Společné místo
zany
12. říj 2007

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
luccii
14. dub 2009
sokolko tak botky na pul hodky je teda sila! drzim palce, aby v moci nic nebylo - jak se citis?
luccii
14. dub 2009
zany drzim palce, aby Honzika vzali 🙂
miissa
14. dub 2009
Luci to já sem taky zvědavá, ale když se to chystá 😃
luccii
14. dub 2009
miso to vis, nekdy se to chysta dlouho 😃
miissa
14. dub 2009
sem ráda, že řekla, že děloha maká 😃 to je známka toho, že se něco děje 😃
esssi
14. dub 2009
Luci že by boxer?😃
luccii
14. dub 2009
esssi nestras 😃
zanyautor
14. dub 2009
Tak u nás se spí 🙂
Já šla nakojit Elišku a Honzík mi tu mezitím usnul u televize x-) Chudák byl unavenej, protože vstával v 6 a po obědě nespal... No ale taky byl pěkně protivný 8-(
Manžu mám na spinningu, tak si pak uděláme večeři 😉

Luci - lepší je přečíst si jednu knížku a nic dalšího 😉 Aspoň se ti to neplete všechno dohromady a tolik strašení tak nebude, ne? 😉
Jinak jestli byl prcek hlavičkou dolů, tak se neotočí zpátky 🙂 Jen tam sebou vrtí a jak má míň místa, tak je to silnější a silnější 🙂

Míšo - mám se celkem fajn 😉 Fakt doufám, že Honzíka vezmou, jinak mě z něj klepne!
A snad budeš ve čt fit, abys přijela 🙂 Upeču nám nějakou mňamku, jen ještě nevím jakou =-) :-N
zanyautor
14. dub 2009
Esssi - tak akce "Kulový blesk" vypukne, jo? 😃 Super 😉
miissa
14. dub 2009
Zany moc ráda bych jela, ale když vemu jak mi je dneska, že skoro celý den mi tvrdne bříško do toho přijde posel.Tak bych nebyla ideální host a ani já bych si to neužila, ale to by si mě omluvila vid
petulao
14. dub 2009
Lucci - taky myslím, že natrhnutí je horší, hůř se to šije a hojí. je pravda, že třeba k němu nemusí dojít a mimčo projde, ale u prvorodiček se to prý stává málo. mně to šití pak vůbec nebolelo, to byla taková euforie, že je malá na světe, že už mi to bylo fuk 🙂

Zany: prý je dobrá i školka pod svatou horou - na školní rok 2009/2010 mají podle jejich webových stránek ještě 12 míst. Ale to máte asi dost z ruky, viď?
http://www.skoly.pb.cz/15MS/index.php?did=siis7...
esssi
14. dub 2009
Zany no vypadá to tak 🙂
luccii
14. dub 2009
zany a ve ctvrtek dopo ci odpo? mne se vic hodi dopo
zanyautor
14. dub 2009
Petul - do téhle školky jsem chodila já, ale to byla ještě když byla místo Waldorfské školy 😉
No to mě docela překvapuje, že mají ještě volná místa! =-)
Zítra bych to mohla taky zkusit tam zajít, jistota je jistota 😃
zanyautor
14. dub 2009
Teď to říkám manžovi a on říká jestli to není tak, že mají jen 12 volných míst a berou jen 12 dětí =-)
V té školce kam zítra jdeme berou 30 dětí 😉

Zkusím tam zítra cinknout 😉
miissa
14. dub 2009
sokolka by měla dorazit je reklama
petulao
14. dub 2009
Zany: snad to místo klapne. já chodila do Kličkovy vily do MŠ - ta vypadá taky dobře. Koukala jsem na jejich webovky a tam je zápis tuším zítra. Do Kličkárny chci pak dát Lucku.
sokolka
14. dub 2009
ha, 😃 ale už končí druhá tak až po :-p
miissa
14. dub 2009
😃 teda máš neomluvenou reklamu jo
luccii
14. dub 2009
tak zany je fuc, tak se zeptam aspon sokolky - domlouvaly jste ten ct? 🙂
sokolka
14. dub 2009
Luci tak ve čt dopo, ale čas jsme ještě neupřesňovaly. Pojedeš s námi?

Miso jsem zde.

Botky mi vyměnili, vzala jsem mu ty s tou plnou špičkou tak snad mu budou sedět. Ještě jsem mu je ani nestihla vyzkoušet, protože jsme od dědy dorazili skoro v půl osmé, šel do vany a chrnět. Navečeřenej byl od dědy tak aspoň jsme to měli rychlejší. 🙂 Teď jsem tam byla ho přebalit a spinká.
sokolka
14. dub 2009
Luci močák je teď celkem v klidu, ale možná bych byla radši, kdyby tam nějakej zánět našli, než abych lítala po různých vyšetřeních od čeho to může být. |-|
zanyautor
14. dub 2009
Jsem tu 🙂

Luci - čtvrtek platí 🙂 Viděla bych to na půl 10... Vyhovuje? 😉

Petul - on je zápis ve všech školkách ve stejný den 😉
sokolka
14. dub 2009
No Zany nevadilo by, kdybysme dorazili třeba už na devátou? =-) On pak pojede D do kanclu pracovat, tak aby potom pro nás zase dojel a něco si tam stihl udělat. :-N
zanyautor
14. dub 2009
Sokolko - už mám přečtený dvě knížky a čtu třetí 😉
Aspoň u toho nemusím myslet 😃
zanyautor
14. dub 2009
Sokolko - klidně 😉

Zítra musím uklidit, protože je tu bordel jako v tanku! V sobotu jsem vytřela a už tu jsou zase flekance ]-(
luccii
14. dub 2009
sokolko, prima, dopo se mi hodi vic, pojedu, pokud me vezmete 😉 🙂
zany, vyhovuje 🙂
zanyautor
14. dub 2009
Mě to dneska leze jako šnek!!! ]-(
Jdu si ještě chvíli číst a dneska bych ráda zaplula do postele tak v 10! Poslední dobou chodím tak v 11 :-S
zanyautor
14. dub 2009
Hezký večer 🙂
miissa
14. dub 2009
Sokolko no teda dneska jako asi rři neomluvené reklamy 😃

Začni psát odpověď...

Odešli