• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Petul - jo jo, viděla jsem na Vinohradské ty kamrlíky :grinning: Ale tam musel být i celkem klid, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a mám drby z banky :grinning: Ale to až osobně :wink:
10. dub 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a Petul - tu čepici nemáme úplně stejnou, paní to měla jen jako předlohu, tak nejsme 100% opice :grinning: :grinning: :grinning: Ale líbí se mi i tak :dizzy_face:
10. dub 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany no taky jsem si vybrala dvě kabelečky a dvoje botičky a nějaký obléčo...
10. dub 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:

zany diky :slight_smile:
10. dub 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zensky

ess jeste jsem nepoprala uprimnou soustrast.

dneska je zase krasne,my za chvili jedeme do horovic pro rotoped k ty nasi dietce.mala ted spinka.ale uz ukazala 2x co umi a jak si umi zakricet.vcera po papani ji trvalo hodinu si odrihnout a celou dobu rvala.uzjsme nevedeli co s ni.pak jsem namazala brisko mastickou a prisla uleva.

byly jste s detickama na pouti?my nemohli jirika dostat domu a museli jsme slibit,ze dneska odpo se tam jeste zastavime.
zitra jedeme k nasim na grilovacku,to se tesim,ale mi jen ciste kureci,nenalozene v marinade.
na nase fenka ceka kazdym dnem stenatka.uz ji mame doma,pripravili jsme ji pelisek a cekame kdy to prijde.tak jsem zvedava jak to zvladne. a hlavne ja jak to zvladnu,az bude tomas v praci a ja tady s detickama a jeste stenatama.

uz mate vyresenou letosni dovcu?my nejdriv ze by jsme dali nakou cizinu,ale pak ze jen cechy,kvuli danielce.jedeme se znamyma na jednu velikanskou a krasnou chatu,jednich zbohatlyku a pak jedeme do apartmanu na trhovky a kamaradama ze zatce.doufam,ze nam vyjde pocasi.

jak se vylepsilo pocasi,uz nemusim tolik docitat.
10. dub 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
JIRIKU DEKUJU, ZNAS ZATEC?????? POCHAZIM ODTAMA A JSEM TU I TED, MAMINKA TU ZILA....
10. dub 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak jsem se taky pustila do mytí oken - čekám, až doveze kurýr manžovi letní gumy, tak to musím využít.

Zany: jo, jo, zlatý Vinohrady -tam byl klid. Na drby jsem zvědavá. Nám by to bylo fuk, i kdyby ta čepice byla stejná. Holky jsou v ní fakt roztomilý, viď? Akorát v těhle vedrech už mi připadá silná, chtělo by to nějaký klobouček nebo šátek na hlavu. Nemáš nějaký tip?
Fajn, že jste zmákly včera ty ouška. Říkal ti doktor, že to máš promývat odvarem z heřmánku? Hlavně prý na to nedávat žádné mastičky, musí to dýchat.

Lucci: tak to jsem zvědavá, na jakých jménech se ve finále shodnete :slight_smile: Snad nechce manža pro kluka nějaké experimenty?

Jirik: dovču zatím vyřešenou nemáme, ale uvažujeme, že dáme cizinu a letadlem. Akorát nechci nikam, kde hrozí 40 stupňů, tak asi vyrazíme začátkem června nebo až pak v září, ještě nevím.
10. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
..my frčíme k balatonu...
10. dub 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky Petul kolem sedmé dojdu ted adoplazim se.Jinak u nás noc ok posel dorazil jednou :grinning:
10. dub 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso super. Těším se. Možná že ještě Kubík nebude spát, ale to snad neva. Aspoň uvidíš zmatky před spaním :grinning: . Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, neva když budem sedět v kuchyni? :confused: Ono by ho to asi rušilo, kdyby jsme krafaly v obýváku a musely bysme mluvit potichu. :sweat_smile: Snad to neva. :wink:
10. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky mi jsme vyrazili hned po ránu, no teda kolem půl deváté :sweat_smile: . Nabrali jsme mamku s bráchou, mě vyhodili na 3. pol. a pokračovali dále. Jinak jsem byla u Dvořáka a světe div se, byla jsem asi 4 :astonished: . Jsem docela čučela. Ale ono to bylo asi i tím, že jsou prázdniny. No přišla jsem na řadu asi po necelý hodince a jak jsem se začetla do časáku tak jsem najednou byla na řadě. Jsem vlezla dovnitř a vyndavala jsem si průzkazku s tím, že jsem překvapená, že jsem na řadě tak brzo. No a on mi povídá, že jestli se mi to zdá moc rychlí, tak že si můžu ještě na hodinku sednout do čekárny. :grinning: Na to já, že to zase ne, že takovýho času nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No ušiska mám vypláchnutý i z mozkem, tak aspoň uslyším, kde se co šustne. :grinning: Pak jsem musela jít na bus k 2. pol. protože od 3. pol nic nejelo. Dojela jsem za klukama do kanclu a jeli jsme do obi. Jsem si tam udělala radost a koupila jsem si tam orchidej. :slight_smile: Pak jsem vyběhli do tesca, dali jsme si tam oběd, dokonce i Kubík dlabal brambory s masem, takže byl aspoň po obídku a doma šel rovnou do postýlky. No byl nějakej utahanej, ani neprotestoval a za chvíli spinkal. :slight_smile: Já se teď ještě vrhnu na berana ať to mám hotový a odpolko zase vyrazíme za sluníčkem.,
10. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dovča. No mi jsme říkali, že bysme jeli do Chorvatska. Není to tak daleko, dá se autem, což je pro nás hlavní, no a pojedeme se známýma, tak se těšíme, ale ještě nemáme nic vybranýho, tak uvidíme. :wink:
10. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak beran se peče, uklizeno jakš takš je :grinning: tak relaxuju, než se pánové vychrní. D to zalomil taky, na dnešek prý spal na prd, tak snad se dobře vyspí, abych ho odpolko nemusela zabít :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě dopo hned nasr... Koupila jsem malýmu v tescu brýle. Jsou sice červený, ale jsou to vyloženě pro kluky, protože jsou pomalovaný autama z tý pohádky kreslený auta (Cars). No a bylo to tam tak blbě přidělaný ten papír k těm brýlým tou stahovačkou. No a mi když jsme přijeli domu tak povídá, že mu to odstřihne a já na to, aby dal bacha, aby mu to moc nepoškrábal. NO a on na mě vyletěl že není žádnej d... přitom já už jsem na to koukala v autě, že to půjde na prd odstřihávat. :rolling_eyes: No jo chlapi, co chceme. Když jsou nevyspalí tak to je celej svět zku.... :angry:
10. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso tak snad to klapne jindy.
10. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul - tak jsi se přece jen dala do oken :wink:
Jo jo, Dvořák nám říkal, že to máme dělat heřmánkem, tak jsem to včera otírala :slight_smile: Zítra nebo v neděli ty náušnice zkusíme otočit tak jak mají být :slight_smile: Ale radši před kojením, aby se pak u prsa uklidnila!
Já jsem zrovna včera kupovala Elince šátek :slight_smile: Kupovala jsem ho na Březákách v tom Slůňátku! Mají tam i nějaké nové zboží, mj. čepičky :slight_smile: Stál asi okolo 90 kč :wink: Na tu háčkovanou čapku mi přijde dost horko, ale myslím, že jí ještě užijeme :wink:

Marti - dovču jsme řešili a pojedeme s bráchou a ještě jedněmi známými do Maďarska, nějak kolem půlky srpna :wink:
Na pouti jsme ještě nebyli, možná vyrazíme o víkendu :wink:

Sokol - tak už máš uši jako radar, jo? :grinning: No včera tam bylo lidí celkem dost, hoďku jsme tam stopro strávily :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ess ja zatec neznam,nikdy jsem tam nebyla,ale mame tam kamarady.jmenuji se pavel a milada Bulkovi.a maji malyho ondru, jestli ti to neco rika.vek do 30let.muj tomas se s pavlem potkal kdyz meli skoleni kvuli praci ve strazi pod ralskem a od te doby s nima kamaradime.
jo a taky bych jela k balatomu.

pristi rok uz bude daniela vetsi,tak si to vymahradime.

ted nevim kdo psal,ze nechce aby byli horka az pojedou na dovcu.my kvuli tomu brali loni ten tunis v kvetnu a bylo vedro jako prase,to si nevyberes.

premluvili jsme jirika,ze na pout ne a zlakali jsme ho na novak na pisek a prolejzacky.bylo to super.deticek docela malo,klidek,zadny krani,nikde auta.jirik se vyblbnul,pak si tam dal svacu a jeli jsme domu,protoze na danielku se taky dostavoval hladik.
10. dub 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulo, nene, experimenty manzel nevymysli - rekla bych, ze jmena budeme mit normalni, aspon ty holcici normalni jsou a ty moje dve klucici taky, tak snad to dopadne :wink:

Marti, my jsme na dovce prave ted :grinning: jinou neplanujeme - s tak malym miminkem pojedeme max. k nasim na chatu, ale nevadi nam to :dizzy_face:

tady bylo dneska krasne - slunicko, snih kolem cest, docela jsem se utapkala, ale tak moc jsme zase nesli :wink:
10. dub 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já to dneska měla zase rozlítané...
Po plavču jsem rychle udělala oběd, pak jsem frčela na UTZ a vše OK a Mirena by se do mě měla vejít :wink: Pak jsem si doma chvíli odpočinula a frčela jsem za kamarádkou a šly jsme s holkama ven :slight_smile: Daly jsme si kafčo a dortík :grinning: Honzík byl zatím s manžou na kole a byli se podívat na parcele :slight_smile: Honzík jel bez plenky a zase si hezky řekl :slight_smile: Šikulka :dizzy_face:

Luci - tak nám aspoň prozraď jaká jména jsou v kurzu :wink: Ty jsi tajemná jako hrad v Karpatech :grinning:

Míša se vykecává u Sokolky :grinning:

Já se jdu navečeřet a natáhnout k telce :slight_smile:
10. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
10. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musíte mi prozradit dobrýho pediatra a dobrýho obvoďáka dospěláckýho :slight_smile:
10. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
10. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to je bezva, že si takhle užíváte dovči. Hlavně že tak krásně vyšlo počasí. :wink:

Marti mi jsme se naštěstí pouti tak nějak vyhnuli. Malýho to kupodivu ani nelákalo. Z Matějský má vybráno. A hlavně vím, že ho tam dám jednou a pak mi pokaždé, když pojedeme nebo půjdeme okolo bude řvát, že tam chce. :sweat_smile:
10. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo teta s miminkem v bříšku přišla :grinning: Petuj děkuji za super večer :grinning: :grinning:
11. dub 2009 v 05:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindul no mame takovy tmave,svetle bezovo,hnedy kocar.to jsi do me mela stouchnout na pouti.
dneska uz mam chlapy pryc.jeli se na osmou podivat do milina,ze tam prendavaji ryby z jednoho rybnika do druhyho.a to muj manzilek nemuze propast-velkej rybar az me tim nekdy nasira.ja jsem zustala doma a musim pouklidit,protoze az se kluci budou vracet prijede i pan tchan na kafco.pry ma pro deticky nakou koledu.on je tak casto nevidi.je z kladna a dost prac.vytizenej.
cekam az se mala vyspinka a pojedeme prochazkou do kaufl.musim do lekarny.to zase bude vedro.musim rict,ze vedro nesnasim.jak je nad 20stup.je to pro me katastrofa.zatim pa,jdu smejcit s kostetem.
11. dub 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska kdyz jsem tady ja,tak tady nikdo neni jo?dala jsem detickam fotky do albicka
11. dub 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jsme doma...
11. dub 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

teda návštěvnost přesně podle počasí. :grinning: Já od rána lítala. Vařila jsem, dělala salát, pekla druhé babičce beránka, prala 3 pračky a ještě do toho přijel dopo táta s holkou. Lépe řečeno nevlastní ségrou. :sweat_smile: Trochu si s Kubíkem pohráli, ale Kubík je více průbojnější než ona, tak to bylo takový všelijaký. Je jí pět let. Po oběde malej nemohl zabrat a usnul až v půl třetí, když jsem ho šla vyndat. V půl čtvrtý jsme ho vzbudili a jeli jsme ke kamarádce. Děti si hráli na písku, mi jsme si daly na terásce vínko a slunily jsme se. :slight_smile: Domů jsme přijeli po sedmé a před osmou byl v postýlce. Trochu mu to trvalo než zabral, ale už snad spinká. :slight_smile:

Miso ty bláho, to jsi psala ráno takhle brzo? :confused: Nebo takhle pozdě? :grinning:

Marti krásně fotečky. :slight_smile:

Ess tak jak? :confused:
11. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

ráno mě kluci nechali přispat a Elinka spinkala se mnou :dizzy_face: Pak jsem dojela koupit nějaké uzeniny a uzené na nádivku :wink: K obídku jsme měli lososa a smetanové brambory :wink: Po obědě jsem udělala salát a vytřela a ještě zadělala bochánky :slight_smile: No a když se Honzík vzbudil, tak jsme šli ven. Manža mi vyvezl Honzíka nahoru na kopec a já jemu Elinku :slight_smile: No a pak jsme si to vyměnili a já jela s Honzíkem na kole, ale to byl řev! :confounded: Ječel, že chce s tatínkem a celou cestu jsem neslyšela nic jiného než tatínek tatínek :angry: No kus zpátky jsme si ho pak v lese vyměnili...
Pak se tu stavila tchýně a příbuzní. Honza tu lítal, že vylil kafe!!! :angry: Já myslela, že mě klepne!!! :angry:
Teprve teď jde spát, protože jsme se tu zdrželi vykecáváním a on než se navečeřel a vypil mlíko... No snad usne brzy...
Měla bych ještě přeložit nějaké věty na AJ, ale moc se mi nechce :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sokolko - OK, tak příští čtvrtek :wink:

Míšo, Petul, Luci - jak jste na tom? :confused: :sweat_smile:
11. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jindul - mamka teď do práce nechodí... V úterý nastupuje do té nemocnice na kapačky :frowning2: Ale jinak občas na informacích bývá, když zaskakuje za kolegyni...
A máš pravdu, taky se tímhle mamka rozčiluje, že to mají blbě napsané a lidi si jí pak chodí stěžovat!!! :angry:

A díky za info, že už tam není fotka :slight_smile: Ještě jsem to manžovi neřekla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany já byla ráno taky pro uzený :grinning: :grinning:
11. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek