• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Hm tak to naštve. :sweat_smile: Tak ho tam máš pro příště až ti půjde. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
co tchán má koupeno???Jinak si připravená, že až něco píšu ti jo :grinning:
15. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase se mi dneska daří :angry:
15. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tchán nekoupil, u hypošky nic neměli a do Prajdy nejel. Byli trhy tak by neměl kde zaparkovat. Jinak čekám :grinning: :grinning:
15. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem myslela, že dneska pojedem na výlet a houby jela sem jen na krev a na víc sem se nezmohla.Holky mně se vlní pupík :grinning:
15. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem ti taky písla soukromku :grinning:
15. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj už tě tam mám. :wink: Já měla telefon, tak jsem nemohla psát, ale přidat jsem si tě tam stihla i při volání :grinning:
15. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele výletů si užijete i s malou. Ono toho potom bude počkej. :wink: Teď hlavně aby sis našla polohu ve které je ti nejlépe a přetrpěla jsi ty poslední dny. :wink:
15. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso mne tam zrovna mimco tancovalo - co predvadi v poslednich dnech, je fakt neskutecny :sweat_smile: :grinning:

sokolko, to je dobry, k vam dojdu, aspon nebudes muset resit, kde u nas zaparkovat... tak fakt 8:45? to abych si dala budika :sweat_smile:
15. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Luci to dáš :grinning: . Dobře tak v 8:45 u nás na parkovišti. :wink:
15. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, budu se snazit :sweat_smile:
15. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večer :wink:

My jsme ráno spinkali skoro do 8 :dizzy_face: Akorát teda Eli v noci vstávala už v 1 :confounded: No pak až v 5 a v těch 8 vstávačka :wink: Po snídani jsme vyrazili. Odvezla jsem Eli ke tchýni a jela jsem s Honzíkem do školky. Tam zase vlítnul jako když tam chodí každý den a nemohla jsem ho odtamtud dosta a ječel: "musím tam být, musím tam být" :grinning: No pak jsme dojeli na nákup, vyzvedla jsem Eli a frčeli jsme domů dodělat oběd :wink:
Po obědě jsem vyluxovala a upekla piškot na buchtu :slight_smile: Už je v lednici a těší se na vás :grinning: Pak jsme frčeli ke kamarádce na zahradu, kluci si pohráli, my pokecaly a Eli chvíli spala.
Doma jsem pak nechala děti manžovi a šla jsem vytřít :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a pak jsem šla za nimi ven a švagrová pak svezla Honzíka a Máťu na koni :dizzy_face: Doma hurá koupačka, uspávačka a my šli teprve večeřet :wink:

Z té školky mám radost a už aby byl prosinec :grinning: :grinning: :grinning: Myslím, že ale máme i to štěstí, že tam chodí synovec a švagrová je s ředitelkou za dobře :slight_smile: Tož budeme muset švagrovce něco koupit :wink: I když ono kdyby místo už nebylo a museli by vzít jiné děti, tak by se na nás holt nedostalo... Ale paní ředitelka říkala, že ten pohyb ve školce je a že by nás vzali třeba později, když by někdo ze zdravotních důvodů nemohl chodit...

Luci - Honzík bude chodit tam za Družbu :wink:

Marti - kam vás nakonec vzali? :confused:

Míšo - tak ať se to brzo rozjede :slight_smile: Věřím, že už to chceš mít za sebou, mám to ještě v živé paměti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já chci taky ICQ :grinning: :grinning: :grinning: Šup do IP :sweat_smile:
15. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany mňam už se těšim :grinning: Jdu ještě vyžehlit pár kousků, co jsem dnes vyprala. :wink:
15. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jsem na vás zvědavá :grinning:
Míšo - mám ti poslat? :confused: :grinning:
15. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokol - můžu mít na tebe prosbu?
Nezastavila by ses mi na námku vedle cukrárny pro chlebíčky? Mamka je v té nemocnici a honí jí mlsná a já než bych se tam odpo zastavila, tak budou mít h... :unamused: Stačí 2, díky mooooc :slight_smile:
15. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany tam maji velkou zahradu - chodim tam kolem :wink: a jak Honzik kricel ve skolce, me pobavilo :grinning: to bylo jasny, ze ho museli vzit, kdyz tam musi byt :wink:

sokolko, tak nedame sraz na namku? :wink:
15. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja chci taky ICQ na vas :wink:
15. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - no hlavně aby tam chtěl být až tam bude muset :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jdu si ještě chvíli číst a pak do hajan :slight_smile:

Zítra se na vás těším :dizzy_face:

Dobrou...
15. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany v poho, chlebíčky koupím :wink:

Luci tak ok. Tak v tu samou dobu na námku u masny vedle céčka
15. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK, budu tam :slight_smile:

dobrouky
15. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyžtak já mám icq 135-187-962....tak zaťukejte :slight_smile:
15. dub 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ranko,

noc zase všelijaká. Jako spal, ale párkrát vzhůru byla taky. No já jsem zvědavá, kdy bude spát celou noc a už to tak zůstane. :confounded: Vstávačka v 6:15. :slight_smile:

Zany nepotřebuješ ještě něco koupit? Když už půjdu nakupovat. :wink:

Petul přijedeš také? Aspoň bych poznala někoho dalšího :wink:
16. dub 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

u nás se vstávalo v půl 7 :unamused: Jestli se Honzík nevzpamatuje po vašem příjezdu, tak ho zabiju! :angry: :grinning: Ječí že chce meloun, bonbonky, ale aby se nasnídal, tak to ne :angry:

Sokolko - díky, nic dalšího nepotřebuju :wink: Jen ty chlebíčky, protože odpo nic mít nebudou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petula by měla přijet :wink:
16. dub 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to znám. My jsme včera večeřeli kinder pinque :grinning: . Ale on jedl u dědy řízek tak jsem to moc neřešila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - bydlíme přímo u hospody :wink: V rohu mám auto, tak to najdete :wink:
16. dub 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hezky užívejte a zany si moc hodná, ale posílat nemusíš já si to vyberu jindy.A když tak zase si dám u Petulky minule holky měla skvělej dezert :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jink máš IP :slight_smile: a holky noc zase klasa a opravdu už bych chtěla porodit
16. dub 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec tak mlaďas je už v postýlce a já si dávám kávu :slight_smile: . U Zany super, dezertík výbornej, snad sem hodí recept :grinning: a prostě vše dobrý. :wink:

Zany já jsem věděla, kde bydlíte a to jsem si to ráno už nepřečetla :wink: . Ale ono se to opravdu nedá přehlídńout. :wink:
16. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

srazík super :slight_smile:
Míšo, škoda, že jsi nedorazila, ale vynahradíš si to jindy :slight_smile:

Dětičky spí, tak mám pohodu :slight_smile:
16. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím! :slight_smile: Jak tu tak čtu, tak jste spáchaly srazík u Zaníků :wink: a dokonce i s občerstvením ! :sunglasses: To je dobře, dámy, snad se taky někdy dočkám a poznám vás.... :wink:
Jen v rychlosti nakukuji, neb R.jel dneska za zubařem až do Chrudimě, čuliže jsem teď nakoukla, neb malej Adámek uspinkal. Až se probudí, dáme dlábes, oblečem a mažeme na hexu a šestimesíční kontrolku. Tak držte palec, ať nás to nebolí :wink: a zítra prosím o držení palce pro mou maličkost, neb mi normálně zarůstaj nehty na palcích u nohou. Na levý noze jsem to mistrně vystříhla, ale na pravej se mi to jaksi nepodařilo a teď to skončilo tak, že mi zítra budou kus nehtu strhávat :frowning2: tfuj a blé! bolestí už mi trnou zuby teď...ač to umrtvujou, tak až to pak přijde k sobě, bude to asi masírka... :pensive: takže předem děkuji za držení pacek :sunglasses:
Jinak Adámek už se koulí po celý podlaze, takže mi začínají ty pravé galeje.... :wink: kde mám to ležící miminko????? :astonished: a klídeček u pc??? v trapu a již se asi nevrátí... :wink:
tak užívejte pohody a sluníčka...já jdu něco dělati...pa pa pa
16. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek