• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Luci - dneska bylo fakt krásně, ale na šaty bych to ještě neviděla :wink: Ale jako těhuli mi bylo taky strašné horko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sokolko - tak aspoň, že jste si to užili, sice bez taťky :wink:

Já když chci někam do krámu, tak buď bez dětí a nebo jen s Eliškou. Honzík není typ dítka, co by někde v klidu postál a na nic nešahal :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Příští týden jak jedeme do té Prahy, tak se těším, že se kouknu po krámech :slight_smile:
3. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu na tu véču a pak se natáhnout :slight_smile:

Hezký večer :wink:
3. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer,
omlouvám se, že vám vstupuju do diskuze, mám jen jednu otázku :wink: .
Jsme z Prahy a v neděli se chystáme na velikonoční jarmark do hornického muzea. Máme jednoho sedmiletého kluka a čtyřměsíční miminko, chtěli bychom to spojit s obědem a hlavně procházkou v přírodě. Poradili byste mi kam se dá v Příbrami zajít na dobrý oběd s dětmi a na procházku s kočárkem a koloběžkou?
Moc předem děkuji :slight_smile:
3. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj je tady někdo
3. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ja sem tady:slight_smile:

tak o sraz??? ja sem to nezvládla :(
Pes si mi na fialíku přeříznul šlachy :frowning2:
3. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
boni chudák hafík a jak je na tom
3. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady to žije, že jak rychle odepisuji skáčou mi čudlíky z klávesnice :grinning:
4. dub 2009 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko a krasnou sobotu!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ja uz radsi vstala, protoze stejne blbe spim, furt se pretacim, boli me zada, chodim na wc a mimco kope a kope... no a navic mam same nocni mury :unamused:
4. dub 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mlenko, kousek od muzea je par restauraci - tesne nad nim na krizovatce je dobra (mala) pizzerie (myslim Luigy), pres krizovatku cca 60 m je vedle parkoviste dalsi - (myslim Guicciny - je cervena)... jinak dobre vari i v Béčku (cesta tam se pro Nepribramaka hure vysvetluje, ale je to vlastne mezi Plusem a OBI; je to cca 1 km od muzea)... na malou prochazku se da jit do lesoparku, ktery je taky kousek od muzea - staci sejit od muzea dolu z kopecka k potoku a dat se doleva - dojdete k fotbalovemu stadionu, obejdete ho zprava a tam lesopark zacina... :slight_smile: preju hezky vylet :slight_smile:
4. dub 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem si dneska prispala a pisu z pelechu :slight_smile:
no pesana ma zavazanou nozivku a snad se hoji jak má...
dneska je zas tak nádherne!!!!! my ven nemuzem :confounded: tak si otevru okna a budu uklizet jak silena :grinning:
(
4. dub 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec bobiny, :dizzy_face:

my měli hroznou noc, opět :frowning2: . Já už nevim co s tím klukem, sem tam zakňučel, čaje teda moc nevypil, ale ve třičtvrtě na jednu mě vzbudil malej jak volá mami a D jak mi říká, že vylezl z postýlky :sweat_smile: On si snad normálně myslel, že už je ráno a že vstáváme :confused: Tak jsem mu řekla, ať si jde okamžitě lehnout a on začal řvát, že chce dělat ee. :angry: Tak jsem ho šupla na nočník, ale stejně nic neudělal. Ve 4:45 se to opakovalo jen s tím rozdílem, že se do nočníku vyčural a v 6:20 jsme vstávali. No ale byla jsem jak přejetá. Jo a to už vlastně začalo večer, když jsme si šli lehnout a to že jsme šli brzy, už v deset :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Sahala jsem mu na plenku, jestli jí nemá moc počůranou a on byl celej úplně mokrej. Jsem si myslela,že se pročůral, ale ono ne. On si frajer rozepl plenku, hodil si jí na stranu, že měl pinďulu venku a vesel čůral okolo. Takže mokrá komplet celá postýlka, peřina i ponožky. Tak jsem ho celýho převlíkla, plenku jsem mu nechala, protože ta byla suchá :grinning: , otočila jsem matraci mokrym dolů, dala jsem mu jinou deku a bylo. Ráno jsem to všechno vyprala a po obídku to chci pověsit ven ať to máme do večera suchý a nemusí mi to vyset 3 dny doma na sušáku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak jsme si dneska dopo hned vyrazili, babička potřebovala něco vyzvednout v lékárně v křižáku, tak nás tam D hodil autem a pak jsme šli procházkou k babi a domu vařit. Už čekám jen až se mi dodělaj špagety, nastrouhám sýr a půjdem jíst. Omáčku už mám dodělanou takže pohoda. :slight_smile: Odpo snad někam vyrazíme, třeba výlet nebo tak když bude tak krásně. No a na večer přijedou ty kamarádi, co jsme byli s nima včera v Praze. Mají děti na hlídání tak jsme se domluvili, že si objednáme pizzu a něco popijem a pokecáme. Už se těšit, tak snad nás zítra nechá mlaďas aspoň trochu vyspat. :rolling_eyes:

Cory doufám, že jsi včera ten pohřeb zvládla. :pensive:

Bony pejska je mi líto, ale to víš, lidi něco zahodí a je to. Předpokládám že se o něco pořezal :confused:

Miso tys neměla manžu doma a strašila jsi tady viď?! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a co se ti včera zdálo? :confused:

Zany počasíčko krásný viď, to je úplně lahoda venčit děti. :slight_smile: a kde jste včera byli na hřišti? Nebyli jste za tim tescem? :confused:
4. dub 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokol: ahojky, jojo mame prerezany slachy a cevy :confounded:

teda to je dobra nocni story :grinning: to chce poradnou procházku aby byl majel talk vyrizenej ze bude spat celou noc až do desíti :grinning:
4. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,nak nemam cas psat.ale docetla jsem vas a poctive.ted jak se zlepsilo pocasi tak jsme od rana venku.dneska jsme byli od 9h u nasich a jirik lital po zahrade.ted jsme dorazili domu,tak musim povesit pradlo,co jsme ranoi nestihli a pujdeme chystat koupani,at mame hotovo,nez se nam vrati tatka z prace.mala roste jako z vody a dela mi jen radost.koupili jsme jirovi boty na hriste a maly jsem koupila slabsi bundu v tesku.je krasna.jako vsechno v takovych velikostech.zitra nam jde tata taky do prace,tak vyrazime s jirikem a malou na hriste placat babovky a pak si odskocime domu na obidek.jeste ze to mame domu 30kroku z hriste.

vcera jsme byli s jirou na druhy klistovce.moc se mu nechtelo,ale nakonec to zvladnul bez slzicky.budete chodit nektera s detickama na hriste sem nad zeleznicni prejezd?
4. dub 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marti, ted sem ti zkoukla albicko.... Danielka je strane moc náherná
4. dub 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bony diky
4. dub 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večer,

také se při sobotě hlásím :slight_smile:
Dopoledne jsme vyrazili ke tchýni, manža šel stříhat stromky a Honzík u toho asistoval a lítal po zahrádce. Já jsem se šla podívat do města a koupila jsem v sekáči nad Pražskou krásné Next šatičky (béžové manžestrové) a růžové manžestrové kaťátka :dizzy_face: Už jsem se tam chystala dlouho, ale nikdy jsem neměla štěstí, aby bylo otevřeno :unamused:
Na obědě jsme byli u švagrové a bylo to výborné :slight_smile: Pečené skopové :slight_smile: Kluci se vylítali na zahradě, my si pak dali ještě kafčo a šli jsme domů na sváču. Potom jsme šli ještě za jedním známým (resp. naším zedníkem) a koukli jsme na ovečky :slight_smile:
Honzík po obědě nespal a tak je celkem vyřízený a myslím, že dneska odpadne rychle :wink:
4. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo, Míša byla bez manži, tak tu ponocovala :grinning: :grinning: :grinning:

Sokolko - jo jo, byli jsme za Tescem :wink:
Teda Kuba je teda číslo! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Vy se asi fakt vyspíte až půjde pařit :grinning: :grinning: :grinning:

Bony - pejsánka je mi líto :frowning2:

Marti - mě je celkem jedno kam jdeme na hřiště. Stejně musíme autem :wink: Někdy se můžeme domluvit a třeba se přidá i Sokolka :wink:

Luci - to je příprava na noční vstávání :grinning:

Jindul - dneska jsem byla v Pražský a došla jsem do fota, aby sundali tu fotku a oni, že až to budou předělávat :angry: Snad tam manža nebude viset ještě v sprnu!!! :angry: :angry: :angry:
4. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu se natáhnout, jsem nějaká vyřízená :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hezký večer :slight_smile:
4. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul chceš vědět jestli se mi zase nezdálo o tobě vid :grinning: :grinning: Písnu vám zítra přes den.Zany a měla si zase pravd, že sem byla doma sama tak sem tady vysedávala :grinning:
5. dub 2009 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:

tak dneska "jenom" 1 nocni mura - krome jinych desivosti v tom snu me honil nejaky divny mamut :rolling_eyes:
zany asi je to priprava, ale radsi bych byla nepripravena :grinning:

my meli vcera vzacnou navstevu - zavital k nam bracha s pritelkyni a vzali s sebou mamcu, z cehoz jsem mela velkou radost, popovidaly jsme - sly na Novak a tam si sedly - bylo tak krasne! :slight_smile:

no a dnes jdu na navstevu ke kamaradce :slight_smile:
5. dub 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hezkou neděli přeji :slight_smile: v pátek pohřeb dobrý, dá-li se to tak říci...
Včera jsme poprvé grilovali a šli jsme s manželem, malou a psem na procházku. Chodili jsme skoro dvě hodiny, pak poseděli u rybníka, no paráda. Akorát Sabča se trochu víc opálila, hold jsem ještě nezkušená matka a zapom jsem ji máznout obličej a ručky. :sweat_smile:
Pak jsem si ještě zasadila kytky, vyprala dvě pračky prádla a dneska mám leháro :grinning: Odpo jedu na sraz s kámoškama, jednu jsem neviděla už od ZŠ, protože se přestěhovala do Británie. Večer nakouknu. :wink:
5. dub 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky prosím,na dole uvedených webových stránkách je k podepsání petice týkajícího se
bezplatného očkování proti rakovině děložního čípku pro děvčata od 9 12 let.
Pokud bude na petici 1 mil. podpisů, tak toto očkování zavede evropská unie
bezplatně.

http://www.cervicalcancerpetition.eu/
5. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarek baby :grinning:

je to tady teda znát, že je krásné počasíčko. Moc velká návštěvnost tu není, ale mi to dohoníme v tejdnu, že? :grinning:

Tak mi včera odpo jeli na Vystrkov. Voda sice stoupla, ale pláž je stejně dost velká i když na ostrůvek už se suchou nohou nedostanem :stuck_out_tongue_closed_eyes: (Zany ví o čem mluvim :wink: ) Kubík se tam pěkně vyřádil, pořád házel kamínky do vody, no prostě pohodička. Domu jsme dorazili před sedmou, tak jsem šupla Kubíka hned do vany, D ho koupal a já šla sebrat dolu prádlo. Pak jsem mu dala k véče jenom přesnídávku, protože toho dost stláskali po cestě (i s bráchou) a šupajdil spinkat. Kolem osmý dorazili známý, objednali jsme si pizzu :slight_smile: a poseděli jsme až do půl jedný. No do postele jsem se dostala po půl druhé a Kubík milé dámy pořád chrněl :astonished: :slight_smile: Sem úplně čučela. Tak jsem ho jen přebalila, ani se nevzbudil a probral se až ve třičtvrtě na šest. :slight_smile: Normálně spal celou noc. Jsem byla celkem v šoku po tý předešlý noci, ale v 6 mě stejně už vyhnal z postele. Po 4 hodinách spánku nic moc, i když mi přišlo, že jsem víc vyspalá než minulou noc. Asi jak to bylo v kuse. :sweat_smile:

Po deváté jsme vyrazili na návštěvu k tetičkám, ještě se ségrou, D nás tam hodil a pak pro nás přijel. No a malej usnul hned po obídku. Čekáme až se probere, naberem maminu s bráchou a razíme zase k vodě. Doufám, že se tam malej utahá jako včera bude chrnět celou noc. I když moc nadějí si nedává. Nemůže být každou noc posvícení, že? :wink:

cory to je bezva, že jsi to zvládla v poho, i když to není nic veselého :confounded: :wink:

Miso tak dostanu z tebe co se ti zdálo? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Z tebe to leze jak z chlupatý deky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zany to se klidně můžem domluvit a vyrazili bysme s vámi. Mě to teda víc vyhovuje dopo, protože odpo jsme spíš s D. :wink: Jo a včera jsme zajeli botičky. :grinning:

Luci tebe to těhu nějak zmáhá viď? Samé můry. :confounded: Noční :sweat_smile:
5. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ess jsem tam. :wink:
5. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky malej mi teď začal dlabat ty sýry od Kidiboo ty lízátka. Včera je mamka vzala kluků a Kubík snědl 3 :grinning:
5. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem chtěla napsat klukům :sweat_smile: mi nějak ujelo neznámo kam jedno písmenko. :grinning:
5. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, uzivam si to - az na ty noci :sweat_smile:

ja dnes byla u kamaradky :slight_smile: a cestu zpet jsem nezvladla - tak jsem zavolala manzu a prijel pro me (bolelo me brisko)... navrhla jsem jet do restaurace, nechtelo se mi varit :grinning: a ted tu sedime s plnyma pupkama :dizzy_face: no a vecer dalsi navsteva :slight_smile:
5. dub 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
..byli jsme na zahradě, teď děti čučí na Svět Elmo a já se flákám :slight_smile:
5. dub 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :grinning: Takže sokolko :grinning: ze čt na pá sem moc nespala nervíky pracovali, ale pak sem zabrala na chvilku a zdálo se mi jak mi dělaj utz a že něco bylo v nepořádku a ve finále mě tam vyšetřoval nějakej dr a dost to od něj bolelo a mě si tam nechali páč mi řekl, že jdu rodit no děs to se mi zdá když jdu na důlečité vyšetření a pak se nemám bát.Jinak to už nebyl sen jo sem tam v tom Apolináři musela na wc a když se vracim zpět do čekárny po cestě potkám skřín kde byli vystaveny háky, kleště a všelijaké špelháky tak to mi po tom snu moc klidu nepřidalo :grinning: :grinning:
5. dub 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak byste praly obleceni, ktere ma par barev dohromady - bilou, cernou apod.? s tmavym ci svetlym pradlem? uz to bylo parkrat prany, ale ja vzdycky zapomenu, kam to dat :sweat_smile:
5. dub 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek