Společné místo
zany
12. říj 2007

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
barculda
14. dub 2009
Čus dámy... 😉 vzpomínáte na nás????? 😃

Žijeme, Adámek už je zdráv jako řípa. Táta má teď mezipracovní volno. Asi to vypadá, že s náma bude celý dubenec, takže se nehodlám vzdávat společných chvil a tvrdnout u PC 😉
Kubíčkovi dodatečně vše nej k narozkám, co jsem postřehla fofrem letem světem, Misse gratulace a držíme palec, ať už jen malá neťuká, ale ať už se i vyklubá 😉 Essi, držíme palec na stěhovačku 🙂 , Peťul-na Modravě je taky moc krásně 🙂 a jezera necháte na další roček..Zany, koledníci jedna báseň 😉 Jo Missu jsem možná viděla včera, ale nejsem si tim jistá, teda. Šlas na procházku s manžou, tak kolem 14.00 od vás směr kulturák? Mělas na sobě černý kaťata a bílé tríčko???? Jestlivá ano, tak my šli po druhej straně s R. a s kočíkem. Přecházeli jsem před váma a kostili směr starák.. 😉 Jenže jak jsme byli na druhej straně, tak si nejsem jistá, jestlivá jsi to byla ty... 😉

tak a víc vim prd a zase se letím věnovati svým mužským...doufám, že jste všechny v pořádku, že užíváte sluníčka nádhernýho a že dětičky nemarodí a skáčou radostí 🙂

pá pampalá pápá
esssi
14. dub 2009
Míšo brzy to budeš mít za sebou 🙂 takjestli budeš vcelku,přijď se nám smát jak taháme krámy 😃
miissa
14. dub 2009
Dášo jasně když budu ještě 2v1 tak zaběhnu na kukačku mě poznáš 😃
miissa
14. dub 2009
Barčo to já nebyla já ted chodim v modrých šatech teda valim se 😃
sokolka
14. dub 2009
Čurys matky, dvojmatky a skoro matky 😃

my se měli super. Včera ráno jsem vypakovala kluky na koledu, zatím jsem si něco poklidila a když po 2 hodinách přijeli zpátky a já viděla ty 4 tašky :-o tak jsem myslela, že to se mnou klepne. :-N No nevim kdo to bude jíst. Takových čokolád snad neměl ani na mikuláše a to od mamky dostal jen pár a knížku. :-p Odpolko jsme vyrazili za dědou na vodu, bylo krásně, malýmu jsem dala ty nový sandálky a hned je půjdu reklamovat. Chodil v nich asi tak dohromady půl hodinky, protože pak ťapkal po písku bos a už se mu začali na začátku drolit., ]-( Jsem zvědavá co mi v deichmanu řeknou. Ale za 550,- by to snad mělo vydržet dýl. 8-( Dneska vstávačka před půl sedmou. Hned po ránu mě D s malym hodil na 3. pol., protože jsem tam nesla moč na vyšetření, to jsem zvědavá co mi z toho vyjde a pak jsme šli procházkou domů. Po cestě jsme si trochu něco pokoupili a doma jsem pak vařila. Dneska jsem malýho hodila do postýlky už před půl dvanáctou, protože volal děda, že si ho odpo veme, tak ať je co nejdříve vyspinkanej, no a už spí. 🙂 Sláva. Včera tam byl od 11:45 a usnul až v půl druhý. :-S

Miso bomba. To je dobrý, že už ti děloha takhle pracuje. To mě stála i 3 hodiny před porodem pořád na 0. 😃

Děkujeme ještě všem za přáníčka ke Kubíkovým narozeninkám. 🙂

Luci já klystýr měla a v poho, jinak jsem se natrhla, jak to šlo rychle a trhla jsem se i zevnitř, ale měla jsem štěstí a po šití jsem byla v poho. 😉 Ale klystýr určo doporučuji. 😉

Zany se čtvrtkem počítáme, snad se nic nesemele. Holky kdo jede s námi? S Misou počítám a Luci ty pojedeš taky s námi nebo s Petul?

Ess tak to je bezva, že už budete stěhovat. Držím palečky, aby vás z toho nekleplo 😃 😉

Barcul super, že jsi se ozvala, aspoň víme, že jste v poho. 😉
sokolka
14. dub 2009
Miso čus 🙂
miissa
14. dub 2009
Petul ahoj jo jo malá tuká na vrátka takže to cítim dobře 😃
sokolka
14. dub 2009
To je super, že se ti ty pocity potvrdili. 😉 A jak se cítíš?
miissa
14. dub 2009
Petul dneska děsně od rána co sem byla v čekárně malá v pupku lítala a sem dneska jak převálcovaná, ale dr mě potešil 😃 no a jak mi maká děloha tvrdne mi bříško a malé se to nelíbí tak jančí a mně to občas bolí.Poslíčkuji už i přes den.Ale co když už vim, že malá se tlačí ven co bych to nevydržela 😃
sokolka
14. dub 2009
Miso to je jasný. No tak uvidíš ve čtvrtek. Ještě si ráno ve čtvrtek zavoláme a řekneš mi jestli jedeš nebo jestli rodíš 😃
miissa
14. dub 2009
hele tenhle týden to neplánuji, ale když mi bude jako dneska asi nepojedu je mi děsně.Ale mám radost z těch zpráv a ještě sme spolu o tom mluvili vid 😃
sokolka
14. dub 2009
jj. No uvidíš jak se budeš cítit. To si ještě písnem. 😉 Hele pozitivní je, že určo někdy porodíš. 😃
miissa
14. dub 2009
tak to je jasný, ale už víme, že to bude brzo 😃 😃 Hele zase máš okno dokořán co 😃
sokolka
14. dub 2009
NO jasně, přece nebudem zabedněný, když je tak krásně. 🙂 Kdy si jela nebo šla okolo?
miissa
14. dub 2009
asi kolem 11
sokolka
14. dub 2009
jsi měla zaběhnout, vařila jsem znojemskou s rýží 😃
sokolka
14. dub 2009
Jo ještě jsem zapomněla holkám pochválit fotečky. Kráááááásný 🙂
sokolka
14. dub 2009
Ten kůň dneska nějak blbne. 8-(
zanyautor
14. dub 2009
Frčíme do školky x-)
PA
miissa
14. dub 2009
hele já ani nemá dneska hlady jdu odpočinout budu dýl pa
sokolka
14. dub 2009
Hm tak teď Miso čtu, že si jdeš odpočinout a já ti 2x volala :-N . Snad jsem tě neprobudila. Prosím tě, jen jsem chtěla vědět, kde jsi kupovala ty orginál crocsíky. Skoro tchán si je chce koupit, ale neví kde. no a ty napodobeniny nechce., On to odtahá celé léto, tak chce pořádný.
coryna
14. dub 2009
Ahoj ženy a děti a skoro maminky 😎 tak po přestávce, jsem o5 tady.
Co je nového? Nestíhám dočítat...
miissa
14. dub 2009
Petul nezbudila 😃 Ale je mi líp bříško netvrdne tolik a malá se taky hodila do klidu 😃
zanyautor
14. dub 2009
Ve školce super, Honzík se tam rozběhl jako by tam chodil každý den 🙂 Akorát mám neblahé tušení, že by to přijetí nemuselo klapnout :-| Paní ředitelce jsem dala přihlášku a říkala, že dětí je dost... No uvidíme, 22.4. mají být rozhodnutí o přijetí 😉

Sokolko - myslím, že ty boty prodávají v Pražský u Kližka 😉
miissa
14. dub 2009
Ahoj Zany 😃 Přeju aby to vyšlo.A jak se máš maminko
esssi
14. dub 2009
....tak mám něco pobaleno a začíná mě chytat atěhovací amok....aspoň že celou kuchyň mám zabalenou od minulého stěhování 🙂
luccii
14. dub 2009
ahoj holky, teda reknu vam, ze to vrteni v brisku zacina byt nekdy neprijemny - mimco je nejak silne :-N
luccii
14. dub 2009
zany ja klystyr znam - mela jsem ho pred laparkou... asi delam chybu, ze tak hodne ctu, kazda informace je jina a ja nevim, co si vybrat :-N

esssi, to je super, ze se uz stehujete! treba pujdu kolem a zamavam 😉

miso tak jsem zvedava, kdy to u tebe vypukne 😉
esssi
14. dub 2009
Luci mě ke konci vždyckypěkně bolela žebra od okopávání...
luccii
14. dub 2009
esssi, ja mam boule pod pupikem a leze to do boku - vubec nevim, jak tam mimco lezi, na poslednim UTZ bylo hlavickou dolu

Začni psát odpověď...

Odešli