• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Zany bezva. To jsem ráda. Já chci zase tak kolem jedenácté jet domu, aby se Kuba dostal co nejdříve do postýlky, když mi teď začal po obídku hůře usínat. :wink: Těšim se

Luci tak s tebou počítáme. Ještě se přesně domluvíme zítra.

Jdu chrnět, mám toho nějak dneska dost. Páááá a klidnou noc všem, hlavně Mise a Luci :grinning: :grinning:
14. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso jsem potvora viď? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem si dávala oběd s večeří dohromady, tak to chápeš. Pro kus žvance :grinning:
14. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, tak dobrouky :slight_smile:
14. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem sežrala skoro celej mazanec.Jo ty si měla rýži se znojemskou tak to po tom chápu :grinning:
14. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene mě je po ní těžko, tak jsem neobědvala a večer jsem si uklohnila toasty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
toasty jo to bych si dala taky :grinning:
14. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byly fakt výborný. :grinning: Na to trochu dietní tatarky a to by bylo, abych něco nezhubla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nic už fakt jdu chrnět. Brouky budu zítra. :wink:
14. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako nemůžeš napsat, že se nepovedli nebo tak něco :grinning:
14. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem tu zas po delší době :dizzy_face: Nějak jsem se sem nemohla dostat, byly jsme s Adélkou 3dny u našich, pak u babičky, do toho nějaká návštěva, hezké počasí-tak jsme byly venku a ten den vždy nějak rychle utekl a večer jsem byla tak unavená, že už jsem na počítač vůbec nešla...

Sokolko, dodatečně vše nejlepší Kubíčkovi k narozeninkám, hodně zdravíčka, štěstíčka, úspěchu a vše co se dá přát k druhým narozeninám :dizzy_face:

Jen tak v letu jsem vás dočetla, ale je opravdu znát, že je venku hezké počasí a že si ho všichni užíváte a sem chodíte jen občas :dizzy_face:

Ess, upřímnou soustrast :pensive:

Teda Sokolko, 3 tašky sladkostí jó :sweat_smile: Tady u nás chodí hodovat holky i kluci ,tak šla Adélka z dětma a já jsem šla teda s nima jako dozor, malou bych samotnou s nima ještě nepustila, vykoledovala košíček sladkostí a i tak mi to připadá hodně, ale Adélka měla velkou radost a moc se jí to líbilo :dizzy_face:
14. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadiku děkuju...

Jé jsem přehlídla narozky, takvše nej malému oslavenci...

Zítra musím do PB,převzít byt, manžel nemůže, tak pofrčím já s malým...
15. dub 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROČ MÁME TOLIK KNÍŽEK??? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!
15. dub 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.tak od 9h litame kvuli skolce.byly jsme ve staraku a tam silena fronta maminek.takl jsme si vystali,dostali potrebny papiry a pak mi pani rekla,ze berou jen 25deti a my jsme byli v poradi 37.a rikala,ze co rikali maminky a co si zapsala,tak ze urcite bude vic deti 4letych a tech co jsou s odlozenou skolni dochazkou.takze mi jako naznacila,ze mame smulu.tak jsme hned jeli do skolky n a sidliste a tam,ze berou 60deti a rikala,ze mista jeste maji.tak jsme hned vyrazili k doktorce aby nam vyplnila papiry a dovezli jsme to do obou skolek.mala nastesti celou dobu spinkala.
ja jsem myslela,ze mi jiru muzou vzit jen na 4h denne,kdyz je 3lety a oni,ze to plati,jen u deti na ktery se bere materska.a to ja mam na malou,takze jirik muze chodit na cely den.to jsem koukala jako trubka.ale jsem rada,ze muze na cely den.pak jsme jeste jeli do lidli pro ovoce a zeleninu a dostali jsme se domu pred chvili.
rychly obed,poklidit a jdu na hodku na rotoped a pak prichystat tatkovi jidlo na nocni a pak koupacka obou deticek.
a aby toho nebylo malo,tak nam nase sara vcera odpoledne porodila 5stenatek.jsou tak krasny,jako maly mysicky.
15. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré odpoledne,

jdu vás v rychlosti jen pozdravit :slight_smile:
Mám jednu radostnou zprávu :dizzy_face: Vzali nás do školky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Od prosince bude chodit na zvykačku :dizzy_face: A od ledna normálka :dizzy_face:
Volala mi paní ředitelka a že pro nás místečko vyšlo :dizzy_face:

Ukážu se večer, letím uklízet!
15. dub 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany tak to je faj, že vás vzali.Jinak holky zítra mě omluvte, cítim se děsně a popsala bych to k časované bombě.Noc opět děsná až šílená
15. dub 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, zany, blahopreju, ze vas vzali do skolky!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zany a kam bude Honzik chodit?

ja dnes byla 2x venku, chtela jsem si uzit slunicka, kdyz se ma pocasi zase zkazit :sweat_smile: udelala jsem moucnik, ted pecu chleba...

zacinam mit takovy zvlastni pocity, jak se blizi porod - jakoby pocit zodpovednosti, navic nas na predporodnim kurzu docela strasila s kojenim, no tak jsem z toho vseho ted takova nesva, no a co se noci tyce, tak spim lip nez misa, ale taky casto v noci nemuzu spat...

jo a udelali jsme s podlahou, co poradil znamy a holky, NEPOMOHLO TO! :frowning2: uz fakt nevime, co delat, je to dost zoufaly a ja uz potrebuju prat detsky vecicky, ted je nemam kam dat, komody na ne (neslozene, v krabicich) prekazi v komore, ale slozit je nemuzeme, protoze misto je na ne v tom prokletým pokoji :angry: :angry: :angry:

sokolko, jak se domluvime na zitrek?
15. dub 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci bud ráda, že spíš.Já tuhle noc 6xwc do toho poslíčci a palení žáhy fakt síla a to spát nejd
15. dub 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to je promně ouplná nostalgie,ty těhu potíže :slight_smile:
15. dub 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem školkáčkům jupííí :slight_smile:
15. dub 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso ja cely tehu chodim na WC 3x za noc (vecer nepiju, jinak by to bylo casteji :wink: )... a ver mi, ze jsem rada, ze se celkem vyspim, kdyz clovek nemuze spat, tak je to desny... tak ti preju, aby bylo co nejdriv lip! :slight_smile: hlavne aby Anicka v noci spinkala a nechala te vyspat :wink:
15. dub 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
co Anička ta už je unavená asi jak mi tvrdne bříško, ale mě ničí poslíčci atd.Ale bude líp
15. dub 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky,

nějak nestíhám. Sluníčko nádhera. Ráno mi keks pc, že jsem myslela, že jim ho tam omlátim o hlavu a pak přijel D zapnul ho a zase šel. Prý je to rukama :rolling_eyes: . Vtipnej :angry: . No nic. Noc celkem na prd, párkrát se vzbudil, ale zase taková trága to nebyla, ráno vstávačka v půl sedmé :slight_smile: , aspoň něco, že. Pak jsem vyprala 3 pračky, i ložní, jsem chtěla ještě využít sluníčka. Krásně mi to uschlo a odpo už jsem to všechno sundavala i prostěradla. :slight_smile: Kubík mi venku hezky asistoval, tak se dopo i vyvětral. Sbíral kamínky a najednou povídá mami ee a na ruce měl rozpatlaný hovno od ptáka. :sweat_smile: Ale jinak dobrý. Dopo volal děda, že si ho po spinkání zase veme na vodu.Usnul před dvanáctou a ve 2 jsme ho budili :slight_smile: . Teď už je v postýlce, ale ještě kecá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Miso to už bude fakt každou chvíli. No držíme palečky a asi se uvidíme až s malou v kočáře. :grinning:

Luci kde přesně bydlíš, nebo kde tě máme nabrat? Já počítám tak něco kolem třičtvrtě na devět, aby z nás Zany neměla šoky moc brzy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: k

Holky super, že vás vzali do školiček. Snad se bude i dětičkám líbit. :wink:
15. dub 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso tobě se to teda rozjelo, holka. Aby to nebylo ještě dřív než za těch tvých avízovaných 14 dní. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale asi by sis to i přála viď. :wink:
15. dub 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petula jede taky? :confused:
15. dub 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic koukám, že tu zatím nikdo není, tak jdu hodit koupel a pak juknu. :wink:
15. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso ja myslela, aby te nechala vyspat po porodu :wink:
15. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, k vam to mam kousek, tak klidne sraz u vas?
15. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul sem hotová a už je to jen týden má to být příští týden tak sem zvědavá.Ale třeba poslíčci sou silnější včera sem je musel prodýchat na všech čtyřech .Ale holky nebojte já to dám :grinning: :grinning: A jo přála bych si to moc a už né jen kvůli tomu, že se těšim na malou, ale i kvůli sobě páč je mi fakt hrozně
15. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul máš ICQ
15. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso jasně, hodim ti to do IP. :wink:

Luci no jak chceš, ale mi tě klidně někde nabereme. :wink:
15. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně ted nefunguje ted se mi seklo.Ach jo to je zase den
15. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek