákovou bundičku a když jsme vyzvedávali babi s bráchou tak jsem mu musela svetřík sundat jaký bylo teplo. :slight_smile: Zítra možná pojedeme se známýma na Matějskou tak jsem zvědavá. Ale podle toho jaký hlásí počasí tak by mělo už být jen hezky. :slight_smile:
2. dub 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul kdyby si umyla všechny okna musela bych tě vidět i u nás a Zany si je taky myla sama :grinning: :grinning: :grinning:
Jo zajeli sme si na kafe a do kina do Anglie a ta soda nás nasrala :grinning: :grinning: A tak nás D vyzvedl a jeli sme domů :grinning: nemluvila si ráno Anglicky
:grinning:
2. dub 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul a soda za 90kč je horor :grinning: a servírka se ptá zda to chcem platit na naše nebo na jejich a my, že na naše a jak řekla tu částku sme řekli, že se posr.. a že si radši urvem nohu :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso nemluvila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Hele všechny okna v našem bytě :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale mamka na mě zkoušela, že bych jako zítra dopo mohla přijít k ní a prý jí je taky umejt. Že prý by si Kubík zatím hrál se želvou :grinning: To by mě vyšlo pěkně draho, kdyby s ní mrsknul a bylo po ní. Oni maj tu suchozemskou a stála 3000,- :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si teda nohy rvát nebudu :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale je to teda hustý a docela bych tomu i věřila, že by tam stála 90,- :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já abys věděla :grinning: Ale sen dobrej řešili sme hadry co si tam koupíme no paráda výlet :grinning:
2. dub 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo a co sem si koupila? :confused: By mě to zajímalo :grinning: A jinak chápu, že nervíky pracujou, ale neboj, vše je ok a aspoň tě tam zkontrolujou. :wink:
2. dub 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
koupila sis kabelku ale luxusní a nějaký modrý top
2. dub 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty voe :astonished: jak víš, že mám modrou nejradši? :confused: Hele to už je ale fakt hustý :grinning:
2. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: nevim, ale občas se mi stávaj divné věci, ale to je na povídání a né psaní :grinning: No to sis koupila a pak sme chtěli na nákupy a do kina ještě, ale po té sodě sme jeli dom
2. dub 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta kabelka byla podobná téhle, ale neni to přesně ona :grinning: http://www.svet-kabelek.cz/foto/produkty/dj-cm510-tyrkys-1.jpg
2. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme si stejně udělaly hezký výlet. :grinning: Hele ty jedeš zítra do Prágru hned ráno? :confused:
2. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Náhodou dobrá i barva :grinning:
2. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo před osmou vyjíždíme a jedem jen do Apolináře a dom a vůbec nevim jak se pojede už sou nějaká omezení kvůli Obamovi :angry:
2. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No omezení jsem myslela, že bude až v sobotu. :confused: To mi jestli pojedem na tu Matějskou jsem zvědavá. Kdybysme jeli tak až po obědě tak uvidíme.
2. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy chcete zítra na matějskou???Né někd esou omezení už od zítra :angry:
2. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
přijde vám tohle jako cestovní kabelka ??? :grinning: :grinning: jestli to je cestovní kabelka tak já používám jen cestovní kabelky sem asi nějaký výletník :grinning: http://www.svet-kabelek.cz/kabelky-cestovni-tasky/688-uk-fl-6959-duck.html?odkud=vyrobce
2. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mi jsme měli jet už dneska, ale nějak to nevyšlo tak uvidím, jak se bude D chtít, ale já bych docela jela. Kamarádka s rodinkou jedou kvůli malýmu (5 let) že už mu to slíbili loni, maj ještě holčičku o 3 měsíce mladší než je Kubík tak že bysme mohli s nima. By to mohl být dobrý výlet. Ani ne kvůli atrakcím, ale jen tak výletně. :wink: Jdu na ordinaci budu o reklamě :grinning:
2. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek