• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Luci: taky mi připadá paintball srandovní, manža to sice nemá jako koníčka, ale s lidma z práce už to taky byli hrát a byl nadšenej. Oni vůbec mají dobrou zábavu - jednou běhali na gumě, jako kdo jí dál natáhne apod... Manža gumu natáhl daleko, ale pak ho stáhla zpět a padnul na zápěstí a jelo se na pohotovost.

Taky musíme nakoupit zítra, už je v lednici pěknej průvan.

Essi: to stěhování je šílený, ale zase ty máš dobrou motivaci - zmizet od tchánovců, ne? :slight_smile:
16. dub 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky miso, jak je dnes?
16. dub 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - já byla v sobotu nakoupit, protože byla v lednici zima, včera jsem taky něco pokoupila a v lednici není kam co dát :wink:

Míšo :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu jukat na Ordinaci a hlavně se navečeřet. Mám hlad jako vlk :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci - a dezertíček je taky moc dobrej :slight_smile: Ujídám ho tu před večeří, protože už mám fakt hlad...

Ještě pak nakouknu :wink:
16. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto, jj takhle presne zacal hrat i manza :wink: a pak ze si asi koupi zbran a uz to jelo - ze potrebuje i helmu, pak bombu s plynem, maskace, maskacovou bundu, kulicky a ze pry se neda mirit, ze potrebuje jeste musku a popruh na zbran :grinning: no snad uz s nakupama skoncil :wink: ikdyz dnes mluvil jeste o nejakych gumovych rukavicich (kdyby dostal trefu do prsticku) a kdyz se vratil, tak zase vazne hovoril o tom, ze se mu pod helmou asi casem rozbijou bryle :grinning: (pry jsou ale stejne hodne stare - no asi 3 roky, kecka jeden :wink: )
16. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany ten muj je zcela dietni - v jablickove casti neni pridany ani cukr :wink:

no ja nakupuju temer denne, ale vzdy jen par veci, velky nakupy dela manza, ale posledni dobou uz ani moc ne, vetsinu zvladam v batuzku

zkusim TV taky prepnout na Ordinaci, uz ji vidam jen jednou za cas, tak dnes by to mohl manza pretrpet, kdyz si s nim u toho zahraju nejakou hru :wink:
16. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je na nic neumim to popsat jak mi je ale nejsem to já.Nohy mi natekly už i lýtka pupík mám tvrdej, pálí mě žáha no je mi děsně.Sem fyzicky i psychicky nějaká vyštavněná a nevim proč.Tak sem si dala tašku do porodky na chodbu zbalila sme manžela tak uvidíme co a jak kdy bude, ale snad brzo.A doufám,. že v pondělí mi poví něco pozitivního a že to postupuje jiné zprávy neberu :grinning:
16. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso drzim palce! :slight_smile:
16. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - třeba budeš do pondělka v porodnici :grinning:
16. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré raníčko,

omlouvám se, že jsem včera už nebyla, ale měla jsem problém s pc. Odpo se mi opět vy... takže jsem ho odvezla opět na reklamaci. No a D mě strašně překvapil, protože mi odpo koupil nový :slight_smile: . Tamten až bude spravenej a ozkoušenej tak prý prodá. Normálně jsem koukala. Prý ho mám předem k narozeninám, stejně vždycky neví, co mi koupit tak mám vybráno. Je to takovej malej šmudla. Mini notebook od asus eee. Sice je to o zvyk, než si zvyknu na menší obrazovku, ale vejde se mi i do kabelky :grinning:

Jinak mi odpo vyrazili do tesca pro maso a nějaký drobnosti a pak jsme jeli k tý kamarádce. Venku jsme byli jen chvíli, protože strašně foukalo, ale to je jedno. Děti si pak hráli vevnitř. :slight_smile: Večer usínání Kubíčkovi trochu trvalo, ale nakonec usnul, páč musel :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a když jsme si šli lehnout tak chtěl čaj a pak se vzbudil až v půl šesté dal si ještě a vydrželi jsme do půl sedmé :slight_smile:

Počasí je na prd, ale hlásili to. Když nebude dopo pršet tak vyrazíme pro knedlík, protože budu nakonec vařit kuře na smetaně. A taky musím naložit ty kila masa na ten zítřek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ty jsi se ptala, kdo z těch našich protějšků má ještě nějakou ujetou zábavu. Tak D si asi před 2 měsíci udělal zbroják a teď chodí střílet na střelnici. :sweat_smile:
17. dub 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, Čimelice hlásí zataženo, vítr....chjo....
17. dub 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příbram totéž :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo ještě nééé, kdo nás přijde okukovat při stěhování????
17. dub 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj sokol, moc se mi tam nechce,jakmám sakra oblíknout děti?nesnáším změny počasí...
17. dub 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ess se ti nedivim. Ještě že nikam nemusim. :wink:
17. dub 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol no já do školky a na poštu, hu!!!Jo a vlastně do krámu, chci páchat řízky na neděli...
17. dub 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já mám naštěstí skoro všechno a knedlik si necháme koupit od taťky. :slight_smile: I když jsem si chtěla koupit ještě nějakej salám tak uvidíme. Obchůdek máme kousek od baráku tak možná vyrazíme.
17. dub 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdy si myslíš, že se nastěhujete na ostro? To tento výkend asi nestihnete viď
17. dub 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol zas je nějaký vzrůšo,když se musí ven..ale já jsem teda vyloženě domácí tvor:slight_smile:
17. dub 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já domácí tvor nejsem, ale mám dost práce tak uvidíme. Potřebovala bych vysát a nevim co budu dělat dřív. :sweat_smile:
17. dub 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol ale stihnem, tady nebudu ani o den dýl,než je nutný :sunglasses:
17. dub 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočenky tak se hlásim.Noc děs to už ani nemá cenu psát přijde mi to jako jasná věc.Ráno sem si dala čaj z maliníku a uvidíme
17. dub 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme doma, pěkně jsme zmokli....teda hlavně když jsem Štěpána vyndala z kočáru a on chtěl ještě ťapat, ušli jsme 100 m, vymetl pět louží a už jsem ho táhla domů...
17. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
..aještě jsem si natáhla bicák napravý ruce,když jsem snášela mladýho v kočáru z prvního patra,byla jsem nakoupit u ťamanůvelkýmu botičky....
17. dub 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kam se v pb chodí hlásit k trvalýmu bydlišti??????
17. dub 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to neumim popsat a nevim jak moc to tady znáš
17. dub 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo no já akorát od vlakáče k poliklinice, vím,kde je tesco a plavečák a to jevšechno:slight_smile: musím si koupit plán pb...
17. dub 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jukni sem třeba tam najdeš i mapku http://www.pribram-city.cz/
17. dub 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo je to tam...to nenajdu :slight_smile:
17. dub 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek