• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Petul já byla venku v šetech a bylo mi fajn.No práve tak chci aby ste ty palečky drželi no až tam budu trčet a čekat než na mě přijde řada píšnu ti
19. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude fajn písni :slight_smile:
19. dub 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večer,

my jsme dopo vyrazili na AJ. Odvezli jsme děti ke tchýni a šla s nimi ven a my se jeli trápit. Dneska jsem i já byla jaksi mimo :grinning: U manži se to jaksi očekává, ale že i já? :grinning: :grinning: :grinning: No pak jsme vyzedli děti a šupky domů, uvařila jsem rýži a najedli jsme se. Honzík šel spát a já tu byla s Elinkou. Manža šel umýt auto zevnitř, hlavně skla, protože to měl už jakoby pořád zamlžené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pak jsme vyrazili ven, byli jsme s mamkou a synovcem venku a byli jsme na hřišti. Honzík se tam vyblbl :slight_smile: Ládík je z té školky pěkně zdivočelý, tak se máme opravdu na co těšit! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pak jsme se ještě zastavili v Hervisu a že si manža něco vybere k narozeninám. Chtěl nějaké kalhoty na ven, ale nic neměli a nebo mu to nesedělo. No ale nakonec si vybralo boty :slight_smile: A já jsem zas o něco chudší :slight_smile: Ale s Honzíkem to bylo něco. Myslela jsem, že už mu nařežu. Kdepak s dětmi do obchodu. Leda s miminkem a nebo v kočárku, jinak nene. Nakonec ho paní zabavila a šla mu ukázat stan a tak si tam Honzík hověl a byl tam i spacák, tak byl spokojený a že bude spinkat. Dokonce paní povídal, že si vezme ještě plenku :slight_smile: Teď už jde spát, tak snad brzy vytuhne :slight_smile:
19. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Essi - tak už akce kulový blesk proběhla, jo? :wink: No snad jste to zmákli :wink:

Luci - nebyl manža včera hrát paintball? :confused: Manža povídal, že za naším pozemkem běhala nějaká parta a co chvíli slyšel hekání :grinning:

Míšo - no snad se to brzy rozjede :slight_smile: Dej si to 22.4. a Anička bude jako manža a synovec :dizzy_face:

Sokolko - fotky super :slight_smile: Škoda, že nebylo počásko jako dneska, co? :wink:
Dneska se to vybralo, ale chvílemi jak fouklo, tak mi byla zima :unamused:
19. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to je středa tak to plánuju :grinning:
19. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany ono to bylo včera taky v poho. Sem tam jsme se i vysvlékli do krátkých trik a dětem jsme i sundavali čepky. Myslela jsem že to bude horší, že bude třeba pršet, ale bylo to v klídku. :wink:
19. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany manza tam nebyl, ale asi to byli kluci, ktere zna (byl to uzavreny trenink :wink: )
19. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prý tam stálo nějaké auto z Oknoplastiku :wink:
19. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Míšo, koukej se snažit :grinning:
A SMS o tom, že jsi porodila teda jako čekám, jasný? :grinning:
19. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso, preju rychly "posun" :wink:

jdu spat, jsem unavena a blbe se mi dycha, papa vsem a dobrou noc :dizzy_face:
19. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
o Oknoplastiku manza nic nevi, tak to mohl byt nekdo jiny... ale videla jsem fotky ze ctvrtecniho paintballu a naramne jsem se pobavila :grinning:
19. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

je po 9. hodině a jsem první, jo? :confused:

My jsme dneska vstávali před osmou, ale i tak jsem nějaká rozlámaná z toho nočního vstávání :unamused: Honzík přišel v 5, vypil si mlíko a spal u nás :slight_smile:
Teď se tu pacholek vzteká, protože by nejradši jedl samotný sýr a chleba ne! :angry: Tak je tu zas řev! :angry:
Musím jít vyluxovat a pak asi vyrazíme ven, když je tam hezky :slight_smile: Uvařeno mám, tak pak jen uvařím rýži :wink:
20. dub 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,ja tady byla uz rano pred tebou zany,ale nestihla jsem nic napsat.ted dqavam druhy pokus a nevim jestli dopisu.dneska je krasne ,tak vyrazime k nasim a za segrou,ale jsem dneska bez auta,tak mozna ze pujdeme pesky,ale nevim jestli jirik dojde tri km.asi ho budu muset popovest na kocaru.to vecer padnu unavou na hubu.taky mame uvareno,tak dneska bude aspon od jidla odpocinkovy den.
tak za 10dni diety jsem zhubla dve kg.brala bych aby to slo rychleji.ale myslim,ze na cm je to vic nez na kg,podle kalhot.tak uvidim jak to bude pokracovat dal.kdyz si predstavim zase dneska hodinu na rotopedu,tak omdlivam.
dneska me danielka nechala vyspat,vstavala jen jednou v pul treti,ale zase jsem poslouchala knurajici stenata.vcera uz jsme jedno prodali.jeste tak ty dalsi.

dneska cekam postacku,mam objednany z netu naky veci borka stavitele pro jirika k svatku.tak jsem zvedava,jestli to dorazi,nebo budu zase cekat nakych 14dni,jak to biva.zatim pa
20. dub 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

my měli na prd noc. Každou chvilku byl vzhůru, pořád kňoural, chtěl čaj, takže do toho přebalování fakt super. Vstávačka po půl sedmé. Jinak oni se mu prořezávají ty zoubky tak to spaní asi bude k tomu a to začal hned ráno průjmem. 2x pak jsme to jednou nestihli a krupnul do slipů a pak ještě jedou měl jen umazanou prdku. Takže je na dietce. Snědl jeden a kousek banánu k obědu, do toho kukuřičný křupky bez příchuti a grahamovou tyčku. :grinning: No ale v 9 kakal naposled, tak doufám, že už to bude dobré. Potom ještě čůral a kakání nic. No tak snad už se to nevrátí. Každopádně bude dneska na dietě aspoň pro jistotu. Jdu ho dát spát a pak si přijede děda a prý si ho veme na hausbot. Takže vyfasujou rohlíky a banány :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jak sme dneska dopadlimMonitor nic moc malá měla puls ke 180 a to se jim nelíbí takže musim zítra zase a podle zítřka se rozhodne co dál.Když to dopadne stejně udělaj utz kde se juknou na průtok placenty nebo co a pak se rozhodne je mpžné, že malá půjde ven hned nevim.Děloha makala od 20-asi 75.Jinak prvně dr řikal, že na porod to nevypadá a pak povídá, že stahy mám a děloha makal už minule tak je to možné no holky opravdu to tak vidim, že tenhle týden jí máme na světě.
20. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme byli venku, došli jsme na obecní hřiště :grinning: No jo, ale prekérní situace! Honzík přišel, že chce čůrat. Tak jsem ho svlíkla a on, že čůrat nebude. Tak jsem ho zase oblíkla a ptám se jestli chce dělat bobek. Ne, nechce. Jenže ho znám :wink: Za chvíli přišel, že chce teda dělat bobek, takže jsme utíkali za keřík, tam se vykadil a jak jsem ho držela, tak do toho začal čůrat a trochu si přičůrnul tepláky :grinning:
Doma pak ječel jako siréna!!! :angry: Dokonce si sáhnul na plotýnku u sporáku!!! To jsem z něj šílela!!! Pak, že půjde spát, ale on ječel a ječel, že jsem si s ním musela lehnout, jinak by snad neusnul! Ještě že ta Elinka byla hodná :slight_smile:

Sokolko - no třeba má ten průjem k zoubkům, ale dietka je jistota :wink: Nám chybí ty pětky, ale do pusy si kouknout nenechá a tak nevím :unamused:

Míšo - vidím tě na středu :grinning: No ale hlavně aby byla malá v pořádku a ty taky!!! :dizzy_face:
20. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti - neboj, ona ta kila půjdou :wink: Musí to jít pozvolna :wink:
Já teď nic nezhubla, protože pořád žeru sladký! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Během 3 dní jsme s manžou zpucovali nugetu :grinning: :grinning: :grinning: Když ono tu toho doma je, že nejde odolat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany zdarec, už jsem taky příbramská :grinning:

holky sem i hned ucpal odpad od dřezu dneska, tak jsem rozebrala odpad až ke zdi a nikde nic...na druhej pokus jsem to dala zas dohromady a teď jsme byli pro zvon na odpady a naštěstí to pomohlo, uf!!!!
20. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misko to jsem měla já. Malej nám vylítával i na 206 :astonished: tak mě okamžitě poslal do nemocnice na ultrazvuk kde zjistili, že mám placentu na zadní stěně, že průtok placentou byl dobrý a že si malej přilehával pupeční šňůru,. Takže mi museli točit monitor v leže na boku a to už potom šlo, i když stejně sem tam vylítnul víš, ale bylo to v normě. Tak neboj, to bude dobrý. Ale děloha ti pracuje dobře. To já jsem tyhle hodnoty měla až tak 2 hodiny před porodem :grinning:
20. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ess to je dobře že to pomohlo a nemuselo dojít na toho instalatéra. Já jsem musela narychlo zmizet, se omlouvám, protože se mii malej vzbudil. Teď už si ho děda odvezl tak to tu poklidim a razíme taky ven. Jinak dietka u malého trvá, ale od 9 hodin od rána nekakal. Tak snad to bude ok., :slight_smile:

Zany nám rostou asi ty pětky. No jsou to ty zoubky před stoličkama a jak to vypadá tak rostou minimálně 3 najednou, u toho 4 si nejsem jistá. Takže tak :wink:
20. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ale co na tom průjmu bylo pozitivní je, že po dlouhé době snědl banán :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol to je v poho, taky mizívám..:slight_smile:

...byli jsme s Ondrou koupit ten zvon a vedle v masně jsme koupili kuřecí skelety, tak vařím polívečku, Ondra měl zatím dva párky :grinning:
20. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to Kubík objedval banány :grinning: a svačit nechtěl. Tak jsem jim dala sebou banány, grahamový tyčinky a housky celozrný tak si něco určo dá. Radši to dneska pokoušet nebudu a zítra mu taky udělám něco dietnějšího. :wink:
20. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AAA, tak tu máme příbramačku :grinning: ne jen naplaveninu :grinning:

Holky, mám v mrazáku dvě porce tuňáka a nevím jak ho udělat... Nemáte nějaká dobrej recept nebo inšpiraci :confused: Dík :sweat_smile:
20. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany no to jsem si nezasloužila....btw jábyla deset let pražšká naplavenina a taky jsem to zvládla, tak zvládnu i Příbram :grinning:
20. dub 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Esssi - to byla sranda, nemyslela jsem to zle :slight_smile: Doufám, že se nezlobíš!!!!

Jdu si dát kafe
:wink:
20. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahojky.Petul oni řekli že na záčátku to bylo pěkné to sme měli kolem 160, ale pak asi po pěti minutách sme lítali vtéhle hranici a oni to berou nad 160 jako problém.Takže mě vyděsili a pak o pár minut dýl mi v poradně měřili tlak a to koukali no sme jim ale řikala, že mě vynervili namonitoru, ale stejně prej takže až na akci dělohy den na nic a to kdybych vám to měla psát od začátku jak mi ten den dneska začal Petul ono to mělo pokračování :grinning: Zany já to taky vidim na středu.A ta děloha nehjela ani od nuly jak nás napojili jela sem od 25:slight_smile:
20. dub 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - a co nějaká aktuální fotka hrocha? :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: hrocha :grinning: nemám nabitej foták ale pokusim se
20. dub 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale až třeba zítra ted jen ležim a nic nedělám.Se zase bojim jak dopadnem zítra i když si s manželem řikáme, že i když malou vyndají oni nebude nám to vadit
20. dub 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek