• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Zany ahoj, jak se máš ???
8. dub 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdar boženky moje :grinning: :grinning: :grinning:

jsem docela vyřízená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Elinka se v noci vzbudila v půl 4 na kojo a rozhodla se, že spát nebude! Takže do 5 jsme strašily, vzala jsem jí i k sobě a nic :unamused: Tak jsem jí pak ještě zkusila nakojit a nakonec pak usnula :slight_smile: No a já taky, manža zase zatípl budíka a vzbudil nás před 7. hodinou Honzík :grinning: Takže se šupky nasnídat, oblíknout, zabalit Honzíka a frčeli jsme :wink:
Honzík dneska při předávání babičce neplakal, takže si myslím, že to dělá když ho dáváme s Eliškou :confounded: No uvidím zítra, to půjde k babi taky sám :slight_smile:
V Praze jsem si něco vyřídila na pobočce :wink: Pak jsem jukla na Budějovické do CA a v Knižním klubu jsem si koupila knížku :wink: Potom jsem frčela na Pankrác a šly jsme s kolegyní na oběd. Elinka spala, tak to bylo fajn :dizzy_face: Po obědě jsem se přesunula na Smíchov, kde jsem něco koupila dětičkám v Tescu :wink: A předtím jsem jim v CA taky něco koupila a sobě jsem koupila sukni :dizzy_face:
Pak jsem měla hoňky, abych přejela na pobočku na Vinohradskou kvůli té hypotéce... No měli jsme trochu zpoždění, ale pohoda :wink: Paní nám to spočetla, tak dodáme podklady a snad už to konečně pofičí :dizzy_face:
V PB jsme si vyzvedli u babičky Honzíka, ale byli jsme s ním chvíli a byl na ránu! Vzteklej, umíněnej a dostal ode mě i facku, když jsme odjížděli :angry: Doma manža Honzíka vykoupal a mazal něco udělat ke švagrovi s vodou a já šla koupat Elinku :slight_smile: Ta už chrní a za chvíli zafičí Honzík a já půjdu žehlit :unamused: No ale nechce se mi :rolling_eyes:
8. dub 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - jsem ucaprtaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu uspat Honzíka a pak se vrhnu na žehlení ať to mám hned z krku :wink:
Ukážu se později :slight_smile:

Luci - kočárek je Jané Slalom Pro :wink:
8. dub 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj miso, dobre :slight_smile: dnes pohodicka - 2 h s kamaradkou a jeji holcickou na Novaku, pak vareni, pak zehleni cele odpo :wink:
8. dub 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, ja si to myslela :slight_smile: pry je dobry - jak se ti s nim "zije"?
8. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já sem dodělala věci na co pak nebudu mít moc času.Dneska sem koupila malé ještě jednu osušku :grinning:
8. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

musím taky kouknout, co děláte. Lítáme celé dny venku, takže notebook moc nezapínám.

Essi: je mi líto, že už jsi maminku nestihla. aspoň se jí ulevilo. upřímnou soustrast :frowning2:

Zany: ty jsi lítala po Praze jako ďábel. Tak to jsi aspoň viděla na Vinohradské ten "můj" kutloch. Taky se tam chystáme na návštěvu a musím kouknout i na tu slavnou centrálu na Pankráci - asi vyrazíme příští týden.
Jinak jsem prolítla fotečky a na Svatce vám to seklo (Eli má tu čepičku pěknou, řekla bych, že ale máte jiné barvy než my).

Dneska jsme byly plavat ve vaničkách a Lucinka byla úplně suprová :slight_smile:

Holky těhule už to mají fakt za pár... Lucci a jaká máte jména?
8. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to tady nikdo neposlíčkoval :sweat_smile:
8. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zde, Fantomas :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj fantome
8. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar zdar, tak koukám pořád celá, no jo no ještě ti zbývá 13 dní :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
mam dotaz, nevite, jak ordinuje ctvrtky Cermakova?
8. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
se netlem :grinning: já sotva lezu už.ani v posteli se už nemůžu otočit bez bolesti a v noci přijde posel :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany teda ty jsi machr. Já bych teda v Praze nejezdila a hlavně bych tam teda zabloudila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petul to mi taky docela lítáme venku. Je to paráda a strašně to člověka nabíjí, ale večer jsem spíš jak vybitá baterka :grinning: . To to sluníčko, asi nám dává zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My byli odpo v kaufu, potřebovala jsem pytle do koše a ty co kupuju mají jen tam a v tescu, ale tam je teď taky neměli. Pak jsme zajeli ke známým na Háje, malej koukal na kozičky (čtyřnohé :grinning: ), prasátko, slepičky a pejsky. Ale s pejskama to bylo důvěrnější, protože jim lezl do jejich domečku :grinning: Tak se hezky vylítal, doma jsem kluky ostříhala a šupajdili oba do vany. Malej se pak navečeřel a po půl osmé už spinkal. :wink:
8. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Miso já jsem posly neměla, nebo možná měla ale nevěděla jsem o tom. :sweat_smile: Ale je to předzvěst, že už se to fakt chystá :grinning: :grinning:

Mjanco no zdar ženo, jsem ráda že tě vidim živou a zdravou :grinning: . Bohužel nepomůžu, mi k ní nechodíme tak nevím. :pensive:
8. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko: taky jsem rada, ze te vidim a slysim :grinning:
Nedavno jsem te videla myt okna, slo ti to :slight_smile:
8. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, aspoň někdo mě pochválí :grinning: :grinning: . Šlo nešlo, musela jsem abysme vůbec viděli jaký je venku počasí :grinning:
8. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul jak sem četla ty kozičky tak sem se pobavila :grinning: :grinning: já to taky s tou dr nevim.Sokolko jo prej to je předzvěst a četla sem 2-3 týdny před porodem.Já už to mám druhou noc za sebou.
8. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejně to okno máš pořád otevřený :grinning:
8. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten den jsem myla taky a uz taky vidime :slight_smile:. My se tak nejak placame s rymou a kaslem, uz 14 dnu - ja zanet dutin a prudusek, Lucka je nachlazena, ma to asi taky na pruduskach - chrci to v ni, sipe.... tak snad to je jen nachlazeni, teplotu nema, co myslis? zitra jedeme do Prahy, na kontrolu na gyndu a pak se chci ukazat v praci - na Dobrisi.
8. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš skoro matko, hele to je fakt hukot, se ani nenaděješ a malá je venku, najednou jí je rok a dva a my budem starý báby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanca záleží na tom, jestli když je malá nemocná tak jestli na teploty trpí či ne. Ono je možný že to bude mít i bez teplot. Nevim, radši bych k mudře zašla, aby jí poslechla. Za to nic nedáš a když to nic nebude tak budeš aspoň v klidu. :wink:
8. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol: to já už večer taky sotva lezu, takže není síla ani na ten počítač. To aspoň Kubík buduje se zvířátkama přirozenou imunitu, Sokol, to se hodí :slight_smile:

Ja poslíčky měla, ale byly docela malý, večer jsem pak normálně usnula...
8. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišo to sice jo, ale to jen že je teď teplounko :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale když je chladněji tak jsem ani nevěděla jak tam je :grinning:
8. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
starý báby :grinning: :grinning: se bude slejzat v cukrárně a klábosit o umělym chrupu :grinning: :grinning: jo letí to.Nedávno sem čekala na ty // a ted čekám na to šmudlátko až se jí zachce za náma :grinning:
8. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul chtěl mu jíst i granule ale to už jsem mu nedovolila. :sweat_smile: To jsem matka viď? Nic mu nedovolim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: úplná krkavčí matka. a vrhá Kubík i na hlínu u kytek? Jen sonduju, co mě čeká :slight_smile:
8. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulao já je mám v noci kolem jedné-druhé hodiny ráno.Ale už vim, že porod poznám asi.A k čemu by si to přirovnala já to přirovnávám k menstruačním bolestem.Já při tom trpěla jak zvíře a tohle je slabší , al ejak se řiká, řiká, že mens.bolesti je příprava na porod tak tomu věřim.A jestli ty bolesti mají sílit při porodu tak se dostanu na stejnou boolest jako při mens. :sweat_smile:
8. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso to teprve uvidíš jak to letí až bude malá na světě. To je pak fofr. :wink:
8. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli jsi měla velká menstruační bolesti, tak to máš tělo na bolest připravenou. Já měla menses v pohodě. Při těch poslíčcích to byla bolest jen v podbříšku, jako by se to tam stahovalo. Ale nebylo to tak šílený, šli jsme se dokonce s manžou projít, abysme to popohnali. akorát, když přišel poslíček, tak jsem se zastavila, párkrát foukla a dobrý. To pak ty pravý kontrakce, ty mě bolely kromě podbříšku i v dole v zádech. Ale každá to může mít jinak - kamarádku třeba jen šíleně bolely záda, že ani na tu porodní postel nevylezla a rodila v kleče.

To už to fakt budeš mít brzy :slight_smile: Jedno mimčo za druhým - kamarádka jde zítra na císaře u Apolináře, bohužel se jim prcek neotočil
8. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek