• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Zany, teda vy jste měli den, chudinka Honzík, ale fakt si to nevyčítej, nejspíš bys tomu stejně nemohla zabránit, děti jsou mrštný a je to jen mžik a mohlo se to stát i kdybys zrovna stála u něj. Je to hrozný, ale naštěstí je to první zoubek. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. bře 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: neplakej a nezoufej - totez se stalo v PB holcicce pritelovy sestrenice... tez nesel zoubek vratit... doporucuju ti jet do Prahy do Motola (myslim, ze je to tam) na specialni detske zubarstvi, kde Honzikovi udelaji nasouvaci zoubek, ktery bude mit do doby, nez mu naroste druhy (ta holcicka ho uz ma a zvykla si na nej)... vsechno se da resit a hlavne ze to neni druhy zoubek! to ja si vyrazila bohuzel druhe zuby (predni) - zrovna kdyz mi cerstve narostly... kdybys chtela kontakt na ten Motol, tak napis do IP, sezenu ho... ta sestrenice mela hodne spatnou zkusenost se zubni pohotovosti v PB, takze fakt jed do Prahy

holky, me to furt dost silene boli - takovy krece v miste, kde byl slepak - gynekolozka tam vcera nic nenasla a dala mi antibiotika a lek proti otokum... kdyz jdu curat, tak uplne vyvaluju oci bolesti :frowning2:

mejte se hezky, papapa
27. bře 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, za ten kontakt bych ti byla vděčná! Aspoň bych zjistila co a jak!!! :dizzy_face: I když já byla s Honzíkem u svého zubaře a ten patří v PB mezi nejlepší! :wink:

To je mil íto, že tě to pořád bolí! Sousedka tady od nás byla taky na operaci se slepákem a stěžovala si na ty samý problémy co ty... Prý jí čůrání dělá problémy... :frowning2:
Držíme palce, aby to bylo brzy v pořádku!!!

Honzík byl včera zlatej, jako by o tom, že nemá zoubek ani nevěděl :slight_smile: Dokonce po obědě spal 3 hodiny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a to jsem ho musela budit, aby si dal sváču a my mohli vyrazit k babičcce a pak na AJ :slight_smile:
A v noci spal taky skvěle - od 19,45 do 5,30 a ani se v noci nevzbudil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Sice v 6 byl budíček, ale aspoň, že spí celou noc :dizzy_face:
28. bře 2008 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to bude určitě dobrý, chce to čas, jsi těď čerstvě po operaci, ale za pár dní to bude ok.Já už taky slepák nemam.A je dobře, že to byl ten slepák, děti mít můžeš a to je super, bolest za chvilku přejde a pak už si bedeš užívat jen samé hezké dny :slight_smile:

Zany, Honzík je statečnej šikula :slight_smile:

My už taky vstáváme kolem 6h.nejdýl v půl 7h.,a každou chvilku se malá budí, tak jí dám napít a dudlíka a spinkáme dál, takže je to v pohodě.
Jinak se nás chřipka drží stále, včera ulehl i manža.

Holky, nám dr.řekla, že by malá měla vážit kolem 8kg a že jí nemáme dávat bobíky, lipanky atd. aby nebyla obézní.
28. bře 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko, Adélka byla ohledně bledosti 2krát na odběrech krve, naštěstí má vše v pořádku, ale my máme taky bledost v rodině, takže to taky neřešim.
28. bře 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jadiku, Honzík lipánka ani bobíka ještě ani neochutnal :slight_smile: Prostě dostával jen bílý jogurty a teď baští teda ovocný :dizzy_face:
Taky vážil víc, ale naše Mudra to moc neřešila... A pak se začal hýbat, tak tolik nepřibíral :dizzy_face:
Je fakt, že v těch bobících je hodně cukru... :unamused:

Jinak doufám, že budete brzy zdravý!!! :dizzy_face:
28. bře 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, já taky dávam zatim jen bílý jogurt, ale myslela jsem si, že by měla zas nějakou jinou novou chuť, ale dávat jí to zatim nebudu, i když některé ty přesnídávky taky cukr obsahují a kaše taky, takže má stejně cukru dost.A dávala jsi jogurt každý den ?
28. bře 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to mě malej bílej jogurt nechtěl vůbec a tak jedl hned ovocný. No a pak mi přestal jíst i ty takže se láduje i lipánkama a pudinkama. :sweat_smile: Ale to je asi měsíc co jsem mu to začala dávat.
29. bře 2008 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No přesnídávky cukr taky obsahují, ale lipánky jsou asi i víc tučné...
Jogurt jsme dávali každý den, protože jsem jen kojila a toho mlíčka Honzík tolik nevypil... :confused: Ale teď co pije Nutrilon, tak každý den jogurt nedostává a dostává ovoce. Ráno totiž vysosne skoro 200 ml mlíčka, pak co vstaneme, tak chce ještě a to má tak 150 ml a večer vysosne taky tak těch 200 ml. Takže denní dávku mlíka máme pokrytou až až :dizzy_face:

Myslím, že pokud dítě bílý jogurt nechce, tak ovocný je lepší varianta než ty lipánky. Jenže když nechce ani to, tak jiná možnost než dávat aspoň lipánek není. Je fakt, že Kubík je hubeňour!!! :dizzy_face:
Honzík jedl taky bílý jogurty a v pohodě, ale pak se zasekl a nechtěl je. Takže jsme přešli na ovocný :dizzy_face:
29. bře 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a dneska jsme spali do půl 7 :dizzy_face: Jsem zvědavá jak dneska přehodí ten čas jak bude spinkat :confused: :dizzy_face:
29. bře 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A ještě máme další úspěchy s odpoledním spánkem! Honzík spal včera skoro 3 hodiny, předevčírem taky :dizzy_face: No doufám, že bude pokračovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. bře 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany tak to je Honzík šikula s tím spánkem. On Kubík není až tak hubenej a kdyby nebyl nemocnej tak by taky vážil víc. Ale já už na to prdim. Když není vyloženě tlustej tak mu je občas dám. Prostě to střídáme. Někdy má jogurta a někdy lipoše. Ovoce dostává dopo a odpo něco mléčného. Je fakt, že ode mě taky moc nevypije. :sweat_smile:
29. bře 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

To malá spapá bílý jogurt bez problému, ale občas přidam trochu ovoce, aby měla zas jinou chuť.
Zany, ty dáváš Nutrilon ještě večer před spaním ? A dáváš i kaši ? Malá má mlíčko už jen ráno, odpoledne jogurt ale ne každý den a večer kaši, takže má mlíčko už jen jednou za den a pak trochu v té kaši je to málo ? :confused:
Sokolko, ale Kubík je váhově v normě, takže ty mu klidně bobíky, lipánky atd. dávat můžeš, ale nám dr. řekla, že je nemáme dávat kůli tomu, aby malá tolik nepřibírala.
29. bře 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany ,tak to se teda Honzík v tom spaní hodně zlepšil, je to šikulka.Malá spala vždy dobře, ale teď se pořád budí a vstává o dost dřív než jindy, takže jsem taky zvědavá až přendaj ten čas v kolik budem vstávat :confused: :grinning:
29. bře 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holciny cauky :slight_smile:

ja se z ty moji gynekolozky picnu - v patek jsem sla do ty nemocnice a mam asi zanet mocovych cest - doktor to poznal obycejnym gynekol.vysetrenim - coz mi moje gynekolozka ve stredu neudelala... takze ty antibiotika beru zbytecne... no hlavne ze jsem uz v dobre peci, hodne piju, jsem v teple a mam nejake kapky... kdyz to nepomuze, tak mi daji jine antibiotika...

uz je mi ale lip, dnes pecu kolacky a housticky :slight_smile: no je tu cela rodina a pritel, tak je pro koho pect :slight_smile:

zany: kontakt sezenu a poslu
29. bře 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, předem díky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Za info to stojí a pak se uvidí co a jak :dizzy_face:

Jadiku, Honzík se fakt hodně zlepšil!!! :dizzy_face: I když někdy se v noci ještě vzbudí, ale je to o dost leoší než s kojením!
Na noc kaši už Honzíkovi nedávám bo mu moc nejede. Však jí jedl každý večer a je jí asi přejedenej! :unamused: No tak dostane nějakej chlebík nebo rozhlík s žervé, lučinou nebo tím dětským sýrem - Kiri :dizzy_face: Už jsme zkusili i marmeládu (domácí) a moc mu to chutnalo :dizzy_face:
Pak si vypije mlíčko a jde chrupkat. Ale někdy ani nevečeří...
Já myslím, že to co Adélce dáváš, tak by jí mělo pokrýt mléčnou dávku :sweat_smile:

A nerostou Adélce už zoubky? To může být příčina horšího spánku :unamused:

Luci, no aspoň, že se vyřešilo proč tě bolí břicho!!! Snad ti bude brzy dobře a hlavně to chce teplo a klid :dizzy_face:
No vidíš, ještě že všem chutná!!! :dizzy_face:

My na zítra pozvali obě mamky na oběd :slight_smile: Budu péct jehněčí, k tomu špenát a bramborový knedlík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Snad jim to bude chutnat :confused: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. bře 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: cislo na zubni v Motole je +420224433162 ... chtej prepojit treba na MUDr. Janu Fendrychovou... myslim, ze tam vam pomuzou nejlepe, v PB to asi ani nedelaji a je dulezity, aby tam mel Honzik tuhle nahradu, jinak se mu ta mezera zacne zmensovat

holky, teplo a hodne piti nezabira, takze zitra jdu zase k doktorovi - cekam, ze mi da dalsi antibiotika - achjo

a jinak uz pozitri budeme mit klice od bytu!!! :slight_smile: skoda, ze ho hned nemuzu videt!
30. bře 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, díky moc. Zkusím tam zavolat a uvidím co nám řeknou :wink:

Doufáme, že ATB zaberou a budeš v pořádku!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My jsme byli dopoledne v Sokolíku a Honzíka nejvíc zajímala houpačka jako by jí doma neměl :grinning: Pak jsme frčeli na oběd domů a Honzík mi usnul v autě. A to jsme jeli dřív, aby neusnul... :unamused: No ale vzbudili jsme ho, najedl se a šel spinkat. A já si zase dáchla s ním :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Odpo půjdeme na procházku, pošleme taťkovi dopisy a koukneme co nového ve městě :dizzy_face:
31. bře 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Zany tak jsem si nic nekoupila, ale o jedněch přemýšlím, no a asi si tam pro ně sjedu. Pro ostatní jsme se s Zany potkali u obuvi :wink: :slight_smile:

Kubík už byl jednou vzhůru a o nocích předešlých ani nemluvím. Zany co jste kupovali Honzíkovi k roku? A co dostal třeba od babiček? Já vůbec nevím, co mu koupit. No a to už je to za 14 dní. :frowning2:

Jinak dneska jsme byli s Kubíkem na poště a ochota našich pošťaček je fakt úchvatná. Evidentně je ta jejich práce baví. Byl strašný problém vzít mi dopis se známkou u okýnka, když už jsem tam byla s jinýma věcma. Takový obličej co na mě hodila bych vám fakt přála vidět. :angry: Tak jsem jí to taky řekla, že kdybych věděla, že to bude pro ní takový problém mi to vzít tam, tak že jsem to radši hodila venku do schránky. :confounded:

Luci tak jak? Dostala jsi ATB? Snad už budeš brzy ok. :wink:
31. bře 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Sokolko, tak to je na dobré cestě když se ti jedny botky líbí :dizzy_face:

K narozeninám dostal od nás Honzík odstrkávací motorku, 3D labyrint, ještě takové aktivní kostky a já vlastně už ani nevím co :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale moc jsme to nepřeháněli, stejně z toho nemá rozum :wink:
OD babiček dostal povlečení na velkou postel, bačkůrky a zlatý přívěsek se znamením a pak penízky na Berušku a knížku s pohádkami a říkadly! Je moc hezká :dizzy_face:

No ochota na poště mě taky fakt s*re! :angry: Tam když jdu, tak jsem hned vytočená!!! :angry:

Jinak dneska v noci Honzík spustil řev, tak jsme namazali zuby a spal dál! :wink: Ale on vždycky spustí jako hyena!!! :grinning: Vzbudil se v 5,45, vypil si mlíčko a do půl 7 vydržel se povalovat :dizzy_face: Ale já bych teda spala!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Doufám, že dneska bude hezky jako včera, protože to bylo fakt nádherně a dokonce jsme machrovali bez fusaku a nánožníku :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2008 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré raníčko :slight_smile: ,

my jsme vstávali v 7, ale noc opět hrůza běs. :angry: Pořád se probouzí a řičí. Snad jen zuby a to jsem mu dala na noc panadol sirup :frowning2: .

Davčovi když jsem řekla, že nevím co mu koupíme, tak mi na to řekl, že nic, že mu stejně pořád něco kupujeme, ale to má smůlu, protože jsou to přece jenom první narozeninky. :dizzy_face: Já mám vyhlídlí auto, prostě takovou tatru a dál právě nevím. Ještě by to něco chtělo. No musím se někde ještě juknout. Když ono je to těžký, když má skoro vše. :sweat_smile:

Jinak povlečení na velkou postel už taky dostal, i když ho asi dlouho potřebovat nebude. On je totiž trubka a pořád chce lézt z postele po hlavě :sweat_smile: .

Taky doufám, že dneska bude jako včera. Aspoň to hlásili. Jsme domluvený s kamarádkou, že zajedeme k nim na barák a sedneme si na terásku s kafíčkem. Tak snad to klapne. My jsme teda včera nemachrovali bez nánožníku, ale bez fusaku jo :grinning: :grinning:
1. dub 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, zany, tak vy si davate vlastni srazy u obuvi? :wink:

ATB jeste nemam, vysledky budou az zitra ci pozitri... taky cekam tento tyden vysledky histologie :frowning2:

zany, to jste byli dneska zase venku, vid? bylo tam nadherne - skoda, ze jsem nemohla ven... ale zitra jdu ven, jdu se ne/uschopnit

sokolko, kaficko na terase zni skvele! :slight_smile: doufam, ze uz se zima nevrati!

dneska mi mamca koupila barevnou stuzku na vyvazky, takze zitra se do nich pustim :slight_smile: holky, to to utika! za necely dva mesice uz budu vdana! :slight_smile:
1. dub 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, to byla náhoda :slight_smile: Vylezu z obuvi a Sokolka na mě haleká :grinning:

Na zítra držíme palce, aby bylo vše OK!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jojo, odpo jsme byli hezky venku. Byli jsme od 1 do půl 5! :dizzy_face: Honzík spal jen hodinu :unamused: Tak už je teď řádně protivnej a unavenej :unamused: Dá si večeři, mlíčko a jde spinkat :wink:
Já jsem dneska pěkně unavená, tak půjdu spát hned po Ordinaci :sunglasses:
1. dub 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, držíme taky palce na zítra, ať ti to vše dobře dopadne :dizzy_face:

Zany, Adélka má zoubky dva, ale je možný, že jí polezou další, ale zatim nemá ani moc nateklé dásničky, tak nevim, snad se to spaní zlepší.

Sokolko, jak jste si užily kafčo ? :confused:

Jo, na poštu taky chodim dost nerada...

Tak jsem koukala na počasí a zase má pršet :angry: :angry: :angry:
Já jdu zítra na gyndu, tak doufam, že moc nezmoknu :sweat_smile:

Tak vám všem přeju krásnou klidnou dobrou noc :slight_smile:
1. dub 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,

já byla včera unavená, že jsem si šla lehnout už v půl 10 :grinning: V noci jsme byli 2x vzhůru, ale naštěstí jsme vstávali až po půl 7 :slight_smile:

Dneska to na hezký počasí nevypadá :unamused: Tady už se zatahuje a asi bude pršet... :unamused: A to jsem měla v plánu jet se podívat do města! No asi se na to vyprdneme :wink:

Jadiku, Honzík taky neměl nateklý dásničky a bulel! Ono než jim to vyleze, tak to kolikrát není ani vidět a je řev!!! :confounded:
Ať je na gyndě vše OK! :slight_smile:
2. dub 2008 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Zany, já jsem taky včera šla spát hned po ordinaci :wink: :grinning: a Adélka se taky vzbudila jen 2x a vstávaly jsme v 8hod. :slight_smile: , takže dnešní noc byla super :dizzy_face:

Počasí je zas hnus, prší a prší a prší :angry: :angry: :angry: , jsem zvědavá, zda to bude odpoledne lepší :confused: ,ale asi ne, takže hezky zmoknu :angry: :sweat_smile:

Manžel uspával malou a usnuli oba, tak jdu něco poklidit než bude obídek a než se vzbudí :dizzy_face:

Přeju vám krásný den i když je hnusný počasí :slight_smile:
2. dub 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, kde všechny jste ? :confused: :confused: :confused:

To počasí se snad nezlepší :angry: , to je hrůza, pořád hlásej déšť :unamused: , no, ale alespoň bude nějaká voda, pořád strašej stím, že bude o ní nouze, tak ať nějaká naprší :slight_smile:

Včera jsem byla na té gyndě, a p.dr. se mě ptala, zda přemýšlim o očkování proti rakovině děložního čípku, docela mě to překvapilo, protože jsem si myslela, že se to očkuje od 15 do 18 let a pak už ne, ale ona řekla, že nejideálnější je na to očkování věk od 9 do 26let, ale dá se to očkovat v každém věku.Jenže je to dost drahý, jedna dávka stojí 3500kč a ty dávky jsou tři, docela by mě to lákalo, ale je to dost nákladný, tak nevim, budu o tom přemyšlet.Jaký na to máte názor ? :confused:
3. dub 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

my jsme dneska byli plavat a bylo to fajn :dizzy_face: Ta půl 10 je čas akorát. Ráno jsme se hezky nasnídali, zabalili a frčeli jsme :wink:
Honzík cestou domů skoro usnul, ale podařilo se ho udržet. Takže se naobědval, my taky a frčel spát! :slight_smile: Myslela jsem, že si taky na chvíli zdřímnu, ale ten exot pod námi zase začal hrát na kytaru, tak při tom já fakt spát nemůžu :unamused: :unamused: :unamused:

Jadiku, o tom očkování děložního čípku jsem si taky myslela, že je pro mladší holky a hlavně ty co ještě pohlavně nežijí :confused: :sweat_smile: No asi je to jinak... Ale ani těch 26 let mi už není :grinning: :frowning2: :frowning2: Takže o tom ani neuvažuji...

Venku je zase pěkně hnusně :angry: Už mě to počasí fakt se*e!!! :angry:
4. dub 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak ja si myslela, ze se dnes dozvim, zda tu endometriozu mam a oni poslali na histologii jen ten slepak, co mi vzali! takze nevim, na cem jsem... pry to muze byt endometrioza a taky nemusi... mam par cernych tecek na deloze... ani v propousteci zprave to neni... pry mam ale co nejdriv otehotnet

jadiku, ja proti tomu ockovana jsem :slight_smile: zvladla jsem to jen tak tak :wink: smysl to urcite ma, i pokud mas staleho partnera
4. dub 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, tak to jsou taky chytráci!!! :angry:
Ale pokud máš co nejdřív otěhotnět, tak šupky na to :grinning:

My musíme vyrazit ještě nakoupit a do pojišťovny kvůli povinnému ručení. Chceme ho u mého auta změnit...
Manža mi chtěl zajet na emise a technickou, protože mi to končí a tady v PB měli jen do 2, ale na netu mají, že tam jsou do 4 :angry: Ach jo, tak snad v pondělí... :wink:
4. dub 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek