Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti
Společné místo
zany
12. říj 2007

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
zanyautor
3. dub 2009
Luci - dneska bylo fakt krásně, ale na šaty bych to ještě neviděla 😉 Ale jako těhuli mi bylo taky strašné horko :-p

Sokolko - tak aspoň, že jste si to užili, sice bez taťky 😉

Já když chci někam do krámu, tak buď bez dětí a nebo jen s Eliškou. Honzík není typ dítka, co by někde v klidu postál a na nic nešahal :-p

Příští týden jak jedeme do té Prahy, tak se těším, že se kouknu po krámech 🙂
zanyautor
3. dub 2009
Jdu na tu véču a pak se natáhnout 🙂

Hezký večer 😉
mlenka
3. dub 2009
Dobrý večer,
omlouvám se, že vám vstupuju do diskuze, mám jen jednu otázku 😉 .
Jsme z Prahy a v neděli se chystáme na velikonoční jarmark do hornického muzea. Máme jednoho sedmiletého kluka a čtyřměsíční miminko, chtěli bychom to spojit s obědem a hlavně procházkou v přírodě. Poradili byste mi kam se dá v Příbrami zajít na dobrý oběd s dětmi a na procházku s kočárkem a koloběžkou?
Moc předem děkuji 🙂
miissa
3. dub 2009
ahoj je tady někdo
bonifac
3. dub 2009
ahojky ja sem tady🙂

tak o sraz??? ja sem to nezvládla 😞
Pes si mi na fialíku přeříznul šlachy 😞
miissa
3. dub 2009
boni chudák hafík a jak je na tom
miissa
3. dub 2009
holky tady to žije, že jak rychle odepisuji skáčou mi čudlíky z klávesnice 😃
luccii
4. dub 2009
dobre ranko a krasnou sobotu!!! 🙂 🙂 🙂

ja uz radsi vstala, protoze stejne blbe spim, furt se pretacim, boli me zada, chodim na wc a mimco kope a kope... no a navic mam same nocni mury :-|
luccii
4. dub 2009
mlenko, kousek od muzea je par restauraci - tesne nad nim na krizovatce je dobra (mala) pizzerie (myslim Luigy), pres krizovatku cca 60 m je vedle parkoviste dalsi - (myslim Guicciny - je cervena)... jinak dobre vari i v Béčku (cesta tam se pro Nepribramaka hure vysvetluje, ale je to vlastne mezi Plusem a OBI; je to cca 1 km od muzea)... na malou prochazku se da jit do lesoparku, ktery je taky kousek od muzea - staci sejit od muzea dolu z kopecka k potoku a dat se doleva - dojdete k fotbalovemu stadionu, obejdete ho zprava a tam lesopark zacina... 🙂 preju hezky vylet 🙂
bonifac
4. dub 2009
tak sem si dneska prispala a pisu z pelechu 🙂
no pesana ma zavazanou nozivku a snad se hoji jak má...
dneska je zas tak nádherne!!!!! my ven nemuzem :-S tak si otevru okna a budu uklizet jak silena 😃
(
sokolka
4. dub 2009
Zdarec bobiny, x-)

my měli hroznou noc, opět 😞 . Já už nevim co s tím klukem, sem tam zakňučel, čaje teda moc nevypil, ale ve třičtvrtě na jednu mě vzbudil malej jak volá mami a D jak mi říká, že vylezl z postýlky :-N On si snad normálně myslel, že už je ráno a že vstáváme =-) Tak jsem mu řekla, ať si jde okamžitě lehnout a on začal řvát, že chce dělat ee. ]-( Tak jsem ho šupla na nočník, ale stejně nic neudělal. Ve 4:45 se to opakovalo jen s tím rozdílem, že se do nočníku vyčural a v 6:20 jsme vstávali. No ale byla jsem jak přejetá. Jo a to už vlastně začalo večer, když jsme si šli lehnout a to že jsme šli brzy, už v deset :-p . Sahala jsem mu na plenku, jestli jí nemá moc počůranou a on byl celej úplně mokrej. Jsem si myslela,že se pročůral, ale ono ne. On si frajer rozepl plenku, hodil si jí na stranu, že měl pinďulu venku a vesel čůral okolo. Takže mokrá komplet celá postýlka, peřina i ponožky. Tak jsem ho celýho převlíkla, plenku jsem mu nechala, protože ta byla suchá 😃 , otočila jsem matraci mokrym dolů, dala jsem mu jinou deku a bylo. Ráno jsem to všechno vyprala a po obídku to chci pověsit ven ať to máme do večera suchý a nemusí mi to vyset 3 dny doma na sušáku. :-p Jinak jsme si dneska dopo hned vyrazili, babička potřebovala něco vyzvednout v lékárně v křižáku, tak nás tam D hodil autem a pak jsme šli procházkou k babi a domu vařit. Už čekám jen až se mi dodělaj špagety, nastrouhám sýr a půjdem jíst. Omáčku už mám dodělanou takže pohoda. 🙂 Odpo snad někam vyrazíme, třeba výlet nebo tak když bude tak krásně. No a na večer přijedou ty kamarádi, co jsme byli s nima včera v Praze. Mají děti na hlídání tak jsme se domluvili, že si objednáme pizzu a něco popijem a pokecáme. Už se těšit, tak snad nás zítra nechá mlaďas aspoň trochu vyspat. 8-(

Cory doufám, že jsi včera ten pohřeb zvládla. |-|

Bony pejska je mi líto, ale to víš, lidi něco zahodí a je to. Předpokládám že se o něco pořezal =-)

Miso tys neměla manžu doma a strašila jsi tady viď?! 😃 😃 :-p Jo a co se ti včera zdálo? =-)

Zany počasíčko krásný viď, to je úplně lahoda venčit děti. 🙂 a kde jste včera byli na hřišti? Nebyli jste za tim tescem? =-)
bonifac
4. dub 2009
sokol: ahojky, jojo mame prerezany slachy a cevy :-S

teda to je dobra nocni story 😃 to chce poradnou procházku aby byl majel talk vyrizenej ze bude spat celou noc až do desíti 😃
jirik.k
4. dub 2009
ahoj holky,nak nemam cas psat.ale docetla jsem vas a poctive.ted jak se zlepsilo pocasi tak jsme od rana venku.dneska jsme byli od 9h u nasich a jirik lital po zahrade.ted jsme dorazili domu,tak musim povesit pradlo,co jsme ranoi nestihli a pujdeme chystat koupani,at mame hotovo,nez se nam vrati tatka z prace.mala roste jako z vody a dela mi jen radost.koupili jsme jirovi boty na hriste a maly jsem koupila slabsi bundu v tesku.je krasna.jako vsechno v takovych velikostech.zitra nam jde tata taky do prace,tak vyrazime s jirikem a malou na hriste placat babovky a pak si odskocime domu na obidek.jeste ze to mame domu 30kroku z hriste.

vcera jsme byli s jirou na druhy klistovce.moc se mu nechtelo,ale nakonec to zvladnul bez slzicky.budete chodit nektera s detickama na hriste sem nad zeleznicni prejezd?
bonifac
4. dub 2009
ahoj marti, ted sem ti zkoukla albicko.... Danielka je strane moc náherná
jirik.k
4. dub 2009
Bony diky
zanyautor
4. dub 2009
Dobrý večer,

také se při sobotě hlásím 🙂
Dopoledne jsme vyrazili ke tchýni, manža šel stříhat stromky a Honzík u toho asistoval a lítal po zahrádce. Já jsem se šla podívat do města a koupila jsem v sekáči nad Pražskou krásné Next šatičky (béžové manžestrové) a růžové manžestrové kaťátka x-) Už jsem se tam chystala dlouho, ale nikdy jsem neměla štěstí, aby bylo otevřeno :-|
Na obědě jsme byli u švagrové a bylo to výborné 🙂 Pečené skopové 🙂 Kluci se vylítali na zahradě, my si pak dali ještě kafčo a šli jsme domů na sváču. Potom jsme šli ještě za jedním známým (resp. naším zedníkem) a koukli jsme na ovečky 🙂
Honzík po obědě nespal a tak je celkem vyřízený a myslím, že dneska odpadne rychle 😉
zanyautor
4. dub 2009
No jo, Míša byla bez manži, tak tu ponocovala 😃 😃 😃

Sokolko - jo jo, byli jsme za Tescem 😉
Teda Kuba je teda číslo! :-p 😃 Vy se asi fakt vyspíte až půjde pařit 😃 😃 😃

Bony - pejsánka je mi líto 😞

Marti - mě je celkem jedno kam jdeme na hřiště. Stejně musíme autem 😉 Někdy se můžeme domluvit a třeba se přidá i Sokolka 😉

Luci - to je příprava na noční vstávání 😃

Jindul - dneska jsem byla v Pražský a došla jsem do fota, aby sundali tu fotku a oni, že až to budou předělávat ]-( Snad tam manža nebude viset ještě v sprnu!!! ]-( ]-( ]-(
zanyautor
4. dub 2009
Jdu se natáhnout, jsem nějaká vyřízená :-p

Hezký večer 🙂
miissa
4. dub 2009
Petul chceš vědět jestli se mi zase nezdálo o tobě vid 😃 😃 Písnu vám zítra přes den.Zany a měla si zase pravd, že sem byla doma sama tak sem tady vysedávala 😃
luccii
5. dub 2009
dobre ranko 🙂

tak dneska "jenom" 1 nocni mura - krome jinych desivosti v tom snu me honil nejaky divny mamut 8-(
zany asi je to priprava, ale radsi bych byla nepripravena 😃

my meli vcera vzacnou navstevu - zavital k nam bracha s pritelkyni a vzali s sebou mamcu, z cehoz jsem mela velkou radost, popovidaly jsme - sly na Novak a tam si sedly - bylo tak krasne! 🙂

no a dnes jdu na navstevu ke kamaradce 🙂
coryna
5. dub 2009
Ahoj holky, hezkou neděli přeji 🙂 v pátek pohřeb dobrý, dá-li se to tak říci...
Včera jsme poprvé grilovali a šli jsme s manželem, malou a psem na procházku. Chodili jsme skoro dvě hodiny, pak poseděli u rybníka, no paráda. Akorát Sabča se trochu víc opálila, hold jsem ještě nezkušená matka a zapom jsem ji máznout obličej a ručky. :-N
Pak jsem si ještě zasadila kytky, vyprala dvě pračky prádla a dneska mám leháro 😃 Odpo jedu na sraz s kámoškama, jednu jsem neviděla už od ZŠ, protože se přestěhovala do Británie. Večer nakouknu. 😉
esssi
5. dub 2009
Kočky prosím,na dole uvedených webových stránkách je k podepsání petice týkajícího se
bezplatného očkování proti rakovině děložního čípku pro děvčata od 9 12 let.
Pokud bude na petici 1 mil. podpisů, tak toto očkování zavede evropská unie
bezplatně.

http://www.cervicalcancerpetition.eu/
sokolka
5. dub 2009
Zdarek baby 😃

je to tady teda znát, že je krásné počasíčko. Moc velká návštěvnost tu není, ale mi to dohoníme v tejdnu, že? 😃

Tak mi včera odpo jeli na Vystrkov. Voda sice stoupla, ale pláž je stejně dost velká i když na ostrůvek už se suchou nohou nedostanem :-p (Zany ví o čem mluvim 😉 ) Kubík se tam pěkně vyřádil, pořád házel kamínky do vody, no prostě pohodička. Domu jsme dorazili před sedmou, tak jsem šupla Kubíka hned do vany, D ho koupal a já šla sebrat dolu prádlo. Pak jsem mu dala k véče jenom přesnídávku, protože toho dost stláskali po cestě (i s bráchou) a šupajdil spinkat. Kolem osmý dorazili známý, objednali jsme si pizzu 🙂 a poseděli jsme až do půl jedný. No do postele jsem se dostala po půl druhé a Kubík milé dámy pořád chrněl :-o 🙂 Sem úplně čučela. Tak jsem ho jen přebalila, ani se nevzbudil a probral se až ve třičtvrtě na šest. 🙂 Normálně spal celou noc. Jsem byla celkem v šoku po tý předešlý noci, ale v 6 mě stejně už vyhnal z postele. Po 4 hodinách spánku nic moc, i když mi přišlo, že jsem víc vyspalá než minulou noc. Asi jak to bylo v kuse. :-N

Po deváté jsme vyrazili na návštěvu k tetičkám, ještě se ségrou, D nás tam hodil a pak pro nás přijel. No a malej usnul hned po obídku. Čekáme až se probere, naberem maminu s bráchou a razíme zase k vodě. Doufám, že se tam malej utahá jako včera bude chrnět celou noc. I když moc nadějí si nedává. Nemůže být každou noc posvícení, že? 😉

cory to je bezva, že jsi to zvládla v poho, i když to není nic veselého :-S 😉

Miso tak dostanu z tebe co se ti zdálo? 😃 :-p Z tebe to leze jak z chlupatý deky :-p

Zany to se klidně můžem domluvit a vyrazili bysme s vámi. Mě to teda víc vyhovuje dopo, protože odpo jsme spíš s D. 😉 Jo a včera jsme zajeli botičky. 😃

Luci tebe to těhu nějak zmáhá viď? Samé můry. :-S Noční :-N
sokolka
5. dub 2009
Ess jsem tam. 😉
sokolka
5. dub 2009
Jo a holky malej mi teď začal dlabat ty sýry od Kidiboo ty lízátka. Včera je mamka vzala kluků a Kubík snědl 3 😃
sokolka
5. dub 2009
jsem chtěla napsat klukům :-N mi nějak ujelo neznámo kam jedno písmenko. 😃
luccii
5. dub 2009
sokolko, uzivam si to - az na ty noci :-N

ja dnes byla u kamaradky 🙂 a cestu zpet jsem nezvladla - tak jsem zavolala manzu a prijel pro me (bolelo me brisko)... navrhla jsem jet do restaurace, nechtelo se mi varit 😃 a ted tu sedime s plnyma pupkama x-) no a vecer dalsi navsteva 🙂
esssi
5. dub 2009
..byli jsme na zahradě, teď děti čučí na Svět Elmo a já se flákám 🙂
miissa
5. dub 2009
ahoj 😃 Takže sokolko 😃 ze čt na pá sem moc nespala nervíky pracovali, ale pak sem zabrala na chvilku a zdálo se mi jak mi dělaj utz a že něco bylo v nepořádku a ve finále mě tam vyšetřoval nějakej dr a dost to od něj bolelo a mě si tam nechali páč mi řekl, že jdu rodit no děs to se mi zdá když jdu na důlečité vyšetření a pak se nemám bát.Jinak to už nebyl sen jo sem tam v tom Apolináři musela na wc a když se vracim zpět do čekárny po cestě potkám skřín kde byli vystaveny háky, kleště a všelijaké špelháky tak to mi po tom snu moc klidu nepřidalo 😃 😃
luccii
5. dub 2009
holky, jak byste praly obleceni, ktere ma par barev dohromady - bilou, cernou apod.? s tmavym ci svetlym pradlem? uz to bylo parkrat prany, ale ja vzdycky zapomenu, kam to dat :-N

Začni psát odpověď...

Odešli