• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Miiiso u Apolináře jsem porodila první dítko :slight_smile: ta budova je překrásná...
5. dub 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý podvečer,

my jsme dneska dopoledne vyrazili na angličtinu, já po 4 měsících a to bylo maso :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tchýně vzala děti ven, ale Eliška moc nespala, hejkala a nic moc :unamused: Ona je vůbec dneska taková protivná :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Pak jsme děti vyzvedli, jeli jsme domů a šli jsme na oběd do hospody :slight_smile: Honzíkovi jsme nechali udělat těstoviny se sýrovou omáčkou a skoro všechno zbaštil a jedl ukázkově :dizzy_face: No měla jsem z něj radost :dizzy_face: Eli pak nějak usnula, tak jsem si libovala, že budu mít klid na vytírání, protože manža si šel s Honzíkem lehnout, ale zase byla během chvilky vzhůru... :unamused: Tak chvíli hejkala, ale i když byla vedle mě, tak hejkala... No pak vylezl manža, vzal si jí a já to v klidu dovytřela. Dole jsem umyla zimní boty, uklidila jsem je do skříně, uklidila jsem i bundy a čepice s rukavicemi a tak je dole zase místa :wink:
Když přestalo pršet, tak jsme šli ještě na hodinku ven, ale Eliška spala zase tak půl hodiny... No moc toho za dnešek nenaspala :rolling_eyes:
Teď Honzík kouká na Fíka, půjdeme se navečeřet a pošupajdí se oba koupat :wink:

Míšo - ty máš ale sny :grinning: :grinning: :grinning:

Luci - já vím, taky bych bya radši nepřipravená na nevyspání, ale nešlo to :confounded:

Sokolko - takže na ostrůvek už se nedostaneš, jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak na hřiště můžeme klidně i dopo... Když budu mít vařeno, tak je mi to fuk :wink:

Luci - já to peru spíš se světlým... Na tu bílou by ti pustilo to ostatní tmavé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciii no já bych to vrzla k bílé, nesmí to pustit do sebe, tak by to mělo jít s bílým vyprat....
5. dub 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany já a sny to je něco :grinning: :grinning: ted sem zase rodila ach jo :sweat_smile: Holky no nic dneska asi nebudu a zajdu až zítra
5. dub 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, essi, diky za radu :slight_smile:
5. dub 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - není zač :wink:

Míšo - já když čekala Honzíka, tak jsem taky rodila ve snu, když jsem čekala Honzíka :grinning: Do dneška mám ten sen v živé paměti :grinning: Rodila jsem v porodnici na zemi na nějaké žíněnce, narodil se nám kluk (a to jsme nevěděli, že ho čekáme) a příbuzní už čekali na chodbě a oslavovali :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska jsem úplně vyřízená, celý den poslouchám nějaký hluk a mám dětí plné zuby :rolling_eyes:

Hezký večer :dizzy_face:
5. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata důležitá megaprosba, nemáte některá známýho elektrikáře, kterej by nám předělal v bytečku elektriku a nestáhl nás z kůže? Ono je to tam totiž v hliníku a nesmí se to přetěžovat, steně by se to do desíti let muselo předělat, tak to asi ještě uděláme teď.....
5. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile: uz mi berou notebook, ale pozdravit jsem stihla :wink:
6. dub 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

my jsme měli dneska super noc :dizzy_face: Eliška se vzbudila na kojení až v půl 5 a Honzík spal u sebe až do 7. hodin :dizzy_face: Pak si u mě vypil mlíko, manža ten už pracoval a ještě chvíli poležel, ale pak už vstával...
Musím něco vymyslet k obědu, ale nic mě nenapadá :unamused: Po obědě až Honzík usne, tak bych potřebovala sjet na katastr pro výpis na pozemek...

Esssi - bohužel o nikom nevím... :unamused:
6. dub 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ranko,

tak mi dneska už nespali celou noc :sweat_smile: , ale s tím jsem jaksi počítala. Přece nebude spát dvě noci po sobě celé :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už mám vyluxovanou ložnici, uklizený a přebraný hračky, pověsenou první pračku, druhá se pere, utřenej prach a půjdu zase pokračovat. K obídku dělám čínu s rýží tak to tip ode mě pro Zany. No a nebo můžeš udělat dušenou mrkev, tu dělala včera mamka. :grinning:
6. dub 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso teda sny máš fakt dobrý :grinning: . Já jsem ve snu teda rodila až asi rok po narození Kubíka, ale byl to taky mazec :sweat_smile:

Ess zkusim se zeptat, ale nic neslibuju. Nám to dělal známýho táta tak se zeptám. :wink:
6. dub 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol díky :slight_smile:
6. dub 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, Petul já a sny to je děs.Holky porodka má vlastní vchod že???
6. dub 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo jak to myslíš? Vlastní vchod????
6. dub 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady u nás v nemocnici víš je víc vchodů
6. dub 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo jo táák :slight_smile: já myslela, že se chystáš rodit u Apolináře!
6. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni mi dovolili rodit tady :grinning:
6. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo jaak dovolili? :slight_smile:
6. dub 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
že nemusim rodit tam, že to neni tak vážné a tady v Příbrami si mě veme do péče primář a ten si to vše ohlídá :grinning: mám papíry z prahy kde májí vše napsané i to, že mi po porodu mají udělat coombsův test tak sme ráda, že tady můžu být
6. dub 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu uklízet přijdu dopoledne
6. dub 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo aha, já netušila že máš nějaké komplikace.....
6. dub 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso do porodky se jde tím vchodem ze zadu, jak je magnetická rezonance :wink: Ono se dá jít i z hlavní budovy, ale to by si musela projít tím koridorem. :wink:
6. dub 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo, ty voe, ty už jsi 36tt :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
Vchod je tam jak píše Sokolka, ale pokud přijedeš do porodnice v noci, tak budeš muset tím koridorem jak píše Sokolka :wink: Já tam tudy šla :slight_smile: Ten vchod od magnetické rezonance je asi od 22,30 do 5,00 zavřený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - už máš svůj noťas v pohodě? :confused:

Nakonec jsem udělala vepřové na houbách a rýži :slight_smile: A dala jsem se do pečení toho tvarohového koláče jak mi dávala recept Luci. Mám to v troubě, tak jsem zvědavá co z toho vyleze :slight_smile:
6. dub 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany u nás nejvíc frčí dezert jménem sladké mraky a pak taky štrůůdlíčeeek :slight_smile:
6. dub 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak šup sem s receptíkem na mraky :slight_smile:
6. dub 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany oukej bejby:

Sladké mraky
Dám hřát 250 ml vody, do toho 150 g sádla, když se sádlo rozpustí, postupně přisypu 150 g hl. mouky, zamíchám a odstavím. Nechám vystydnout. Pak do toho postupně vmíchám pět vajec. Dva plechy potřu tukem nějakým, Herou třeba. Těsto rozdělím na dvě poloviny a rozetřu na ty plechy. Peču v troubě na 200 st. cca 20 min.
Krém dělám ze dvou pudinků, který svařím s půl litrem mlíka a pak to přidám do směsi 250 másla a 200 g cukru. Po upečení, vystadnutí a napatlání krému přiklopím a navrch pocákám polevou z čokošky na vaření a kousku másla od oka :slight_smile: Mňam!!!
6. dub 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany jo jo letí to jak šílený :grinning: Za chvilku budem velká rodina :grinning: :grinning:
6. dub 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany nene nemám. Počítám spíš příští týden :unamused:
6. dub 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Essi - dík :slight_smile: Někdy to zkusím :wink:

Míšo - fakt to letí :slight_smile:

Sokolko - no snad ti to dají do kupy :wink:

Už ten koláč peču jak dlouho a pořád je ten prostředek řídkej :unamused:
6. dub 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek