Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
sokolka
15. dub 2009
Hm tak to naštve. :-N Tak ho tam máš pro příště až ti půjde. :-p
miissa
15. dub 2009
co tchán má koupeno???Jinak si připravená, že až něco píšu ti jo 😃
miissa
15. dub 2009
zase se mi dneska daří ]-(
sokolka
15. dub 2009
Tchán nekoupil, u hypošky nic neměli a do Prajdy nejel. Byli trhy tak by neměl kde zaparkovat. Jinak čekám 😃 😃
miissa
15. dub 2009
sem myslela, že dneska pojedem na výlet a houby jela sem jen na krev a na víc sem se nezmohla.Holky mně se vlní pupík 😃
miissa
15. dub 2009
tak sem ti taky písla soukromku 😃
sokolka
15. dub 2009
jj už tě tam mám. 😉 Já měla telefon, tak jsem nemohla psát, ale přidat jsem si tě tam stihla i při volání 😃
sokolka
15. dub 2009
Hele výletů si užijete i s malou. Ono toho potom bude počkej. 😉 Teď hlavně aby sis našla polohu ve které je ti nejlépe a přetrpěla jsi ty poslední dny. 😉
luccii
15. dub 2009
miso mne tam zrovna mimco tancovalo - co predvadi v poslednich dnech, je fakt neskutecny :-N 😃

sokolko, to je dobry, k vam dojdu, aspon nebudes muset resit, kde u nas zaparkovat... tak fakt 8:45? to abych si dala budika :-N
sokolka
15. dub 2009
jj Luci to dáš 😃 . Dobře tak v 8:45 u nás na parkovišti. 😉
luccii
15. dub 2009
ok, budu se snazit :-N
zanyautor
15. dub 2009
Dobrý večer 😉

My jsme ráno spinkali skoro do 8 x-) Akorát teda Eli v noci vstávala už v 1 :-S No pak až v 5 a v těch 8 vstávačka 😉 Po snídani jsme vyrazili. Odvezla jsem Eli ke tchýni a jela jsem s Honzíkem do školky. Tam zase vlítnul jako když tam chodí každý den a nemohla jsem ho odtamtud dosta a ječel: "musím tam být, musím tam být" 😃 No pak jsme dojeli na nákup, vyzvedla jsem Eli a frčeli jsme domů dodělat oběd 😉
Po obědě jsem vyluxovala a upekla piškot na buchtu 🙂 Už je v lednici a těší se na vás 😃 Pak jsme frčeli ke kamarádce na zahradu, kluci si pohráli, my pokecaly a Eli chvíli spala.
Doma jsem pak nechala děti manžovi a šla jsem vytřít :-p No a pak jsem šla za nimi ven a švagrová pak svezla Honzíka a Máťu na koni x-) Doma hurá koupačka, uspávačka a my šli teprve večeřet 😉

Z té školky mám radost a už aby byl prosinec 😃 😃 😃 Myslím, že ale máme i to štěstí, že tam chodí synovec a švagrová je s ředitelkou za dobře 🙂 Tož budeme muset švagrovce něco koupit 😉 I když ono kdyby místo už nebylo a museli by vzít jiné děti, tak by se na nás holt nedostalo... Ale paní ředitelka říkala, že ten pohyb ve školce je a že by nás vzali třeba později, když by někdo ze zdravotních důvodů nemohl chodit...

Luci - Honzík bude chodit tam za Družbu 😉

Marti - kam vás nakonec vzali? =-)

Míšo - tak ať se to brzo rozjede 🙂 Věřím, že už to chceš mít za sebou, mám to ještě v živé paměti :-p

Já chci taky ICQ 😃 😃 😃 Šup do IP :-N
sokolka
15. dub 2009
Zany mňam už se těšim 😃 Jdu ještě vyžehlit pár kousků, co jsem dnes vyprala. 😉
zanyautor
15. dub 2009
No jsem na vás zvědavá 😃
Míšo - mám ti poslat? =-) 😃
zanyautor
15. dub 2009
Sokol - můžu mít na tebe prosbu?
Nezastavila by ses mi na námku vedle cukrárny pro chlebíčky? Mamka je v té nemocnici a honí jí mlsná a já než bych se tam odpo zastavila, tak budou mít h... :-| Stačí 2, díky mooooc 🙂
luccii
15. dub 2009
zany tam maji velkou zahradu - chodim tam kolem 😉 a jak Honzik kricel ve skolce, me pobavilo 😃 to bylo jasny, ze ho museli vzit, kdyz tam musi byt 😉

sokolko, tak nedame sraz na namku? 😉
luccii
15. dub 2009
holky, ja chci taky ICQ na vas 😉
zanyautor
15. dub 2009
Luci - no hlavně aby tam chtěl být až tam bude muset 😃 :-p
zanyautor
15. dub 2009
No jdu si ještě chvíli číst a pak do hajan 🙂

Zítra se na vás těším x-)

Dobrou...
sokolka
15. dub 2009
Zany v poho, chlebíčky koupím 😉

Luci tak ok. Tak v tu samou dobu na námku u masny vedle céčka
luccii
15. dub 2009
OK, budu tam 🙂

dobrouky
esssi
15. dub 2009
kdyžtak já mám icq 135-187-962....tak zaťukejte 🙂
sokolka
16. dub 2009
Brý ranko,

noc zase všelijaká. Jako spal, ale párkrát vzhůru byla taky. No já jsem zvědavá, kdy bude spát celou noc a už to tak zůstane. :-S Vstávačka v 6:15. 🙂

Zany nepotřebuješ ještě něco koupit? Když už půjdu nakupovat. 😉

Petul přijedeš také? Aspoň bych poznala někoho dalšího 😉
zanyautor
16. dub 2009
Dobré ráno,

u nás se vstávalo v půl 7 :-| Jestli se Honzík nevzpamatuje po vašem příjezdu, tak ho zabiju! ]-( 😃 Ječí že chce meloun, bonbonky, ale aby se nasnídal, tak to ne ]-(

Sokolko - díky, nic dalšího nepotřebuju 😉 Jen ty chlebíčky, protože odpo nic mít nebudou :-p

Petula by měla přijet 😉
sokolka
16. dub 2009
Zany to znám. My jsme včera večeřeli kinder pinque 😃 . Ale on jedl u dědy řízek tak jsem to moc neřešila :-p
zanyautor
16. dub 2009
Sokolko - bydlíme přímo u hospody 😉 V rohu mám auto, tak to najdete 😉
miissa
16. dub 2009
Holky hezky užívejte a zany si moc hodná, ale posílat nemusíš já si to vyberu jindy.A když tak zase si dám u Petulky minule holky měla skvělej dezert :-p Jink máš IP 🙂 a holky noc zase klasa a opravdu už bych chtěla porodit
sokolka
16. dub 2009
Zdarec tak mlaďas je už v postýlce a já si dávám kávu 🙂 . U Zany super, dezertík výbornej, snad sem hodí recept 😃 a prostě vše dobrý. 😉

Zany já jsem věděla, kde bydlíte a to jsem si to ráno už nepřečetla 😉 . Ale ono se to opravdu nedá přehlídńout. 😉
zanyautor
16. dub 2009
Ahoj holky,

srazík super 🙂
Míšo, škoda, že jsi nedorazila, ale vynahradíš si to jindy 🙂

Dětičky spí, tak mám pohodu 🙂
barculda
16. dub 2009
Zdravím! 🙂 Jak tu tak čtu, tak jste spáchaly srazík u Zaníků 😉 a dokonce i s občerstvením ! 😎 To je dobře, dámy, snad se taky někdy dočkám a poznám vás.... 😉
Jen v rychlosti nakukuji, neb R.jel dneska za zubařem až do Chrudimě, čuliže jsem teď nakoukla, neb malej Adámek uspinkal. Až se probudí, dáme dlábes, oblečem a mažeme na hexu a šestimesíční kontrolku. Tak držte palec, ať nás to nebolí 😉 a zítra prosím o držení palce pro mou maličkost, neb mi normálně zarůstaj nehty na palcích u nohou. Na levý noze jsem to mistrně vystříhla, ale na pravej se mi to jaksi nepodařilo a teď to skončilo tak, že mi zítra budou kus nehtu strhávat 😞 tfuj a blé! bolestí už mi trnou zuby teď...ač to umrtvujou, tak až to pak přijde k sobě, bude to asi masírka... |-| takže předem děkuji za držení pacek 😎
Jinak Adámek už se koulí po celý podlaze, takže mi začínají ty pravé galeje.... 😉 kde mám to ležící miminko????? :-o a klídeček u pc??? v trapu a již se asi nevrátí... 😉
tak užívejte pohody a sluníčka...já jdu něco dělati...pa pa pa

Začni psát odpověď...

Odešli