• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
diky moc holky :slight_smile:
17. bře 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme vyplavčení :dizzy_face: Na plavání mi udělali velkou radost, protože nás přesunuli na pátek od 9,30!!! Což je úplně vyhovující a hlavně plavame s tou báječnou instruktorkou!!! Jupííííííííííí!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Takže 4.4. začínáme :slight_smile:
Po plavču tam byl dneska docela chaos!!! Honzík zlobil s obědem, pořád koukal kde co lítá a moc toho nesnědl!!! :unamused: :unamused: :unamused:
Pak jsme dojeli ještě koupit nějakou uzeninku a maso na zítřejší obídek. Udělám zapečené kotletky s brambory a smetanou :slight_smile:
Honzík teď spinká, manža už je doma a půjdeme si dát kafčo :dizzy_face:
17. bře 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

My jsme byli dnes v poradně :slight_smile: Holky, máte kluky naočkovaný na pneumokoka nebo jak se to píše nebo tak na něco jiného? :confused: Dnes jsem se na to ptala v poradně a docela bych to Adélce dala, ale ještě to promýšlím.
17. bře 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jadiku, my jsme Honzíka nechali naočkovat... První dávku mu dávali až teď v únoru a na další jdeme v dubnu :slight_smile: Taky jsem o tom hodně špekulovala a nakonec jsme se rozhodli, že Honzíka naočkovat necháme :dizzy_face:

Honzík snědl k večeři chlebík se šunkou, trošku si cucnul mlíčka a dala jsem ho do postýlky. Sice protestoval, ale dala jsem mu dudlíčka, zhasla jsem, chviličku jsem ho hladila a šla jsem pryč :wink: Čekala jsem řev, ale kupodivu nic :dizzy_face: Uvidíme jaká bude noc :confused: :sweat_smile:
17. bře 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, no my o tom taky hodně přemýšlíme, ale já bych jí to dát asi chtěla, ale pořád nejsem rozhodnutá. A je ještě nějaké jiné očkování ? Slyšela jsem i o očkování proti rotavirům, ale na to jsem se zatim neptala a jinak nevim, zda ještě něco je :confused:
17. bře 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak jsme zatím v pořádku, ale pořád na dietce. Zítra jdeme na kontrolu do nemocnice, tak snad už to bude dobré. Už nevím co mám Kubíkovi dávat k jídlu, když skoro nic nesmí. Banán mi už nechce jíst, jablíčko taky ne a piškoty jen občas :frowning2: . Ale do zítra už to musí vydržet.

Rotaviry to jsou ty, co způsobují blinkání a průjmy? :confused: Já mám pocit, že jsem to někde slyšela, ale nejsem si jistá. Tohle bych po tom, co jsme si teď zažili, nechala určitě očkovat. Pneumokoka nemáme, ale chci se na to zeptat mudry, jestli nám to doporučí nebo ne. Oni říkají, že pokud ty děti nejsou nemocný, tak je to zbytečná zátěž pro ně, je nechat očkovat. Tak nevím :unamused:

To je počasíčko co?! Já jsem potřebovala jet do města něco vyřídit, ale pojedu až po obědě, protože už máme přezuto na léto a je to tam pěkně namrzlí. :angry:

Jinak noci od té doby, co jsme se vrátili z nemocnice, jsou hrozné. Pořád se budí a hrozně pláče. Nevím jestli není ještě rozhozenej s tý nemocnice. :pensive:

Lucii držíme palečky. Hlavně hned písni, až budeš něco vědět. :wink:
18. bře 2008 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Sokolko, musíte to ještě vydržet!!! Já tenkrát s Honzíkem taky bojovala, ale vyplatilo se to!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takže vydrž, prťka, vydrž :grinning: :grinning: :grinning:

Něco o rotavirech je tady: http://www.super.cz/inspirace/21053-deti-ohrozuji-nebezpecne-rotaviry.html
Tady je přímo o očkování: http://www.vakciny.net/doporucene_ockovani/rot.html

Naše noc byla celkem OK, Honzík se vzbudil jednou než jsme šli spát a pak asi ve 4... Vydrželi jsme to bez pití :dizzy_face: Ale vstávali jsme už v 6,15 :unamused: :unamused: :unamused:

Teď už máme obídek v troubě, jdeme ještě poklidit a hrát si :slight_smile:

Sokolko, takhle to dopadá, když je někdo natěšený na jaro a ono ještě ne a ne přijít :grinning: :grinning: :grinning: Přeci jen je ještě 18. března :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko, tak držíme pěsti, aby už byl Kubík v pořádku.

Zany, tak jsem tam jukla :confused: a to očkování na ty rotaviry doporučují do 6měsíců, takže už máme všichni smůlu :frowning2: .
Ale o tom pneumokokovi stále přemýšlíme a asi ho Adélce dáme naočkovat.

Počasí je fakt hnus :angry: asi se nám vrací zima :unamused:
18. bře 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jadiku, já to celé nečetla, takže jsem ani nezjistila, že se dá očkovat jen do 6 měsíců :confused: :rolling_eyes: To už se nás opravdu netýká!!! :unamused:
Prevenar jsme dali :slight_smile:

Počasí bylo dneska hnusný a ani jsme nevytáhli paty!!! Odpo mi z Honzíka hrabalo, protože jsme byli sami doma, on po mě pořád lezl a nebo lezl po židlích!!! :angry: Takže jsem ho pořád sundavala!!! :unamused:
Večer usnul bez kojení a zase usnul brzy! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Snad nám to vydrží... Moje prsa zatím OK, tak uvidíme jak to bude dál :wink:
18. bře 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,

kdepak všechny jste? :confused:

Sokolko, tak co letňáky? :grinning: Ten sníh vám udělal čáru přes rozpočet, co? :grinning: :grinning: :grinning:

Na Honzíka má nekojení asi dobrý vliv :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ani jednou se nevzbudil a vstával v 5,45, vzala jsem ho k nám, vypil si mlíčko a spali jsme skoro do půl 8 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Od večera tu napadlo docela dost sněhu :unamused: :unamused: :unamused: A teď ráno ještě chumelí :unamused: FUJ!!!
My dopoledne vyrazíme k mamce a já pak jdu s kamarádkou na obídek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Takže Honzík se u babičky vyspí a maminka si odpočine :slight_smile: Pak asi kouknu ještě do města - dneska otvírají tu Skalku a tak jsem na to zvědavá :confused: :sweat_smile: A ještě mám tu slevu do Takka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. bře 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí

Teda to počasí je fakt hrůza :angry: :angry: :angry: a ještě k tomu má malá zase rýmu, tak taky ven nechodíme ,ale v tomhle počasí by se stejně nechtělo.

Zany, to teda koukam, jak si Honzík rychle zvyknul na nekojení večer, je to prostě šikulka :slight_smile:
A jaká je Skalka?Z venku je předělaná moc hezky :slight_smile: Co tam mají hezkého a zajímavého? :confused: Ani nevím, že už jí dnes otvírají :sweat_smile:
19. bře 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

dopoledne jsme vyrazili k mamce, Honzík si pohrál, dal si obídek a šel spinkat. Představte si, že spal skoro 2,5 hodiny!!! To mě doma teda nespí!!! :unamused: Asi se mu u mamky spí líp :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já jsem Honzíka uspala a vyrazila jsem s kamarádkou na obídek. Pak jsem ještě dojela nakoupit a k mamce pro Honzíka... No akorát vstával :slight_smile: Tak jsem nás zabalila a jela jsem za kamarádkou co má dvouměsíční holčičku :slight_smile: Chovala jsem si jí a naše žárlivka nutně potřebovala ke mě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Manža akorát odjel na spinning, tak jsme si ho moc neužili... :frowning2: No ale vrátí se, že ještě Honzíka uvidí!!!

Honzík se teď naučil strašně ječet a pištět :angry: :angry: :angry: Je to s ním na budku!!! :unamused: :unamused: :unamused:

V Takku jsem si koupila černou podprdu :dizzy_face: a na Skalku jsem ani nedorazila :unamused: Nějak nebyl čas, no :confused: :sweat_smile:
Jadiku, ale neboj, brzy to okouknu a poreferuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Snad bude Adélka zase bez rýmy... :wink:
19. bře 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak včera jsme byli na kontrole a dobrý. :slight_smile: Ze stolice mu vyšlo vše negativní i na rotaviry. Tak jsem ráda. Máme postupně přecházet na normální jídelníček tak zkoušíme. Včera jsem mu dopo dala danette, takovej ten pudink a dobrý. Pořád má hovínka tuhoně :grinning: , ale kaká tak 6x denně :confused: :sweat_smile: . Ale hlavně že nemá průjem. Kaši na noc zkusím asi až zítra nebo v sobotu. Za chvilku mu půjdu dát aktivii, tak uvidíme. Z každýho novýho jídla mám strach, aby to zase nezačalo nanovo. :frowning2: Ale už je to dlouho, tak to snad už bude v poho.

Včera jsme byli odpo akorád nakoupit v hypernově, tak uvidíme dneska jestli bude lepší počasí. Zatím to teda vypadá jako včera :angry:

Zany letňáky jsou v poho :grinning: :grinning: Ono je to na silnicích rozjezděný a mokrý, tak se jezdí dobře :wink: :grinning:

Jadik snad se Adélky nebude ta rýmička držet dlouho :wink:
20. bře 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany,sokolka,jadik - holky diky za odpovědi. Máte pravdu, prostě to vyřeším tak, že dojedu kouknout jak do Pb porodnice tak do Písecké a kde mi to padne do oka, tam nakonec pofrčim. :slight_smile: Na nepříjemný personál můžu trefit všude, že. A když půjde do tuhého a na mě to přijde až bude manža v práci, tak mě stejně sanita odveze do Pb. Můžete mi ještě napsat jak dlouho jste rodili? Možná tu někde máte blogy a alba, ale zatím se v těhle stránkách moc nevyznám, tak mě dyžak naveďte - díky. :wink:
20. bře 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už to vidím, dobrý, jdu prohlížet alba :slight_smile:
20. bře 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coryna, na nepříjemný personál narazíš opravdu klidně všude :unamused: :unamused: :unamused:

Já jsem rodila docela dlouho... Od první kontrakce 25 hodin a to ty kontrakce byli pravidelné po 10 minutách... Začali v půl 11 večer a Honzík se narodil druhý den ve 23,25 :dizzy_face:
Ale dá se to zvládnout a rychle se to zapomíná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coryno, kdyby jsi si to chtěla přečíst do detailů jak to bylo, tak tady na Lednovkách jsem to popisovala:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=13501&vGroupOffset=0&vOffset=360

Je to příspěvek 22.1. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, díky už jsem to pročetla. :slight_smile:
20. bře 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko, tak už to snad bude dobrý a už se vám to nevrátí.

Adélka měla teď večer teplotu 38,2 ,tak jsem jí dala čípek a snad to trochu pomůže.Špatně se jí spinká, jak má tu rýmu, tak je každou chvilku vzhůru, chudinka moje malá, dávam jí i kapky do nosíčku a na kašel, tak snad to bude brzy dobrý, ale je mi jí líto.
20. bře 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

kde jste všechny? :confused: :confused: Je tady pěkně mrtvo :unamused:

Kubík už je v pohodě, ale pro změnu začal chraptět tak musíme zajet do lékárný pro nějaký sirup. Noci nic moc, ale je to lepší než když jsme přijeli z nemocnice.

Co říkáte na počasí? V zimě jsme bez sněhu a teď se to zblázní. By mě trefilo. :angry:

No nic přeji vám všem krásné velikonoce a ať moc nedostanete :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2008 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

nějak to tu teď flákám, ale koukám, že nejsem sama :confused: :sweat_smile:

My se měli fajn. V neděli jsme tu měli na návštěvě manžovu sestřenici s rodinou, tak jsme tu jejich návštěvu přežili :grinning:
Včera to bylo taky v pohodě. Moc jsem nedostala, ale rozhodně neuschnu :grinning: Na obědě jsme byli u tchýně, tak jsem byla bez práce a ještě jsme dostali na dnešek, tak jsem ráda, že nemusím vařit :slight_smile: Odpoledne jsme pak byli na návštěvě u bráchy, takže nám ten den rychle utekl :slight_smile:

V sobotu jsme byli v Praze a v CA jsme koupili Honzíkovi bundičku na jaro, ale byla to bída. V Tescu nic neměli a v CA měli na výběr jen jednu barvu. Ale na holčičky měli světle růžovou, tmavě růžovou, červenou, oranžovou, bílou a zelenou s kytičkama!!! No prostě DISKRIMINACE!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:
Já jsem si v Humanicu koupila na jaro botičky, tak se těším až je vytáhnu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tak zatím pááá
25. bře 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí

Tak my jsme byly na Velikonoce nemocný, Adélka měla teploty, kašel, rýmu a já jsem proležela celou sobotu a neděli ještě odpoledne, bylo mi hrozně, taď ještě chraptim,smrkam, kašlu atd. ale už se to lepší, ještě že to nechytl manža, že se postaral o malou.

Počasí je fakt jako na vánoce :angry: pak neni divu, že je hodně nemocí :angry: :angry: :angry:

Holky, jakto, že jste dostaly? :confused: Je přestupný rok, tak maj chodit holky :wink: u nás to teda tak bylo, všechny chlapi jsme vyšupaly :grinning: a dostaly jsme spoustu dobrot :dizzy_face:

Sokolko, tak přeju, ať to Kubíka brzy přejde.

Zany, už jarní nákup joooooo :confused: v tomhle počasí mě to ještě nějak nebere :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kolik měřili a vážili kluci v 8 měsících ?Naše malá je cvalda měří 69 cm a váží 9,27 , ale kámoška má holčičku o dva týdny menší a měří 78cm a váží 10,5kg což mi připadá, že je hrozně dlouhá na 8měsíců :confused:
A ještě, jak jste naučily kluky z mixovaní na rozmačkané ? Malá mi to nechce papat a plive to, takže stále mixujem.
25. bře 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Jadik mi měli v 8 měsících 8,74 KG a 70 cm. Ale další měsíc měl 8,55 kg, protože to byl nemocnej. No a dneska jsme byli u mudry a má 9,26 kg. Měření bude až v roce. Ale zdál se jí dost bledej tak jsme dostali železo. Ale mi to máme v rodině tu bledost, tak to moc neřešim.
25. bře 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak uz jsem zase tady... byl to slepak, navic mi nasli neco jako krecove zily na deloze a asi mam zacinajici endometriozu, ktere jsem se tak bala :cry: :cry: :cry:

bohuzel ted dlouho snazilka nebudu sama nevim, kdy se budeme moci snazit - kdybych mela jen slepak, tak aspon 4 mesice pauza jenze nevim, co mi rekne doktorka na ty zbyle dve veci... mozna me ceka antikoncepce - no fuj! byla jsem dost na dne, no pry ale deti mit muzu, zatim ten nalez endometriozy neni velky ani jednoznacny... zatim me to jeste dost boli, snad je to normalni...
25. bře 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

tak u nás se dneska vstávalo v 6!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: Ani jsem ho už neudržela v posteli, prostě slezl a konec, žádný ležení a válení se :unamused: :unamused: :unamused:
Teď jsem ho vrazila do houpačky a kouká na Krtka :grinning: :grinning: :grinning: Takže mám chvíli klid :dizzy_face:
Jo, tady zase chumelí, takže na procházku to moc nevypadá... :angry: Ale budeme muset dojet koupit nějaké maso a něco ukuchtit k obídku, abychom neumřeli na hlad :slight_smile:

Jadiku, Honzík v 8. měsících vážil 9,57 kg :grinning: a měl cca 71 cm :dizzy_face: Takže bych řekla, že Adélka je celkem v normě a až se začne hýbat a lézt, tak to rozhodně vyběhá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ahoj Luci, no aspoň máš slepák venku!!! Mě ho operovali když mi bylo 12 let... Ale zase by tě s tím měli poslat do lázní, takže bych tam na tvém místě jela!!! :dizzy_face:
No a nezoufej, pokud se ta endometrioza vyloženě nepotvrdila a uklidňují tě, že děti mít můžeš, tak bych se tolik neobávala... :dizzy_face: Vím, že tě trápí, že budete muset počkat, ale neboj, určitě to pak půjde!!! Teď se v klidu můžeš soustředit na svatbu, na zařízení bytečku a pak už bude to vytoužené mimi!!! My moc držíme palce!!!!!!!!! Bude zase dobře, uvidíš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak zatím pááá
26. bře 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky bobiny, :dizzy_face:

Luci snad to bude dobré. Držíme palečky :wink: Jinak se máš, že ti to slepý střevo vyndali, to já ho mám pořád :frowning2:

Holky už mě fakt hrabe. Kubík v noci strašně zlobí, ale není to z bolesti, prostě se vzteká ze spaní. Nechce spinkat v postýlce a vydrží spát tak hodinu v kuse. Fakt už nevím, co s ním. :frowning2: Včera jsem se ho snažila uklidnit v náručí, ale vztekal se až začal kašlat a tak ho nechat vyřvat nemůžu, protože se bojím, že by začal z toho blindit. :angry: Čaj mi zahazuje a chce většinou jen kozinu, kterou si většinou jen dudlá. :frowning2:

Včera dopo jsme byli venku a když jsme se vraceli tak nás chytla vánice a domů jsme dorazili jak dva sněhuláci :grinning: :grinning: Na dnešek mám ještě vařeno, tak musím jen vymyslet, co budu kuchtit zítra.

Jadik doufám, že budete brzičko zdraví. Hlásí oteplení tak abyste mohli ven. :wink:

Tak zatím se mi opatrujte papapapapapapa
27. bře 2008 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Zany mě teď Kubík vstává taky kolem šestý. To jsem zvědavá jak bude spát až se teď posune čas. :confused:
27. bře 2008 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

Honzík ráno slejzal z postele a spadl a tak nešikovně, že si vyrazil horní pravou jedničku!!! Holky, já bulím ještě teď když si na to vzpomenu, že bude chudák bez zubu až do 7 let!!!! Přijdu si jako nejhorší matka pod sluncem!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Honzík pak začal bulet a tak na něj koukám a on pusu plnou krve. Jenže jsem se koukla pořádně a on měl zub do pravýho úhle nahoru! Tak jsme se rychle oblíkli a jeli jsme k zubaři. Čekali jsme než dorazí, koukl na to a řekl, že se to vrátit nedá, protože to má zpřetrhaný a tak mu ho vythl :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Mě je to tak strašně líto!!!!!!!!!!!!!! Kdyby tak šel vrátit čas!!!!!! Já vím, že se mu mohlo stát něco horšího, ale i tak se nemůžu udržet a bulím a bulím!!!!!
27. bře 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to je hrozný. :frowning2: :cry: Ale nevyčítej si to, ono bys tomu nezabránila. To by si musela stát pořád Honzíkovi za zadečkem a to přece nejde. ale je mi ho fakt líto. :frowning2:
27. bře 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek