• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Miso čauky :slight_smile:

My jsme se teda vydali do sparu, po cestě tam nepršelo a zpátky jen tak mžilo takže dobrý. Malej hned zajel novou pláštěnku, ale je tam celkem zima. Koupila jsem mu dvd kouzelnou školku tak kouká. :slight_smile: Já už vařim a půjdu se vrhnout na to nakládání. No jestli bude zítra odpo taky takhle tak mě klepne. Ale ráno ve zprávách říkali, že během rána a dopoledne by mělo přestat pršet tak snad to vyjde. :sweat_smile:
17. dub 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky petul, tak mě zase nejde icq sem tady z toho na nerv :angry: Hele jak si mi včera psala já už ležela :grinning:
17. dub 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo já jsem se akorát teď podívala on historii v icq tak jsem to zjistila. No já jsem D říkala, že ti jenom napíšu, že nemůžu a on že už to tam ztahuje. Tak mě pak právě napadlo, že ti písnu sms. :wink:
17. dub 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já jí četla až dýl když sem šla na wc :grinning: Dneska je fakt hnusně teda
17. dub 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je, ale teď dopo mi to ani neva, protože stejně musim vařit. Odpo chci ještě zajet koupit Kubíkovi něco k narozkám tak by se mi i hodilo, kdyby si ho vzal děda.,No zkusim mu zavolat a uvidíme. Hele Misko a zdá se ti že se ten tvůj stav zhoršuje? Nebo je to tak nějak stejný.
17. dub 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ti nevim ted mám ty nohy víc nateklé a v současné době poslíčkuji asi umřu :confused: přijde mi to jako na houpačce nahoře dole nahoře dole poslíčci sou určo silnější než minulý týden a i častější jak sou i přes den
17. dub 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tak to vidím možná už na víkend. No jsem zvědavá a stále na telefonu :grinning:
17. dub 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted to byla síla sem měla i husinu a šla sem hopsat na postel to mi pomáhá sem zjistila.Hele mě manža od včera řiká, že sem bledá a divná no asi můj vzhled odpovída tomu jak se cítim
17. dub 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo já při porodu šla hupsat na balon a rychle jsem slezla, zrychlilo a zesílilo mi to kontrakce :slight_smile:
17. dub 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně to ulevuje ale nehopsám dlouho
17. dub 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo abys neporodila doma :grinning:
17. dub 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
.......venku leje jak z konve...malej kouká na Ferdu brabence,velkej lítá pobaráku, jdu zas něco dělat, ať to stihnu...
17. dub 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak mi čekáme na tátu až pro nás přijede a pojedeme dokoupit co je ještě na zítra potřeba. Venku hnus fialovej, Kubík koupá opět na kouzelnou školku :grinning: , to to tady zase pojede pořád. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko u nás maximálně frčí Shrek a taky Lovci draků :slight_smile:
17. dub 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak mám skorem sbaleno...
17. dub 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsi holka šikovná :wink: . My jsme teda nakonec koupili jen něco pro Kubíka ještě k narozkám a zbytek si zajedu koupit zítra až bude Kubík spát. Stejně budu potřebovat čerstvé pečivo tak to vezmu jednym vrzem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta Misa mi dělá starosti, doufám že je v poho. Ještě teda nic nepsala, ale není od dopoledne ani na icq tak nevim :fearful:
17. dub 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol no znáš to, dělám, co musím...panžto pustit se do toho můj muž, už nikdy nic nenajdem a když najdem,bude toho půlka rozbitá:grinning:
hm třeba Míša už rodí...
17. dub 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ess to asi ne to už by mi snad psala. :sweat_smile: Snad se večer objeví :confused:

Malej už leží, my jsme najedený, objednalli jsme si pizzu a čekám ségru s přítulíkem :grinning:
17. dub 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všichni se pořád vymlouvaly, jak sem nelezou, že je krásně a je škoda tady trčet :angry: a když je hnusně tak tu stejně nikdo není. to nechápu
17. dub 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Omlouvám se, že se ukazuju až teď...

Dopo jsme byli plavat, po obědě jsem musela vytřít tu včerejší spoušť a pak přijela kamarádka s prckem (Afinka :wink: ). No a pak jsem jela ještě za mamkou do nemocnice!
Jsem nějaká bez nálady a unavená... :unamused:

Sokol - hned jak Míša písne, tak to koukej napsat, nejlépe mi přeposlat zprávu! Předpokládám, že Míša bude spát asi tobě :wink:

Hezký večer :slight_smile:
17. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, ty jsi musela byt hodna, kdyz jsi dostala takovy darek :wink:
strelnice - taky dobrej konicek :grinning:

esssi takze bude kolaudace :slight_smile:

ja dnes byla venku s kamaradkou, co taky ceka a navic uz dite ma, a pekne jsme zmokly :sweat_smile: odpo jsem jen odpocivala, jsem nejak jeta
17. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso a kolikrat denne poslickujes? snad uz ti to brzo vypukne, aby ses tak dlouho netrapila :pensive:
17. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul ty jsi zlatíčko.Já sem celé odpolčo prochrněla a pak sem šla s manžou do práce abych moc dlouho nebyla doma sama.Zatim je vše ok no ok je to vrámci možností
17. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci poslíčkuji no nepočítala sem to, ale dostkrát a dneska asi stokrát když vemu i noc, ale dneska i manžel poznal, že mám bříško jako beton :sunglasses:
17. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem hotovson.....děti tuhý, čekám na manžu s mým bráchou,jedou z Prahy s dodávkou....prej jsou zácpy a navíc pěkně leje..
17. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misko blne mi icq tak juknu zítra. Jsem ráda, že jsi relativně v poho. drž se děvče. páááá a přeji co nejklidnější noc
17. dub 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul děkuji a neboj určitě ti dám vědět až to přijde, ale já se bojim, že se budu trápit minimálně do středy a pak teda možná už porodim :grinning:
17. dub 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,stěhovací četa užvstává :slight_smile:
18. dub 2009 v 06:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ranko

my vstávali po půl sedmé :slight_smile: , věvenku zatím nic moc, ale pořád věřím, že se to do odpo vybere :sweat_smile: . Jinak hlásím, že Misa nepsala, tak jsou ještě 2 v 1. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek