• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Miso já měla taky velký břicho, mudr mi dokonce říkal, že si zadělávám na obříka :grinning: , mě strašil, no a malej měl něco málo přes 3 kilča. :wink:
8. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
My budem mít tak 2800g, ale mladá chce mít hodně místa.
8. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu hajat at trochu usnu než dorazí posel :grinning: Zítra mě čeká náročnej den.Budu večer teda jestli tu procházku přežiju :grinning:
8. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Miso brou jdu dokoukat tv a taky půjdu. :dizzy_face:
8. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré raníčko,

malej se dneska v noci nějak budil. Byl vzhůru asi 3x nebo 4x a vstávali jsme před šestou. :unamused: No žádnej zázrak. Dneska hlídám bráchu, maj zase prázdniny, ale D říkal, že si ho vezme sebou do práce. My zajdem s Kubíkem pro knedlík :grinning: a chci upéct mamce beránka. Odpo s mamkou upečeme bochánek, mám od ní nějakej novej recept se smetanou tak jsem zvědavá jakej bude. :slight_smile: Zdělám si ho v pekárně tak to bude super, žádná práce. :wink:
9. dub 2009 v 06:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tak dnešní noc děs posel dorazil kolem 3 a zbudil mě a další došel kolem 4 takže nic moc.Ale sem ok dneska mě ani moc nebolí pánev :grinning: Jinak sem ok.Už sem nahlášená v rizikové poradně, ale co mi poví netušim :grinning:
9. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,doctu vecer,ted jen neco malo o nas.vcera jsem byla s jirikem v cirkusu a pekne me to zklamalo.fakt zatim nejhorsi cirkus co tady byl.vystupovali jen tri lidi porad dokola.mezitim pauzy kdy trapil stary klaun,ani nemel to pravy klaunsky obleceni.pansky oblek a namalovany tvare.zadny zvirata krome 3pudlu a tri koz.jinak akrobatka a jeden malej konik.co tady bylo loni to se neda srovnat.velbloud,lamy,hadi,kone,psi holuby a dalsi.vcera katastrofa.tak si jdeme za chvili zpravit chut na pout.od dneska drzime s tomasem dietu,tak mi drzte palce at nepodlehnu sladkymu.mala breci dopisu vecer
9. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré odpoledne :wink:

já ráno odvezla Honzíka k mamce a jela s Eliškou na kyčle a pak jsme nechali píchnout náušničky :slight_smile: Neobešlo se to bez malého pláče :frowning2: No ale zvládli jsme to :slight_smile:
Pak jsem si vyzvedla Honzíka a frčeli jsme domů. Honzík byl po obědě, tak jsem ho dala spát, ale ještě nespal úplně když jsem odešla, protože Eliška tu bulela. No a on si pak klidně sundal plenu a přišel sem :angry: Tak jsem pak zalehla s ním a usnula asi taky :grinning:
Odpo pak máme spicha s kamarádkou a večer jdu konečně cvičit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, vůbec nestíhám, předěláváme kuchyň. Tak jen ve zkratce - krásné Velikonoce Vám všem! :slight_smile:
9. dub 2009 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
no kde ste kdo
9. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Je reklama tak mám chvilku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Odpo jsem zajela pro mamku do práce a dělaly jsme ty bochany. No hrůza, těsto řídké tak se to muselo zadělat znovu a přidat mouku, takže mi to ta pekárna moc nezjednodušila. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tím se to celé protáhlo, tak si vzal D malýho ven, jeli se podívat za pradědou na zahrádku a ještě někam, tak jsem byla ráda. Jinak jaký já jsem tele. Jsem si čistila uši a opět jsem hluchá :sweat_smile: . Takže zítra jdu dopo na propláchnutí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Miso co zmrzka? Proběhla? :confused: :grinning: Jo a jak zítra?
9. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda ale návštěvnost je tu na štýru, je to počasíčko znát. :slight_smile:
9. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic už mě ta samomluva neba tak jdu pokračovat v ordinaci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Petul jasně proběhla, ale ve starce mají lepší takže zítra jdem tam.A večer teda asi zaběhnu zda chceš :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jsem KO, protože jsem byla s Eli venku a Honzík zůstal s manžou doma a jeli na kolo. Já pak frčela na cvíčo a měla jsem toho dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám co dělat, abych se dostala do nějaké kondice :grinning:
Když jsem přijela domů, tak šupky kojit a uspávat díťata :wink:

Sokolko - ty trdlo :grinning:
9. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany já vím a to není po prvé, ale teď aspoň trochu slyšim :grinning: . Trošku mi to odlehlo, ale radši tam zaběhnu ať to mám z krku. Teda z ucha :grinning: :grinning:

Miso jak chceš. Tak jestli večír tak tě budu čekat. V kolik dorazíš?
9. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já teda nepřijdu :grinning:
9. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jdu hodit sprchu a spát...
Zítra to bude zase hekťák. Jdeme plavat, po obědě jdu na UTZ a odpo máme sraz s kamarádkou :wink:
9. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany tak ať taťka večer hlídá a přijeď taky. Uděláme mejdlo. Já budu pít a vy se na mě můžete koukat. :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ha koukám, že Eli má dneska přesně 4 měsíce. :slight_smile: To je mazec jak to letí :sweat_smile:
9. dub 2009 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, zdravim vas z hor - konkretne ze Sumavy, kde jsme na dovce :slight_smile:

petulo, jmena jeste nemame, mame jen 2-3 holcici, ale jisty nejsou, s mymi 2 klucicimi se manzel jeste "neskamaradil", takze kdo vi, zda nase bezejmene miminko bude mit jmeno :sweat_smile:

sokolko, jo tak ty bolesti v podbrisku pri o trosku rychlejsi chuzi znam uz par tydnu - clovek aby si furt daval pozor a chodil jak snek :sweat_smile:

ja mam noci stale nic moc - stejne jako misu me pretaceni vetsinou boli, mimco se pak probudi, radi, 3x za noc jdu na zachod a k tomu ty nocni mury - neprijemne sny kazdou noc, dnes 3...

ad velikost pupku - ja mam pupek stale jeste mensi, ale mimco je naopak vetsi :slight_smile:
9. dub 2009 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj děvčátka..
10. dub 2009 v 06:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Brý raníčko,

tak dneska vstávačka v 6 hodin. To je dobrý. Noc byla dnes lepší, vzbudil se asi 2x tak to šlo. V půl deváté vezeme mamku s bráchou na vlakové nádraží, jedou na velikonoce pryč a po cestě mě vyhodí na ušním :grinning: . Sice se mi zdá, že je to v poho, jen mě trošku bolí to ucho co jsem na něj včera špatně slyšela, ale to už znám, to až by si zase znovu umyla hlavu, tak bych zase nic neslyšela. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak si tam skočim a budu mít zase na chvíli klid. :slight_smile:

Hoj Ess :slight_smile:
10. dub 2009 v 07:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Venku je zase krásně. :dizzy_face: Já dneska asi uvařit nestihnu, tak si něco zajedem koupit. D si veme malýho do kanceláře a já pak za nima zajedu sockou :grinning: .
10. dub 2009 v 07:05  • Odpověz  • To se mi líbí
..tak jsem vyklidila maminčinu skříň....odvezem to oblečení a botičky někam na charitu...
10. dub 2009 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

u nás byla super noc :dizzy_face: Elinka spala celou noc a vzbudila se až v 6 a Honzík přišel chvíli po půl 7 :dizzy_face: Jsme nasnídaní, mám zabalené plavčo, tak pak vyrazíme :wink: Tchýně si tentokrát vezme Eli v PB, tak jí musím vzít taky :wink: No je tam krásně, tak bude aspoň na vzduchu :slight_smile:
Po obědě pak frčím na ten UTZ a odpo mám sraz s kamarádkou, tak to bude zase dneska cestovací den :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sokol - dík za nabídku :wink: Ale dneska budu opět vyřízená, když budu lítat sem a tam :unamused: Ale kdyby to bylo třeba příští týden, tak to beru :wink:
A musíme naplánovat ten mini srazík :slight_smile: Co příští týden ve čtvrtek dopo? :confused: :sweat_smile:
10. dub 2009 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jé Luci, vy si užíváte na Šumavě :slight_smile: Tak hezkou dovču :dizzy_face: A opatrně!!!! :wink:

Ess - tak už vyklízíte, jo? :confused: My to po tchánovi taky odváželi na charitu... Nějaké novější věci si vzal manžel, ale co jinak s tím :pensive:
10. dub 2009 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sokolko - no jo, letí to strašně :slight_smile: Dva měsíce utečou jako voda a budeme přikrmovat :dizzy_face:
10. dub 2009 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek