• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Bar neboj bude hůř :grinning: Počkej až se ti začne stavět a chodit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bude teprve to pravé :grinning: Zítra držíme palečky. :wink: Já co jsem začala chodit na pedikůru, protože mám úplně tragický paty :angry: , tak mám se zarůstáním nehtů klídeček. :slight_smile:
16. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ŘEZY SE ŠLEHAČKO OD DR. OETKERA

6 vajec
6 lžic moučkového cukru
3 lžíce oleje
3 lžíce kakaa
prášek do pečiva
trochu mléka
3 lžíce polohrubé mouky

ušleháme žloutky s cukrem a olejem, přidáme mouku smíchanou s práškem do pečiva, kakao, mléko a sníh z bílků. Pečeme na vymazaném a vysypaném pekáči.

Krém:
3/4 l mléka
150g cukru krupice
130g hladké mouky
250g másla

z mléka, cukru a mouky uvaříme hustou kaši, přidáme máslo a ušleháme krém. - Já to máslo dávám ještě do horké kaše, líp se to zamíchá :wink:

2 ks šlehačky v prášku od dr. Oetkera
Granko na posypání

Vychladlý korpus potřeme krémem a rozetřeme šlehačku a posypeme kakaem
16. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barcul - tak držíme palce!!!
Věř že fakt bude hůř :grinning:

Já chodím taky na pedikúru, aspoň nemám paty jako struhadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: díky dámy, tohle jsem fakt slyšet nepotřebovala... :grinning: :grinning: :grinning: ale tak nějak to tuším, že bude hůř :sweat_smile:

Zany, díky za recepis, ač jsem neokoštla, vypadá to slibně, čuliže určo zkusím... :slight_smile:
Sokolka: tak y mne napadlo, že snad začnu chodit na pedikůru.... :wink: jenže furt mi to je takový nějaký žinantní vokazovat před někým nohy.... :wink: jsem pako asi..a kam chodíš?????
16. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany: písla jsem ti IP ten svůj telefon. Já na to minule zapomněla...
16. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodím k holčině, co bydlí ob vchod u nás. Je to normálně v Kladenský ulici 139 číslo baráku. Dělá i nehty. :wink: Je to holčina asi stejně stará jako já taková normální, takže klidně jdi. Já jsem nejdříve taky měla divný pocit, ale oni jsou zvyklí i na horší. :wink: Jo a dezertík výbornej a ten krém chutná jako pudinkovej. :slight_smile:
16. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sok: díky za tip :wink: až se mi teda zahojí operační zákrok, tak tam zajdu....a nehtíky bych taky potřebovala. jsem zvyklá jen na p-shine :wink: neb jinak mám nehty myslím kvalitní...ale už bych se sebou něco dělat teda fakt potřebovala. sem nějaká zpustlá :wink:
tak my kostíme na očko . pa
16. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme taky doma - 3.hexu máme za sebou, sice to nebylo bez pláče, ale dobrý. Míry: 6,82 kg a 67 cm, takže za měsíc přibrala 400 g, to je v pohodě :slight_smile: Za týden máme začít s příkrmem, tak jsem na to zvědavá.

Zany: díky za recept, uložím, dezertík je to moc dobrej a snad to taky někdy vytvořím.

Barcul: to tedy na zítra držím palce, jen když si to představím, tak se mi dělá špatně.
16. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, uz jsem ty dva kousky od tebe zpucovala :grinning: ja tusila, ze manzelovi ani jeden nenecham, bylo to silnejsi nez ja :sweat_smile:
16. dub 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
baro drzim zitra palce, tatka s timhle trpel a bohuzel stale trpi, dokonce byl s tim v nemocnici na operaci :unamused:

zany, diky za rychle vlozeni receptiku - urcite s nim nekoho ohromim - moc jsem si posmakla :slight_smile:

manzel sel na paintball (jeho novy konicek :grinning: ) a mne prijde holcina na Aj :slight_smile:

miso, jak ti dneska je? moc ti preju, aby se ti brzo porod rozjel!
16. dub 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul - no řekla bych, že vás příští týden na prohlídce s váhou předhoníme :grinning:

Luci - i ty jedna :grinning: no ale co, jsi těhulka, tak si to můžeš dovolit :dizzy_face: Manžovi o tom můžeš vyprávět :grinning:

No tak mi volal manža, že je jako ještě v Praze, tak jsem holt oblékla obě děti a že s nimi oběmi vyrazím na kožní. Děsila jsem se co Honzík! No přišla jsem tam, lidí 3 pr... :angry: No ale pak měly jít na řadu 2 paní a ptaly se jestli nechci jít před nimi! No byla jsem fakt překvapená!!! :dizzy_face: Tak jsem jim moc poděkovala a šli jsme. Honzík byl hodný, bál se že ho budou píchat :grinning: No máme zase mastičku a když jsem se ptala čím to pak mazat, tak mi byla doporučená modrá Indulona, že je dobře snášená :wink: Tak uvidíme :slight_smile:
16. dub 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany ja mu to zamlcela, aby mu to nebylo lito :wink: ma tu ten moucnik ode me a jeste mlecnou ryzi, co se musi dnes snist, k snidani mel sladky a k obedu boruvkovy knedliky, jo a ke svace si s sebou vzal nejakou sladkou tycinku, takze si myslim, ze ma dnes sladkeho az az i bez toho 1 kousku, co jsem mu chtela nechat :wink:

zany no vidis a ty jsi rikala, ze maminky s detmi lidi nepoustej! :wink: a z ceho je ta vyrazka, MUDr. nerikal?
16. dub 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,tak jsme doma,v Příbrami vše vyřešeno, cesta ok, štěpík chvíli prudil a ječel ale pak usnul a byla pohoda .ve zpátečním vlaku byl průvodčí, co vypadal jak Osmany Lafita a pomohl mi skočárkem do vlaku zi z něj
:sunglasses:
no nic, jdu balit dál :angry:
16. dub 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
btw nemáte některá zelenej kočárek teréňák? Potkala jsem u druhý polikliniky maminku s takovým a ještěs ní šla těhule v bílomodrém topíku, tak jestli jste to některá nebyla :grinning:
16. dub 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za držení palců...my očkování ani prohlídku neměli... :unamused: Mi minule Mudra napsala, že máme přijít 16.4, což je dnes, že ano, no a čas mezi 13-15... :unamused: já tam byla v 13.32 a zavřeno!!!! Nikde nikdo!!! :angry: Tak vám teda nevim, kdo to pohnojil, ale tentokráte tipuju Mudru! 6e mi napsala blbej termín, páč dneska měla ord.hodiny jen dopolko... :unamused: takže zítra si to pro velký úspěch ráno zopákneme a pak poletím ještě na tu svoji nohu.. :angry: nebude toho teda málo. Ještěže máme doma taťku :wink:

a holky, Adámek je teda fakt číslo! už ty svoje sudy odválí z podložky během mžiku-ho tam položim a než se zvednu a dojdu ke dveřím, už je na parketách..... Teď se doválí v klidu hned ke skříňkám, kde má na hromadě hračky a celý je vyhazuje a mlátí s nima hlava nehlava do těch skříněk! Navíc se chce valit dál a dál, leč to nejde, neb tam stojí ten nábytek... :confused: no čoro moro...! :rolling_eyes: a to jsem četla, že prcky nezajímají hračky na hromadě, ale hračky jednotlivě, že to jako ještě nedokážou vnímat! To vidim, teda!!!! :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: je to prča....

Ess: stěhovat se! hrůza! lepší vyhořet, nebo tak nějak se to říká, ne? :wink: pevný nerv....

Lucii: neopěvuj už ten zákusek, sbíhaj se mi sliny....

Zany: tak tohle se už dneska fakt vidí málokde! Mě teda ještě nepustil snad nikdá nikdo...jen v těhu teda, a to jsem čuměla jako puk... :wink:
16. dub 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul: míry paráda, něžná dívka se nezapře... :slight_smile: to nás zítra na vážení čeká skorem 9 kil, mám takovýho tucha...ad příkrmy: u nás zatím úspěch s mrkví a květákem...bramborku plival :wink: asi bude po mamince... :grinning: ..takže kéž malé chutná!
16. dub 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul pěknějste to zvládli:slight_smile:

holky jak se jde knádraží, tak pod hřištěm a pod kolejema je výbornej bazárek-vetešárna,koupilaj sem tam cestou klukům židličku, maj ke stolečku jen jednu...
16. dub 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
baro uz mlcim :zipper_mouth: ale doporucuju :wink: jinak teda to s doktorkou nastve :rolling_eyes:
baro a vy uz prikrmujete? ja myslela, ze se prikrmuje az od 6. mesice :confused:
16. dub 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to jo,alejá to nikdy nevydržela a dala jsem něco ochutnat dřív..akdyž se nekojí, tak se může přikrmovat už od ukončeného 5.měsíce....
16. dub 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
esssi aha :slight_smile: to je cela veda :wink: jeste ze nas vy zkusene matky poucite :slight_smile:

cekam na manzu, az mi prinese neco na chleba, ale mam takovy hlad, ze si ho snad dam jen s maslem :sweat_smile: nekdo by mohl rici "lenost", ano, priznavam, ale ja se jen ridim radou "odpocivejte v poslednim trimestru" :grinning:

holky, taky maji vase drahe polovicky nejake "povedene" konicky? :wink: kdyz si predstavim, jak tam kluci, kterym je vsem pres 30, behaji po lese se zbranemi, maskacema a helmou a strileji po sobe kulickami s potravin.barvivem, tak se musim smat :grinning: jestli je takhle potka nejaka starsi osoba, tak se jistojiste poradne lekne :sweat_smile:
16. dub 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to víš, nás taky poučily ty zkušenější matky :grinning:

..no manželleda ty balóny :slight_smile:

..asi budu mít brzo kýlu z těch beden, pytlů a tašek!!!
16. dub 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
esssi, jaky balony? :confused:
baleni ti opravdu nezavidim, snad si nic neuzenes
16. dub 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - to pouštění se dneska vidí málokde :unamused: Bohužel tě nikdo nepustí a důchodci už vůbec ne! Oni přece nemají čas!!! :angry: Takže jsem dneska myslela, že mi padne čelist k zemi :grinning:
A prý se to těm malým dětem stává... No jestli ona naše Eli nebude tak trochu citlivá slečinka :grinning: No doufám, že mastička zase pomůže... Ale paní v lékárně mi říkala, že v tom jou kortikoidy :confounded: No jo, ale hlavně, že jí to pomůže!!!!

Ess - já to určo nebyla, mě bys viděla se dvěmi dětmi :wink:
No už aby jste to měli zabaleno a doufej, že je to naposledy :sunglasses:

Báro - tak vy jst začali s příkrmy dřív, jo? :wink: No já to s Honzíkem vydržela na den přesně :slight_smile: S Eli to bude taky tak, myslím, že to vydrží :wink:

Luci - a vidíš, to jsi ani nechtěla :grinning:
16. dub 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany tak tu masticku budete pouzivat jiste jen prechodne, takze by to vadit nemelo...
no az se bude MUDra na gynde divit, ze jsem hodne pribrala, svedu to na tebe :grinning:
16. dub 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak manza se vratil, ale bez syra, ale je to zlaticko, pro syr mi jde :slight_smile:
16. dub 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci horkovzdušný,co lítaj po obloze :slight_smile:
16. dub 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
esssi teeeda :sweat_smile: :slight_smile:
16. dub 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - klidně to na mě sveď :grinning: Za jedno kilo navíc beru vinu na sebe, za zbytek si můžeš sama :grinning: :grinning: :grinning:

Já dala péct kuřátko, zítra jdeme plavat a to máme s obědem vždycky frčák :slight_smile: Tak pak jen udělám brambory nebo kaši a hotovo :wink:
16. dub 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany :grinning:

ja musim zitra nakoupit, jsme vyjedeni :grinning:
16. dub 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já sem dala kilo dolů jak sem doma slintala po té Zany dobrotě :grinning: Ahojky holky
16. dub 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek