• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Čus dámy... :wink: vzpomínáte na nás????? :grinning:

Žijeme, Adámek už je zdráv jako řípa. Táta má teď mezipracovní volno. Asi to vypadá, že s náma bude celý dubenec, takže se nehodlám vzdávat společných chvil a tvrdnout u PC :wink:
Kubíčkovi dodatečně vše nej k narozkám, co jsem postřehla fofrem letem světem, Misse gratulace a držíme palec, ať už jen malá neťuká, ale ať už se i vyklubá :wink: Essi, držíme palec na stěhovačku :slight_smile: , Peťul-na Modravě je taky moc krásně :slight_smile: a jezera necháte na další roček..Zany, koledníci jedna báseň :wink: Jo Missu jsem možná viděla včera, ale nejsem si tim jistá, teda. Šlas na procházku s manžou, tak kolem 14.00 od vás směr kulturák? Mělas na sobě černý kaťata a bílé tríčko???? Jestlivá ano, tak my šli po druhej straně s R. a s kočíkem. Přecházeli jsem před váma a kostili směr starák.. :wink: Jenže jak jsme byli na druhej straně, tak si nejsem jistá, jestlivá jsi to byla ty... :wink:

tak a víc vim prd a zase se letím věnovati svým mužským...doufám, že jste všechny v pořádku, že užíváte sluníčka nádhernýho a že dětičky nemarodí a skáčou radostí :slight_smile:

pá pampalá pápá
14. dub 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Míšo brzy to budeš mít za sebou :slight_smile: takjestli budeš vcelku,přijď se nám smát jak taháme krámy :grinning:
14. dub 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Dášo jasně když budu ještě 2v1 tak zaběhnu na kukačku mě poznáš :grinning:
14. dub 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Barčo to já nebyla já ted chodim v modrých šatech teda valim se :grinning:
14. dub 2009 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Čurys matky, dvojmatky a skoro matky :grinning:

my se měli super. Včera ráno jsem vypakovala kluky na koledu, zatím jsem si něco poklidila a když po 2 hodinách přijeli zpátky a já viděla ty 4 tašky :astonished: tak jsem myslela, že to se mnou klepne. :sweat_smile: No nevim kdo to bude jíst. Takových čokolád snad neměl ani na mikuláše a to od mamky dostal jen pár a knížku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Odpolko jsme vyrazili za dědou na vodu, bylo krásně, malýmu jsem dala ty nový sandálky a hned je půjdu reklamovat. Chodil v nich asi tak dohromady půl hodinky, protože pak ťapkal po písku bos a už se mu začali na začátku drolit., :angry: Jsem zvědavá co mi v deichmanu řeknou. Ale za 550,- by to snad mělo vydržet dýl. :rolling_eyes: Dneska vstávačka před půl sedmou. Hned po ránu mě D s malym hodil na 3. pol., protože jsem tam nesla moč na vyšetření, to jsem zvědavá co mi z toho vyjde a pak jsme šli procházkou domů. Po cestě jsme si trochu něco pokoupili a doma jsem pak vařila. Dneska jsem malýho hodila do postýlky už před půl dvanáctou, protože volal děda, že si ho odpo veme, tak ať je co nejdříve vyspinkanej, no a už spí. :slight_smile: Sláva. Včera tam byl od 11:45 a usnul až v půl druhý. :confounded:

Miso bomba. To je dobrý, že už ti děloha takhle pracuje. To mě stála i 3 hodiny před porodem pořád na 0. :grinning:

Děkujeme ještě všem za přáníčka ke Kubíkovým narozeninkám. :slight_smile:

Luci já klystýr měla a v poho, jinak jsem se natrhla, jak to šlo rychle a trhla jsem se i zevnitř, ale měla jsem štěstí a po šití jsem byla v poho. :wink: Ale klystýr určo doporučuji. :wink:

Zany se čtvrtkem počítáme, snad se nic nesemele. Holky kdo jede s námi? S Misou počítám a Luci ty pojedeš taky s námi nebo s Petul?

Ess tak to je bezva, že už budete stěhovat. Držím palečky, aby vás z toho nekleplo :grinning: :wink:

Barcul super, že jsi se ozvala, aspoň víme, že jste v poho. :wink:
14. dub 2009 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Miso čus :slight_smile:
14. dub 2009 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Petul ahoj jo jo malá tuká na vrátka takže to cítim dobře :grinning:
14. dub 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
To je super, že se ti ty pocity potvrdili. :wink: A jak se cítíš?
14. dub 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Petul dneska děsně od rána co sem byla v čekárně malá v pupku lítala a sem dneska jak převálcovaná, ale dr mě potešil :grinning: no a jak mi maká děloha tvrdne mi bříško a malé se to nelíbí tak jančí a mně to občas bolí.Poslíčkuji už i přes den.Ale co když už vim, že malá se tlačí ven co bych to nevydržela :grinning:
14. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Miso to je jasný. No tak uvidíš ve čtvrtek. Ještě si ráno ve čtvrtek zavoláme a řekneš mi jestli jedeš nebo jestli rodíš :grinning:
14. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
hele tenhle týden to neplánuji, ale když mi bude jako dneska asi nepojedu je mi děsně.Ale mám radost z těch zpráv a ještě sme spolu o tom mluvili vid :grinning:
14. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jj. No uvidíš jak se budeš cítit. To si ještě písnem. :wink: Hele pozitivní je, že určo někdy porodíš. :grinning:
14. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je jasný, ale už víme, že to bude brzo :grinning: :grinning: Hele zase máš okno dokořán co :grinning:
14. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
NO jasně, přece nebudem zabedněný, když je tak krásně. :slight_smile: Kdy si jela nebo šla okolo?
14. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
asi kolem 11
14. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jsi měla zaběhnout, vařila jsem znojemskou s rýží :grinning:
14. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo ještě jsem zapomněla holkám pochválit fotečky. Kráááááásný :slight_smile:
14. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ten kůň dneska nějak blbne. :rolling_eyes:
14. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Frčíme do školky :dizzy_face:
PA
14. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
hele já ani nemá dneska hlady jdu odpočinout budu dýl pa
14. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Hm tak teď Miso čtu, že si jdeš odpočinout a já ti 2x volala :sweat_smile: . Snad jsem tě neprobudila. Prosím tě, jen jsem chtěla vědět, kde jsi kupovala ty orginál crocsíky. Skoro tchán si je chce koupit, ale neví kde. no a ty napodobeniny nechce., On to odtahá celé léto, tak chce pořádný.
14. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ženy a děti a skoro maminky :sunglasses: tak po přestávce, jsem o5 tady.
Co je nového? Nestíhám dočítat...
14. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Petul nezbudila :grinning: Ale je mi líp bříško netvrdne tolik a malá se taky hodila do klidu :grinning:
14. dub 2009 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ve školce super, Honzík se tam rozběhl jako by tam chodil každý den :slight_smile: Akorát mám neblahé tušení, že by to přijetí nemuselo klapnout :unamused: Paní ředitelce jsem dala přihlášku a říkala, že dětí je dost... No uvidíme, 22.4. mají být rozhodnutí o přijetí :wink:

Sokolko - myslím, že ty boty prodávají v Pražský u Kližka :wink:
14. dub 2009 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Zany :grinning: Přeju aby to vyšlo.A jak se máš maminko
14. dub 2009 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
....tak mám něco pobaleno a začíná mě chytat atěhovací amok....aspoň že celou kuchyň mám zabalenou od minulého stěhování :slight_smile:
14. dub 2009 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, teda reknu vam, ze to vrteni v brisku zacina byt nekdy neprijemny - mimco je nejak silne :sweat_smile:
14. dub 2009 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
zany ja klystyr znam - mela jsem ho pred laparkou... asi delam chybu, ze tak hodne ctu, kazda informace je jina a ja nevim, co si vybrat :sweat_smile:

esssi, to je super, ze se uz stehujete! treba pujdu kolem a zamavam :wink:

miso tak jsem zvedava, kdy to u tebe vypukne :wink:
14. dub 2009 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci mě ke konci vždyckypěkně bolela žebra od okopávání...
14. dub 2009 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
esssi, ja mam boule pod pupikem a leze to do boku - vubec nevim, jak tam mimco lezi, na poslednim UTZ bylo hlavickou dolu
14. dub 2009 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek