• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
koukám co se mi to podařilo napsat. Chtěla jsem napsat venku. :grinning: Jinak mě to super začíná dneska. Hned po ránu, když jsem dělala kafe se mi podařilo rozbít hrneček s tý sady, co jsme dostali k vánocům. :rolling_eyes:
18. dub 2009 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:

stehovaci cete zdar! :grinning: a pevny nervy k tomu :wink:

sokolko, tak snad sis uz smulu na cely vikend vybrala :pensive: to je ten hrnicek na late?

miso uvidis, co ti rekne MUDr. - jdes tam v pondeli, ne? ja cetla, ze kdyz nekdo poslickuje tak casto, ma jit na gyndu...

nam ma prijet navsteva na kola, ale asi to odpiskame, venku je zima a kdovi co dest :fearful:
18. dub 2009 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci nene to je ten bílej hrneček s černým zdobením z tý sady co byli i ty hranatý talíře. :pensive:
18. dub 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci díkes, nervíky už pracujou...děti jsou naštěstí hodný..

kluci už odjeli s první várkou...jdu umejt a sbalit skluzavku a motorky klukům...

tchán někam zmizel,asi se bál,aby nám nemusel pomáhat :unamused:
18. dub 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak přijel děda a odvezl si Kubíka rovnou na hausbot. Že ho dá spát tam tak jsem ráda. aspoň ho nemusim dávat spát doma dřív. Já to tady půjdu ještě v rychlosti přeluxnout, pak přijede ségra a pojedeme ještě dokoupit zbytek do tesca. D jel s kamarádem na střelnici tak mi tu nechal auto. :slight_smile:

Ess to je masakr viď, to stěhování. Ale ono je to super když víš, že už budeš večer ve svým. Nebo zítra. A na tchána se vyprdni. Však to zvládnete i bez něj :wink:
18. dub 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
sokolko, to nepotesi, kdyz je ze sady :frowning2:

tak ted jsem se zasmala, manzel si myslel, ze mu bude letos 33, ale trosku si pridal :grinning:

esssi tak hlavne ze uz budete ve svym :wink:
18. dub 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
holky díkes, já se taaaak těším :grinning:
18. dub 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci to už na něj jde skleróza :grinning:
18. dub 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
preju hodne sil pri stehovani.radsi ani nevzpominam na nase stehovani.to bylo kramu.
dnesk aje zase hnusne,asi vezmu jirika na skalku do snecka,aby se vyblbnul,kdyz na ven to neni.

ess a jak velky budete mit byt?nedocitala jsem tak nevim,jestli jsi to nepsala.

my byli vcera na narozeninove party.kamaradky prcek slavil dva roky.bylo to super,ale s 25jecicich a hrajicich si deti mi sla hlava kolem.mela jsem co delat v tom davu najit to svoje.
¨
ted jsme po obidku,mala spi,jirik kouka na pohadku.nevim jestli se mam dat do vytirani,nebo to nechat na zitra.

nevite o nekom kdo by chtel stenatko?
18. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti ja o nikom nevim...

tak jsme vyreklamovali botky u Deichmanna - vratili nam penize, protoze manzel si jine nevybral - to jsem zvedava, v cem bude chodit :sweat_smile:

k obedu byly gnocci se smetan.omackou, listovym spenatem a lososem (aspon to byla zmena :wink:, manzel nekdy rika, ze mame furt brambory, ryzi, testoviny - jenze krome knedliku uz jine prilohy ani nejsou, ne? knedliky mame spis vyjimecne, protoze kure na smetane a gulas jsem se naucila teprve nedavno :dizzy_face: no a ke kazdemu obedu delam jeste salat... pak jsem vytahla bonbonieru :grinning: a zasadili jsme bazalku - jsem zvedava, zda se nam chyti - taky premiera :slight_smile:
18. dub 2009 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobrý večer,

jsem zralá padnout a spát...
Sice jsem ráno vstávala později, až v 8,15 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale jsem nějaká zničená. Dopo jsem byla s dětmi doma, vyprala jsem dvě pračky, oškrábala brambory na kaši, kuřátko jsme už měli upečené ze včerejška a tak nějak jsme se tu poflakovali :slight_smile: Honzík vstával až v půl 9, takže nehrozilo, že půjde po obědě spát, zkusila jsem to, ale bez úspěchu :unamused: No a manža byl dopo na parcele a dělal tam se známým zedníkem ten zmetek na rozvaděč :wink:
Odpo jsme byli na procházce, ale Honzík byl zralý na ránu!!! Pořád si vymýšlel a ječel!!! :angry: Zašli jsme se podívat ke známému na baráček, manža koukl dovnitř a já byla s Eli venku... Pak jsme se zastavili nakoupit v DM Sunar a ještě nějaké drobnosti a synovci k narozkám Lego :slight_smile:
Doma jsme vykoupali děti a šli spát :slight_smile: Já šla dělat na zítra ptáčky, protože dopo jdeme na AJ a to bych nestíhala a manža s Honzíkem vytuhl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem ho šla vzbudit, aby jsme se mohli jít navečeřet :wink:
No a čeká mě ještě úkol z AJ a fááááááákt se mi nechce :unamused: :unamused: :unamused:

Hezký večer :slight_smile:
18. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Tak sem tu jen na skok, dočítat nestíhám .

Ess, tak už budete brzy ve svém, to je dobře, budete mít aspon klid a tchána bych neřešila, alespon se vám tam neplete.

Sokolko, ten hrneček je k nas...

My jsme byly dnes s Adélkou v Pb, měly jsme srazík s kadeřnicema a dětma co jsme spolu pracovaly, bylo to moc fajn. Seděly jsme u Dvořáčka a musím teda říct, že dětský koutek je fajn a vůbec tam nebylo zakouřeno ,takže fakt paráda. Potom jsme sjely ještě do Tesca pro večeři k čínanům na pizzu jsem neměla chuť a maj to fakt moc dobrý, akorát je toho hrozně moc velká porce, nesnědla jsem to celé a stejně jsem přejedená k prasknutí, ale je to fakt moc dobrý.
Tak jdu do vany a spinkat,dobrou noc.
18. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdarec holky,

tak jsem hotová. Oslavička perfektní. Dětičky byli skvělí, počasí se nakonec taky uklidnilo, dokonce jsem byla chvilkama i v tričku a vše bylo prostě bezva. :slight_smile: Domu jsme se dostali skoro v půl osmy, bracha nakonec jel spat k nám, takže jsem kluky šoupla do vany a po osmé už byl Kubík v postýlce. Chvilku protestoval, ale zabral celkem rychle. Ještě jsem vyprala pračku tak to nejnutnější dám na topení a zbytek pověsím zítra ven. Pršet by nemělo tak to risknu. :wink: Jinak jsem vám hodila fotečky do albíčka tak jukněte. Jo a něco pozitivního. Už mě to konečně D naučil tak to tam můžu frkat sama :slight_smile:
18. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
sokolko, jsi sikulka :slight_smile: fotky pekne, dort byl suprovej a zasmala jsem se, kdyz jsem videla, ze uz i Kubik ma zehlicku :grinning: to byl darek koupeny na posledni chvili :wink: aspon se uz nemusi s Honzikem o ni tahat :wink:
18. dub 2009 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
jeee a dostal i mop! :slight_smile: to bude u vas cisto :wink:
18. dub 2009 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci jj, žehličku jsme koupili včera. Když jsem viděla, jak se u Honzíka do ní zamiloval tak jsem mu jí musela koupitl :grinning:
18. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ten musel byt nadseny, vid? :wink:
18. dub 2009 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
No byl, ale bylo vidět, že nevěděl co dřív. Takže si myslím, že pořádně si pohraje až zítra. Až se trochu ve všem zorientuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2009 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu chrnět mám toho plný kecky. Páá zítra ráno jsem tu jak na koni :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2009 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky jen se hlásim, že sem celá.A taky sem dost nateklá pravá noha no to je hukot nevim proč natekám ale někdo to má před porodem tak sem zvědavá co se vyklube jinak dneska byl podezřelej klid poslíčci byli, ale dalo se to a nebýt té konve místo nohy tak je to celkem ok den.Jinak sem teda domluvená s Petulí, že vám bude psát zprávy ode mě sem a prej budete mít porod online :grinning:
18. dub 2009 ve 23:08  • Odpověz  • To se mi líbí
holky to zase bude noc na hovno už zase poslíčkuji a je to děs :angry:
18. dub 2009 ve 23:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Brý dopolko :slight_smile:

vstávačka v 7, ale v noci jsme měli divoký sny. No jo byl s tý oslavy nějaký rozhozený. Ale jinak dobrý. Hned po ránu s bráchou a D postavili auta z dupla, proběhlo i žehlení a vytírání :grinning: . Počasíčko krásný tak asi odpolko vyrazíme na hausbot dojíst to maso. Zbylo toho hodně tak přece to nenecháme zkazit že? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2009 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Miso tak jak takhle po ránu? :confused:
19. dub 2009 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky

to je dobre,ze se oslava vydarila.ja taky za chvili budu chystat oslavu pro jirika.tak strasne to leti.

ess-jak jde vybalovani z krabic?

me ted kluci odjeli na ryby na pecovak,tak jsem doma jen s malou.za chvili ji dam napapat a taky se vyrazime vyvencit.
od zitra nam jde tatka zase na 4dny do prace.to zase bude honicka se vsim doma.

9.kvetna peceme na chalupe prase.je hezky a snad i bude,tak musime zapit malou.ja teda ne,kdyz se budu starat o deticky,ale manzel si na pomoc pozval 25chlapu z prace.to zase bude bordel.uz jsme tak zapijeli jirika a manzel delal stando se stejnyma lidma.jezdime s nima i na spolecny akce,co poradaji od kriminalu.
je to skvela banda,ale kdyz si predstavim jak to vypadalo pred 3rokama,tak se na ten uklid fakt netesim.po cely zahrade rozhazeny maso,kosti,vylitej chlast,v kazdym rohu nablito,rozbity pullitry a banda ozralych statnich zamestnancu.
ale za tu srandu,kdy me druhy den boli bricho,tak jsme se smaly to stoji.a mala se zapit musi.

snad se vybere pocasi a budeme zase moc ven.jira uz se ptal jestli pujdeme odpo na hriste.

uz se nam dlouho neukazala milky
19. dub 2009 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky sme tady :grinning: Takže poslíčci v noci po 20 min trvali 2-3 min.Bříško padá dolů každej den snad to jestli to tak půjde dál půjdu já a za mnou pupek ted ještě je to naopak :grinning:
19. dub 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti a manžel dělá na kriminálce nebo bachaře? :confused:
19. dub 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
sokolko dela na bytize bachare
19. dub 2009 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak dnesni oslava tchana super, ted odpocivam :wink:

miso chudaku, ty si teda "uzivas"; snad se to brzo rozjede :pensive:
19. dub 2009 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak se hlásim stále 2v1.Ted sem dala vanu a udělala přípravu na zítra do poradny.Musíte nám držet palečky aby nám řekli, že se to pohlo
19. dub 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Miso no držet palečky budeme ale spíš na to aby už to bylo na porod :wink:

My jsme odpo byli na hausbotě, dali masíčko, ale malo jsem se oblékla. Celkem mi byla chvilkama zima, tak snad bude zase tepleji. Neni nad to chodit v sukni a krátkým triku :grinning: Kubina v postýlce pořád kecá tak snad brzy zabere.
19. dub 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek