• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Essi bože to je hrozný. :cry: :frowning2: Vůbec nevim co na to napsat. Jen asi to ať se držíš, i když to asi mod dobře nejde. :pensive:

Zany to jsi to hezky přivolala. :wink:

My jsme vyrazili po deváté hodině ven a před chvilkou jsme přišli dom. Je tam sice krásně ale ve stínu to sem tam foukne. Jsem zvědavá na odpolko. Zany jsem tě v první chvíli nepoznala. Ale pak už jo neboj :grinning:
7. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol já vím, jen jsem chtěla dát vědět, jak to vypadá....pojedu za ní ve čtvrtek...dřív nemůžu, ve čtvrtek ráno musím být u podpisu kupní smlouvy na byt v Pb...pak pojedu s dětma do Žatce...snad na mě maminka počká...
7. dub 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ess snad jo. Aspoň naposled se rozloučit :pensive:
7. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem mluvila s dědou, že prý je v Pb tak jestli si nechce vzít Kubíka až se vyspinká, protože já musím počkat doma do půl čtvrté na bráchu. Má do tří keramiku a mamka mu jde ve 4 na rodičák, takže tak. No a on že na něj teda počká a mi pak až přijde brácha pojedeme za ním. :slight_smile: Je tam krásně tak jsem ráda, že nebude se mnou muset trčet doma takhle dlouho a aspoň se provětrá na čerstvém vzduchu. :slight_smile:
7. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já odvezla děti k mamce a šli ven. Ale Honzík bulel, že chce jet s maminkou, tak ho mamka nalákala na bonbony :wink: Já byla u dr. hned hotová, dostala jsem žádanku na UTZ a jdu v pátek :slight_smile: Ale proto, abych mohla dostat Mirenu, tak má být nějak velká děloha a dr. se obává, že to asi neklapne a mám jí menší :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prý jsem po dvou porodech jako třináctka :grinning: No uvidíme :wink:
Pak jsem si vyzvedla Elišku a mamka, že s Honzíkem bude ještě venku, koukali na zametač :wink: Ale jakmile odjel,tak si Honzík vzpomněl na maminku... Nevím co se mu zase děje... Zítra ho dáváme na celý den ke tchýni, tak snad to bude bez pláče...
Eliška na kontrole v pořádku :slight_smile: Má 6,65 kg :slight_smile: Doktorka se ptala jestli dobře jedla, protože měla ještě malinko červený krk... No ale baštila dobře, tak to asi nic není a nebylo :wink:
Doma jsme se najedli a obě dětičky teď spinkají :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sokolko - já jsem si říkala, že koukáš jako trubka :grinning: :grinning: :grinning: a nevíš kdo to byl :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Essi - to je mi líto :pensive:
7. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,byla jsem dneska v tesku a kdyby jste chteli tak maji na vsechno obleceni 50proc.slevu.a detskyho maji spousty a krasny.jirikovi jsem koupila dziny za 80kc a tricka za 40kc.
7. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jo jo sem celá.Dneska sem byla na ko takže sem zavřená, ale prej to může být kdykoli a jak daleko mám do porodky mě dr pobavil.Jinak kvůli tomu, že malá je drobná furt neví jak dlouho sem těhu bud 33+něco tt nebo 35+něco tt a nevim čemu mám věřit Jinak sem ok i malá hned mu na poslech ukázala jak jí bije srdíčko.Bříško mám dole no holky bude to zajímavé ve čtvrtek se jdu hlásit do nemocnice do té rizikovky a kdyby mě nechtěli mám se vrátit k mému dr :grinning: Ale co já cítim je, že do konce dubna to bude neumim to popsat, ale je to tak.A jestli sem vám někdy vyprávěla o té své známé jak umí říct co bude, že mám tenhle dar a co řekla mě se stalo tak sem za ní dneska byla a řekla mi, ře tak za 14 dnl to dám a porodim tak sem zvědavá no odpovídalo by to mojim pocitům a to sem jí neřekla co cítim. :grinning:
7. dub 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

tak odpo bylo krásně. :dizzy_face: My jsme vypakovali :grinning: Kubíka s dědou a byli jsme si něco vyřídit. Pak jsme nabrali babičku a jeli jsme k nám na rychlý kafčo. Potom jsme babičku vyhodili na rodičák na Březákách a jeli jsme s bráchou na hausbot. Kubík byl jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale co, to jsem s tím počítala. :grinning: Brácha tam s jedním klukem vlezli na lodičku a jeli nachytat žáby. Jsem myslela, že mě trefne, když to ke mě přitáhl. :angry: Pak už jsme jen po cestě zpátky zajeli pro domácí tvaroh, vajíčka a smetanu a jeli domů. Bráchu jsme teda vyhodili doma a jeli k nám domu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kubík šel hned do vany, večeře a spánek. Ale před chvílí chtěl ještě na nočník tak snad už spí.

Miso tak že by do '14 dnů jo? :slight_smile: To jsem na to teda zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale každopádně svým pocitům věř. Většinou to bývá tak. :wink:

Marti já jsem tam byla včera a koukala jsem na to. Ale to měli ještě "jen" 30 procentní slevu. Kubík má ale kalhot asi osmery a o tričkách ani nemluvim. Jsem mu nakoupila asi 8 nových a zjistila jsem, že těch dalších asi 10 z loňska mu ještě je. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a když si k tomu přidám, co zase nakoupí babičky tak radši už nic nekupuju. Ale děkujeme za info. To se vždy hodí. :wink:

Zany jsem teda fakt čučela jak trubka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem si myslela, že to budeš ty, ale radši jsem s máváním počkala až když jsi byla u nás, abych nemávala na někoho jiného. Nebylo by to poprvé :grinning:
7. dub 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme odpo po spaní vyrazili ven a šli jsme do lesa :slight_smile: Aspoň jsem nemusela dávat na Honzíka pozor jestli nejede auto a honit ho, aby šel :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takhle ťapal hezky za mnou :slight_smile:
Doma jsme si pak dali s manžou kafe a buchtu, manža si s dětmi trochu pohrál, šoupl Honzíka do vany a svištěl na spinning. Já pak vykoupala Elišku, ale ta byla unavená, že usínala u prsa a byla pak během chvilky tuhá :dizzy_face: Za dnešek naspala asi hodinu a půl :unamused: Dopo půl hodiny v kočárku, pak půl hodiny po obědě a nakonec půl hodiny odpoledne v kočárku... No nic moc :confounded:
Honzík na mě před chvílí ještě volal, ale snad usne :wink:

Sokolko, to znám :grinning: Ale bavila jsem se jak jsi nevěděla hned kdo na tebe troubí a mává :grinning:
Na mě nedávno někdo mával z auta, když jsem letěla na pedikúru a já koukala jak tele na nový vrata :grinning: a radši jsem nezamávala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marti - díky za info :wink: Já razím zítra do Prahy, tak juknu tam :slight_smile:
7. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky holky :slight_smile: docetla jsem vas a pujdu hajat, nejak me to rejdovani mimca v brisku zmaha :dizzy_face:
7. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vložila jsem nějaké nové fotečky, hlavně ze včereší procházky :slight_smile:
7. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam prave na ne - pekne a jeste k tomu ze Svate :slight_smile: ja si myslim, ze Eli bude po tobe, zany :wink: a co to mate za fajnovy kocar? :slight_smile:
7. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany fotečky fakt krásné. :wink:

Já jsem se musela naložit do vařicí vody, protože mě opět chytil tak močák, že jsem nemohla ani chodit. :frowning2: Já už asi fakt budu muset někam zajít. To není možný. :angry: Teď se mi chladí třetí urolo čaj tak ho vypiju a jdu chrnět. Jo a mlaďas si opět pročurdil celou postel. Já ho fakt přerazim. Jsem ho šla v devět zkontrolovat, jestli si zase nerozepnul plenku a už bylo hotovo. :angry: Takže od zítra mu budu dávat na první část noci holt nasazovací plenku. Doufám, že tu si nesundá.
7. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, to je snad lepsi si nechat napsat prasky, nez se s tim tak dlouho trapit :frowning2:
7. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já vím, asi si příští týden zajdu na urologii, pokud mě to teda přejde. JInak bych tam musela jet dřív. :confounded: Ale snad to přejde po tom čaji. :sweat_smile: Jdu ho vypít a chrnět. Brouky
7. dub 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Já jen hodím větu, že jsme ok, že se věnujeme sluníčku. DOkonce dneska jsem umyla okna, tak už nejsem ostuda :grinning: Dneska jsme koupili Naty konečně boty u Bati za 500 Jsou pěkný. Ještě koupit jedny na písek:slight_smile: Dokonce jsme koupili i hračky na písek. Dneska na hřišti jsem si připadala jako socka - ale to by bylo na dlouho. No jo, sluníčko nás zaskočilo, tak toho musíme dost dokupovat.
Hodila jsem pár foteček do galerky - jen tak co jsme vyfotili.

Essi - je mi to moc líto s maminkou, doufám, že maminka na tebe počká :pensive: Drž se kočendo.

Sokolko - taky bych raději skočila k mudře. S močákem si raději nezahrávat :frowning2:

Zany - jsem zvědavá, kdy Vám tu fotku sundají :slight_smile: Snad to budou měnit brzy. A fotečky moc krásné. Nám zlobí foťák, takže z víkendu jsou fotky v čudu :frowning2:

Utíkám za manžou. Jsem unavená, ty okna mě zmohly :grinning:

Dobrou noc, krásné sny kočendy a brzy navi :grinning:
7. dub 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý raníčko,

noc v poho až na ten převlíkací večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: . V noci byl mlaďas vzhůru jednou a ráno vstávačka po půl šesté :rolling_eyes: , ale dneska jsem byla celkem vyspalá na to, že jsme šli spát poměrně dlouho, kolem jedenácté. Už zase piju čajíka, bříško pobolívá, ale už to naní taková Čína jako včera večer. :grinning: K obídku bude segoš. Jak jsme si včera totiž koupili tu smetanu tak byla kyslá :rolling_eyes: , no a já jí chtěla na bochany. Tak jsem pověřila dědu až pojede do PB ať se mi tam zastaví. :wink: Jenže musím ještě koupit maso, takže se za chvíli obléknem a vyrazíme ať máme brzy koupeno a můžem vařit. No a taky chci ještě upéct tříbarevné řezy, tak ať to zvládnem. :grinning:

Jindul fotečky krásné :wink: . Sluníčka se musí samozřejmě využít, protože bůh ví, jak dlouho to vydrží. Já doufám, že příští výkend 18. 4. bude krásně, protože jsme na ten den přesunuli Kubíčkovi narozeniny a chceme to udělat na hausbotě. :slight_smile: Přece jenom to bude lepší než se mačkat v bytě. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera mi večer ještě volala ségra, že už je objednaný dort pro Kubíčka, prý to bude mašinka tak jsem na to zvědavá.
8. dub 2009 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
se omlouvám, ale jak sme vám sem vložila přípěvek spadl nám net a nešel až do někdy v noci.Sokolkojá tomu věřim, ale každej na mě kouká jako, že sem blázen, ale je to tak.To by se malá narodila v nějakém 38tt +/- něco holky valim do města
8. dub 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nepočkala, v noci na dnešek zemřela :cry:
8. dub 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky...

Tak jakpak se tu máte? Snad všechny maminy,děti i těhulky dobře :wink: Aby ne, když je tak nádherný počasí. :grinning:
My trávíme většinu času venku, páč je škoda být zalezlý doma. :angry: Když sme doma,tak uklidim, uvařim, vyperu, a jinak zase šupajdíme ven :slight_smile:
V sobotu jsme byli celý den na Svaté Hoře, bylo to skvělý. Tak už zas aby byl víkend, jedeme na celé Velikonoce k mojí babičce, bude to super sešlost, tak už se těšíme :wink: Dneska si chci nakoupit věci na Beránka, a budu péct, a ještě chci sehnat malému tu nejmenší pomlázku :grinning:
Včera mě chytly zuby,tak jsem hned letěla k zubařce,myslela jsem, že to vyvrtne, zaplombuje a budu mít klid. A prdlajs, :angry: bolestí sem v křesle brečela, a mám tam zatím jen vložku. A ještě několikrát půjdu na čištění kanálků :frowning2:
Na zuby si fakt dávám pozor, a stejně s nima mám problémy. A lidi, který si zuby ani nečistěj je maj zdravý :angry: :angry: :angry:
Jinak už sme minulej tejden byly s Barculdou na tom Hřišti za Tescem, je hezký, ale mám takej dojem, že takovejch lepších,hezčích je tu víc. No ještě že tak, to by se maminy na jednom hřišti pomlátili :grinning:

Tak zase letím, jdu ještě něco udělat, a zase půjdeme ven.

Nedočítám, páč je prostě léto :sunglasses: ,a u PC mě teď neba sedět.....
ale...
Esssi- s maminkou mě to moc mrzí. Doufám,že jste si poslední chvilky užili. Nevím co se říká v takových těžkých chvílích. Ale aspoň Upřímnou Soustrast. :cry:
8. dub 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milky děkuju..už je jí dobře......
8. dub 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
esssi-i když všem okolo je moc smutno, tak mamince je už je dobře, a to je hlavně,že už se netrápí.
8. dub 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Essi - moc mi mrzí, že maminka nepočkala :frowning2: Ale určitě Vás kontroluje ze shora - z nebíčka. Moc se držte a příjmi od nás upřímnou soustrast :frowning2: :cry:
8. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ess je mi to líto, ale jak píšeš, už jí je dobře a má to trápení za sebou. :pensive:
8. dub 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi jsme hned ráno před osmou už vyrazili pro maso a nějaký pečivo, salámky a tak. :slight_smile: V devět jsme byli doma, pak jsme šli s Kubíčkem pověsit ven prádlo a malej mi pomáhal. Chtěla jsem, aby mi podával kolíčky a on je radši zahazoval :grinning: Pak jsem začala vařit a do toho péct. No mám toho až na nad hlavu, ale uvaříno i upečíno. Jsem na ty řezy zvědavá, protože jsem inteligentně zapomněla dát do spodní části kypřicí prášek a zjistila jsem to, až když jsem tam měla tu spodní tuhou část napatlanou, tak jsem jí nasypala na to a zkusila jsem to tam zamačkat. No prasárna :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak snad to nějak dopadlo. Zjistim až to vystydne a pak písnu. :wink:
8. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak sem tady a sem celá.Zítra se valim nahlásit do té poradny tak sem zvědavá co mi tam poví.Jinak noc brutální holky co ste měli poslíčky jak ste to cítili
8. dub 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde ste kdo ???Venku zima tady nikdo :grinning: Sem koukala jak Soklka dneska zase okno do kořán :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
essi, uprimnou soustrast :pensive: aspon se uz maminka netrapi, bylo to tezke pro vas vsechny...
8. dub 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Luci jak je ???
8. dub 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Esssi - to je mi moc líto, že maminka zemřela :frowning2: Ale už je jí dobře :pensive:
Drž se a moc na tebe myslím!!!
8. dub 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek