• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Zany je to naprosto dokonalý, doporučuju uchovávAT v lednici....ten krém krásně změkčí ty placky, moje babička si myslela že je to z cukrárny,když jsem jí to naservírovala :slight_smile:
6. dub 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky za chvilku budem drnčit s kočárem s váma :grinning:
6. dub 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso to jo. Vy budete jezdit kočárama a já budu lítat za tím naším raubířem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda zda nás budete chtít
6. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chcete nás? :grinning: Chceme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
6. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, co robíte? :slight_smile:
6. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu s Aničkou udělat hají sem nějaká unavená ted sem došla z města a až se vyhajám půjdu přesadit kytky :grinning:
6. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mizím na pedikúru :wink:
6. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - beru tě do party :slight_smile:
6. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok beru budem kočárková mafie :grinning: :grinning:
6. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo to já už dlouho členka KM nebudu, panžto Štěpík počítám na podzim opustí kočár :slight_smile:
6. dub 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, ten kolac (napln) neni tuhy pri vyndani z trouby! on ztuhne pri chladnuti - to je skoda, ze ses nemohla zeptat... vlastne mohla, sokolka ma tel.c. :wink: jak dopadl?
6. dub 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja to vidim tak, ze jak je krasne, nikdo tu moc neni :sweat_smile:
6. dub 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večer,

Elišku už jsem uložila :slight_smile: Dneska toho vopice moc nenaspala :unamused: Vždycky je během chvíle vzhůru :rolling_eyes: A Honzík kouká na Boba a Bobka a pofrčí taky spát. Měla bych žehlit, ale tááááááák strašně se mi nechce, že na to prdím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Když Honzík usnul, tak jsem vyrazila na katastr a chvíli jsem si tam počkala... Potom mi psala paní z pedikúry, že se jí paní co měla jít ve 3 omluvila, tak kdybych mohla dřív, tak bude ráda. Tož jsem mohla a vyrazila jsem :wink: Nožky mám zase hezky hladké :dizzy_face: Doma jsme si pak dali kafe a koláč a je moc dobrý :dizzy_face: No a pak jsme ještě jeli do PB a šli jsme na procházku :slight_smile: Pak taky hodím nějaké fotky do alba :wink:
Taky jsme se zastavili se kouknout na nějaké botky u Deichmanna, ale nic se nám pro Honzíka nelíbilo a nebo by to nebylo moc na písek :rolling_eyes: Tak nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - myslím, že by byl lepší tvaroh v pozlátku a nebo míň mlíka :wink: Já to měla fakt strašně řídký, že mi přišlo, že tohle neztuhne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je moc dobrý :slight_smile:
6. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já sem si dneska mákla a ještě maličkost a sme na malou úplně připravení včetně úklidu :grinning: a manžovi sem oznámila, že to brzo bude nevim proč, ale cítim to neumim to popsat :sweat_smile: Jo a jak sem psala o těch kytkách :grinning: tak to sem jen psala páč sem místo přesazování uklízela ještě pozůstatky po rekonstrukci :grinning: Zítra jdu k dr na ko tak sem zvědavá co se dovim tam, ale podle jeho slov mně chce dát do péče tomu primáři tak sem zvědavá co z toho zase vyleze
6. dub 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - no vidíš, můžeš rodit :grinning:

Jdu jukat na Saturnina :wink:
6. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tady někdo matky
6. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, takze ti to ztuhlo?
mne to ztuhlo - presne podle receptu jsem to delala... mamca to pak delala s 2 pudinkama a taky dobry, jen tam byl ten pudink moc citit
6. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec buchty :grinning:

mám pc :grinning: :grinning: To Zany asi přivolala. Dneska odpo příšla sms, že je z opravy zpátky. No prý tam mám nový vidle :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale v podstatě nikdo neví, co stím dělali a jestli bylo něco špatně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak malej po obídku spinkal hezky až na to probuzení. On byl sice vysmátej, ale až do té doby, než jsem zjistila, že si opět rozepl plenku a vše bylo mokrý :angry: . No mě snad z něho klepne. Odpo jsme byli nakoupit, pak jsme zajeli ke kamarádce na kafčo, děti si chvilku pohráli a pak jsme ještě sjeli pro ten noťas.

Miso že bys už jako mohla rodit jo? :confused: Ale je fakt, že teď už by to šlo :grinning: Neboj telefon mám v pohotovosti. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Valím do sprchy a jdu spát.

Dobrou :slight_smile:
6. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Petul to si bud jistá, že až to přijde píšu ti aby ste měli info. :grinning:
6. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
porod online :grinning:
6. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bude mazec se už těšim. :wink: Jsem dočučela Hause a jdu chrnět. Malej se vzbudil v deset a chtěl na nočník. Tak jsem ho tam dala, ale už měl načůranou plenku, tak nic neudělal. Ale šupla jsem ho zpátky a ani nechtěl čajík a usnul. :slight_smile: Před chviličkou zakňučel, ale už je zase klid. Tak uvidíme. Každopádně už je pod dásní vidět bílý ze zoubku, tak čekám, že se snad brzy prořízne. :slight_smile:
6. dub 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý raníčko :dizzy_face: ,

noc byla v celku v klidu. Mladej se vzbudil jednou a vstávačka před půl sedmou.To je pohodička. :slight_smile: Dneska nevařim, mám čínu od včera, ale potřebovala bych zajít na poštu. No a jelikož už venku začíná svítit sluníčko tak se tam dopo asi vydáme. :wink:

Holky kde jsou Barcul s Milky? :confused: Se s námi holky asi přestaly bavit. :confounded: Taky jsem dlouho neviděla Mjancu. :fearful:

Miso tak zpráva mi žádná nepřišla, tak jsi asi celá viď. :grinning:

JO a holky co nemocný dětičky? Už jsou všechny zdravé? Co jsem tak postřehla tak akorád Zany a Ess psaly, že už chodí ven.
7. dub 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,sokol my už aj do školky :slight_smile:
7. dub 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ess tak to je super. To už máš větší klídek na připravování stěhování, viď? :wink: Venku je parádně. Kubík zkoukne kouzelnou školku a vyrazíme na tu poštu.
7. dub 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

my jsme vstávali v půl 8 a kdybych nešla k dr. a nemusela ještě odvézt děti k mamce, tak bychom určitě ještě spali :slight_smile:

Sokolko - to jsem ti to hezky přivolala, co? :grinning:

Taky jsem si včera říkala kde holky jsou... Taky Petul, Jadik a Jindul... No asi jsou nejspíš pořád venku :wink:

No a dneska musím ještě s Eli stihnout kontrolu u dr., protože zítra jedeme do té Prahy a to pofrčíme už ráno :wink: Snad to s oběmi dětmi zvládnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol no už tahám domů krabice....jen pořešíme tu elektriku a tradáááá :slight_smile:
7. dub 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď psal brácha, mluvil s dr, prý mamince zbejvaj tak tři dny :cry:
7. dub 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek