• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Dobré ránko.
Včera byl úžasnej den. Lítali jsme venku s Bar a Adámkem, bylo to žůžo :slight_smile: a pak nám volal taťka,že přijel z práce dřív, že si zajde na zahrádku na jedno. Tak jsme s malým jeli za ním, páč sme ještě byli venku. Byl tam s námi i děda. Malej byl úžasně hodnej, všude děti a hráli si tam psi, tak pořád koukal, byl moc spokojenej :slight_smile: Ještě večer u Ordinace mi L. barvil hlavu, tak to mám zas konečně čerstvý :wink:, dnes jdu na ten základkovej sraz, tak abych neudělala ustudu :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak noc v pohodě, jednou zase začasl malej brečet ze spaní, tak jsem ho utišila. A vylezli jsme něco před 7. A opět nádherné slunéčko :sunglasses:
Včera jsem malýmu koupila sluneční brýle. Sedí v kočáru jako mafián :grinning: A taky jarní bundičku, tak už jí konečně dnes vytáhneme.

Miisso-Držím dnes palečky. Neboj se, bude to dobrý. Jůůů, a zachvílí budeš mít Aničku u sebe :slight_smile:

Esssi-Přijmi velké gratulace ke schválení hypotéky!! :slight_smile: A užijte si ten víkend s maminkou!!!!!

Cory-ty zvládni ten pohřeb,mysllíme na tebe!
3. dub 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cory já nesnáším pohřby, prý je to jako rozloučení, tak to zvládni...
3. dub 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milky děkuju, tak na příštím srazíku už snad budem :slight_smile:
3. dub 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
..jdu přemejšlet nad balením...
3. dub 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Esssi-tak to je dobře :wink: A kdy se přesně stěhujete?
3. dub 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milky vypadá to na příští víkend :slight_smile:
3. dub 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Es - jejej, tak to abys už začla balit :grinning: . Ty jo, já se směju,ale když si představím, že nás to taky čeká :angry:
3. dub 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milky vždycky je to tisíckrát horší, než si člověk dopředu představuje :slight_smile:
3. dub 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Es no tak to si dokážu úplně živě představit :grinning: :cry:
3. dub 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milky my se stěhovali několikrát, bezdětný jednou, po Praze....s jedním dítkem jednou,po Praze, s dvěma dětma sem do Čimelic a teď to teda bude počtvrtý....
3. dub 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Esssi-tak to je něco teda. To tě obdivuju, žes to zvládla :wink: My se stěhovali jednou z Prahy sem-když sem byla těhu. A to jsem skoro nic nedělala. A stejně mě to štvalo. teď máme o moc víc věcí, tak to bude fakt na hlavu :angry:
3. dub 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milky už jsem skoro stěhu-profík :grinning:
3. dub 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Es tak to každopádně :grinning: :grinning: My už obědváme, a půjdeme ven, tak zatím páčko :sunglasses:
3. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky sme doma :slight_smile:.Takže malá je úplně ok máme 2055g no budem menší, ale neva.Ještě nabírali krev pro jistotu, ale rodit můžu v Příbrami jinak malá opět nespolupracovala na utz tak jí tam přemlouvali at je chvilku v klidu :grinning: no je to moje dcera a měla je na háku :grinning: :grinning: :grinning: Takže sme obě zdravé.
3. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Tak my jsme byly dopolko venku, šly jsme jenom do Pražské. No šly :grinning: spíše se couraly. Malá šla po svých a trvalo nám to 1,5 hoďky:grinning: A to jsme šly jenom do galanterky a pro čoko a rovnou domů. Jakmile viděla děti, hrrr na ně. To samé se psy, nebo s kamínky (ach jo, ona sebe i to co nevidí) A dmula jsem se pýchou. I když mamina vypadá jako strašidlo, dceru mi chválili :slight_smile: Nechala jsem jí uplést pončo a fakt je v tom krásná. Všichni na ní koukali, usmívali se na ní, měšťáci mi jí chtěli zavřít (neb se v jednu dobu v Pražské vztekala a křičela) a to nás potkali dvakrát a pamatovali si jí :slight_smile: Všem malá mávala, posílala pusinky. No, ikdyž jsem radostí bez sebe, že se malá líbí, tak mám vytahané ručičky, protože zpět do toho kopce jsem jí dost často nesla. Ale co, jsem v tréninku, musím makat :slight_smile:

