• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
sokolko: on ji roste jeste horni zub, tak to ma mozna vsechno k tomu. Teploty ma vzdycky vysoky, ale byla nemocna jen jednou. Nase dr. tam prave zitra neni a musime brzo rano k tomu dr., no, kdyztak tam v patek zajdu.
8. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul hlínu zatím nejí, doufám, že ani nebude :grinning: , ale zato mě dneska cvičil. Upadl, měl špinavý ruce tak jsem mu je šla umýt a on se chtěl pořád cákat ve vodě. Tak jsem mu řekla, že ne, že je studena a to trdlo šlo a začal rukou matlat zem pak se zvedl ukázal mi ruku a povídá: "mami ee cák cák" :grinning: :grinning:

Miso já teda při menstruaci měla taky velké bolesti až jsem i omdlévala, ale porod je trošku jiný. Tam jsou ty bolesti větší, ale zase s přestávkama kdy ti to úplně přijde nemožný, že po takových bolestech to na chvilku úplně přejde. :wink:
8. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to bolí v podbřišku přesně, ale zatim je to proti těm mens. bolestem co sem měla jen poloviční a taky si zafunim.No sem zvědavá jak to bude pokračovat.A bolesti mám furt jako pánev, kyčle atd, ale sem zavřená zatim CS 2-3 to je jediná změna od minule a bříško dole
8. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanco nevim, ale kašlík k zubu to se mi moc nezdá. I když rýmu k tomu mít může a jestli jí stejká do krku tak to by mohlo být ono. No uvidíš, když zatím teplotky nemá, tak to do pátku taky vydrží. :wink:
8. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak, ale nesla si to asi líp než kdyby si při ms žádné bolesti neměla vid :sweat_smile: já se tim uklidnuji
8. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso kyčle a pánev jsem taky cítila a ke konci těhu jsem měla stavy, že když jsem šla rychleji, nebyl to žádný úprk, tak mě začalo strašně píchat v břichu a musela jsem jít pomalu jak želva. Ale to pak bylo dobrý. :slight_smile:
8. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byly prave v pondeli, a to mela prudusky dobry, jenze se to zhorsilo, a ted to v ni docela sipalo. Bojim se alergie :frowning2:. Ta ryma ji steka a i kdyz odsavam (za revu), tak ji to stejne steka a proto ten kasel. Do patka jeste vydrzim.
jdu na kute a jsem zvedava jestli miissa uz pres noc neporodi :grinning:
8. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso jojo, ale podle mě to moc neber, za prvé to má každá ženská jinak, no a za druhé já jsem měla bolesti "jen hodinku a něco takový ty pořádný, ale taky to za to stálo. Měla jsem je nepravidelný, někdy to trvalo 20 sekund někdy 5 přestávky někdy půl minuty někdy 3 no a najednou jsem rodila. :grinning: Ale tím, že jsi měla bolestivou menstruaci tak jsi na bolest připravená a hlavně když se bojíš bolesti tak čekáš jaký to nebude strašný a nakonec budeš třeba mile překvapena. :wink:
8. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanco dobrou, a neboj Mísa to má vypočítaný až za 13 dní :grinning:
8. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko tak to tvoje chůze musela být podobná té mé já jdu=lezu ,rychle chodit co to.Dneska sem si vtipně popoběhla a pak sem myslela, že už nikdy nebudu chodit ani nic jiného na ten způsob. :grinning:
8. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso to jsou ty poslední dny, ale za chvilku to budeš mít za sebou a pak podle porodu budeš ještě pár dní lézt :grinning: a pak to bude ok. :wink:
8. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no horší chůzi mít nemůžu a dr mi povídá, že před porodem se mi roztáhne pánev zapoměl, že už se tak děje tak mu řikám no, že jestli se ještě roztáhne někde to dítě vysypu už :grinning: ale prej sem roztáhlá hezky a bude se mi aspon dobře rodit
8. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to je pravda. Ale co ti můžu říct tak já jsem třeba vůbec nevěděla jak je to po porodu. To že jak se stahuje děloha a tak. No můžu ti říct, že teda nic příjemného to není. Normálně jsem to rozdýchávala jako stahy při porodu. No a bylo to cítit hlavně při kojení ještě tak 14 dní. Já tě nechci strašit, jen aby si pak nebyla vyjukaná jako já, co se děje. :sweat_smile:
8. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul sem připravená na vše.Já sem to zhodnotila, že to prostě celé bolí jak před tak chvilku po nedá se nic dělat.Ale mám jasno malá půjde ven :grinning:
8. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem dneska našeho mladýho přečůrala :grinning: . Tak si pořád rozlepoval tu plenku při spinkání, tak jsem mu šoupla nasazovačku, stejně už venku chodí bez tak je aspoň zděláme, no a super. tu už si nesundá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso to je jasný. Já jsem to před porodem taky říkala, ono se to tělo začne chovat tak, že už to chceš vyprdnout a mít klid. I když třeba v polovině si říkáš, že bys byla klidně těhotná furt. :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning:
A víš co sem četla jako první :Sem dneska našeho mladýho počůrala :grinning: a pak sem to musela číst znova
8. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ty jo jsem se lekla, že jsem to tam fakt napsala :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já si řikala, že je to ok a když sem v pátém měsíci řikala, že mě bolí pánev lhala sem páč mě ta bolest jen šimrala a ted vim jak to bolí :grinning: A prej to ženská cítí kdy to přijde tak nevim :sweat_smile:
8. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určo hele, já jsem si po dvanácté v noci, kdy mi mudra řekla, že se přijde podívat zase za 2 hodiny a já jsem myslela, že si dělá prču, protože mi přišlo, že už musim rodit. No a rodila jsem :grinning: po pěti minutách se to rozjelo a v půl byl malej na světě. Mudra sotva doběhla. :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele když já jsem byla těhu a začala jsem cítit pánev tak mi jedna známá říkala, že někdo z jejích blízkých měl taky bolesti pánve a že ta dotyčná s tím dokonce od 6-tého měsíce ležela v nemocnici. :confounded:
8. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
si hodná, že si na ní počkala :grinning: :grinning: Já nevim jen cítim, že to bude brzo, ale neumim ten pocit popsat si připadám jako magor :sweat_smile: Sem dneska byla v práci odnést ukončení neschopeny a prej vypadám jak kulička :grinning: to nevim na koho koukali :grinning:
8. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misa kulička :grinning: :grinning: to já byla taky holt to dítě někde být musí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale svým pocitům věř. :wink: Jsou důležitý, jako skoro matka to poznáš. :wink:
8. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně to začalo myslim koncem 3 měsíce, ale to sem si jen myslela, že to bolí :grinning: co bych za to ted dala.já už ani nedám nohy od sebe a víš jak bolí si zout boty jako jednu o druhou to je masakr :grinning: po schodech jdu a funim a mezi funěnim hekám
8. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty voe, vy jedete :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petul - už jsem si říkala, že ti písnu SMSku jestli žijete :wink:
No dneska jsem toho zcestovala hodně, jely jsme metrem a tramvají a musím říct, že jsem se setkala se samými hodnými lidmi, kteří mi pomohli s kočárkem :dizzy_face:
Akorát jedna chytrá baba mi na Pankráci radila, že je tam výtah! No jo, to vím taky, ale nefunkční :angry:

Sokolko - já se po Praze pohybovala jednu dobu pracovně hodně, takže se tam trochu vyznám a nemám problém se kamkoliv dostat :slight_smile:
8. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem tak hrozné neměla. Ale také to bolelo :confounded: Vydrž prťka vydrž. Za chvilku budeš mít miláčka doma a vše bude zapomenuto. Ono to za to stojí :wink:
8. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu si dát ještě kafe, dneska jsem ho neměla :unamused:
A pak spát, jsem unavená :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hezký večer a dobrou :dizzy_face:
ale všichni se ptaj jak je možná, že když je malá drobná proč mám takovej pupík jo holka je po mamince páč mě když čekala máma tak měla pupek jako já ještě jednou a to sem měla sotva 3kg prostě máme rády velký bejvák :grinning:
Zany ahoj :dizzy_face: a zase dobrou :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany kam letíš zase??? :grinning: Mě to bolí fakt dost.Ale sem pobavila manžu my jedem zítra odevzdat auto na opravu na dubno a chcem jít dom pěšky jako prochajda a tak mu řikám super projdem se a půjdem rovnou do porodky :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek