• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Hehe, jsme měly se Sokolkou stejný nápad :slight_smile:

Míšo - ty máš ale sny :grinning:

Jindul - taky si myslím, že to lidi přehánějí a jen co je první sluníčko, tak jsou nalehko... Tohle počasí je ještě zdrádný :confounded:
Tchýně říkala, že švagrová nechala Matěje sedět na písku a že jí to taky přijde brzy, protože ta zem je ještě studená :unamused:
2. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já taky nosím jen cestovní kabely :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zany já to psala už ráno, tak jsi to prostě obšlehla :grinning: :grinning: :wink:
2. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - no já mám taky skoro jen cestovní kabelky :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu na Ordinaci :wink:
2. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany na tebe sem si zase zpoměla hned jak sem se zbudila prostě zajímavá noc :grinning: No já bych jela hned, ale asi bych volila jiný datum kvůli tomu pánovi má dorazit.Bude zmatek prej lidi ani nebudou moct mít otevřená okna to je síla :angry:
autor
Tak to jsem asi špatně četla :confused: :grinning: :grinning:
holky tak tohle je obchodní kabelka i když mi přijde, že do cestovní nemá daleko http://www.svet-kabelek.cz/foto/produkty/ux-9634-40-brown-1.jpg :grinning:
2. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
už sem si řekla že vim proč je obchodní páč je to obchod jen pro ně stojí 3 a půl tisíce :grinning:
2. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co kdo je tady
2. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso ale to s těma oknama se týká až víkendu, co jsem ze zpráv tak pochopila :wink: No uvidíme, buď pojedem nebo ne. Jiná možnost není :grinning: No některé obchody s kabelama jsou fakt hustý. A za takovou kabelu bych dala tak 3 stovky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáááááááááááá :grinning:
2. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ne na dlouho, jen než skončí reklama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou nějaký krátký, to je bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko jo ty okna až v sobotu, ale uzavírky na silnici řikali, že budou někde už od pátka.Hele jako za trojku ani náhodou to bych si utrhla nohu
2. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele viděli jste někdo ty Sněženky a Machry po 25. letech? :confused: Mě to teda rozebralo. :rolling_eyes:
2. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu ležet musím být zítra ok budu zítra a písnu co mi řekli, ale bojim se no jako vždy tak pa a klidnou noc
2. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso držíme palečky a zítra tu hned hoď info, ať jsme v obraze :wink:
2. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dneska se mi nejak nechce psat, tak jen vsechny zdravim :slight_smile:
2. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ty Sněženky a machry viděla - fakt hovadina, jako skoro všechny druhý díly. Byla jsem na tom v kině pro maminky s mimčama na Floře, ale je fakt, že při tom křiku, co tam byl, bych asi nic moc složitýho sledovat nemohla.

Sokol: ty se jmenuješ taky Petra?
2. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul jj jsem jmenovkyně :grinning: :grinning: :wink: No mě to přišlo fakt jako pííí..... omlouvám se za výraz,ale byla jsem z toho fakt divá :sweat_smile: Takový reklamy na to a kdesi cosi a pak tohle. No te se teda moc nepředvedli. :rolling_eyes:
2. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci v pořádku, hlavní je se nahlásit :grinning: :grinning: :wink:
2. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - držím palce, aby to zítra dobře dopadlo!!! :slight_smile:

Sokolko - neviděla jsem to... Jak tak vidím o moc jsem nepřišla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu dokoukat Ano, šéfe a pak spát :wink:

Dobrou
2. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se taky hlásím :slight_smile:
Dnes byl fakt nádherný den, byly jsme venku dopo i odpo. ,ale snad bude takhle i o víkendu :dizzy_face:

Ess, gratuluju k hypo :dizzy_face:

Zany, to je dobře, že už je malá bez teplot. Taky je mi vás líto, že jste dnes nemohly ven , ale ono to počasí snad chvilku vydrží, tak si taky užijete to sluníčko brzy :dizzy_face:

Míšo, taky mám teda jen cestovní kabelky, krom jedné, ta je opravdu malá :slight_smile: Zítra budu držet pěsti

:dizzy_face:

Sokolko, Sněženky... jsem ještě neviděla a asi sem o nic nepřišla :sweat_smile:

Adélka taky ted skoro nic nechce jíst, ráno si dá jen mlíčko, dopol.někdy kousek ovoce někdy nic až obídek ale toho spapá jen málonko, odpol. někdy jogurt nebo kousek rohlíku nebo chleba a večer jablko nebo zase jen něčeho kousek nebo nic a pak se budí kolem půl noci na mlíčko, nevim proč to tak je, vždy papala hezky a všechno a ted skoro nic, stalo se vám to taky :confused: Trvá to už asi tři dny, tak doufám, že se to brzy zleší, že je to jen nějaké období.
2. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jste u těch snů :slight_smile: Mě se dneska v noci zdálo, že sem vyhrála 4000 kč na los, a že mi chtěli dát jen 300kč, ale nakonec jsem si odnesla ty 4 litry a měla sem ohromnou radost a pořád jsem přemýšlela, co si za to koupim :dizzy_face: :grinning: Škoda, že to byl jen sen :cry: ,4000kč bych fakt brala :grinning:
2. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadik mi měli taky takový období. To třeba i měsíc jedl strašně malounko a pak se úplně rozežral :grinning: . To jsme si říkali, že není možný aby toho tolik snědl. No a dneska to teda po dlouhé době taky sabotoval. Ale neboj, oni si dětičky řeknou, když budou mít hlad. Prostě má jen takové období. :wink: Ale asi to takhle má hodně dětí, protože kamarádky holčička to dělá taky a měli období, kdy jí jedla jen pudinky a nic jiného a taky jí to přešlo. :wink:
2. dub 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, ještě jednou moc děkuju za sms ohledně srazu :dizzy_face:
Nakonec jsme stejně do Pb s Adélkou jely,byly jsme už nachystané a naladěné na výlet, tak jsme toho musely využít :dizzy_face: chtěla jsem jí koupit jarní bundičku, ale nakonec sme jen tak couraly a koukaly a nějak nám nic nepadlo do oka, ale bylo hezkě počasí, tak sme si udělaly hezký den :dizzy_face: Škoda, že ten srazík nevyšel, ale snad bude brzy nějaký náhradní. My bychom taky přišly až dýl, měla jsem v plánu malou vzbudit před 13h.pak by teprv papala atd.takže by to vyšlo tak po 14h. ,kolem té 13h. to prostě nestíhíme, když je malá naučená chodit kolem poledne spinkat...
2. dub 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko, děkuju, to jsi mě potěšila , tak to snad bude jen nějaké období a pak zase bude malá papat normálně, je to pro mě takové zvláštní nejsem na to zvyklá, že se ve všem poštourá a nesní skoro nic, vždy papala vše bez problémů, tak uvidíme no.Musim zítra kouknout, zda jí taky třeba nelezou zoubky , to by taky mohlo být tím.
2. dub 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
První? :confused: To se snad ještě nestalo.. Dneska jdeme babi na ten pohřeb, tak jsem nějak brzy vzhůru..
3. dub 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vyrážim tak hned jak něco budu vědět dám info a děkuji za držení oalečků.Až vám pak povim jakou sem měla noc no žůžo dobrodrůžo fakt zlatá anglie se sokolkou :grinning:
3. dub 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko matičky, venku svítí sluníčko a já se děsně těším, až sdělím tchánům novinky z oblasti našeho přesunu směr Příbram, ono o tom vůbec neví, vydrželi jsme to tutlat :grinning:

Maminka je udržovaná pod opiátama, zítra za ní chcem ject, mluvila jsem večer s tou její kámoškou, prý se mám připravit na to, že o nás třeba maminka taky nebude vědět :-/ ..ale lepší polovědomí bez bolestí než plný vědomí s bolestma......
3. dub 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek