• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
No vidíš :grinning:
Ještě mi chybí něco zelenýho...

Jdeme si dát jednohubky a čečet na TV :wink:
11. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak ja vam napsala tak dlouhy prispevek a behem psani tu lehl net :angry: ted se obnovil a koukam, ze tu neni...

takze ve zkratce: je tu krasne, zase slunicko, vylet cca 8 km, mnamka v restauraci (velikon.nadivka s br.), pak boruvkovy kolac v cukrarne :wink:

zany, ja mela v planu ve ct neco jinyho, ale muzu to zrusit, to mi neutece, vas videt je vzacnejsi :wink: snad to nebude kamaradce vadit :sweat_smile:

esssi, asi bude s hledanim pediatra problem - v PB neberou, ale pokud bys skutecne nikoho nenasla, tak se zeptam kamaradky na kontakt na MUDr. ve Starce, ktera by mozna mohla brat (to bys mela ale bohuzel celkem daleko, ona to bude mit ale jeste dal, pokud ji vubec vezme)... s obvodackou neporadim, ja tu svoji jeste moc neznam, je moc prijemna a ochotna, ale nebere, me vzala jen diky tomu, ze k ni manza chodi od 18ti... drzim palce!
11. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridala jsem do albicka 2 fotky odsud :slight_smile:
11. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to mě dneska přivezl táta kopřivy tak to mám bez práce a shánění :wink: :grinning:

Luci fotečky super, moc ti to sluší a je vidět, že jsi v pohodě. :wink:

Jsem ko. Jdu chrnět pááá
11. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ess ja chdim s detma k doktorce Valaskovy.je to mezi prazskou a dlouhou ulici.nevim jestli bere,ale tel ti pisu,tak to muzes vyzkouset.318620427
a ja chodim k doktorce Madhauserovy na zdabor.cislo nekde vyhrabu a dodam.
12. dub 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jirik a je hodná???
za číslo díky...
12. dub 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ESS-ta detska je super a sestricka taky uzasna.ja jsem tam chodila 20let a nikdy zadny problem nebyl,proto jsem tam i ted se svyma detickama.je to vedle CSOB,jako za soudem.

co mate dneska v planu zensky s detickama.ja ted peru druhou pracku,jirik sklada pexeso,tatka v praci,danielka spinka.musim dodelat obed a pak nekam vyrazime.asi pujdeme na hriste udelat nakou tu babovku.potrebovala bych do billy,ale to me jira potahne nahoru so snecka.uz vcera hlasil,ze tam chce.ale kdyz je venku krasne,tak ho musim presvedcit,ze venku je lip.
mam takovyho zehleni,ze uz ty vyprany pracky nemam ani kam dat.to zase bude prace na tri hodiny.
12. dub 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiriku moc diky, v úterý tam zavolám :slight_smile:

..no taťka s Ondrou jsouvenku, já se Štěpíkem doma, protože má ty neštovice...v noci zas ječel,dala jsem mu půlku diazepamu,jsem hovado,aleaaspoň se vyhajal....blbne mi mezerník, štěpík ho předevčírem urval, musí se naněj mačkat hodně veprostřed...
12. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chodila v praze s dětma k úžasnýmu pediatrovi, byl to starší pán,strašlivě milej,hodnej a dalo se ho na cokoliv zeptat,vždy ochotněvysvětloval....a psal mi na rcpt dokonce i olivovej olejíčekna mazání i rybilku, to se ještě za rctpy neplatilo,taxem to měla zadarmiko....
12. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

předně přejeme Kubíkovi vše nej k jeho 2. narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já jsem ráno vyslala manžu na kopřivy, tak přinesl :wink: Já udělala nádivku a pak jsme frčeli na AJ :slight_smile: Mamka byla s dětmi venku a Honzík se utahal, že po obědě usnul během 10 minut :slight_smile: Manža mi aspoň přehodil letní gumy a já byla s Eli před barákem a usnula v kočárku :wink: Pak jsme byli v PB na pouti. Honzík se svezl na kolotoči v letadle a pak slezl bez problémů dolů. Potom jsme ho chtěli vzít na autodrom, ale to nechtěl a tak jsme ho přemluvili. No jo, ale pak nechtěl zase dolů :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak si dal sváču, svezl se dvakrát v mašince a ještě jsme si dali zmrzku. No a potom jsme jeli radši domů :wink: Zastavili jsme se u tchýně ostříhat vrbu na pomlázku, tak jí manža půjde ještě plést :wink:
Já jdu obarvit vajíčka a pak přijde kolotoč koupání :slight_smile:

Ess - já myslím, že když se někam stěhujete, tak by vás snad nějaký dr. vzít měl, ne? :confused:
My chodíme k dr. Chourový a ta je super :dizzy_face:

Luci - snad se kamarádka nebude zlobit a přijedeš :dizzy_face:
Fotečky hezký :slight_smile:
12. dub 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec, :dizzy_face:

předně děkuji Zany za přáníčko ke Kubíkovým narozeninkám. Dneska jsme to neřešili, protože kvůli velikonocům jsme oslavu odložili o týden. Takže příští víkend to vypukne :grinning: .

Já jsem dopo udělala nádivku a D byl zatím s kamarádama na střelnici. Po obídku Kubík usnul ve třičtvrtě na jednu a ve čtvrt na 4 jsem ho budila. :sweat_smile: Jo a ráno jsme vstávali skoro v sedm. Takže taky dobrý. Odpo jsme vyrazili do deichmanu. Kluci si koupili sandále, ale já jsem si tam nic nevybrala. Tak doufám, že jim přijde nějaké zboží a něco si koupím. Potřebuju nějaké pantofle. Ale pak jsme zajeli do tesca a ukořistila jsem tam 3 trička a sukni, tak mě beránek nepokaká. :grinning: Z těch sandálků pro Kubíka mám radost a když jsem to řekla babičce tak mi hned povídá, že mu je zaplatí a bude je mít k narozeninkám. Tak oboje boty co má těď nové budou od babiček. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Večer mu to usínání taky trochu trvalo. Jak vstával odpolko tak dlouho, tak nějak nemohl zabrat. Ale byl hodnej a povídal si v postýlce a po hodince usnul :grinning: Mu nic jiného nezbylo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak zítra dopo kluky vyšlu na koledu, pro Kubíčka bude první :slight_smile: , a maminka bude mít pohodičku. Uvařeno máme tak možná jen vytřu, pověsím ven oblečení, co jsme dnes nakoupili a hned jsem jednu pračku vyprala, abych ho odpo mohla hned zajet. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nic když vidím tu návštěvnost, tak jdu asi radši spát. Brouky všem a užívejte velikonoc. Jo a buchty pořádně si vycpěte prdky, ať vás to moc nebolí. :grinning: :grinning: :wink:
12. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

my jsme dneska chrupkali do 8 :dizzy_face: Elinka dokonce do 9 :dizzy_face: Po snídani kluci vyrazili k babičkám na koledu, tak jsem zvědavá kdy přijedou :wink:
Já jsem nám zatím převlíkla povlečení a dala prát jednu pračku. Večer se budu muset vrhnout na žehlení, protože už tam mám kupu prádla :rolling_eyes:
Prdku netřebe vycpávat :sunglasses: Od synovců to nebolí a švagr a brácha mě zas tolik neseřezali, jen jedna pořádná rána a to jde :wink:
13. dub 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vložila jsem nějaké fotky ze včerejší pouti a dnešní s pomlázkou :slight_smile:
13. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočendy.

Přejeme vše nejlepší Kubíčkovi k jeho 2. narozeninám. Hlavně zdravíčko, lásku, štěstíčko, spousty dárečků a nějakého bratříčka na řádění :wink: Velikou pusu od Naty :slight_smile:

Jsem zralá na postel. Naty usnula, mě bolí páteř jako blázen (no jo, neměla jsem se hnát na zahrádku :slight_smile: )
Pomlázka, no byli tady cizí koledníci (asi jen 2) a pak už jen kmotřenec. S tím Naty tady řádila, jako černá ruka, má ho moc ráda. Jinak nikdo jiný - kamarádi nějak zklamali, tak snad Naty pozná, co je to pomlázka až příští rok. Minimálně 3 sousedi nepřišli, kdo bude jíst ty vajíčka :grinning: Ach jo. To si ještě manža nakoleduje sám.

Zany - fotečky krásný. Jak se tam Jenda řehní v autě, to je legranda. A to kluci moc nevykoledovali, měli prázdný košíček. Nebo to bylo na začátku koledy??

Tak já utíkám. Mějte moc krásný den a ať Vás nebolí zadečky :wink:
13. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem přidala jednu fotečku. Je to sranda s těma dětma, co? :grinning: Ještě že jsou, protože hned ten svět je veselejší.
13. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: koukam, ze jste se dnesni i vcerejsi den dosyta uzily - no jako my :slight_smile: uz jsme zase doma :slight_smile:

my teda nadivku na dovce meli taky (2x), ale priznam se, ze jsem ji jeste nikdy nedelala (ale moc mi chutna) :sweat_smile: na pouti jsme byli dneska taky, jen se juknout, predtim jsme zasli do restaurace na namku na obed a po prochazce jeste do cukrarny na rohu na dortik :wink: a v samosce se pak pani prodavacka na me usmala, kdyz uvidela brisko a manza temer zavidel :grinning:

jdu juknout na vase fotky a pridam svoje :slight_smile:
13. dub 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko tez preju Kubikovi vse nej k 2. narozkam :slight_smile:

zany, jindul - pekne fotky :slight_smile:
13. dub 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

vidím, že jste si všichni Velikonoce pěkně užily, to je paráda :slight_smile: Fotečky jsem prohlídla a máte je všechny moc pěkný. Naty jak letí na zahradě je super :slight_smile: A Honzík jak se chechtá taky moc pěknej :slight_smile: Ty děti jsou fakt kouzelný.
Taky jsem do albíčka přihodila nějaké fotečky - naše dítě si prvně sedlo na koně :slight_smile:

Luci, a kde jste na Šumavě byli? My ve finále razíme v červnu na dovču taky na Šumavu - na Modravu. Cizinu necháme na jindy.

Jindul: tady u nás je to taky s koledníkama slabý. Už léta nepamatuju, že by u nás někdo zvonil. To snad jedině, když jsem byla malá a koledoval Zany brácha :grinning:

Včera jsme byli na výletě v Praze v botanický zahradě - zrovna se tam líhnou motýli ve Fata Morganě a Lucka na nich mohla oči nechat. Málem jednoho čapla do ručiček :slight_smile:
13. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulo, blizko Kvildy v jednom pensionu
13. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mám dožehleno :slight_smile: To zas byla hromada :confounded:

Jindul - no bylo to na konci, ale oni kluci byli akorát u švagrové, mamky, tchýně a ještě u sousedů u tchýně :wink: A pak měl ještě Honzík něco doma. Od tchýně dostal malého beránka a linecká vajíčka a pár jich skončilo u mě v břiše :grinning:

Petul - tady taky moc dětí není... Spíš chodí po barácích, ale tady nezvoní, protože možná ani nevědí, že tady někdo bydlí...
13. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě jsem vložila další fotky z dneška :wink:
A hlavně Elinku v náušničkách :dizzy_face:
13. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany to jsou krasny nausnicky - uz se tesim, az je uvidim primo na Elince - chtelo by to vetsi detail :slight_smile: moc ji to slusi :slight_smile:
13. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
posledni dny mi prijde, ze mi prcek dela v brise vlny tsunami :sweat_smile: jsem zvedava, jak jeste zesili :grinning:

zitra jdu zase hekat na predporodni kurz, budeme probirat kojeni, dneska jsem cetla, ze natrzeni je lepsi nez nastrih, klystyr je spise skodlivy (dle WHO) a mam z toho zase zmatek :fearful: co clovek, to nazor a co si sakra z toho vybrat? :confused:
13. dub 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

Honzík vstával v 6 :angry: Už prostě nechtěl ani ležet!!! No to bude dneska pěkně vyřízený, protože po obědě se jedeme podívat do školky a při té příležitosti tam dáme přihlášku. Takže spát nebude...
Elinka ještě spinká :dizzy_face:
Jdu nám připravit oběd a pak vyrazíme asi ven :wink:

Luci - náušničky uvidíš ve čtvrtek :slight_smile:
Jinak nevím jestli je natrhnutí lepší... Ale zaručeně se to pak hůř šije a řekla bych, že to pak daleko víc bolí!!! Už takhle je šití nepříjemný a to šijí rovnou ránu. Jaký to asi musí být, když šijou něco roztrženýho, tak to ani nepřemýšlím, to bych se bolestí po.... Mě přišlo šití daleko horší než porod :confounded:
Klystýr se dá přežít :slight_smile: A mě ho u Elišky ani nestihli :grinning: A hlavně to v sobě fakt dlouho neudržíš, takže ze sebe dostaneš jen ten konec pro případ nehody :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem.....hlavně natržení jde hnusně řečeno po vlákně, brr, to se pak hůř hojí!!!
14. dub 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciii já u Ondry dostala klystýr,lepší než se pokajdit na sále když jde mimi ven:slight_smile:když se rodil štěpík, ještě doma jsem měla šílenouběhavku, na klystýr nebyl ani pak čas a dobrý :slight_smile:
14. dub 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak na sobotu je objednaný auto a stěhujem!!! Míšo až uvidíš naproti cajmrsk,jsme to my :grinning:
14. dub 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak mám dneska za sebou první poradnu ve špitále a vypadá to takhle :grinning: opravdu poslíčkuju a podle vyšetření malá dost naléhá hlavičkou na první porodní branku.Je vidět, že děloha začala dost makat a chystat se na porod bříško tvrdne a potvrdili malá už tuká na vrátka:grinning: :grinning: prej to může už být kdykoli :grinning: jinak mi urovnali tt takže zase prdel :grinning: :grinning: Tak sem klidná, že to neni jen můj pocit, ale že tam ten nález je.Ess to je super :grinning: :grinning: Jinak budu chodit každý pondělí na monitor
14. dub 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo no vidíš, dobrýho tušáka jsi měla :slight_smile:
14. dub 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dášo jo jo a sem ráda, že i dr to potvrdil aspon vim, že sem si to nevsugerovala :grinning: :grinning:
14. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek