Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
esssi
5. dub 2009
Miiiso u Apolináře jsem porodila první dítko 🙂 ta budova je překrásná...
zanyautor
5. dub 2009
Dobrý podvečer,

my jsme dneska dopoledne vyrazili na angličtinu, já po 4 měsících a to bylo maso 😃 :-p Tchýně vzala děti ven, ale Eliška moc nespala, hejkala a nic moc :-| Ona je vůbec dneska taková protivná 8-( 8-( 8-( Pak jsme děti vyzvedli, jeli jsme domů a šli jsme na oběd do hospody 🙂 Honzíkovi jsme nechali udělat těstoviny se sýrovou omáčkou a skoro všechno zbaštil a jedl ukázkově x-) No měla jsem z něj radost x-) Eli pak nějak usnula, tak jsem si libovala, že budu mít klid na vytírání, protože manža si šel s Honzíkem lehnout, ale zase byla během chvilky vzhůru... :-| Tak chvíli hejkala, ale i když byla vedle mě, tak hejkala... No pak vylezl manža, vzal si jí a já to v klidu dovytřela. Dole jsem umyla zimní boty, uklidila jsem je do skříně, uklidila jsem i bundy a čepice s rukavicemi a tak je dole zase místa 😉
Když přestalo pršet, tak jsme šli ještě na hodinku ven, ale Eliška spala zase tak půl hodiny... No moc toho za dnešek nenaspala 8-(
Teď Honzík kouká na Fíka, půjdeme se navečeřet a pošupajdí se oba koupat 😉

Míšo - ty máš ale sny 😃 😃 😃

Luci - já vím, taky bych bya radši nepřipravená na nevyspání, ale nešlo to :-S

Sokolko - takže na ostrůvek už se nedostaneš, jo? :-p

Jinak na hřiště můžeme klidně i dopo... Když budu mít vařeno, tak je mi to fuk 😉

Luci - já to peru spíš se světlým... Na tu bílou by ti pustilo to ostatní tmavé :-p
esssi
5. dub 2009
Luciii no já bych to vrzla k bílé, nesmí to pustit do sebe, tak by to mělo jít s bílým vyprat....
miissa
5. dub 2009
Zany já a sny to je něco 😃 😃 ted sem zase rodila ach jo :-N Holky no nic dneska asi nebudu a zajdu až zítra
luccii
5. dub 2009
zany, essi, diky za radu 🙂
zanyautor
5. dub 2009
Luci - není zač 😉

Míšo - já když čekala Honzíka, tak jsem taky rodila ve snu, když jsem čekala Honzíka 😃 Do dneška mám ten sen v živé paměti 😃 Rodila jsem v porodnici na zemi na nějaké žíněnce, narodil se nám kluk (a to jsme nevěděli, že ho čekáme) a příbuzní už čekali na chodbě a oslavovali 😃 😃 😃

Dneska jsem úplně vyřízená, celý den poslouchám nějaký hluk a mám dětí plné zuby 8-(

Hezký večer x-)
esssi
5. dub 2009
Děvčata důležitá megaprosba, nemáte některá známýho elektrikáře, kterej by nám předělal v bytečku elektriku a nestáhl nás z kůže? Ono je to tam totiž v hliníku a nesmí se to přetěžovat, steně by se to do desíti let muselo předělat, tak to asi ještě uděláme teď.....
luccii
6. dub 2009
dobre ranko 🙂 uz mi berou notebook, ale pozdravit jsem stihla 😉
zanyautor
6. dub 2009
Dobré ráno,

my jsme měli dneska super noc x-) Eliška se vzbudila na kojení až v půl 5 a Honzík spal u sebe až do 7. hodin x-) Pak si u mě vypil mlíko, manža ten už pracoval a ještě chvíli poležel, ale pak už vstával...
Musím něco vymyslet k obědu, ale nic mě nenapadá :-| Po obědě až Honzík usne, tak bych potřebovala sjet na katastr pro výpis na pozemek...

Esssi - bohužel o nikom nevím... :-|
sokolka
6. dub 2009
Brý ranko,

tak mi dneska už nespali celou noc :-N , ale s tím jsem jaksi počítala. Přece nebude spát dvě noci po sobě celé :-p Už mám vyluxovanou ložnici, uklizený a přebraný hračky, pověsenou první pračku, druhá se pere, utřenej prach a půjdu zase pokračovat. K obídku dělám čínu s rýží tak to tip ode mě pro Zany. No a nebo můžeš udělat dušenou mrkev, tu dělala včera mamka. 😃
sokolka
6. dub 2009
Miso teda sny máš fakt dobrý 😃 . Já jsem ve snu teda rodila až asi rok po narození Kubíka, ale byl to taky mazec :-N

Ess zkusim se zeptat, ale nic neslibuju. Nám to dělal známýho táta tak se zeptám. 😉
esssi
6. dub 2009
Sokol díky 🙂
miissa
6. dub 2009
ahojky holky, Petul já a sny to je děs.Holky porodka má vlastní vchod že???
esssi
6. dub 2009
Míšo jak to myslíš? Vlastní vchod????
miissa
6. dub 2009
tady u nás v nemocnici víš je víc vchodů
esssi
6. dub 2009
Míšo jo táák 🙂 já myslela, že se chystáš rodit u Apolináře!
miissa
6. dub 2009
oni mi dovolili rodit tady 😃
esssi
6. dub 2009
Míšo jaak dovolili? 🙂
miissa
6. dub 2009
že nemusim rodit tam, že to neni tak vážné a tady v Příbrami si mě veme do péče primář a ten si to vše ohlídá 😃 mám papíry z prahy kde májí vše napsané i to, že mi po porodu mají udělat coombsův test tak sme ráda, že tady můžu být
miissa
6. dub 2009
holky jdu uklízet přijdu dopoledne
esssi
6. dub 2009
Míšo aha, já netušila že máš nějaké komplikace.....
sokolka
6. dub 2009
Miso do porodky se jde tím vchodem ze zadu, jak je magnetická rezonance 😉 Ono se dá jít i z hlavní budovy, ale to by si musela projít tím koridorem. 😉
zanyautor
6. dub 2009
Míšo, ty voe, ty už jsi 36tt =-) :-N :-N
Vchod je tam jak píše Sokolka, ale pokud přijedeš do porodnice v noci, tak budeš muset tím koridorem jak píše Sokolka 😉 Já tam tudy šla 🙂 Ten vchod od magnetické rezonance je asi od 22,30 do 5,00 zavřený :-p
zanyautor
6. dub 2009
Sokolko - už máš svůj noťas v pohodě? =-)

Nakonec jsem udělala vepřové na houbách a rýži 🙂 A dala jsem se do pečení toho tvarohového koláče jak mi dávala recept Luci. Mám to v troubě, tak jsem zvědavá co z toho vyleze 🙂
esssi
6. dub 2009
Zany u nás nejvíc frčí dezert jménem sladké mraky a pak taky štrůůdlíčeeek 🙂
zanyautor
6. dub 2009
Tak šup sem s receptíkem na mraky 🙂
esssi
6. dub 2009
Zany oukej bejby:

Sladké mraky
Dám hřát 250 ml vody, do toho 150 g sádla, když se sádlo rozpustí, postupně přisypu 150 g hl. mouky, zamíchám a odstavím. Nechám vystydnout. Pak do toho postupně vmíchám pět vajec. Dva plechy potřu tukem nějakým, Herou třeba. Těsto rozdělím na dvě poloviny a rozetřu na ty plechy. Peču v troubě na 200 st. cca 20 min.
Krém dělám ze dvou pudinků, který svařím s půl litrem mlíka a pak to přidám do směsi 250 másla a 200 g cukru. Po upečení, vystadnutí a napatlání krému přiklopím a navrch pocákám polevou z čokošky na vaření a kousku másla od oka 🙂 Mňam!!!
miissa
6. dub 2009
zany jo jo letí to jak šílený 😃 Za chvilku budem velká rodina 😃 😃
sokolka
6. dub 2009
Zany nene nemám. Počítám spíš příští týden :-|
zanyautor
6. dub 2009
Essi - dík 🙂 Někdy to zkusím 😉

Míšo - fakt to letí 🙂

Sokolko - no snad ti to dají do kupy 😉

Už ten koláč peču jak dlouho a pořád je ten prostředek řídkej :-|