Míšo - tak super zprávičky. A menší, no jak se to veme. Mě mudr. tenkrát říkal, že ta váha je +- 0,5 kg. Takže může mít malá i 2,5 :slight_smile: A neboj, ona ještě přibere, má na to 5 týdnů, nezapomeň.

Essi - tak je super, že se budete stěhovat. Hele a když o tom tchánovci neví, tak aby se nenaštvali.

Cory - :frowning2: snad už máte pohřeb za sebou. Ach jo:frowning2:

Opatrujte se a krásný sluníčkový den.
3. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tchýni už jsem informovala, usmívala sem že je to prima :slight_smile:
3. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré odpoledne,

my jsme dneska vstávali před osmou, já po snídani připravila oběd a pak volala tchýně, že si vezme Honzíka ven, že jde i s Máťou. Já se pak taky oblíkla a oblíkla jsem Elinku a frčely jsme za nimi. Byli jsme i v lese, ale je tam ještě mokro... Pak jsme se před barákem koukli na popeláře :grinning: Pán klukům mával, oni jemu :grinning: No a po obědě šel Honzík spát a až se vyspí, tak zase vyrazíme ven :dizzy_face: Je tam fakt nádherně :dizzy_face:

Essi - no to už jsi fakt profík ve stěhování a myslím, že budete zabaleni raz dva :grinning:
Myslím, že tchánovci to přežijí!!! Nic jinýho jim nezbývá!!!

Cory - snad jsi to zvládla :pensive:

Jindul - tak už razíte bez kočárku, jo? :wink: No super, ale to víš, chce to trénink :grinning:
A ty se strašně podceňuješ, jako strašidlo fakt nevypadáš!!! :slight_smile:

Míšo - myslím, že ten odhad je taky +-... Třeba bude mít malá víc. No máš ještě 5 týdnů, tak to ještě něco přibere :slight_smile:

Milky - tak to je manža dobrej, že ti obarvil vlasy. Mě by je manža teda neobarvil a ani bych se mu do péče nesvěřila :grinning: Dělá mi to mamka :wink:
3. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a teď jsem slyšela zezdola tchána, jak pravil, že se dneska vožere...a tchýně jako proč a on prej že proto,že jdem pryč....debil...
3. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ess - tak už jste jim to řekli, jo? :confused:
No ať se vožere a je mu blbě aspoň tejden :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany jo, já, manža neměl odvahu, nevím proč...no, ono se s tchánama baví blbě..i jemu......jo,ať má cirhózu pokud možno!!!
3. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Essi - chlapi jsou v tomhle srabi a nikdy nic neřeknou!!! :angry: A to se s nimi dá bavit i normálně... Znám to u manži. Na mě by si hubu otvíral, ale jak má říct něco svojí mámě, tak to ni buď nic neřekne a nebo jí to říká jako když se baví o loňským sněhu :angry: :grinning:
3. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany jo přesně :grinning:
3. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dokoukáme krtečka a jdu tu verbež trochu vyvětrat, když je tam tak krásně :slight_smile:
3. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My si dáme kafe, pak půjdu vzbudit Honzíka pokud se nevzudí sám, nakojím Eli a pofrčíme ven :slight_smile:
3. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všichni :slight_smile:

Cory :pensive:

Ess, tak to se máte, že už se budete stěhovat příští týden :dizzy_face:

Tak jsem dnes dala Adélce při obídku knížky, časáky atd.a najivně jsem si myslela, že si bude prohlížet a že bude hezky papat a stejně toho opět spapala trošku, takže jí prostě nebudu do jídla nutit a snad zase sama brzy začne hezky papat.
Jinak jsem si včera nechala od manži vsadit sportku a koupit stírací los, kdyby se mi náhodou splnil ten sen :wink: :grinning: , tak jsem zvědavá :sweat_smile:

Míšo, tak to je super .

Jindul, my taky chodíme bez kočárku a taky malou často poponášim, ale ona je štastná ,že může běhat sama a nemusí hačat v kočárku, takže kočárek už asi uklidíme. Jinak taky seberem vše co se dá .
3. dub 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadiku nejlíp papá hladový dítě :grinning: ..a co se kočárku týká, zrovna dnes jsem ho nevzala a proklínala se, malej mění směr jak se mu zachce, občas poponesesn chce být jiným směrem, výsledek čehož je, že jsme vorvaná a splavená jako kůň.......teda tam je normální vedro!!!!
3. dub 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadik a to mám navrch ještě jednoho staršího rozumnějšího ale taky někdy na odstřel :grinning:
3. dub 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: dneska jsem byla venku jen v satech a jeste mi bylo vedro - je fakt krasne!!! mam nakoupeno spoustu jidla, mame tri navstevy, k tomu cerstvy chleba a jako na potvoru me dnes nesedlo jidlo a boli me od te doby bricho :unamused:

miso, tak gratuluju :slight_smile: btw my vazili 1520 g minulou stredu, coz je mirne vic, ale beru to s rezervou, pry to casto vubec neodpovida :wink:

jindul, skoda, ze jsem vas nepotkala, ja se courala Prazskou az odpo :wink:

esssi, to je skvely, ze je uz stehovani na spadnuti!!! :slight_smile:

holky, ja ted tak spatne spim :frowning2: kazda noc je pomalu utrpenim, chjo chjo...
3. dub 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata,

tak mi měli hrůza noc. :frowning2: malej pořád kňučel tak doufám, že to bude jen kvůli těm zoubkům a né že nám zase nastává nespací období :frowning2: . Ráno vstávačka v 5:40. :rolling_eyes: No klidně bych ještě spala. Pak jsme dopo vyrazili ven, jen k penny marketu, jsem si koupila u větví 2 trička, co mi tam včera padla do oka :slight_smile: a pak jsme šli zase domů. Něco jsme ještě pokoupili v nonstopu a doma už jsem jen dala malýmu oběd a v 11 už spinkal. Potřebovala jsem, aby usnul brzo kvůli té Matějské. :slight_smile: Docela se to i povedlo. Před půl jednou jsem ho vzbudila a v jednu už jsme se známýma vyráželi směr Praha. Bohužel nás tam taťka jen vyhodil a musel jet do Jihlavy. :frowning2: Docela mě to mrzelo. Ale co, s dětma jsme si to užili, malej byl asi na 5 nebo 6 kolotočích, moc se mu to líbilo, koupili jsme balonek ve tvaru medvídka pu nějakej pendrek bráchovi a perníková srdce pro babičky. :slight_smile: No strávili jsme tam 3 hodiny, ale stálo to za to. Normálně mám žahlou pusinu. CHodili jsme jen v krátkých tričkách, děti v dlouhých a bylo nám vedro. Jinak jsou to teda pěkný vydřiduši... Dětský kolotoč 30,- :angry: Hlavně že na vstupu děti neplatí nic a dospělí 10,- jo a za záchod chtěli taky 10,-

Miso to je bezva, že je vše v poho. :wink:
3. dub 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večer :slight_smile:

my jsme dneska vyvenčení až až :slight_smile: Já bych šla spát klidně s dětmi :grinning:
Honzík se v půl 3 vzbudil, dal si svačinu, pak se vzbudila Eliška a frčeli jsme do PB. Šli jsme ještě s bráchou, švagrovou a dětmi na hřiště :slight_smile: Kluci se vyřádili :slight_smile: a holky moc nespaly :unamused:
Eliška už je v postýlce, manža jde číst Honzíkovi pohádku a jdeme se navečeřet. Máme hlad jako blázen :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek