Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
esssi
6. dub 2009
Zany je to naprosto dokonalý, doporučuju uchovávAT v lednici....ten krém krásně změkčí ty placky, moje babička si myslela že je to z cukrárny,když jsem jí to naservírovala 🙂
miissa
6. dub 2009
holky za chvilku budem drnčit s kočárem s váma 😃
sokolka
6. dub 2009
Miso to jo. Vy budete jezdit kočárama a já budu lítat za tím naším raubířem 😃 :-p
miissa
6. dub 2009
teda zda nás budete chtít
sokolka
6. dub 2009
Chcete nás? 😃 Chceme :-p 😉
coryna
6. dub 2009
Ahoj holky, co robíte? 🙂
miissa
6. dub 2009
já jdu s Aničkou udělat hají sem nějaká unavená ted sem došla z města a až se vyhajám půjdu přesadit kytky 😃
zanyautor
6. dub 2009
Mizím na pedikúru 😉
zanyautor
6. dub 2009
Míšo - beru tě do party 🙂
miissa
6. dub 2009
ok beru budem kočárková mafie 😃 😃
esssi
6. dub 2009
Míšo to já už dlouho členka KM nebudu, panžto Štěpík počítám na podzim opustí kočár 🙂
luccii
6. dub 2009
zany, ten kolac (napln) neni tuhy pri vyndani z trouby! on ztuhne pri chladnuti - to je skoda, ze ses nemohla zeptat... vlastne mohla, sokolka ma tel.c. 😉 jak dopadl?
luccii
6. dub 2009
holky, ja to vidim tak, ze jak je krasne, nikdo tu moc neni :-N
zanyautor
6. dub 2009
Dobrý večer,

Elišku už jsem uložila 🙂 Dneska toho vopice moc nenaspala :-| Vždycky je během chvíle vzhůru 8-( A Honzík kouká na Boba a Bobka a pofrčí taky spát. Měla bych žehlit, ale tááááááák strašně se mi nechce, že na to prdím 😃 :-p

Když Honzík usnul, tak jsem vyrazila na katastr a chvíli jsem si tam počkala... Potom mi psala paní z pedikúry, že se jí paní co měla jít ve 3 omluvila, tak kdybych mohla dřív, tak bude ráda. Tož jsem mohla a vyrazila jsem 😉 Nožky mám zase hezky hladké x-) Doma jsme si pak dali kafe a koláč a je moc dobrý x-) No a pak jsme ještě jeli do PB a šli jsme na procházku 🙂 Pak taky hodím nějaké fotky do alba 😉
Taky jsme se zastavili se kouknout na nějaké botky u Deichmanna, ale nic se nám pro Honzíka nelíbilo a nebo by to nebylo moc na písek 8-( Tak nic :-p
zanyautor
6. dub 2009
Luci - myslím, že by byl lepší tvaroh v pozlátku a nebo míň mlíka 😉 Já to měla fakt strašně řídký, že mi přišlo, že tohle neztuhne :-p Ale je moc dobrý 🙂
miissa
6. dub 2009
holky já sem si dneska mákla a ještě maličkost a sme na malou úplně připravení včetně úklidu 😃 a manžovi sem oznámila, že to brzo bude nevim proč, ale cítim to neumim to popsat :-N Jo a jak sem psala o těch kytkách 😃 tak to sem jen psala páč sem místo přesazování uklízela ještě pozůstatky po rekonstrukci 😃 Zítra jdu k dr na ko tak sem zvědavá co se dovim tam, ale podle jeho slov mně chce dát do péče tomu primáři tak sem zvědavá co z toho zase vyleze
zanyautor
6. dub 2009
Míšo - no vidíš, můžeš rodit 😃

Jdu jukat na Saturnina 😉
miissa
6. dub 2009
je tady někdo matky
luccii
6. dub 2009
zany, takze ti to ztuhlo?
mne to ztuhlo - presne podle receptu jsem to delala... mamca to pak delala s 2 pudinkama a taky dobry, jen tam byl ten pudink moc citit
sokolka
6. dub 2009
Zdarec buchty 😃

mám pc 😃 😃 To Zany asi přivolala. Dneska odpo příšla sms, že je z opravy zpátky. No prý tam mám nový vidle :-p , ale v podstatě nikdo neví, co stím dělali a jestli bylo něco špatně. :-p

Jinak malej po obídku spinkal hezky až na to probuzení. On byl sice vysmátej, ale až do té doby, než jsem zjistila, že si opět rozepl plenku a vše bylo mokrý ]-( . No mě snad z něho klepne. Odpo jsme byli nakoupit, pak jsme zajeli ke kamarádce na kafčo, děti si chvilku pohráli a pak jsme ještě sjeli pro ten noťas.

Miso že bys už jako mohla rodit jo? =-) Ale je fakt, že teď už by to šlo 😃 Neboj telefon mám v pohotovosti. :-p
zanyautor
6. dub 2009
Valím do sprchy a jdu spát.

Dobrou 🙂
miissa
6. dub 2009
😃 Petul to si bud jistá, že až to přijde píšu ti aby ste měli info. 😃
miissa
6. dub 2009
porod online 😃
sokolka
6. dub 2009
To bude mazec se už těšim. 😉 Jsem dočučela Hause a jdu chrnět. Malej se vzbudil v deset a chtěl na nočník. Tak jsem ho tam dala, ale už měl načůranou plenku, tak nic neudělal. Ale šupla jsem ho zpátky a ani nechtěl čajík a usnul. 🙂 Před chviličkou zakňučel, ale už je zase klid. Tak uvidíme. Každopádně už je pod dásní vidět bílý ze zoubku, tak čekám, že se snad brzy prořízne. 🙂
sokolka
7. dub 2009
Brý raníčko x-) ,

noc byla v celku v klidu. Mladej se vzbudil jednou a vstávačka před půl sedmou.To je pohodička. 🙂 Dneska nevařim, mám čínu od včera, ale potřebovala bych zajít na poštu. No a jelikož už venku začíná svítit sluníčko tak se tam dopo asi vydáme. 😉

Holky kde jsou Barcul s Milky? =-) Se s námi holky asi přestaly bavit. :-S Taky jsem dlouho neviděla Mjancu. 😕

Miso tak zpráva mi žádná nepřišla, tak jsi asi celá viď. 😃

JO a holky co nemocný dětičky? Už jsou všechny zdravé? Co jsem tak postřehla tak akorád Zany a Ess psaly, že už chodí ven.
esssi
7. dub 2009
Dobré ránko,sokol my už aj do školky 🙂
sokolka
7. dub 2009
Ess tak to je super. To už máš větší klídek na připravování stěhování, viď? 😉 Venku je parádně. Kubík zkoukne kouzelnou školku a vyrazíme na tu poštu.
zanyautor
7. dub 2009
Dobré ráno,

my jsme vstávali v půl 8 a kdybych nešla k dr. a nemusela ještě odvézt děti k mamce, tak bychom určitě ještě spali 🙂

Sokolko - to jsem ti to hezky přivolala, co? 😃

Taky jsem si včera říkala kde holky jsou... Taky Petul, Jadik a Jindul... No asi jsou nejspíš pořád venku 😉

No a dneska musím ještě s Eli stihnout kontrolu u dr., protože zítra jedeme do té Prahy a to pofrčíme už ráno 😉 Snad to s oběmi dětmi zvládnu :-p
esssi
7. dub 2009
Sokol no už tahám domů krabice....jen pořešíme tu elektriku a tradáááá 🙂
esssi
7. dub 2009
Teď psal brácha, mluvil s dr, prý mamince zbejvaj tak tři dny 😢